Ухвала
від 17.02.2020 по справі 2-975/07
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №2-975/07

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 лютого 2020 року м. Житомир

Житомирський районний суд Житомирської області у складі головуючого судді Дубовік О. М., розглянувши справу за заявою ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження, -

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся до суду із заявою, в якій зазначив, що 25 червня 2007 року Житомирський районний суд Житомирської області у справі № 2-975/07 ухвалив рішення про позбавлення ОСОБА_2 батьківських прав відносно її дочки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , призначення ОСОБА_4 опікуном дитини та стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_4 аліментів на утримання дитини. Заявник вказав, що у зв`язку хворобою ОСОБА_4 було припинено опіку останньої над дитиною. Згодом опікуном дитини було призначено заявника.

У зв`язку з наведеним, заявник просить суд замінити стягувача ОСОБА_4 у виконавчому провадженні стосовно примусового виконання рішення суду у справі № 2-975/07 від 25 червня 2007 року її правонаступником ОСОБА_1 .

У судове засідання учасники справи або їхні представники не з`явились, хоча про час і місце розгляду справи належним чином повідомлялися.

Заявник подав заяву про розгляд справи за його відсутності. Інші учасники справи причину своєї неявки не повідомили.

Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.

У зв`язку з неявкою учасників справи або їхніх представників розгляд справи здійснюється без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, що відповідає вимогам ч. 2 ст. 247 ЦПК України.

25 червня 2007 року Житомирський районний суд Житомирської області ухвалив рішення про позбавлення ОСОБА_2 батьківських прав щодо ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , призначення ОСОБА_4 опікуном дитини та стягнення з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_4 аліментів на утримання дитини в розмірі 160 грн щомісячно, для примусового виконання якого видано виконавчий лист (а.с. 7).

Рішенням Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області від 21 липня 2011 року № 61 було прийнято рішення про припинення опіки ОСОБА_4 над дитиною ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с. 8).

Розпорядженням голови Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області від 20 вересня 2011 року № 918 опікуном над ОСОБА_3 призначено ОСОБА_1 (а.с. 9).

Частиною 1 ст. 442 ЦПК України передбачено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником.

Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець (ч. 2 ст. 442 ЦПК України).

Положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження (ч. 5 ст. 442 ЦПК України).

З огляду наведе, враховуючи, що стягувач за виданим Житомирським районним судом Житомирської області позбавлена статусу опікуна ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , суд вважає за потрібне замінити її, як стягувача у виконавчому провадженні, на заявника, оскільки саме він наразі є опікуном дитини та має отримувати аліменти на її утримання.

Керуючись ст. 442 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Задовольнити заяву.

Замінити стягувача у виконавчому провадженні за виконавчим листом, виданим для примусового виконання рішення Житомирського районного суду Житомирської області від 25 червня 2007 року у справі № 2-975/07, ОСОБА_4 на ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 .

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження в разі пропуску строку з поважних причин. Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Ухвалу про заміну сторони виконавчого провадження надіслати (надати) учасникам справи, а також державному виконавцю (приватному виконавцю) в порядку, передбаченому статтею 272 ЦПК України.

Суддя О. М. Дубовік

СудЖитомирський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення17.02.2020
Оприлюднено18.02.2020
Номер документу87612470
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-975/07

Ухвала від 17.02.2020

Цивільне

Житомирський районний суд Житомирської області

Дубовік О. М.

Рішення від 15.11.2007

Цивільне

Радомишльський районний суд Житомирської області

Невмержицький І.М.

Рішення від 09.07.2007

Цивільне

Комсомольський міський суд Полтавської області

Крикливий В.В.

Рішення від 17.09.2007

Цивільне

Пологівський районний суд Запорізької області

Омельчук В.Є.

Рішення від 25.09.2007

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Поймай Ю.С.

Рішення від 12.09.2007

Цивільне

Білозерський районний суд Херсонської області

Васильєва В.Я.

Рішення від 27.08.2007

Цивільне

Лубенський міськрайонний суд Полтавської області

ЯЦЕНКО В.В.

Рішення від 28.09.2007

Цивільне

Виноградівський районний суд Закарпатської області

Левко Т.Ю.

Рішення від 28.09.2007

Цивільне

Виноградівський районний суд Закарпатської області

Левко Т.Ю.

Рішення від 11.09.2007

Цивільне

Енергодарський міський суд Запорізької області

Дзямко О.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні