Харківський окружний адміністративний суд 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
УХВАЛА
24.03.2020 року Справа № 520/1276/2020
Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Шевченко О.В., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "КАМСАМ" Головного управління Держпраці у Харківській області про визнання протиправним та скасування припису, -
ВСТАНОВИВ:
До Харківського окружного адміністративного суду звернувся позивач, товариство з обмеженою відповідальністю "КАМСАМ", з адміністративним позовом до Головного управління Держпраці у Харківській області, в якому просить суд визнати протиправним та скасувати припис Головного управління Держпраці у Харківській області про усунення виявлених порушень №ХК7603/299/4НД/АП/П від 27.12.2019 року.
Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 10.02.2020 року відкрито провадження по справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "КАМСАМ" Головного управління Держпраці у Харківській області про визнання протиправним та скасування припису. Призначено підготовче засідання.
Постановою КМУ від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" установлено з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України карантин. В листі Ради суддів України від 16 березня 2020 року № 9рс-186/20 зазначено, що враховуючи постанову № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" судам рекомендовано на період з 16 березня до 3 квітня 2020 року встановити особливий режим роботи, а саме роз`яснити громадянам можливість відкладення розгляду справ у зв`язку із карантинними заходами.
Представником позивача через канцелярію суду подано заяву про відкладення розгляду справи, в якій з посиланням на постанову КМУ від 11 березня 2020 року № 211 та лист Ради суддів України від 16 березня 2020 року № 9рс-186/20 просить суд відкласти розгляд справи.
Фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється відповідно до положень частини 4 статті 229 КАС України.
Частиною 1 статті 223 КАС України передбачено, що суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 205 цього Кодексу.
Відповідно до п.2 ч.2 ст. 205 КАС України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
Відповідно до п.1 ст. 181 КАС України, суд відкладає підготовче судове засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого засідання у випадках визначених пунктами 1-3, 5 частини другої статті 205 цього Кодексу.
Враховуючи надходження від представника позивача заяву про відкладення розгляду справи, суд приходить до висновку про наявність підстав для відкладення судового засідання.
Керуючись положеннями статей 181, 205, 223, 243, 248, 250, 256 України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву представника позивача про відкладення розгляду справи - задовольнити.
Відкласти судове засідання у справі № 520/1276/2020 на 09.04.20 о 09:30 год., яке відбудеться у приміщенні Харківського окружного адміністративного суду за адресою: 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, зал судового засідання № 12.
Повідомити учасників справи про місце, дату та час наступного судового засідання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.В.Шевченко
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.03.2020 |
Оприлюднено | 26.03.2020 |
Номер документу | 88404274 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Шевченко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні