ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
УХВАЛА
про залишення заяви без руху
18 лютого 2020 року Справа № 915/2268/19
м.Миколаїв
Суддя Коваль С.М., розглянувши матеріали
заяви: державного підприємства «Миколаївський бронетанковий завод»
про розстрочку виконання рішення Господарського суду Миколаївської області у справі № 915/2268/19
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Седлекс Груп» ,
04074, вул. Автозаводська, буд. 24 корп. 2, оф. 401, м. Київ;
адреса для листування: 04074, вул. Автозаводська, буд. 24/2, оф. 417, м. Київ
до державного підприємства «Миколаївський бронетанковий завод» ,
54055, вул. 1 Слобідська, 120, м. Миколаїв;
про стягнення заборгованості та нарахувань у порядку ч. 2 ст. 625 ЦК України, а всього грошових коштів у сумі 24557 грн. 34 коп. за договором поставки від 30.05.2019 №197,-
ВСТАНОВИВ:
11.02.2020 на адресу суду надійшла заява державного підприємства «Миколаївський бронетанковий завод» про розстрочення виконання рішення у справі №915/2268/19.
Оглянувши матеріали заяви, суд вбачає підстави для залишення заяви без руху з огляду на таке.
Відповідно до п.п.1, 2 ст. 331 ГПК України, за заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), - встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання. Заява про встановлення або зміну способу або порядку виконання, відстрочення або розстрочення виконання судового рішення розглядається у десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням учасників справи.
Необхідною умовою забезпечення таких принципів господарського судочинства як рівності усіх учасників судового процесу перед законом і судом, змагальності сторін, пропорційності, розумності строків є відправлення іншим учасникам справи копії відзивів, скарг, клопотань і доданих до неї документів.
Суд звертає увагу заявника, що заява має відповідати загальним вимогам щодо змісту та форми заяв, передбачених нормами ГПК України.
Так, згідно з п. 1 ч. 1 ст. 164 ГПК України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують відправлення іншим учасникам справи копії позовної заяви і доданих до неї документів.
Відповідно до ч. 1 ст. 172 ГПК України позивач, особа, яка звертається з позовом в інтересах іншої особи, зобов`язані до подання позовної заяви надіслати учасникам справи її копії та копії доданих до неї документів листом з описом вкладення.
При огляді заяви та долучених до неї документів суд не виявив доказів надсилання даної заяви стягувачу по справі.
Суд інформує заявника про те, що належним доказом відправлення на адресу інших учасників справи, копії заяви із доданими до неї документами є оригінали поштової квитанції (касового чеку) та опису вкладення до цінного листа про таке відправлення.
Приписами ч.1 ст. 174 ГПК України визначено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до частини другої вказаної статті в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Одночасно, суд звертає увагу скаржника, що згідно з приписами ч. 3 ст. 174 ГПК України, якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу.
Враховуючи вищенаведене та керуючись ст.ст. 2, 162, 172, 174, 234, 331 ГПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Залишити заяву державного підприємства «Миколаївський бронетанковий завод» про розстрочення виконання рішення у справі № 915/2268/19 без руху.
2. Встановити державному підприємству «Миколаївський бронетанковий завод» строк для усунення недоліків заяви, зазначених у мотивувальній частині ухвали, - десять днів з дня вручення даної ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, проте заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя С.М.Коваль
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 18.02.2020 |
Оприлюднено | 20.02.2020 |
Номер документу | 87656831 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Коваль С.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні