ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
29 травня 2020 року м. Чернігів
Унікальний номер справи № 731/92/20
Апеляційне провадження № 22-ц/4823/814/20
Чернігівський апеляційний суд в особі судді Бобрової І.О., вивчив матеріали апеляційної скарги Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області на рішення Варвинського районного суду Чернігівської області від 07 квітня 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Антонівської сільської ради Варвинського району Чернігівської області, Варвинської районної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області про визнання права на земельну частку (пай),
в с т а н о в и в :
Ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 18.05.2020 апеляційну скаргу залишено без руху.
25.05.2020 скаржником усунуто недолік апеляційної скарги.
Форма, зміст і строки поданої апеляційної скарги відповідають вимогам ст.354, 356 ЦПК України.
До апеляційної скарги додані копії відповідно до кількості учасників справи.
Враховуючи те, що перешкоди для відкриття апеляційного провадження у справі відсутні, то на підставі ч. 1 ст. 359 ЦПК України, вважаю за необхідне відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою по даній справі, виконавши вимоги ст.361 ЦПК України.
Керуючись ст. 359, 360, 361 ЦПК України,
у х в а л и в :
Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області на рішення Варвинського районного суду Чернігівської області від 07 квітня 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Антонівської сільської ради Варвинського району Чернігівської області, Варвинської районної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області про визнання права на земельну частку (пай).
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати Головному управлінню Держгеокадастру у Чернігівській області.
Копію апеляційної скарги разом з копією ухвали про відкриття апеляційного провадження направити ОСОБА_1 , Антонівській сільській раді Варвинського району Чернігівської області, Варвинській районній державній адміністрації роз`яснивши, що згідно з ч.1 ст.360 ЦПК України вони мають право подати відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом 5 днів з дня отримання копії даної ухвали.
До відзиву, який оформлюється відповідно до ч.2 ст.360 ЦПК України, слід додати докази надсилання (надання) копії відзиву та доданих до них документів іншим учасникам справи.
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджають перегляду рішення суду першої інстанції.
Інформація про рух справи буде розміщена на офіційному веб-сайті Чернігівського апеляційного суду за посиланням: https://court.gov.ua/sud4823/.
Ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Суддя І.О.Боброва
Суд | Чернігівський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 29.05.2020 |
Оприлюднено | 01.06.2020 |
Номер документу | 89536264 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Чернігівський апеляційний суд
Боброва І. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні