Ухвала
від 30.07.2020 по справі 710/798/17
КАСАЦІЙНИЙ ЦИВІЛЬНИЙ СУД ВЕРХОВНОГО СУДУ

УХВАЛА

30 липня 2020 року

м. Київ

справа № 710/798/17

провадження № 61-47037 св 18

Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду Антоненко Н. О. (суддя-доповідач), Журавель В. І., Русинчука М. М.,

учасники справи:

позивач - ОСОБА_1 ,

відповідач - фермерське господарство Сад ,

розглянувши в попередньому судовому засіданні в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи касаційну скаргу фермерського господарства Сад на рішення Шполянського районного суду Черкаської області від 27 червня 2018 року в складі судді Побережної Н. П. та на постанову апеляційного суду Черкаської області від 25 жовтня 2018 року в складі колегії суддів Бородійчука В. Г., Василенко Л. І., Фетісової Т.Л. ,

ВСТАНОВИВ :

У серпні 2017 року ОСОБА_1 звернулася в суд із позовом до ФГ Сад та з урахуванням зменшення позовних вимог просила визнати недійсним договір оренди землі від 01 серпня 2011 року, зареєстрований у відділі Держкомзему в Шполянському районі Черкаської області від 28 грудня 2012 року за № 712570004800674.

Рішенням Шполянського районного суду Черкаської області від 27 червня 2018 року , залишеним без змін постановою апеляційного суду Черкаської області від 25 жовтня 2018 року , позов задоволено, визнано недійсним договір оренди землі від 01 серпня 2011 року, зареєстрований у відділі Держкомзему в Шполянському районі Черкаської області від 28 грудня 2012 року за № 712570004800674.

У листопаді 2018 року ФГ Сад подало до Верховного Суду касаційну скаргу на вказані судові рішення.

Касаційна скарга подана до набрання чинності Закону України № 460-ІХ від 15 січня 2020 року Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України щодо вдосконалення порядку розгляду судових справ , тому відповідно до пункту 2 прикінцевих та перехідних положень вищезазначеного закону розглядається у порядку, що діяв до набрання чинності цим законом.

Ухвалою Верховного Суду від 23 листопада 2018 року відкрито касаційне провадження в даній справі.

Відповідно до частини другої статті 389ЦПК України (тут і далі - в редакції, чинній до 08 лютого 2020 року) підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду вважає, що справа підлягає призначенню до судового розгляду, оскільки доводи касаційної скарги викликають необхідність перевірки правильності застосування судами норм матеріального і процесуального права.

Керуючись статтями 401, 402 ЦПК України , Верховний Суд у складі постійної колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду,

УХВАЛИВ :

Справу за позовом ОСОБА_1 до фермерського господарства Сад про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним з урахуванням її категорії та складності призначити до судового розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи у складі колегії з п`яти суддів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді: Н. О. Антоненко

В. І. Журавель

М. М. Русинчук

СудКасаційний цивільний суд Верховного Суду
Дата ухвалення рішення30.07.2020
Оприлюднено06.08.2020
Номер документу90784254
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —710/798/17

Постанова від 02.09.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Антоненко Наталія Олександрівна

Окрема думка від 02.09.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Крат Василь Іванович

Ухвала від 30.07.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Антоненко Наталія Олександрівна

Ухвала від 23.11.2018

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Антоненко Наталія Олександрівна

Постанова від 25.10.2018

Цивільне

Апеляційний суд Черкаської області

Бородійчук В. Г.

Ухвала від 13.09.2018

Цивільне

Апеляційний суд Черкаської області

Бородійчук В. Г.

Ухвала від 27.08.2018

Цивільне

Апеляційний суд Черкаської області

Бородійчук В. Г.

Рішення від 27.06.2018

Цивільне

Шполянський районний суд Черкаської області

Побережна Н. П.

Рішення від 27.06.2018

Цивільне

Шполянський районний суд Черкаської області

Побережна Н. П.

Ухвала від 25.04.2018

Цивільне

Шполянський районний суд Черкаської області

Побережна Н. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні