ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
10 липня 2020 року
м. Харків
справа № 628/195/20
провадження № 22-ц/818/3998/20
Харківський апеляційний суд у складі:
судді-доповідача - Тичкової О.Ю.,
суддів - Хорошевського О.М., Яцини В.Б.
розглянувши у порядку ст. 359 ЦПК України апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Куп`янського міськрайонного суду Харківської області від 26 травня 2020 року в складі судді Барабанової В.В. у справі за позовом ОСОБА_1 до Куп`янської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Куп`янської міської ради Харківської області про поновлення на роботі та стягнення заробітку за час вимушеного прогулу, -
УСТАНОВИВ :
Подана 23 червня 2020 року апеляційна скарга ОСОБА_1 на рішення Куп`янського міськрайонного суду Харківської області від 26 травня 2020 року, в частині позовних вимог про поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу оформлена відповідно вимог ст. 356 ЦПК України, подана в установлений ч.1 ст. 354 ЦПК України строк апеляційного оскарження.
Апеляційна скарга містить клопотання про розгляд справи в судовому засіданні в режимі відеоконференції, проведення якої ОСОБА_1 просить доручити Куп`янському міськрайонному суду Харківської області.
Інших заяв чи клопотань разом з апеляційною скаргою подано не було.
Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття провадження у відповідності до вимог статі 360 ЦПК України.
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
На підставі п. 1 ч. 1 ст. 5 ЗУ Про судовий збір від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються позивачі - у справах про стягнення заробітної плати та поновлення на роботі.
Підстави для залишення апеляційної скарги без руху в частині позовних вимог про поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу відсутні.
У пункті 3 розділу ХІІ Прикінцевих положень ЦПК України в редакції Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) від 30 березня 2020 року № 540-ІХ зазначено, що під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), строки, визначені статтями 49, 83, 84, 170, 178, 179, 180, 181, 185, 210, 222, 253, 275, 2,84, 325, 354, 357, 360, 371, 390, 393, 395, 398, 407, 424 цього Кодексу, а також інші процесуальні строки щодо зміни предмета або підстави позову, збільшення або зменшення розміру позовних вимог, подання доказів, витребування доказів, забезпечення доказів, а також строки звернення до суду, подання відзиву та відповіді на відзив, заперечення, пояснень третьої особи щодо позову або відзиву, залишення позовної заяви без руху, подання заяви про перегляд заочного рішення, повернення позовної заяви, пред`явлення зустрічного позову, заяви про скасування судового наказу, розгляду справи, апеляційного оскарження, розгляду апеляційної скарги, касаційного оскарження, розгляду касаційної скарги, подання заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами продовжуються на строк дії карантину.
Керуючись статтями 359, 360, 361 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Куп`янського міськрайонного суду Харківської області від 26 травня 2020 року в складі судді Барабанової В.В. у справі за позовом ОСОБА_1 до Куп`янської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Куп`янської міської ради Харківської області про поновлення на роботі та стягнення заробітку за час вимушеного прогулу в частині позовних вимог про поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу.
Роз`яснити учасникам справи, що відповідно до ст. 360 ЦПК України вони мають право подати до Харківського апеляційного суду в письмовій формі відзив на апеляційну скаргу впродовж 10 днів з дня отримання копії ухвали про відкриття апеляційного провадження.
У разі отримання копії даної ухвали під час дії карантину десятиденний строк для надання відзиву на апеляційну скаргу підлягає продовженню на строк дії карантину.
Направити учасникам справи копію ухвали про відкриття провадження у справі, копію апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий - О.Ю. Тичкова
Судді - О.М. Хорошевський
В.Б. Яцина
Суд | Харківський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.07.2020 |
Оприлюднено | 15.07.2020 |
Номер документу | 90355215 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Харківський апеляційний суд
Тичкова О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні