Справа № 578/194/20>
провадження № 2/578/97/20
У Х В А Л А
про залишення заяви без руху
12 лютого 2020 року смт Краснопілля
Суддя Краснопільського районного суду Сумської області Басова В.І. розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Покровської сільської ради Краснопільського району Сумської області про визнання права власності на житловий будинок,
в с т а н о в и в :
11 лютого 2020 року до Краснопільського районного суду Сумської області надійшла вищевказана позовна заява.
Відповідно до ст. 185 ЦПК України вказана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки вона подана без додержання вимог ст. ст 175, 177 ЦПК України, а саме:
-не зазначено відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти сторін;
-в позові позивач просить витребувати у Краснопільської районної державної нотаріальної контори спадкові справи №15/08( зареєстровано в реєстрі за № 316), № 15/08( зареєстровано в реєстрі за № 557), тоді як Краснопільська районна державна нотаріальна контора з 2016 року ліквідована, а вказані номера спадкових справ, не відповідають номерам спадкових справ зазначених у свідоцтвах про право на спадщину за заповітом;
-подані до позовної заяви копії документів засвідчені не позивачем, а адвокатом М.В.Казак, повноваження якої в даній справі не підтверджені .
Згідно ч. 2 ст. 83 ЦПК України позивач, особи, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб, повинні подати докази разом з поданням позовної заяви. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.
Згідно ч.ч. 1, 2, 5 ст. 95 ЦПК України письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який заходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Згідно з частиною першою статті 185 ЦПК, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ували про залишення позовної заяви без руху.
Таким чином, враховуючи недотримання позивачем форми и змісту позовної заяви, відповідно до ст. 185 ЦПК України, позов слід залишити без руху, а позивачу надати строк для усунення вказаних недоліків.
Керуючись ст. 185 ЦПК України,
п о с т а н о в и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Покровської сільської ради Краснопільського району Сумської області про визнання права власності на житловий будинок - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків протягом десяти днів з дня отримання цієї ухвали.
У разі невиконання у встановлений строк вимог цієї ухвали заява вважатиметься неподаною та буде повернута.
Інформацію стосовно справи, що розглядається, можна отримати за адресою: Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля, вул. Вокзальна, 18, та на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://kp.su.court.gov.ua/sud1808/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.І. Басова
Суд | Краснопільський районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 12.02.2020 |
Оприлюднено | 13.02.2020 |
Номер документу | 87540269 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Краснопільський районний суд Сумської області
Басова В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні