Господарський суд рівненської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГосподарський суд Рівненської області
вул. Набережна, 26-А, м. Рівне, 33013
УХВАЛА
"11" червня 2020 р. Справа № 918/792/17
Господарський суд Рівненської області у складі судді Войтюка В.Р., розглянувши скаргу Малого приватного підприємства "Моріон" на дії державного виконавця
у справі
за позовом Малого приватного підприємства "Моріон"
до відповідача фізичної особи-підприємця Матвіюка Олександра Леонідовича , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Рівненська міська рада
про зобов`язання звільнити торговельні місця.
Без виклику сторін.
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою господарського суду Рівненської області від 23 листопада 2017 року прийнято позовну заяву до розгляду та порушено провадження у справі за позовом Малого приватного підприємства "Моріон" до відповідача фізичної особи-підприємця Рикун Світлани Ананіївни про зобов`язання звільнити торговельні місця № 57, М 9 та № 337.
Ухвалою господарського суду Рівненської області від 27 листопада 2017 року прийнято позовну заяву до розгляду та порушено провадження у справі за позовом Малого приватного підприємства "Моріон" до відповідача фізичної особи-підприємця Матвіюка Олександра Леонідовича про зобов`язання звільнити торговельні місця № 227/16, № 228/16.
Ухвалою господарського суду Рівненської області від 16 січня 2018 року об`єднано справу № 918/792/17 за позовом Малого приватного підприємства "Моріон" до відповідача фізичної особи-підприємця Рикун Світлани Ананіївни зі справою № 918/804/17 за позовом Малого приватного підприємства "Моріон" до відповідача фізичної особи-підприємця Матвіюка Олександра Леонідовича в одне провадження з присвоєнням номеру № 918/ НОМЕР_1 НОМЕР_2 НОМЕР_3 , постановлено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження, продовжено розгляд справи в підготовчому судовому засіданні на 30 днів до 24 лютого 2018 включно.
Ухвалою господарського суду Рівненської області від 07 лютого 2018 року позов Малого приватного підприємства "Моріон" до фізичної особи-підприємця Рикун Світлани Ананіївни в частині позовних вимог про зобов`язання фізичної особи-підприємця Рикун Світлани Ананівни звільнити торгівельне місце № 337 шляхом демонтажу тимчасової нестаціонарної споруди типу КЗТ, розташованої на ринку "Моріон" залишено без розгляду.
Рішенням господарського суду Рівненської області від 22 жовтня 2019 року позов задоволено; зобов`язано фізичну особу - підприємця Матвіюка Олександра Леонідовича звільнити місце №227 загальною площею 3,90 кв.метрів, що розташоване на території ринку "Моріон", передане відповідачу для провадження торговельної діяльності згідно договору оренди торговельного місця №227/16 від 15.07.2016 року, шляхом демонтажу тимчасової нестаціонарної споруди типу КЗТ; зобов`язано фізичну особу-підприємця Матвіюка Олександра Леонідовича звільнити місце № 228 загальною площею 3,90 кв.метрів, що розташоване на території ринку "Моріон", передане відповідачу для провадження торговельної діяльності згідно договору оренди торговельного місця № 228/16 від 15 липня 2016 року, шляхом демонтажу тимчасової нестаціонарної споруди типу КЗТ; стягнуто з фізичної особи-підприємця Матвіюка Олександра Леонідовича на користь Малого приватного підприємства "Моріон" 3 200 грн. 00 коп. судового збору.
Постановою Північно-західного апеляційного господарського суду від 04 березня 2020 року рішення Господарського суду Рівненської області від 22 жовтня 2019 року у справі №918/792/17 залишено без змін, а апеляційну скаргу Фізичної особи-підприємця Матвіюка Олександра Леонідовича залишено без задоволення.
Розпорядженням керівника апарату господарського суду Рівненської області від 02 квітня 2020 року у зв`язку з перебуванням судді Церковної Н.Ф. у відпустці з 30 березня 2020 року по 17 квітня 2020 року та враховуючи те, що рішення господарського суду Рівненської області від 22 жовтня 2019 року набрало законної сили, призначено повторний автоматизований розподіл справи № 918/792/17. За результатом повторного автоматизованого розподілу справи № 918/792/17 - справу передано на розгляд судді Войтюку В.Р.
Ухвалою господарського суду Рівненської області 06 квітня 2020 року справу № 918/792/17 прийнято до свого провадження (суддя Войтюк В.Р.).
09 червня 2020 року до відділу канцелярії та документального забезпечення суду від Малого приватного підприємства "Моріон" надійшла скарга на дії органу ДВС, в якій останній просить суд визнати неправомірними дії державного виконавця Рівненського міського відділу державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Гордіченка Максима Леонідовича, що полягають у безпідставній відмові у відкритті виконавчого провадження та скасувати видане державним виконавцем повідомлення про повернення виконавчого документу стягувачу без прийняття до виконання від 27 травня 2020 року; зобов`язати державного виконавця Рівненського міського відділу державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Гордіченка Максима Леонідовича відкрити виконавче провадження по примусовому виконанню наказу Господарського суду Рівненської області від 06 квітня 2020 року № 918/792/17 та вчинити всі необхідні дії з виконання у відповідності до Закону України "Про виконавче провадження".
Відповідно до ст. 339 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права.
Згідно з ст. 340 ГПК України, скарга подається до суду, який розглянув справу як суд першої інстанції. Про подання скарги суд повідомляє відповідний орган державної виконавчої служби, приватного виконавця не пізніше наступного дня після її надходження до суду.
Скаргу може бути подано до суду: а) у десятиденний строк з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її права; б) у триденний строк з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її права, у разі оскарження постанови про відкладення провадження виконавчих дій. Пропущений з поважних причин строк для подання скарги може бути поновлено судом (ст. 341 ГПК України).
У відповідності до ст. 342 ГПК України скарга розглядається у десятиденний строк у судовому засіданні за участю стягувача, боржника і державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби чи приватного виконавця, рішення, дія чи бездіяльність яких оскаржуються. Неявка стягувача, боржника, державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби, приватного виконавця, які належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду скарги, не перешкоджають її розгляду. Якщо суд встановить, що особа, рішення, дія чи бездіяльність якої оскаржуються, звільнена з посади (не здійснює відповідну діяльність), він залучає до участі у справі посадову особу, до компетенції якої належить вирішення питання про усунення порушення права заявника.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. ст. 233, 234, 339-342 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти скаргу Малого приватного підприємства "Моріон" на дії державного виконавця до розгляду.
2. Розгляд скарги призначити на "18" червня 2019 р. об 12:00 год., засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Рівненської області за адресою: вул. Набережна, 26А, м. Рівне, зал судових засідань № 15.
3. Зобов`язати скаржника надати суду в судове засідання для огляду оригінали доданих до скарги документів.
4. Суд звертає увагу сторін що подання доказів у справі здійснюється відповідно до ст. 80 ГПК України .
5. При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників.
6. Ухвалу направити сторонам у справі та органу ДВС.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://rv.arbitr.gov.ua.
Суддя Войтюк В.Р.
Суд | Господарський суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 11.06.2020 |
Оприлюднено | 11.06.2020 |
Номер документу | 89740068 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Рівненської області
Войтюк В.Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні