ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про закриття пiдготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті
17 березня 2020 рокум. Ужгород№ 260/122/20
Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Плеханова З.Б, розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області звернувся до Доробратівського дошкільного навчального закладу загального розвитку Доробратівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області за участю третіх осіб: Доробратівська сільська рада Іршавського району Закарпатської області, Іршавська районна державна адміністрація в особі відділу освіти, про застосування заходів реагування, -
В С Т А Н О В И В:
Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду із позовом до Доробратівського дошкільного навчального закладу загального розвитку Доробратівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області ,за участю третьої особи Доробратівська сільська рада Іршавського району Закарпатської області яким просить:
1.Прийняти позовну до свого провадження.
2.Задовольнити адміністративний позов та зобов`язати Доробратівський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) загального розвитку Доробратівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області (Доробратівський ДНЗ) застосувати заходи реагування у вигляді повного зупинення роботи шляхом опечатування входу та відключення від джерел енергоживлення дошкільного навчального закладу, розташованого за адресою: 90113, Закарпатська область, Іршавський район, с.Доробратово, вул.Миру, № 16/а, до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.
З. Стягнути розмір судових витрат, з відповідача на нашу користь.
Сторони по справі в дане підготовче судове засідання не зявилися, хоча були повідомлені належним чином про дату та місце підготовчого судового засідання.
Статтею 181 частиною 2 КАС України визначені причини відкладення судом підготовчого засідання. Зокрема, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку в випадках, визначених статтею 205 частиною 2 пунктами 1-3, 5 КАС України та в інших випадках, коли питання, визначені статтею 180 частиною 2 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті в даному підготовчому засіданні.
Згідно з статтею 205 частини 2 пункту 3 КАС України якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.
Повідомлення про причини неявки в судове засідання від сторін до суду не надходило.
Відтак, оскільки учасники справи належним чином повідомлені про дату, час та місце проведення підготовчого засідання, неявка учасників справи не перешкоджає розгляду питання щодо закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Відповідно до статті 229 частини 4 КАС України , у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Під час підготовчого провадження були проведені всі необхідні дії для розгляду справи в судовому засіданні по суті.
За наслідками підготовчого провадження, керуючись ст.ст. 180, 183 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
У Х В А Л И В:
1.Закрити підготовче провадження в адміністративній справі за позовом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області звернувся до Доробратівського дошкільного навчального закладу загального розвитку Доробратівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області за участю третіх осіб: Доробратівська сільська рада Іршавського району Закарпатської області, Іршавська районна державна адміністрація в особі відділу освіти, про застосування заходів реагування.
2.Призначити справу до судового розгляду на 21 квітня 2020 року на 16:00 години, засідання відбудеться за адресою: 88017, Закарпатська область, м.Ужгород, пл. Б.Хмельницького, буд. 21.
Справу буде розглянуто суддею Плеханова З.Б. одноособово.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя З.Б.Плеханова
Суддя З.Б.Плеханова
Суд | Закарпатський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.03.2020 |
Оприлюднено | 19.03.2020 |
Номер документу | 88267194 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Закарпатський окружний адміністративний суд
Плеханова З.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні