Ухвала
від 18.02.2020 по справі 910/2171/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про забезпечення позову

19.02.2020Справа № 910/2171/20

Суддя Господарського суду міста Києва Нечай О.В., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інвестохіллс Веста про забезпечення позову у справі № 910/2171/20

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інвестохіллс Веста

до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

про визнання незаконним рішення та зобовязання вчинити певні дії

Без виклику представників сторін.

ВСТАНОВИВ:

До Господарського суду міста Києва надійшли позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова комнанія Інвестохіллс Веста до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про визнання незаконним рішення та зобовязання вчинити певні дії.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 17.02.2020 було відкрито провадження у справі № 910/2171/20, прийнято рішення розглядати справу за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначене на 18.03.2020.

Разом із позовною заявою позивачем було подано заяву про забезпечення позову.

17.02.2020 позивачем через загальний відділ діловодства Господарського суду міста Києва було подано нову редакцію заяви про забезпечення позову.

18.02.2020 позивачем через загальний відділ діловодства Господарського суду міста Києва було подано нову редакцію заяви про забезпечення позову.

З огляду на вищенаведене, суд вважає за доцільне розглядати заяву позивача про забезпечення позову з урахуванням двох уточнень, поданих ним 17.02.2020 та 18.02.2020, в межах строків, встановлених статтею 140 ГПК України, які починаються з дати подання останньої редакції заяви про забезпечення позову - 18.02.2020.

При цьому, суд звертає увагу позивача на те, що за приписами частин 1, 2, 3 статті 43 Господарського процесуального кодексу України учасники судового процесу та їх представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами; зловживання процесуальними правами не допускається.

В обґрунтування своєї заяви про забезпечення позову, позивач зазначає суду про те, що 26 грудня 2019 року Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (відповідачем) були проведені відкриті електронні торги за лотом № GL18N614495 щодо реалізації активів (майна) ПАТ КБ ІНВЕСТБАНК .

Відповідно до результатів проведення відкритих електронних торгів, які були оформлені Протоколом електронного аукціону № UA-EA-2019-12-05-000017-b від 26.12.2019 року (далі - Протокол електронного аукціону), переможцем стало Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інвестохіллс Веста (позивач).

22 січня 2020 року позивач здійснив повну оплату згідно з Протоколом електронного аукціону.

В свою чергу, відповідно до вимог Протоколу електронного аукціону, сторони зобов`язуються підписати договір купівлі-продажу/відступлення права вимоги придбаного активу (вів) (майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону з урахуванням п. 7.21 Регламенту ETC.

Приймаючи до уваги зазначене вище положення, останній день на підписання договорів - 27 січня 2020 року.

22.01.2020 року позивач звернувся до відповідача з проханням продовжити строк для укладення з відповідним банком договору купівлі-продажу.

В свою чергу, 27.01.2020 року виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб було прийняте рішення від № 174 Про скасування результатів відкритих торгів (аукціону) з продажу активів ПАТ КБ ІНВЕСТБАНК , яким скасовано результати електронних торгів за лотом № GL18N614495.

Відтак, позивач зазначає, що наразі, у виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб відсутні обмеження щодо прийняття рішення про затвердження порядку продажу та способу реалізації відносно спірного майна банку. А тому, наявна необхідність забезпечення позову шляхом зупинення дії Рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 27.01.2020 за № 174 Про скасування результатів відкритих торгів (аукціону) з продажу активів ПАТ КБ ІНВЕСТБАНК , яким скасовано результати електронних торгів за лотом № GL18N614495, відносно активів: права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб`єктами господарювання та фізичними особами в кількості 88 шт; дебіторська заборгованість та майнові права за дебіторською заборгованістю (569 од.); основні засоби (82 од.); комплекс будівель та споруд промбази заг. пл. 6 309,71 кв.м. за адресою Вінницька обл., смт. Чечельник, вул. Гагаріна 67; комплекс зернопереробного, млинного (обладнання) с. Вигода Біляївського р-ну вул. Вінявського, 3-Г; нежитлова будівля комплексу заг. пл. 758,90 кв.м. за адресою: Одеська обл., с. Вигода, вул. Вінявського, 3-Г; нежитлові будівлі площею 290,2 кв.м. за адресою: Одеська обл., 1 км. дороги Вигода - Березань; майнові права на нежитлові споруди № 3 із головного корпусу № 7, загальною площею 2 351,2 кв.м, що знаходяться за адресою: м. Одеса, вул. Дальницька, 25, основні засоби (280 од.).

В свою чергу, у разі задоволення позовних вимог позивача і визнання незаконним та скасування рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 174 від 27.01.2020, йому необхідно буде докласти додаткових зусиль та матеріальних ресурсів задля повернення активів, в разі їх повторної реалізації на торгах третім особам.

З огляду на вищенаведене, позивач у своїй заяві про забезпечення позову просить суд:

- зупинити дію Рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 27.01.2020р. за №174 Про скасування результатів відкритих торгів (аукціону) з продажу активів ПАТ КБ ІНВЕСТБАНК , яким скасовано результати електронних торгів за лотом №GL18N614495, відносно активу: права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб`єктами господарювання та фізичними особами в кількості 88 шт; дебіторська заборгованість та майнові права за дебіторською заборгованістю (569 од.); основні засоби (82 од.); комплекс будівель та споруд промбази заг. пл. 6 309,71 кв.м. за адресою Вінницька обл., смт. Чечельник, вул. Гагаріна 67; комплекс зернопереробного, млинного (обладнання) с. Вигода Біляївського р-ну вул. Вінявського, 3-Г; Нежитлова будівля комплексу заг. пл. 758,90 кв.м. за адресою: Одеська обл., с. Вигода, вул. Вінявського, 3-Г; нежитлові будівлі площею 290,2 кв.м. за адресою: Одеська обл., 1 км. дороги Вигода-Березань; майнові права на нежитлові споруди № 3 із головного корпусу № 7, загальною площею 2 351,2 кв.м, що знаходяться за адресою: м. Одеса, вул. Дальницька, 25, Основні засоби (280 од.);

- заборонити особам, переліченим у списку, а також будь-яким іншим особам (в тому числі організаторам, операторам, електронним майданчикам), залученим Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та (або) ПАТ КБ ІНВЕСТБАНК для проведення відкритих та/або електронних торгів, вчиняти будь-які дії, направлені на організацію та (або) проведення та (або) продаж та (або) відчуження та (або) відступлення прав вимоги за кредитними договорами, переліченими у списку (88 кредитних договорів), а також прав вимоги, що є забезпеченнями за вищенаведеними правами вимоги, в тому числі але не виключно, заборонити дії щодо публікації оголошення та (або) інформації про торги, дії щодо передачі інформації та (або) документів, пов`язаних з предметом торгів, дії щодо прийняття гарантійних внесків від потенційних учасників, дії щодо забезпечення технічної можливості для участі у торгах, дії щодо оформлення результатів торгів, дії щодо формування протоколу торгів та його підписання.

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інвестохіллс Веста про забезпечення позову у справі № 910/2171/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова комнанія Інвестохіллс Веста до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про визнання незаконним рішення та зобовязання вчинити певні дії, суд встановив наступне.

Відповідно до статті 136 Господарського процесуального кодексу України господарський суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 137 цього Кодексу заходів забезпечення позову. Забезпечення позову допускається як до пред`явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.

Відповідно до частини першої статті 137 Господарського процесуального кодексу України позов забезпечується накладенням арешту на майно та (або) грошові кошти, що належать або підлягають передачі або сплаті відповідачу і знаходяться у нього чи в інших осіб; забороною відповідачу вчиняти певні дії; забороною іншим особам вчиняти дії щодо предмета спору або здійснювати платежі, або передавати майно відповідачеві, або виконувати щодо нього інші зобов`язання; зупиненням стягнення на підставі виконавчого документа або іншого документа, за яким стягнення здійснюється у безспірному порядку; зупиненням продажу майна, якщо подано позов про визнання права власності на це майно, або про виключення його з опису і про зняття з нього арешту; зупиненням митного оформлення товарів чи предметів, що містять об`єкти інтелектуальної власності; арештом морського судна, що здійснюється для забезпечення морської вимоги;іншими заходами у випадках, передбачених законами, а також міжнародними договорами, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України.

Суд зазначає, що особа, яка подала заяву про забезпечення позову, повинна обґрунтувати причини звернення із заявою про забезпечення позову. З цією метою та з урахуванням загальних вимог, передбачених Господарським процесуальним кодексом України, обов`язковим є подання доказів наявності фактичних обставин, з якими пов`язується застосування певного заходу до забезпечення позову.

У вирішенні питання про забезпечення позову господарський суд має здійснити оцінку обґрунтованості доводів заявника щодо необхідності вжиття відповідних заходів з урахуванням: розумності, обґрунтованості і адекватності вимог заявника щодо забезпечення позову; забезпечення збалансованості інтересів сторін, а також інших учасників судового процесу; наявності зв`язку між конкретним заходом до забезпечення позову і предметом позовної вимоги, зокрема, чи спроможний такий захід забезпечити фактичне виконання судового рішення в разі задоволення позову; імовірності утруднення виконання або невиконання рішення господарського суду в разі невжиття таких заходів; запобігання порушенню у зв`язку із вжиттям таких заходів прав та охоронюваних законом інтересів осіб, що не є учасниками даного судового процесу.

Метою вжиття заходів до забезпечення позову є уникнення можливого порушення в майбутньому прав та охоронюваних законом інтересів позивача, а також можливість реального виконання рішення суду та уникнення будь-яких труднощів при виконанні у випадку задоволення позову.

Системний аналіз наведених норм дає підстави для висновку, що заходи забезпечення позову можуть вживатися виключно у випадках, коли невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду; або очевидними є ознаки протиправності рішення, дії чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень, та порушення прав, свобод або інтересів особи, яка звернулася до суду, таким рішенням, дією або бездіяльністю.

При розгляді заяв про забезпечення позову суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитись, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з`ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулась з такою заявою, позовним вимогам.

Суд також звертає увагу на те, що забезпечення позову по суті - це обмеження суб`єктивних прав, свобод та інтересів відповідача з метою реалізації в майбутньому актів правосуддя й задоволених вимог позивача.

Метою забезпечення позову є вжиття судом, у провадженні якого знаходиться справа, заходів щодо охорони матеріально-правових інтересів позивача від можливих недобросовісних дій із боку відповідача з тим, щоб забезпечити позивачу реальне та ефективного виконання судового рішення, якщо воно буде прийняте на користь позивача, в тому числі задля попередження потенційних труднощів у подальшому виконанні такого рішення.

Відповідно до ч. 4 ст. 137 Господарського процесуального кодексу України заходи забезпечення позову, крім арешту морського судна, що здійснюється для забезпечення морської вимоги, мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 174 від 27.01.2020 було скасовано результати електронних торгів з продажу лоту № GL18N614495, переможцем яких стало Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інвестохіллс Веста , що підтверджується протоколом електронного аукціону № UA-EA-2019-12-05-000017-b від 26.12.2019, у зв`язку з чим позивач звернувся до суду з вказаною позовною заявою.

Відтак, предмет позову беззаперечно пов`язаний із вимогами позивача, викладеними у заяві про забезпечення позову в частині заборони особам, переліченим у списку, а також будь-яким іншим особам (в тому числі організаторам, операторам, електронним майданчикам), залученим Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та (або) ПАТ КБ ІНВЕСТБАНК для проведення відкритих та/або електронних торгів, вчиняти будь-які дії, направлені на організацію та (або) проведення та (або) продаж та (або) відчуження та (або) відступлення прав вимоги за кредитними договорами, переліченими у списку (88 кредитних договорів), а також прав вимоги, що є забезпеченнями за вищенаведеними правами вимоги, в тому числі але не виключно, заборонити дії щодо публікації оголошення та (або) інформації про торги, дії щодо передачі інформації та (або) документів, пов`язаних з предметом торгів, дії щодо прийняття гарантійних внесків від потенційних учасників, дії щодо забезпечення технічної можливості для участі у торгах, дії щодо оформлення результатів торгів, дії щодо формування протоколу торгів та його підписання.

Крім того, матеріалами справи підтверджується той факт, що позивачем була здійснена оплата за лот № GL18N614495 в розмірі 4741408,37 грн, як переможцем конкурсу.

Суд звертає увагу на те, що у Рішенні Європейського суду з прав людини Продан проти Молдови Суд наголосив, що право на справедливий судовий розгляд, гарантований Європейською конвенцією з прав людини ( 995_004 ), буде ілюзією, якщо правова система держав, які ратифікували Конвенцію, дозволятиме остаточному, обов`язковому судовому рішенню залишатися невиконаним, завдаючи шкоди одній зі сторін. Не може бути й мови, щоб закріплені в пункті 1 статті 6 процесуальні гарантії, що надаються сторонам, - справедливий, відкритий та швидкий судовий розгляд - не передбачали виконання судових рішень. Тлумачення статті 6 як такої, що стосується виключно доступу до суду та провадження у справі, скоріш за все призвело б до виникнення ситуацій, несумісних із принципом верховенства права, який держави зобов`язалися поважати, підписавши Конвенцію. Таким чином, виконання рішення, постановленого судом, мало вважатися невіддільним складником "судового розгляду", передбаченого у статті 6.

При цьому, сфера зобов`язань Договірних держав за статтею 13 коливається в залежності від природи скарги заявника; проте засіб юридичного захисту, якого вимагає стаття 13, має бути "ефективним" як на практиці, так і за законом (порівняйте: "Кудла проти Польщі" [GC], N 30210/96, п. 157, ECHR 2000-XI). Існування такого засобу повинно бути достатнім не тільки в теорії, але й на практиці, без чого йому бракуватиме необхідної доступності та ефективності (див., крім іншого, "Міфсуд проти Франції" [GC], N 57220/00, ECHR 2002-VIII) (Рішення ЄСПЛ у справі "Пантелеєнко проти України").

Варто врахувати, що у випадку проведення повторного аукціону з продажу пулу активів ПАТ КБ ІНВЕСТБАНК та обранням переможця за результатами їх проведення матиме місце виникнення ризику порушення прав та інтересів переможця у випадку задоволення відповідного позову в цій справі, адже проведення відповідного аукціону та оформлення договору відступлення прав вимоги обумовлюватиметься сплатою переможцем таких торгів визначеної вартості придбання спірного права вимоги.

При цьому, заборона на вчинення будь-яких дій з організації, проведення, відкритих торгів, аукціонів, буде стосуватися виключно осіб, які здійснюють організацію та проведення відкритих торгів (аукціонів), та не передбачає застосування інших заходів забезпечення позову, застосування яких прямо заборонено приписами ГПК України.

Аналогічна правова позиція викладена в постанові Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного господарського суду від 14.11.2018 у справі № 924/478/18.

Відтак, суд вважає, що невжиття заходів забезпечення позову шляхом заборони особам, переліченим у списку, а також будь-яким іншим особам (в тому числі організаторам, операторам, електронним майданчикам), залученим Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та (або) ПАТ КБ ІНВЕСТБАНК для проведення відкритих та/або електронних торгів, вчиняти будь-які дії, направлені на організацію та (або) проведення та (або) продаж та (або) відчуження та (або) відступлення прав вимоги за кредитними договорами, переліченими у списку (88 кредитних договорів), а також прав вимоги, що є забезпеченнями за вищенаведеними правами вимоги, в тому числі але не виключно, заборони дій щодо публікації оголошення та (або) інформації про торги, дій щодо передачі інформації та (або) документів, пов`язаних з предметом торгів, дій щодо прийняття гарантійних внесків від потенційних учасників, дій щодо забезпечення технічної можливості для участі у торгах, дій щодо оформлення результатів торгів, дій щодо формування протоколу торгів та його підписання може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективно захистити або поновити порушені чи оспорювані права або інтереси позивача, за захистом яких він звернувся до суду.

Щодо вимоги позивача про зупинення дії Рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 27.01.2020 за № 174 Про скасування результатів відкритих торгів (аукціону) з продажу активів ПАТ КБ ІНВЕСТБАНК , яким скасовано результати електронних торгів за лотом № GL18N614495, відносно активу: права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб`єктами господарювання та фізичними особами в кількості 88 шт; дебіторська заборгованість та майнові права за дебіторською заборгованістю (569 од.); основні засоби (82 од.); комплекс будівель та споруд промбази заг. пл. 6 309,71 кв.м. за адресою Вінницька обл., смт. Чечельник, вул. Гагаріна 67; комплекс зернопереробного, млинного (обладнання) с. Вигода Біляївського р-ну вул. Вінявського, 3-Г; нежитлова будівля комплексу заг. пл. 758,90 кв.м. за адресою: Одеська обл., с. Вигода, вул.Вінявського, 3-Г; нежитлові будівлі площею 290,2 кв.м. за адресою: Одеська обл., 1 км. дороги Вигода-Березань; майнові права на нежитлові споруди № 3 із головного корпусу № 7, загальною площею 2 351,2 кв.м, що знаходяться за адресою: м . Одеса, вул. Дальницька, 25, основні засоби (280 од.), суд зазначає, що така вимога задоволенню не підлягає, оскільки її задоволення може мати наслідком втручання в діяльність Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що суперечить приписам статті 137 Господарського процесуального кодексу України.

Щодо зустрічного забезпечення, то суд також не вбачає підстав для вчинення такої процесуальної дії.

Керуючись статтями 136, 137, 138 - 141, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України України, суд

УХВАЛИВ:

1. Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інвестохіллс Веста про забезпечення позову задовольнити частково.

2. Заборонити:

№Найменування юридичної особиКод за ЄДРПОУ 1Товариству з обмеженою відповідальністю ДЕБТЕКС УКРАЇНА 40512911 2Товариству з обмеженою відповідальністю ФЬОСТ ФАЙНЕНШІАЛ НЕТВОРК ЮКРЕЙН 40547200 3Товариству з обмеженою відповідальністю КПМГ-УКРАЇНА 21534148 4Товариству з обмеженою відповідальністю ЕКСІТО ПАРТНЕРС ІКОЕН УКРАЇНА 41781450 5Товариству з обмеженою відповідальністю ДЕБТЕКС УКРАЇНА 40512911 6Товариству з обмеженою відповідальністю ПРАЙСУОТЕРХАУСКУПЕРС 20029371 7Товариству з обмеженою відповідальністю РЕЦЕНЗІЙНА ПАЛАТА 39352245 8Товариству з обмеженою відповідальністю ПРОФЕСІОНАЛ 30761636 9Товариству з обмеженою відповідальністю Е-ТЕНДЕР 39484263• 10Товарній біржі ЦЕНТРАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА ТОВАРНА БІРЖА 38667701 11Товарній біржі АУКЦІОНІСТ 35010836 12Товарній біржі ІННЕКС 32388652 13Товариству з обмеженою відповідальністю БІДДІНГ ТАЙМ 41500048 14Товарній біржі ЗЕМЕЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА ПРОМИСЛОВА БІРЖА 33740619 15Товариству з обмеженою відповідальністю ОСБП 37569564 16Товариству з обмеженою відповідальністю ТАБ ЮА 40514924 17Товарній біржі УКРАЇНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА БІРЖА 37027819 18Товариству з обмеженою відповідальністю ЗАКУПІВЛІ ЮА 40381929 19Товарній біржі УКРАЇНСЬКА МІЖРЕГІОНАЛЬНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА 34532715 20Товариству з обмеженою відповідальністю НЬЮТЕНД 39196252 21Товарній біржі ПОЛОНЕКС 39205429 22Товариству з обмеженою відповідальністю НАЦІОНАЛЬНА ЕЛЕКТРОННА БІРЖА 38811542 23Товариству з обмеженою відповідальністю ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН 39008321 24Товарній біржі КАТЕРИНОСЛАВСЬКА 23364874 25Товариству з обмеженою відповідальністю ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА 40283641 26Товариству з обмеженою відповідальністю НАУКОВО- ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ 30116577 27Товарній біржі ЕЛЕКТРОННІ ТОРГОВІ СИСТЕМИ 30949125 28Товариству з обмеженою відповідальністю ЕЛЕКТРОННІ ТОРГИ УКРАЇНИ 38738824 29Товариству з обмеженою відповідальністю ЮКРЕЙН ПРОПЕРТІ ГРУПП 34925642 30Товарній біржі ПУБЛІЧНІ АУКЦІОНИ 35665701 31Приватному підприємтсву ЕКСПЕРТНЕ АГЕНТСТВО 32892500 32УКРАЇНСЬКІЙ УНІВЕРСАЛЬНІЙ БІРЖІ 25158707 33Товарній біржі УКРАЇНСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА 36391957 34Товарній біржі КИЇВСЬКИЙ ІНСАЙДЕРСЬКИЙ ФОНД 36024932 35Товариству з обмеженою відповідальністю СУЧАСНІ ЕЛЕКТРОННІ ТОРГОВІ СИСТЕМИ 41536886 36Товариству з обмеженою відповідальністю ВЕР-ТАС 35588329 37Товариству з обмеженою відповідальністю СКОМПАНІ 39580061 38Товариству з обмеженою відповідальністю АВЕРС ІНВЕСТМЕНТС 39274644 39Товариству з обмеженою відповідальністю УКРІНВЕСТЕНЕРГОКОНСАЛТ 37269187

а також будь-яким іншим особам (в тому числі організаторам, операторам, електронним майданчикам), залученим Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та (або) ПАТ КБ ІНВЕСТБАНК (ідентифікаційний код 20935649) для проведення відкритих та/або електронних торгів, вчиняти будь-які дії, направлені на організацію та (або) проведення та (або) продаж та (або) відчуження та (або) відступлення прав вимоги за кредитними договорами, а саме:

№ПозичальникЄДРПОУ№КД 1Товариство з обмеженою відповідальністю Мастгруп (акт. назва Товариство з обмеженою відповідальністю СТАФ ТРЕЙД ) 39686484 54-15 2Товариство з обмеженою відповідальністю Мікротехніка 33312736 34-11 3Товариство з обмеженою відповідальністю Медікон 33140120 65-11 4Товариство з обмеженою відповідальністю Медікон 33140120 02-15 5Товариство з обмеженою відповідальністю Реноме-Трейд 36520408 43-15 6Товариство з обмеженою відповідальністю Реноме-Трейд 36520408 44-15 7Товариство з обмеженою відповідальністю Магеллан-Юг 34994243 03-11 8Товариство з обмеженою відповідальністю Енергопеллети 38784870 21/13 9Товариство з обмеженою відповідальністю Даске 39537084 42-15 10Товариство з обмеженою відповідальністю Гене Трейд 39297263 38-15 11Товариство з обмеженою відповідальністю БЦ Квартал М 38129500 29-16 12Фізична особа підприємець Калінін Сергій ОлександровичНОМЕР_40 07-13 13Мале приватне підприємство Полідізайн 30913888 37-11 14Мале приватне підприємство Полідізайн 30913888 107-13 15Мале приватне підприємство Полідізайн 30913888 118-13 16Приватне підприємство Сюіта 2006 33915151 75/10 17Товариство з обмеженою відповідальністю УМЧЕСТ (акт. Назва ТОВАРИСТВО 3 ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МБК ГРУПП ) 35998313 02/15 18Товариство з обмеженою відповідальністю Артіль-Груп 32067160 77-12 19Товариство з обмеженою відповідальністю Артіль-Груп 32067160 50-15/ОД 20Товариство з обмеженою відповідальністю Міклаш Груп 34807752 31-15 21Приватне підприємство Біанор 37913692 30-12/ОД 22Товариство з додатковою відповідальністю Страхова компанія Фінексперт (акт. Назва ТОВАРИСТВО З ДОД АТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТРАХОВА КОМПАНІЯ ФІНАНСОВИЙ ЕКСПЕРТ ) 32641358 19-16/0 Д 23Товариство з обмеженою відповідальністю Джерело 25934519 41-12 24Товариство з обмеженою відповідальністю Єгаз-Сервіс 36611505 78/10 25Товариство з обмеженою відповідальністю Єгаз-Сервіс 36611505 41/11 26Товариство з обмеженою відповідальністю Єгаз-Сервіс 36611505 05/11 27Товариство з обмеженою відповідальністю Єгаз-Сервіс 36611505 67/10 28Товариство з обмеженою відповідальністю Єгаз-Сервіс 36611505 16/11 29Товариство з обмеженою відповідальністю Никоний 36170760 112-11/ОД 30Товариство з обмеженою відповідальністю Никоний 36170760 111-11 31Товариство з обмеженою відповідальністю Никоний 36170760 18-12 32Товариство з обмеженою відповідальністю Никоний 36170760 88-10 33Товариство з обмеженою відповідальністю УТК Крост 36043557 94-13 34Товариство з обмеженою відповідальністю Южгазсервіс 36849691 104-12 35Фізична особа-підприємець ФІЛІППОВ МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧНОМЕР_1 52-02 36Фізична особа-підприємець ФІЛІППОВА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНАНОМЕР_2 03-03 37Товариство з обмеженою відповідальністю АГРОМЕТЕКСПОРТ 31368682Ю6-07/ОД 38Товариство з обмеженою відповідальністю ДТ 22468778 14-04 39Фермерське господарство АГРО. ЛІДЕР. ГРУП 34081061 39-08 40Закрите акціонерне товариством МАГНОВАГРОСТРОМ 24256230 32-03 41Товариство з обмеженою відповідальністю ГРАНИТ К 21034925 128-06 42Відкрите акціонерне товариство СЕЛЯНСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК ДНІСТЕР 19159542 83-09/Н 43Відкрите акціонерне товариство СЕЛЯНСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК ДНІСТЕР 19159542 674-08/Н 44Товариство з обмеженою відповідальністю КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК АРМА 26379729 695-08/Н 45Товариство з обмеженою відповідальністю АВІАКОМПАНІЯ ТАВРІЯ 22887624 92-08 46Товариство з обмеженою відповідальністю АВІАКОМПАНІЯ ТАВРІЯ АВІАКОМПАНІЯ ТАВРІЯ 22887624 112-08/ОД 47Товариство з обмеженою відповідальністю АВІАКОМПАНІЯ ТАВРІЯ 22887624 08-09/ОД 48Приватне підприємство ІНТЕР-ТРЕЙД-ТУР 34637940 68-12 49Товариство з обмеженою відповідальністю ОБ`ЄДНАНА ТОРГОВА КОМПАНІЯ 22458998 12 50Товариство з обмеженою відповідальністю УКРФРУКТОПОСТАЧ 32288307 78/06 51Товариство з обмеженою відповідальністю ХАЙДА 35048706 74/08 52Товариство з обмеженою відповідальністю А.В.С.БІЗНЕСПАРТНЕР 35117308 108/08 53ОСОБА_1НОМЕР_23 21-15 54ОСОБА_2НОМЕР_3 27/12 55ОСОБА_2НОМЕР_3 02/12 56ОСОБА_2НОМЕР_3 34/11 57ОСОБА_3НОМЕР_25 33-12 58ОСОБА_4НОМЕР_26 4239 59ОСОБА_5НОМЕР_27 4182-ОПК 60ОСОБА_6НОМЕР_28 4394-ОПК 61ОСОБА_7НОМЕР_29 4888-ОПК 62ОСОБА_8НОМЕР_30 5386 63ОСОБА_9 ОСОБА_9 НОМЕР_24 ОСОБА_10НОМЕР_5 65ОСОБА_11НОМЕР_31 4694 66ОСОБА_12 НОМЕР_7 67ОСОБА_13НОМЕР_32бн, 68ОСОБА_14НОМЕР_33 4189/1-ОПК 69ОСОБА_15 НОМЕР_8 ОСОБА_16НОМЕР_34 5040-ОПК 71ОСОБА_17НОМЕР_35 4183-ОПК 72ОСОБА_18НОМЕР_36 5416 73ОСОБА_19НОМЕР_37 НОМЕР_10 ОСОБА_20 НОМЕР_11 ОСОБА_21НОМЕР_12 4300 76ОСОБА_22НОМЕР_13 1129 77ОСОБА_23НОМЕР_14 122-06 78ОСОБА_24НОМЕР_15 141-07/ОК 79ОСОБА_25НОМЕР_16 95-05 80ОСОБА_26НОМЕР_17 14-08 81ОСОБА_27НОМЕР_18 12-06 82ОСОБА_28НОМЕР_38 43-06 83ОСОБА_23НОМЕР_14 40-07 84ОСОБА_29НОМЕР_19 123-06 85ОСОБА_30НОМЕР_20 53-11 86ОСОБА_31НОМЕР_21 32/01 87ОСОБА_32НОМЕР_39 82/07 88ОСОБА_33НОМЕР_22 41/08

а також прав вимоги, що є забезпеченням за вищенаведеними правами вимоги, в тому числі, але не виключно, заборонити дії щодо публікації оголошення та (або) інформації про торги, дії щодо передачі інофрмації та (або) документів, пов`язаних з предметом торгів, дії щодо прийняття гарантійних внесків від потенційних учасників, дії щодо оформлення результатів торгів, дії щодо формування протоколу торгів та його підписання.

3. В іншій частині в задоволенні заяви Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інвестохіллс Веста про вжиття заходів забезпечення позову відмовити.

4. Ухвала про вжиття заходів забезпечення позову набирає законної сили з 19.02.2020, підлягає негайному виконанню в порядку, встановленому чинним законодавством України для виконання судових рішень, та може бути пред`явлена до виконання в передбаченому чинним законодавством порядку до 19.02.2023.

5. Стягувачем за даною ухвалою є Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інвестохіллс Веста (04080, м. Київ, вул. Олексія Терьохіна, 8-А, оф. 111; ідентифікаційний код 41264766).

6. Боржниками за даною ухвалою є:

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДЕБТЕКС УКРАЇНА (01033, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОТА РУСТАВЕЛІ, будинок 33-Б, нежиле приміщення № 2; ідентифікаційний код 40512911);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФЬОСТ ФАЙНЕНШІАЛ НЕТВОРК ЮКРЕЙН (01001, м. Київ, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 8, офіс 1; ідентифікаційний код 40547200);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КПМГ-УКРАЇНА (01010, м. Київ, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, 17-Й ПОВЕРХ, будинок 32/2; ідентифікаційний код 21534148);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕКСІТО ПАРТНЕРС І КОЕН УКРАЇНА (01014, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЗВІРИНЕЦЬКА, будинок 63; ідентифікаційний код 41781450);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ПРАЙСУОТЕРХАУСКУПЕРС (01032, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 75; ідентифікаційний код 20029371);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ РЕЦЕНЗІЙНА ПАЛАТА (04119, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ЗООЛОГІЧНА, будинок 4А, офіс 139; ідентифікаційний код 39352245);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ПРОФЕСІОНАЛ (61037, Харківська обл., місто Харків, Комінтернівський район, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 126/1, офіс 17; ідентифікаційний код 30761636);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Е-ТЕНДЕР (04119, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 21, ЛІТ."А"; ідентифікаційний код 39484263);

- ТОВАРНА БІРЖА ЦЕНТРАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА ТОВАРНА БІРЖА (36004, Полтавська обл., місто Полтава, Ленінський район, ВУЛИЦЯ ЧУРАЇВНИ , будинок 3/2; ідентифікаційний код 38667701);

- ТОВАРНА БІРЖА АУКЦІОНІСТ (04053, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ОБСЕРВАТОРНА, будинок 21 А; ідентифікаційний код 35010836);

- ТОВАРНА БІРЖА ІННЕКС (03040, м. Київ, Голосіївський район, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 70, кімната 1103; ідентифікаційний код 32388652);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БІДДІНГ ТАЙМ (04210, м. Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ОБОЛОНСЬКА НАБЕРЕЖНА, будинок 1, корпус 3, офіс 207 В; ідентифікаційний код 41500048);

- ТОВАРНА БІРЖА ЗЕМЕЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА ПРОМИСЛОВА БІРЖА (01030, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА буд. 40-Б кімн. 23; ідентифікаційний код 33740619);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ОСБП (01033, м. Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ШОТА РУСТАВЕЛІ, будинок 33-Б, нежиле приміщення 27; ідентифікаційний код 37569564);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТАБ ЮА (04071, м. Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ ВЕРХНІЙ ВАЛ, будинок 2-А; ідентифікаційний код 40514924);

- ТОВАРНА БІРЖА УКРАЇНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА БІРЖА (01030, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК, будинок 44; ідентифікаційний код 37027819);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗАКУПІВЛІ ЮА (04071, м. Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ КОЖУМ`ЯЦЬКА, будинок 12-Г; ідентифікаційний код 40381929);

- ТОВАРНА БІРЖА УКРАЇНСЬКА МІЖРЕГІОНАЛЬНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА (04053, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ОБСЕРВАТОРНА, будинок 21, корпус А; ідентифікаційний код 34532715);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НЬЮТЕНД (04071, м. Київ, Подільський район, ПРОВУЛОК ЯРОСЛАВСЬКИЙ, будинок 1/3; ідентифікаційний код 39196252);

- ТОВАРНА БІРЖА ПОЛОНЕКС (01054, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА, будинок 33-Б; ідентифікаційний код 39205429);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАЦІОНАЛЬНА ЕЛЕКТРОННА БІРЖА (04071, м. Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ ХОРИВА, будинок 7, квартира 12; ідентифікаційний код 38811542);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН (04071, м. Київ, Подільський район ВУЛИЦЯ ВОЗДВИЖЕНСЬКА буд. 56 інше ПОВЕРХ 4; ідентифікаційний код 39008321)

- ТОВАРНА БІРЖА КАТЕРИНОСЛАВСЬКА (49006, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Центральний район ПРОСПЕКТ ПУШКІНА буд. 49; ідентифікаційний код 23364874);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА (02121, м. Київ, Дарницький район ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ корп. 2-А ЛІТ."Ф" буд. 201-203 оф. 114; ідентифікаційний код 40283641);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ (02072, м. Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ ЧАВДАР, будинок 5, офіс 212; ідентифікаційний код 30116577);

- ТОВАРНА БІРЖА ЕЛЕКТРОННІ ТОРГОВІ СИСТЕМИ (01001, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 4, приміщення ПІД НОМЕРОМ 3 ТА 4; ідентифікаційний код 30949125);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕЛЕКТРОННІ ТОРГИ УКРАЇНИ (01011, м. Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ПАНАСА МИРНОГО, будинок 7, офіс 3; ідентифікаційний код 38738824);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЮКРЕЙН ПРОПЕРТІ ГРУПП (01054, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА, будинок 71; ідентифікаційний код 34925642);

- ТОВАРНА БІРЖА ПУБЛІЧНІ АУКЦІОНИ (04050, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ГЛИБОЧИЦЬКА, БУДИНОК 99-А, ПОВЕРХ 3; ідентифікаційний код 35665701);

- ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕКСПЕРТНЕ АГЕНТСТВО (25015, Кіровоградська обл., місто Кіровоград, Ленінський район, ПОДІЛЬСЬКИЙ Р., СТУДЕНТСЬКИЙ БУЛЬВАР, будинок 22/12; ідентифікаційний код 32892500);

- УКРАЇНСЬКА УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА (36039, Полтавська обл., місто Полтава, Шевченківський район ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА буд. 52; ідентифікаційний код 25158707);

- ТОВАРНА БІРЖА УКРАЇНСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА (01601, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 55, офіс 811; ідентифікаційний код 36391957)

- ТОВАРНА БІРЖА КИЇВСЬКИЙ ІНСАЙДЕРСЬКИЙ ФОНД (01021, м. Київ, Печерський район, ВУЛ. ІНСТИТУТСЬКА, будинок 16, офіс 1/5; ідентифікаційний код 36024932);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СУЧАСНІ ЕЛЕКТРОННІ ТОРГОВІ СИСТЕМИ (02099, м. Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬСЬКА, будинок 9; ідентифікаційний код 41536886);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВЕР-ТАС (61024, Харківська обл., місто Харків, Київський район, ВУЛИЦЯ ЛЕРМОНТОВСЬКА, будинок 20; ідентифікаційний код 35588329);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СКОМПАНІ (01135, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ДМИТРІВСЬКА, будинок 39; ідентифікаційний код 39580061);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АВЕРС ІНВЕСТМЕНТС (01133, м. Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 14/1; ідентифікаційний код 39274644);

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРІНВЕСТЕНЕРГОКОНСАЛТ (04053, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ буд. 37-41; ідентифікаційний код 37269187).

7. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в порядку та строк, передбачені статтями 254 - 256 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя О.В. Нечай

Дата ухвалення рішення18.02.2020
Оприлюднено18.02.2020

Судовий реєстр по справі —910/2171/20

Постанова від 04.10.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Мачульський Г.М.

Ухвала від 09.08.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Мачульський Г.М.

Ухвала від 18.07.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Мачульський Г.М.

Постанова від 01.06.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Мальченко А.О.

Ухвала від 18.05.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Мальченко А.О.

Ухвала від 14.04.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Мальченко А.О.

Ухвала від 06.03.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Мальченко А.О.

Ухвала від 15.01.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Мальченко А.О.

Ухвала від 25.12.2022

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Мальченко А.О.

Рішення від 14.09.2022

Господарське

Господарський суд міста Києва

Павленко Є.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні