Ухвала
від 24.09.2019 по справі 452/3299/16-ц
САМБІРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 452/3299/16-ц

УХВАЛА

про заміну сторони виконавчого провадження

24 вересня 2019 року м.Самбір

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

у складі судді Кравціва В.І.,

секретар судових засідань Макаревич Л.Р.,

за участю державного виконавця Звір І.М.,

стягувача ОСОБА_1 ,

та його представника адвоката Копистинського Т.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду подання головного державного виконавця Самбірського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Звір І.М. про заміну сторони у виконавчому провадженні,

встановив:

Рішенням Самбірського міськрайонного суду Львівської області від 5 лютого 2015 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства Воютицький спиртовий завод про стягнення коштів ухвалено стягнути з Державного підприємства Воютицький спиртовий завод на користь ОСОБА_1 803 400 (вісімсот три тисячі чотириста) грн. 00 коп. та 3 654 (три тисячі шістсот п`ятдесят чотири) грн. 00 коп. судових витрат.

Головний державний виконавець Самбірського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Звір І.М. 27 грудня 2016 року звернулася до суду з поданням про заміну сторони у виконавчому провадженні, а саме, просила замінити боржника виконавчого провадження Державне підприємство Воютицький спиртовий завод на Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості УКРСПИРТ .

У обґрунтування подання посилалася на те, що на виконанні у Самбірському МРВ ДВС ГТУЮ у Львівській області перебуває виконавче провадження № 52437557 з виконання виконавчого листа № 452/3171/14-ц, виданого Самбірським міськрайонним судом Львівської області на підставі вказаного рішення суду і 3 жовтня 2016 року державним виконавцем було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження.

26 грудня 2016 року стягувач ОСОБА_1 звернувся з клопотанням про заміну сторони виконавчого провадження, оскільки відповідно до наказу від 27 вересня 2010 року № 593, виданого Міністерством аграрної політики України про реорганізацію державних підприємств спиртової промисловості, визначено ДП Укрспирт правонаступником майнових прав та обов`язків реорганізованих державних підприємств, в тому числі в наказі зазначено ДП Воютицький спиртовий завод .

Представник боржника, будучи належним чином повідомленим про судове засідання, у судове засідання не з`явився без повідомлення причин, однак відповідно до ч. 3 ст. 442 ЦПК України його неявка не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.

Представник заінтересованої особи ДП УКРСПИРТ Дяченко О.Г., також будучи належним чином повідомленим про судове засідання, у судове засідання не з`явилася, подала клопотання про розгляд справи за її відсутності та заперечення щодо задоволення заяви про заміну сторони у виконавчому провадженні, посилаючись на те, що згідно постанови КМУ від 28 липня 2010 року № 672 Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості ліквідовано Державний концерн спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (концерн Укрспирт ) та вирішено погодитися з пропозицією Міністерства аграрної політики та продовольства щодо утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості Державне підприємство Укрспирт на базі майна Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (концерн Укрспирт ), державних підприємств і об`єднань спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, зазначених в абзаці третьому цього пункту, з віднесенням Підприємства до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства; реорганізації державних підприємств і об`єднань спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства, згідно з додатками 1 і 2 шляхом приєднання до Державного підприємства Укрспирт та шляхом виділу майна, з використанням якого виготовляється підакцизна продукція, і передачі такого майна до Державного підприємства Укрспирт .

Однак, станом на сьогоднішній день до складу ДП Укрспирт повноцінно інтегровано сорок заводів, процес реорганізації 38 заводів триває, у тому числі і ДП Воютицький спиртовий завод .

Частиною 1 ст. 91 ЦК України визначено, що юридична особа здатна мати такі ж цивільні права та обов`язки (цивільну правоздатність), як і фізична особа, крім тих, які за своєю природою можуть належати лише людині.

Цивільна правоздатність юридичної особи виникає з моменту її створення і припиняється з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.

Відповідно до ст. 104 ЦК України юридична особа є такою, що припиняється, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.

Статтею 107 ЦК України визначено порядок припинення юридичної особи, а саме після закінчення строку для пред`явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог комісія з припинення юридичної особи складає передавальний акт (у разі злиття, приєднання або перетворення), який має містити положення про правонаступництво щодо майна, прав та обов`язків юридичної особи, що припиняється шляхом поділу, стосовно всіх її кредиторів та боржників, включаючи зобов`язання, які оспорюються сторонами.

Тобто, для припинення юридичної особи має бути складено передавальний акт який має містити положення про правонаступництво щодо майна, прав та обов`язків юридичної особи, що припиняється шляхом поділу, стосовно всіх її кредиторів та боржників, включаючи зобов`язання, які оспорюються сторонами.

Передавальний акт та розподільчий баланс затверджуються учасниками юридичної особи або органом, який прийняв рішення про її припинення, крім випадків, встановлених законом.

Станом на тепер уповноваженою особою на управління майном - Міністерством аграрної політики та продовольства України передавальний акт між ДП Воютицький спиртовий завод та ДП Укрспирт не підписано.

Порушення положень частини другої та третьої статті 107 ЦК України є підставою для відмови у внесенні до Єдиного державного реєстру запису про припинення юридичної особи та державній реєстрації створюваних юридичних осіб - правонаступників.

Статтею 4 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань визначено, що у разі приєднання юридичних осіб здійснюється державна реєстрація припинення юридичних осіб, що припиняються у результаті приєднання, та державна реєстрація змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі, щодо правонаступництва юридичної особи, до якої приєднуються.

Приєднання вважається завершеним з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі, щодо правонаступництва юридичної особи, до якої приєднуються.

Моментом переходу прав до правонаступника юридичної особи слід вважати дату внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру.

Тобто, до внесення до Єдиного державного реєстру запису про припинення юридичної особи її цивільна дієздатність не припиняється.

Визначальною умовою для завершення процедури реорганізації та правонаступництва є державна реєстрація змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі, щодо правонаступництва юридичної особи, до якої приєднуються.

Оскільки, на даний час процедура реорганізації не завершена, у Єдиному державному реєстрі запис про припинення ДП Воютицького спиртового заводу відсутній, зміни до статуту ДП Укрспирт не зареєстровані, змін до Єдиного державного реєстру щодо ДП Укрспирт немає, тому відсутні підстави для задоволення подання про заміну боржника у зобов`язанні (том 2 а. с. 1-4).

Вислухавши пояснення державного виконавця, стягувача ОСОБА_1 та його представника, з`ясувавши всі обставини подання та перевіривши їх доказами, суд дійшов висновку про задоволення вказаного подання з таких підстав.

Згідно ст. 442 ЦПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником.

Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.

Статтею 55 ЦПК України встановлено, що у разі смерті фізичної особи, припинення юридичної особи, заміни кредитора чи боржника у зобов`язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу.

Усі дії, вчинені в цивільному процесі до вступу правонаступника, обов`язкові для нього так само, як вони були обов`язкові для особи, яку він замінив.

Відповідно до ч. 5 ст. 15 Закону України По виконавче провадження у разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов`язковими тією мірою, якою вони були б обов`язковими для сторони, яку правонаступник замінив.

Із виконавчого листа, виданого 26 вересня 2016 року Самбірським міськрайонним судом Львівської області на підставі рішення суду від 5 лютого 2015 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства Воютицький спиртовий завод про стягнення коштів, та постанови про відкриття виконавчого провадження, винесеної 03.10.2016 головним державним виконавцем Самбірського МРВ ДВС Головного територіального управління юстиції у Львівській області Звір І.М., відомо, що на підставі зазначеного виконавчого листа держаним виконавцем відкрито виконавче провадження з виконання цього рішення суду про стягнення із ДП Воютицький спиртовий завод на користь ОСОБА_1 803 400,00 грн. та судових витрат в сумі 3 654,00 грн. (том. 1 а. с. 3, 4).

Із наказу Міністерства аграрної політики України від 27 вересня 2010 року № 593 Про реорганізацію державних підприємств спиртової промисловості… та Додатку № 5 до цього наказу вбачається, що Уповноважений орган управління вирішив: реорганізувати ДП Воютицький спиртовий завод шляхом приєднання до Державного підприємства спиртової та лікеро - горілчаної промисловості Укрспирт та створити на базі майна реорганізованого державного підприємства відокремлений підрозділ (філію) без права юридичної особи; визначити ДП Укрспирт правонаступником майнових прав та обов`язків реорганізованого державного підприємства Воютицький спиртовий завод ; утворити комісію з реорганізації ДП Воютицький спиртовий завод , до складу якої серед інших включені: заступник Міністра Лавров ОСОБА_2 ; генеральний директор ДП Укрспирт Сухоносов І.А.; директор ДП Воютицький спиртовий завод ОСОБА_1 та головний бухгалтер цього підприємства ОСОБА_3 ; голові комісії ОСОБА_4 забезпечити, зокрема: проведення інвентаризації майна, майнових прав та обов`язків, що знаходяться на балансі реорганізованих державних підприємств та здійснити їх передачу на баланс ДП Укрспирт , подати до Міністерства на затвердження передавальні акти приймання-передачі майна, майнових прав та обов`язків і здати матеріали на зберігання до архівних установ відповідно до чинного законодавства; генеральному директору ДП Укрспирт ОСОБА_5 забезпечити реєстрацію змін до Статуту (том. 1 а. с. 5, 6).

Із Статуту Державного підприємства спиртової та лікеро - горілчаної промисловості УКРСПИРТ (нова редакція) (державну реєстрацію змін до установчих документів проведено 16.01.2015) відомо, що Державне підприємство спиртової та лікеро - горілчаної промисловості є правонаступником Державного концерну спиртової та лікеро - горілчаної промисловості (концерн Укрспирт ), обласних державних об`єднань, що входять до його складу, а також державних підприємств спиртової та лікеро - горілчаної промисловості, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо активів та боргових зобов`язань, пов`язаних з: провадженням ліцензованої діяльності з виробництва, експорту та оптової торгівлі спиртом етиловим; організаційним та матеріально-технічним забезпеченням функціонування ринку спирту етилового та алкогольної продукції. Згідно п. 4.4. цього Статуту Підприємство за погодженням із Уповноваженим органом управління має право створювати і ліквідовувати філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи (далі - Філії). Такі філії діють відповідно до положення про них, погодженого Уповноваженим органом управління та затвердженого наказом директора Підприємства (том 2 а. с. 87-101).

Із наказу ДП Укрспирт від 01 лютого 2016 року № 16 Про створення Воютицького місця провадження та зберігання спирту ДП Укрспирт та Положення про Воютицьке місце провадження та зберігання спирту Державного підприємства спиртової та лікеро - горілчаної промисловості Укрспирт убачається, що ДП Укрспирт створило вказане місце провадження та зберігання спирту (МПД), затвердило тимчасовий штатний розпис як складову частину зведеного штатного розпису ДП Укрспирт та затвердило Положення про це МПД, згідно якого МПД є структурним підрозділом ДП Укрспирт , на території якого Підприємство здійснює частину своєї господарської діяльності , та не є відокремленим підрозділом Підприємства (том. 1 а. с. 100, 101-103).

Із акта приймання передачі активів, зобов`язань, інших активів та пасивів з балансу на баланс від 28 жовтня 2015 року видно, що здійснено передачу активів, зобов`язань, інших активів та пасивів з балансу ДП Воютицький спиртовий завод на баланс ДП Укрспирт станом на 28 жовтня 2015 року, зокрема, за кодом рахунку 3775. Розрахунки з робітниками та службовцями по інших операціях із ОСОБА_1 пасив складає 807 054,00 грн. (том. 1 а. с. 111-112).

Отже, унаслідок прийняття рішення Уповноваженим органом управління про реорганізацію ДП Воютицький спиртовий завод шляхом приєднання його до ДП Укрспирт відбулися, майже, всі заходи щодо такої реорганізації.

Проте, із витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців видно, що ДП Воютицький спиртовий завод з 18 жовтня 2010 року перебуває в стані припинення (том. 2 а. с. 54-55).

Також, із витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців убачається, що у даних про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа, відомості про те, що ДП Укрспирт є правонаступником ДП Воютицький спиртовий завод , не внесено та така реєстрація не проведена (том. 2 а. с. 50-53).

Згідно ч. 4 ст. 91 ЦК України цивільна правоздатність юридичної особи виникає з моменту її створення і припиняється з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.

Відповідно до частин 1 та 4 ст. 104 цього Кодексу юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов`язки переходять до правонаступників.

Юридична особа є такою, що припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.

З правилами ст. 105 ЦК України учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, зобов`язані протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію та призначають комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію), голову комісії або ліквідатора та встановлюють порядок і строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється.

До комісії з припинення юридичної особи (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) або ліквідатора з моменту призначення переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи. Голова комісії, її члени або ліквідатор юридичної особи представляють її у відносинах з третіми особами та виступають у суді від імені юридичної особи, яка припиняється.

Строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи , що припиняється, не може становити менше двох і більше шести місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

Статтею 107 ЦК України встановлено, що кредитор може вимагати від юридичної особи, що припиняється, виконання зобов`язань якої не забезпечено, забезпечення виконання зобов`язання, крім випадків, передбачених законом.

Після закінчення строку для пред`явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог комісія з припинення юридичної особи складає передавальний акт (у разі злиття, приєднання або перетворення) або розподільчий баланс (у разі поділу), який має містити положення про правонаступництво щодо майна, прав та обов`язків юридичної особи, що припиняється шляхом поділу, стосовно всіх її кредиторів та боржників, включаючи зобов`язання, які оспорюються сторонами. Передавальний акт затверджуються учасниками юридичної особи або органом, який прийняв рішення про її припинення , крім випадків, встановлених законом.

Порушення положень частин другої та третьої цієї статті є підставою для відмови у внесенні до єдиного державного реєстру запису про припинення юридичної особи та державній реєстрації створюваних юридичних осіб - правонаступників.

За змістом ч. 14 ст. 17 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань , передавальний акт є підставою для державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її реорганізації після закінчення процедури припинення.

Відповідно до ч. 8 ст. 4 цього Закону у разі приєднання юридичних осіб здійснюється державна реєстрація припинення юридичних осіб, що припиняються у результаті приєднання , та державна реєстрація змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі, щодо правонаступництва юридичної особи, до якої приєднуються. Приєднання вважається завершеним з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі, щодо правонаступництва юридичної особи, до якої приєднуються.

За наведеного суд дійшов висновку, що у зобов`язанні, яке виникло у ДП Воютицький спиртовий завод перед ОСОБА_1 на підставі рішення суду, ДП Укрспирт є правонаступником, так як до ДП Укрспирт , який визнаний правонаступником ДП Воютицький спиртовий завод на підставі акта Уповноваженого органу управління і дане положення закріплено у Статуті ДП Укрспирт перейшло майно, права та обов`язки від ДП Воютицький спиртовий завод , однак приєднання вважається не завершеним, оскільки передавальний акт, який комісією складено і підписано, але не затверджено органом, який прийняв рішення про припинення ДП Воютицький спиртовий завод , а відтак не може бути проведена державна реєстрація припинення юридичної особи та державна реєстрація змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі, щодо правонаступництва юридичної особи, до якої приєднуються.

Проте, факт правонаступництва не ототожнюється із часом припинення юридичної особи.

Такий правовий висновок міститься у постанові Верховного Суду від 02 квітня 2019 року у справі № 5026/1056/2012, у якій зазначено, що за загальним правилом, правонаступництво - це перехід прав і обов`язків від одного суб`єкта до іншого. Правонаступництво є самостійною підставою заміни кредитора у зобов`язанні, його слід розглядати як певний юридичний механізм похідного право набуття, за яким до правонаступника переходять суб`єктивні права та обов`язки попередника.

Водночас процесуальне правонаступництво - це перехід процесуальних прав і обов`язків сторони у справі до іншої особи у зв`язку з вибуттям особи у спірному матеріальному правовідношенні. Процесуальне правонаступництво випливає з юридичних фактів правонаступництва (заміни сторони матеріального правовідношення її правонаступником) і відображає зв`язок матеріального і процесуального права. Для вирішення судом питання про процесуальну заміну сторони у справі (у тому числі на стадії виконання судового рішення) необхідною умовою є наявність відповідних первинних документів, які підтверджують факт вибуття особи з матеріального правовідношення та перехід її прав та обов`язків до іншої особи - правонаступника.

Виходячи з наведених положень статті 107 ЦК України, у разі реорганізації юридичної особи шляхом її приєднання факт настання правонаступництва безпосередньо пов`язаний з моментом передання прав та обов`язків від правопопередника до правонаступника. У вирішенні питань, пов`язаних з таким правонаступництвом, судам необхідно здійснювати аналіз доказів переходу відповідних прав і обов`язків (висновок про застосування норм права, який викладений в постанові Верховного Суду від 31.05.2018 у справі № 910/1879 /17.

Під час реорганізації юридичної особи шляхом приєднання передання майна, прав та обов`язків від правопопередника до правонаступника здійснюється на підставі передавального акта, в якому має бути чітко зазначено про суть та обсяг прав і обов`язків, що передаються. Разом з тим момент переходу прав і обов`язків до правонаступника визначається днем підписання передавального акта, і тому може не співпадати у часі з моментом здійснення реорганізації підприємства, тобто включенням запису про припинення юридичної особи до державного реєстру.

Крім цього, кредитор, яким є ОСОБА_1 , позбавлений права вимагати від юридичної особи, що припиняється, виконання зобов`язань, оскільки закінчився строк для пред`явлення вимог до ДП Воютицький спиртовий завод , визначений ч. 5 ст. 105 ЦК України (згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців ДП Воютицький спиртовий завод з 18 жовтня 2010 року перебуває в стані припинення, строк, визначений органом, що прийняв рішення припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог - 24 травня 2011 року), а також боргові зобов`язання ДП Воютицький спиртовий завод, в тому числі перед ОСОБА_1 в сумі 807 054,00 грн., передано правонаступнику ДП Укрспирт на підставі акта приймання передачі активів, зобов`язань, інших активів та пасивів з балансу на баланс від 28 жовтня 2015 року.

Дійсно, у зазначеному наказі Міністерства аграрної політики України від 27 вересня 2010 року № 593 не визначено дату завершення реорганізації, на що у запереченні подання, що розглядається, посилається заінтересована особа, а також на те, що приєднується значна кількість державних підприємств.

Проте, дані посилання не узгоджуються із вимогами чинного законодавства.

Зокрема, частинами 2 та 3 ст. 107 ЦК України визначено, що комісія з припинення юридичної особи складає передавальний акт після закінчення строку для пред`явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог , після чого передавальний акт учасниками юридичної особи або органом, який прийняв рішення про її припинення, тобто час складання передавального акту та його затвердження, пов`язаний із закінченням строку та настанням події - складання передавального акту.

Відповідно до частини 1 статті 251 ЦК України строком є певний період у часі, зі спливом якого пов`язана дія чи подія, яка має юридичне значення.

Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов`язано його початок (стаття 253 ЦК України).

Тобто, строк, у який орган, що прийняв рішення про реорганізацію ДП Воютицький спиртовий завод, повинен вирішити питання про затвердження передавального акта, розпочався 29 жовтня 2015 року.

Отже, Уповноважений орган управління , який прийняв рішення про припинення ДП Воютицький спиртовий завод , протягом тривалого часу, починаючи з 29 жовтня 2015 року, не затверджує передавальний акт, який є підставою для державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її реорганізації, чим перешкоджає виконанню рішенню суду, яке набрало законної сили.

ЄСПЛ у рішенні від 5 липня 2012 року Справа "Глоба проти України" (Заява N 15729/07) у пунктах 26 та 27 зазначає, що Суд повторює, що пункт 1 статті 6 Конвенції, inter alia, захищає виконання остаточних судових рішень, які у державах, що визнали верховенство права, не можуть залишатися невиконаними на шкоду одній зі сторін. Відповідно виконанню судового рішення не можна перешкоджати, відмовляти у виконанні або надмірно його затримувати. Держава зобов`язана організувати систему виконання судових рішень, яка буде ефективною як за законодавством, так і на практиці.

Також Суд зазначає, що саме на державу покладається обов`язок вжиття у межах її компетенції усіх необхідних кроків для того, щоб виконати остаточне рішення суду та, діючи таким чином, забезпечити ефективне залучення усього її апарату. Не зробивши цього, вона не виконає вимоги, що містяться у пункті 1 статті 6 Конвенції. Насамкінець, Суд повторює, що сама природа виконавчого провадження вимагає оперативності.

Керуючись ст.ст. 258-261, 442 ЦПК України, суд

постановив:

Подання головного державного виконавця Самбірського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Звір І.М. про заміну сторони у виконавчому провадженні задовольнити.

Замінити сторону боржника, а саме - Державне підприємство Воютицький спиртовий завод на Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості УКРСПИРТ у виконавчому провадженні № 52437557 з виконання виконавчого листа № 452/3171/14-ц, виданого 26 вересня 2016 року Самбірським міськрайонним судом Львівської області на виконання рішення Самбірського міськрайонного суду Львівської області від 5 лютого 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства Воютицький спиртовий завод про стягнення коштів в сумі 803 400 ( вісімсот три тисячі чотириста) грн.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не буде подано, і може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги через місцевий суд, який постановив ухвалу, протягом п`ятнадцяти днів з дня складання повної ухвали.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Текст повної ухвали буде складено 29 вересня 2019 року.

Суддя

СудСамбірський міськрайонний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення24.09.2019
Оприлюднено15.03.2020
Номер документу88192506
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —452/3299/16-ц

Постанова від 22.12.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Синельников Євген Володимирович

Ухвала від 15.12.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Синельников Євген Володимирович

Ухвала від 19.11.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Синельников Євген Володимирович

Постанова від 06.10.2020

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Левик Я. А.

Постанова від 06.10.2020

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Левик Я. А.

Ухвала від 12.05.2020

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Левик Я. А.

Ухвала від 04.05.2020

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Левик Я. А.

Ухвала від 24.09.2019

Цивільне

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

Кравців В. І.

Ухвала від 24.09.2019

Цивільне

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

Кравців В. І.

Ухвала від 05.08.2019

Цивільне

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

Кравців В. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні