Справа № 0417/2139/2012
Провадження № 2/202/14/2020
ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
УХВАЛА
18 березня 2020 року Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська
у складі: головуючого судді - Слюсар Л.П.,
за участю секретаря - Нечепуренко А.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Дніпро цивільну справу за позовною заявою Публічного акціонерного товариства КБ ПриватБанк до Публічного акціонерного товариства Акцент-Банк , ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про стягнення заборгованості,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Індустріального районного суду м.Дніпропетровська після скасування заочного рішення перебуває цивільна справа за позовною заявою Публічного акціонерного товариства КБ ПриватБанк до Публічного акціонерного товариства Акцент-Банк , ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про стягнення заборгованості.
В ході розгляду справи, Індустріальним районним судом м.Дніпропетровська 01 грудня 2016 року провадження у вказаній цивільній справі зупинено, ухвалою від 25 вересня 2019 року провадження у справі поновлено.
В ході ознайомлення з вказаними вище ухвалами судом встановлено, що при підготовці тексту вказаних ухвал невірно зазначено ім`я та по-батькові одного з відповідачів. Так, в ухвалах суду вказано ОСОБА_4 , однак вірним є ОСОБА_4 .
Враховуючи те, що описки є суто технічними та допущені помилково, суд вважає що вони підлягають виправленню.
Відповідно до ч.1, 2 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Суд з власної ініціативи порушив питання про виправлення описок у вищевказаних ухвалах та вважає можливим вирішити дане питання у відсутність учасників справи.
Враховуючи те, що описки є технічними, допущені помилково, суд вважає, що виправлення описок не змінює резолютивних частин ухвал, а тому допущені описки підлягають виправленню шляхом постановлення відповідної ухвали.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 258, 269 ЦПК України,-
ПОСТАНОВИВ:
Виправити описки, допущені в ухвалах про зупинення провадження у справі від 01 грудня 2016 року та поновлення провадження у справі від 25 вересня 2019 року, що постановлені в межах цивільної справи за позовною заявою Публічного акціонерного товариства КБ ПриватБанк до Публічного акціонерного товариства Акцент-Банк , ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про стягнення заборгованості та вважати вірним прізвище, ім`я та по-батькові відповідача - ОСОБА_4 .
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпровського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі протягом 15 днів з дня проголошення апеляційної скарги.
У разі якщо ухвалу постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 15 днів з дня отримання копії ухвали суду.
Суддя Л.П. Слюсар
Суд | Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 18.03.2020 |
Оприлюднено | 20.03.2020 |
Номер документу | 88306411 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська
Слюсар Л. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні