Ухвала
від 10.09.2020 по справі 2-3030/11
ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2-3030/11 н/п 2-во/766/131/20

УХВАЛА

про виправлення описки

10.09.2020р. Херсонський міський суд Херсонської області в складі: головуючої судді Зуб І.Ю., при секретарі Матієнко А.О., розглянувши заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю Спектрум Ессетс , адвоката - Косарецькова Володимира Михайловича, про виправлення описки в ухвалі Херсонського міського суду Херсонської області від 15.07.2020 року по справі № 2-3030/11,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Херсонського міського суду Херсонської області від 15.07.2020 року було задоволено заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю Спектрум Ессетс (ЄДРПОУ 43285992, місцезнаходження: 01032, м. Київ, вул. Кловський узвіз, б.7, поверх 5) про заміну сторони виконавчого провадження.

У резолютивній частині вказаної ухвали Херсонського міського суду Херсонської області від 15.07.2020 року у справі № 2-3030/11 допущено технічну описку, а саме зазначено ім`я боржника як ОСОБА_1 , замість правильного ОСОБА_2 .

Сторони у справі в судове засідання не викликались, відповідно до ч.2 ст.269 ЦПК України.

Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.

Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що у резолютивній частині ухвали Херсонського міського суду Херсонської області від 15.07.2020 року у справі № 2-3030/11 допущено технічну описку, а саме зазначено боржника ОСОБА_3 , замість правильного ОСОБА_3 , дану описку необхідно виправити.

З урахуванням викладених обставин суд вважає необхідним виправити технічну описку у резолютивній частині ухвали, зазначивши боржником по справі ОСОБА_3 , замість ОСОБА_3 .

На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ :

Виправити описку у резолютивній частині ухвали Херсонського міського суду Херсонської області від 15.07.2020 року у справі № 2-3030/11, виклавши другий абзац резолютивної частини ухвали у такій редакції:

Замінити вибулого стягувача Публічне акціонерне товариство Комерційний Банк Надра на його правонаступника - Спектрум Ессетс (ЄДРПОУ 43285992, місцезнаходження: 01032, м. Київ, вул. Кловський узвіз, б.7, поверх 5) у справі №2-3030/11 про стягнення з ОСОБА_3 на користь ПАТ Комерційний Банк Надра заборгованості за кредитним договором та судових витрат. .

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Херсонського апеляційного суду в порядкуст.355 ЦПК України.

Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.

СуддяІ. Ю. Зуб

СудХерсонський міський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення10.09.2020
Оприлюднено14.09.2020
Номер документу91459987
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-3030/11

Постанова від 11.03.2021

Цивільне

Херсонський апеляційний суд

Ігнатенко П. Я.

Постанова від 11.03.2021

Цивільне

Херсонський апеляційний суд

Ігнатенко П. Я.

Ухвала від 05.02.2021

Цивільне

Херсонський апеляційний суд

Ігнатенко П. Я.

Ухвала від 01.02.2021

Цивільне

Херсонський апеляційний суд

Ігнатенко П. Я.

Ухвала від 22.01.2021

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Зуб І. Ю.

Ухвала від 10.09.2020

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Зуб І. Ю.

Ухвала від 15.07.2020

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Зуб І. Ю.

Ухвала від 19.04.2011

Цивільне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Бурко Р. В.

Ухвала від 08.12.2011

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Заруцька Г. М.

Ухвала від 05.09.2011

Цивільне

Кілійський районний суд Одеської області

Балан М. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні