Ухвала
від 09.04.2020 по справі 761/14690/14-ц
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 761/14690/14

Провадження № 4-с/761/135/2020

У Х В А Л А

Іменем України

09 квітня 2020 року Суддя Шевченківського районного суду м. Києва Притула Н.Г. розглянувши матеріали скарги ОСОБА_1 , заінтересовані особи: старший державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Амборський Андрій Вікторович, Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Приватні інвестиції про скасування постанови, -

в с т а н о в и в :

У квітні 2020 року до суду надійшла вказана скарга.

Дана скарга подана без додержання норм ЦПК України

Відповідно до п.3 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 26.12.2003 року № 14 Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність органів і посадових осіб державної виконавчої служби та звернень учасників виконавчого провадження скарги, заяви, подання мають відповідати загальним вимогам щодо форми та змісту позовної заяви, передбаченим положеннями ЦПК України.

Стаття 175, 177 ЦПК України визначає вимоги до заяви.

Згідно п. 5 ч. 3 ст. 175 ЦПК України заява має містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.

Разом з тим, ч. 5 ст. 177 ЦПК України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Крім того, відповідно до ст. 83 ЦПК України сторони та інші учасники справи подають докази у справі безпосередньо до суду.

Так, в своїй скарзі заявник просить скасувати постанову державного виконавця про арешт коштів боржника та зупинити виконання виконавчого листа, на підставі якого відкрито виконавче провадження.

Заявник в скарзі не обґрунтував які положення Закону України Про виконавче провадження порушено виконавцем при винесенні оскаржуваної постанови.

Водночас, подана скарга не містить належних та допустимих доказів, а також відповідного обґрунтування щодо вимог скаржника, які стосуються скасування оскаржуваної заявником постанови та зупинення виконання виконавчого провадження, в рамках якої ухвалена відповідна постанова, що позбавляє суд всебічно та об`єктивно оцінити викладені обставини справи та підстави, на яких ґрунтуються вказані вимоги скаржника, що суперечить вимогам положень ст. 83 та п. 5 ч. 3ст. 175 ЦПК України та не надає суду можливості зрозуміти, які саме дії виконавця, в даному випадку, призвели до порушення прав та інтересів скаржника, як сторони виконавчого провадження.

При цьому, у відповідності до ч. 2 ст. 183 ЦПК України до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

Так, як вбачається з матеріалів скарги, в останніх відсутні докази надсилання поданої скарги та додатків до неї, учасникам справи, які визначені в її суб`єктному складі.

Статтею 185 ЦПК України передбачено, що заява, подана без додержання вимог, викладених у ст. 175, 177 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Оскільки скаржником не дотримані вищенаведені положення ст.ст. 175, 177 ЦПК України, скарга має бути залишена без руху відповідно з наданням заявнику строку для усунення недоліків заяви.

Керуючись ст.ст.175, 177 та ч. 1 ст.185 ЦПК України, суд -

ухвалив:

Скаргу ОСОБА_1 , заінтересовані особи: старший державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Амборський Андрій Вікторович, Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Приватні інвестиції про скасування постанови - залишити без руху.

Надати заявнику строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання копії ухвали та попередити що у разі невиконання ухвали у визначений термін, скарга буде вважатися неподаною та повернута заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя : Притула Н.Г.

СудШевченківський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення09.04.2020
Оприлюднено11.05.2020
Номер документу89153599
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —761/14690/14-ц

Ухвала від 11.12.2023

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Фролова І. В.

Ухвала від 11.12.2023

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Фролова І. В.

Ухвала від 16.10.2023

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Фролова І. В.

Ухвала від 23.09.2020

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Притула Н. Г.

Ухвала від 09.04.2020

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Притула Н. Г.

Ухвала від 10.09.2014

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Гайдук С. В.

Ухвала від 26.05.2014

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Гайдук С. В.

Ухвала від 18.06.2014

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Гайдук С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні