Ухвала
від 21.04.2020 по справі 405/3265/19
КРОПИВНИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

У Х В А Л А

21 квітня 2020 року м. Кропивницький

справа № 405/3265/19

провадження № 22-ц/4809/840/20

Кропивницький апеляційний суд у складі судді Письменного О.А., перевіривши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю Енергетика майбутнього на рішення Ленінського районного суду м. Кіровограда від 23 січня 2020 року, -

в с т а н о в и в :

Рішенням Ленінського районного суду м. Кіровограда від 23 січня 2020 року задоволено позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Енергетика майбутнього про визнання незаконним та скасування наказу, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Не погоджуючись із зазначеним рішенням суду, скаржник подав апеляційну скаргу.

При вивченні матеріалів справи встановлено, що резолютивна частина оскаржуваного рішення суду першої інстанції не містить дати складання повного судового рішення.

Так, відповідно до ч. 6 ст. 268 ЦПК України у разі проголошення у судовому засіданні тільки вступної та резолютивної частини рішення, суд повідомляє, коли буде складено повне рішення.

Частиною 7 статті 265 ЦПК України передбачено, що у разі необхідності у резолютивній частині рішення суду вказується, зокрема дата складання повного судового рішення.

Згідно ч. 1ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.

Отже, визначення у резолютивній частині повного судового рішення дати його складання є обов`язковим для відліку строку апеляційного оскарження.

Як вбачається з матеріалів справи, 23 січня 2020 року у судовому засіданні було проголошено вступну та резолютивну частини оскаржуваного рішення. Однак, повне судове рішення не містить дати його складання.

Крім того, згідно з п. 8 Розділу VII Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України (далі - Інструкція), затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 20 серпня 2019 року № 814, внутрішній опис судової справи як засіб фіксування наявності документів та розміщення їх у справі здійснюється на внутрішньому боці обкладинки і може бути продовжений на окремих аркушах, які з цією метою підшиваються до справи першими, та включає порядковий номер, дату, коротку назву документа (без скорочень), номер аркушів справи, примітки. Документи, зазначені в додатку до позовної заяви, апеляційної (касаційної) скарги або в іншому супровідному документі, в описі не перелічуються, але обов`язково зазначається про їх наявність згідно з переліком у додатку. Документ, що підтверджує відсутність додатка до позовної заяви, апеляційної (касаційної) скарги, долучається до справи. Якщо до справи підшита копія, а не оригінал документа, то про це обов`язково зазначається в описі. Опис підписує суддя та працівник апарату суду (із зазначенням посади, прізвища, ініціалів та дати), який оформлює справу. У справах, де вже є внутрішній опис, при приєднанні нових документів опис та його нумерація продовжуються. До внутрішнього опису кожного тому справи складається підсумковий запис, у якому наводяться цифрами та літерами кількість документів, що включені до опису, та кількість аркушів внутрішнього опису. Інструкція містить додаток № 6 до пункту 8 Розділу VII щодо вимог заповнення внутрішнього опису судової справи.

Проте, внутрішній опис даної судової справи не відповідає вимогам Інструкції, а саме не містить підсумкового запису щодо кількості документів, що включені до опису, та не вказано кількості аркушів внутрішнього опису.

Також, внутрішній опис не містить підпису судді.

Відповідно до частини 3 статті 365 ЦПК України якщо під час вивчення матеріалів справи суд виявить нерозглянуті зауваження на правильність і повноту фіксування судового процесу технічними засобами, нерозглянуті письмові зауваження щодо повноти чи неправильності протоколу судового засідання, невирішене питання про ухвалення додаткового рішення, суд постановляє ухвалу із зазначенням строку, протягом якого суд першої інстанції має усунути недоліки.

Вказані недоліки перешкоджають вирішенню питання про відкриття апеляційного провадження у справі, тому застосовуючи аналогію закону, вважаю за можливим повернути матеріали даної цивільної справи до суду першої інстанції для усунення недоліків.

Керуючись ст. 365 ЦПК України, суд, -

у х в а л и в :

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Енергетика майбутнього про визнання незаконним та скасування наказу, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу повернути до суду першої інстанції для усунення недоліків в строк протягом 12 днів з дня отримання справи в суді .

Суддя Кропивницького

апеляційного суду О.А. Письменний

СудКропивницький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення21.04.2020
Оприлюднено23.04.2020
Номер документу88880200
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —405/3265/19

Постанова від 13.12.2021

Цивільне

Кропивницький апеляційний суд

Письменний О. А.

Постанова від 13.12.2021

Цивільне

Кропивницький апеляційний суд

Письменний О. А.

Ухвала від 02.11.2021

Цивільне

Кропивницький апеляційний суд

Письменний О. А.

Ухвала від 21.07.2020

Цивільне

Кропивницький апеляційний суд

Письменний О. А.

Ухвала від 24.06.2020

Цивільне

Кропивницький апеляційний суд

Письменний О. А.

Ухвала від 05.05.2020

Цивільне

Кропивницький апеляційний суд

Письменний О. А.

Рішення від 28.04.2020

Цивільне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Іванова Л. А.

Ухвала від 21.04.2020

Цивільне

Кропивницький апеляційний суд

Письменний О. А.

Рішення від 23.01.2020

Цивільне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Іванова Л. А.

Рішення від 23.01.2020

Цивільне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Іванова Л. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні