ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛ ЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
13.04.2010 Справа № 31/2-10
Дніпропетровський ап еляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Ба хмат Р.М.(доповідач),
суддів: Лотоцької Л.О., Єв стигнеєва О.С.
при секретарі: Стуковен ковій О.В.
Представники сторін у с удове засідання не з' явилис ь, про час та місце розгляду сп рави повідомлені належним ч ином.
розглянувши апеляційну ск аргу Товариства з обмежен ою відповідальністю “Артік” м.Дніпропетровськ на ухва лу господарського суду Дніпропетровської облас ті від 22.02.2010р. у спра ві № 31/2-10
за позовом Фізичної осо би - підприємця ОСОБА_1 м .Дніпропетровськ
до В-1: Фізичної осо би - підприємця ОСОБА_2 м . Дніпропетровськ;
В-2: Товариства з обмежен ою відповідальністю “Артік” м. Дніпропетровськ
про стягнення 60 000 грн.
В С Т А Н О В И В :
Ухвалою господарського с уду Дніпропетровської обл. в ід 22.02.2010 р. у справі № 31/2-10 (суддя Єре менко А.В.) повернуто без розгл яду зустрічну позовну заяву Товариства з обмеженою відпо відальністю “Артік” м. Дніпр опетровськ до В-1: Фізичної осо би - підприємця ОСОБА_1 м .Дніпропетровськ, В-2: Фізично ї особи - підприємця ОСОБА _2 м. Дніпропетровськ про роз ірвання договору поруки від 02.11.2009 р.
Товариство з обмеженою від повідальністю “Артік” м. Дні пропетровськ не погодилося з вказаною ухвалою суду, подал о апеляційну скаргу, в якій пр осить скасувати оскаржувану ухвалу, а справу передати на р озгляд господарського суду.
Ухвалою від 10.03.2010 р. Дніпропет ровський апеляційний господ арський суд прийняв апеляці йну скаргу і призначив розгл яд справи на 01.04.2010 р. на 14 год.
Розпорядженням голови суд ової палати Неклеса М.П. № 167 від 29.03.2010 р., у зв' язку з виходо м з лікарняного судді Лотоць кої Л.О., змінено склад колегії суддів.
01.04.2010 р. представник скаржник а в судове засідання не з' яв ився, у зв' язку з чим, а також необхідністю витребування в ід нього зустрічної позовної заяви і доданих до неї докуме нтів, колегія суддів відклал а розгляд справи на 13.04.2010 р. на 11 г од.
13.04.2010 р. представник скаржни ка в судове засідання не з' я вився, про поважні причини не явки суд не повідомив, про час і місце розгляду справи був п овідомлений належним чином, не подав витребувані апеляці йним господарським судом док ументи, необхідні для виріше ння спору.
Згідно п. 5 статті 81 ГПК Украї ни господарський суд залишає позов без розгляду, якщо пози вач без поважних причин не по дав витребувані господарськ им судом матеріали, необхідн і для вирішення спору, або пре дставник позивача не з' явив ся на виклик у засідання госп одарського суду і його нез' явлення перешкоджає вирішен ню спору.
Зважаючи на вищевикладене , керуючись п.5 ст. 81, ст.ст. 86, 99 Гос подарського процесуального кодексу України, Дніпропетр овський апеляційний господа рський суд, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скарг у Товариства з обмеженою від повідальністю “Артік” м.Дніп ропетровськ на ухвалу господ арського суду Дніпропетровс ької області від 22.02.2010р. у справі № 31/2-10 залишити без роз гляду.
Справу передати до господ арського суду Дніпропетровс ької обл. для розгляду по суті .
Головуючий суддя Р.М. Бахмат
Суддя Л.О. Лотоцька
Суддя О .С. Євстигнеєв
З оригіналом згідно:
Пом. судді І.Г.Логвиненко
13.04.2010 р.
Суд | Дніпропетровський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 13.04.2010 |
Оприлюднено | 26.10.2010 |
Номер документу | 8994004 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Єременко Анна Валеріївна
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Бахмат Рауфа Муллахметовна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Єременко Анна Валеріївна
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Бахмат Рауфа Муллахметовна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Єременко Анна Валеріївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Єременко Анна Валеріївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Єременко Анна Валеріївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Єременко Анна Валеріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні