Справа № 592/18342/19
Провадження № 2/592/1203/20
УХВАЛА
про витребування доказів
16 червня 2020 року м.Суми
Ковпаківський районний суд м. Суми у складі:
головуючого: судді Бичкова І.Г.
за участю секретаря судового засідання: Олійник В.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Суми цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма ЛАН до ОСОБА_1 , треті особи: Регіональний сервісний центр МВС в Сумській області, Товариство з обмеженою відповідальністю СУМИ АВТОМАКСИМУМ , Товариство з обмеженою відповідальністю АВТОТЕХСТАНДАРТ про розірвання договорів купівлі-продажу транспортних засобів, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , треті особи: Регіональний сервісний центр МВС в Сумській області, Товариство з обмеженою відповідальністю СУМИ АВТОМАКСИМУМ , Товариство з обмеженою відповідальністю АВТОТЕХСТАНДАРТ про розірвання договорів купівлі-продажу транспортних засобів.
До початку судового засідання представник позивача за довіреністю Недведський О.О. надав суду клопотання про задоволення раніше поданого клопотання директора ТОВ Агрофірми Лан Кіріченка Є.С. про витребування доказів.
Розглянувши клопотання представника позивача за довіреністю Недведського О.О. про витребування доказів, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Відповідно до ч. 3 ст. 84 ЦПК України у разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.
Отже, суд вважає за необхідне витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю СУМИ АВТОМАКСИМУМ 40013, м. Суми, вул. Білопільський шлях, 20, код 37186902, завірену належним чином копію договору купівлі-продажу КАМАЗ 65115 (р.н. НОМЕР_1 ), який належав ТОВ Агрофірма ЛАН ; у Товариства з обмеженою відповідальністю АВТОТЕХСТАНДАРТ 42334, Сумська обл., Сумський р-н., село Токарі, провул. Польовий, 29, код 36719637, завірену належним чином копію договору купівлі-продажу навантажувача телескопічного марки DIECI ZEUS 37.7 (р.н. НОМЕР_2 ), який належав ТОВ Агрофірма ЛАН .
На підставі викладеного, керуючись ст. 84 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Клопотання представника позивача за довіреністю Недведського О.О. про витребування доказів задовольнити.
Зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю СУМИ АВТОМАКСИМУМ 40013, м. Суми, вул. Білопільський шлях, 20, код 37186902, надати завірену належним чином копію договору купівлі-продажу КАМАЗ 65115 (р.н. НОМЕР_1 ), який належав ТОВ Агрофірма ЛАН .
Зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю АВТОТЕХСТАНДАРТ 42334, Сумська обл., Сумський р-н., село Токарі, провул. Польовий, 29, код 36719637, надати завірену належним чином копію договору купівлі-продажу навантажувача телескопічного марки DIECI ZEUS 37.7 (р.н. НОМЕР_2 ), який належав ТОВ Агрофірма ЛАН .
Зазначені докази подати до 18.08.2020 року до 15-00 годин.
У разі неможливості подати докази, які вимагає суд, взагалі або у встановлені судом строки, зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю СУМИ АВТОМАКСИМУМ , Товариство з обмеженою відповідальністю АВТОТЕХСТАНДАРТ повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня отримання ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Головуючий: І.Г. Бичков
Суд | Ковпаківський районний суд м.Сум |
Дата ухвалення рішення | 16.06.2020 |
Оприлюднено | 24.06.2020 |
Номер документу | 89983160 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ковпаківський районний суд м.Сум
Бичков І. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні