П`ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
----------------------
У Х В А Л А
13 квітня 2020 р.м.ОдесаСправа № 420/4/20
П`ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
доповідача - судді Косцової І.П.
суддів - Осіпова Ю.В., Скрипченка В.О.
розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства ШИРЯЇВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО АГРОХІМІЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА СІЛЬГОСПХІМІЯ на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06 березня 2020 року у справі за позовом Приватного акціонерного товариства ШИРЯЇВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО АГРОХІМІЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА СІЛЬГОСПХІМІЯ до Державної екологічної інспекції в Одеській області про визнання протиправним та скасування припису,-
В С Т А Н О В И В :
Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 06 березня 2020 року позов ПАТ ШИРЯЇВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО АГРОХІМІЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА СІЛЬГОСПХІМІЯ задоволено частково.
На зазначене рішення суду позивач подав апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст.296 КАС України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
Враховуючи, що підстави, передбачені статтями 298-299 КАС України для залишення апеляційної скарги без руху, повернення апеляційної скарги чи відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні, суд апеляційної інстанції вважає можливим відкрити апеляційне провадження.
Також суд зазначає, що апеляційна скарга не містить клопотання особи про розгляд справи за її участі, а тому вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, що надає можливість розглянути справу в порядку письмового провадження (ч.3 ст.296, п.1 ч.1 ст.311 КАС України).
Керуючись ст.300 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В :
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства ШИРЯЇВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО АГРОХІМІЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА СІЛЬГОСПХІМІЯ на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06 березня 2020 року.
Учасники справи мають право подати відзив на апеляційну скаргу протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення цієї ухвали. Роз`яснити, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) його копій та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Роз`яснити, що учасники справи мають право заявити клопотання про розгляд справи за їх участі, а у разі відсутності такого клопотання суд апеляційної інстанції може розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами, на підставі статті 311 КАС України.
Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів, ухвалу про відкриття апеляційного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Косцова І.П. Судді Осіпов Ю.В. Скрипченко В.О.
Суд | П'ятий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 13.04.2020 |
Оприлюднено | 14.04.2020 |
Номер документу | 88720879 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
П'ятий апеляційний адміністративний суд
Косцова І.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні