ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
пр. Волі, 54а, м. Луцьк, 43010, тел./факс 72-41-10
E-mail: inbox@vl.arbitr.gov.ua Код ЄДРПОУ 03499885
УХВАЛА
01 жовтня 2020 року № 903/705/17
Господарський суд Волинської області в складі судді Дем`як В. М., за участю секретаря судового засідання Русинчук М.М., розглянувши звіт ліквідатора ТзОВ Топ Світ Рабана М.Т.
у справі № 903/705/17
за заявою товариства з обмеженою відповідальністю Топ Світ , с. Лище, Луцький район, Волинська область
про банкрутство
Представники сторін:
від кредиторів: не прибули;
арбітражний керуючий (ліквідатор): не прибув;
встановив:
Ухвалою господарського суду від 25.09.2017 в порядку ст. 95 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом порушено провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю Топ Світ , (45638, Волинська область, Луцький район, с. Лище, вул. Центральна 80, код 32313299).
26.09.2017 оприлюднено на офіційному сайті Вищого господарського суду України повідомлення про порушення справи про банкрутство ТзОВ Топ Світ № 46190.
Постановою суду від 10.10.2017 визнано банкрутом товариство з обмеженою відповідальністю Топ Світ , (45638, Волинська область, Луцький район, с. Лище, вул. Центральна 80, код 32313299), відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців, ліквідатором банкрута призначено Рабана Микиту Тарасовича.
18.10.2017 було оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення №46511 про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури ТзОВ Топ Світ .
Ухвалами суду від 30.01.2018 визнано у встановленому порядку доведені грошові вимоги товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Приватні Інвестиції", Публічного акціонерного товариства "Перший Український Міжнародний Банк", Публічного акціонерного товариства "ВТБ Банк" до товариства з обмеженою відповідальністю «Топ Світ» , які підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів.
14.07.2020 ліквідатор Рабан М. Т. супровідним листом за вх.№ 01-117/6/20 подав суду звіт №1, ліквідаційний баланс, та просить суд затвердити звіт ліквідатора, ліквідувати ТзОВ Топ Світ , провадження у справі закрити.
Ухвалою суду від 22.09.2020 розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу призначено на 01.10.2020. Кредиторам банкрута запропоновано подати суду, при наявності, пояснення щодо звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
Арбітражний керуючий в судове засідання не прибув, через відділ діловодства суду подав заяву про розгляд звіту ліквідатора без його участі.
Представник ТзОВ ФК Приватні інвестиції через відділ діловодства суду подав клопотання за вх.№01-57/6160/20 від 29.09.2020 в якому просить суд затвердити звіт ліквідатора.
Представник ВТБ Банк через відділ діловодства суду подав клопотання в якому вказує, що у зв`язку з неможливістю забезпечити представництво банку та беручи до уваги карантинні обмеження просить відкласти розгляд звіту ліквідатора на іншу дату.
Постановою Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (із змінами та доповненнями) установлено з 12 березня 2020 року до 31 жовтня 2020 року (включно) на всій території України карантин.
Крім того, суд звертає увагу відповідача-3, що 07.09.2020 м. Луцьк та Луцький район віднесений до помаранчевого рівня небезпеки. Нове епідемічне зонування встановила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Новий розподіл триватиме впродовж наступних двох тижнів.
Постановою Кабінету Міністрів України № 343 від 04 травня 2020 року внесено зміни до вищевказаної постанови Кабінету Міністрів України та послаблені карантинні обмеження, а саме дозволено здійснення професійної діяльності адвокатами та нотаріусами.
Постановою Кабінету Міністрів України № 392 від 20 травня 2020 року Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів запроваджено послаблення протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 3 цієї постанови, на території регіонів із сприятливою епідемічною ситуацією. Зокрема, дозволено: з 22 травня 2020 року регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному та міжнародному сполученні; з 25 травня 2020 року перевезення пасажирів метрополітенами.
За приписами статті 129 Конституції України, статті 2 Господарського процесуального кодексу України одним із завдань судочинства є своєчасний розгляд справи, що відповідає положенням статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція), згідно з якою кожен має право на справедливий розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом.
Відкладення розгляду справи є правом суду, основною передумовою для якого є не відсутність у судовому засіданні представників сторін, а неможливість вирішення спору у відповідному судовому засіданні (стаття 202 Господарського процесуального кодексу України).
Участь представників сторін в даному судовому засіданні не є обов`язковою згідно із законом, та не визнавалася вона такою й судом ухвалами суду в межах даної справи.
Представник ВТБ Банк заявляючи клопотання про відкладення даного судового засідання, не навів достатнього обґрунтування неможливості участі його у засіданні (якщо він вважав таку участь необхідною), тоді як саме по собі оголошення карантину не зупиняє роботи судів.
ГПК України не містить вимог щодо відповідальних осіб, які можуть представляти інтереси сторін в господарському суді. Надання повноважень на представництво інтересів сторін в процесі не обмежено будь-яким певним колом осіб, а тому неможливість явки в судове засідання конкретного представника, не є правовою підставою для відкладення розгляду справи
Відкладення розгляду справи є правом та прерогативою суду, з дотриманням завдань, принципів господарського судочинства (стаття 2 Господарського процесуального кодексу України) та розумності строків для вчинення процесуальної дії (стаття 114 Господарського процесуального кодексу України), основною умовою для якого є неможливість вирішення спору у відповідному судовому засіданні.
Отже, за змістовним аналізом норм Господарського процесуального кодексу України вбачається, що підставою для відкладення розгляду справи є наявність для цього обґрунтованих причин.
Відповідно до статті 124, пунктів 2, 3, 4 частини 2 статті 129 Конституції України, статей 4-2, 4-3 Господарського процесуального кодексу України основними засадами судочинства є рівність всіх учасників судового процесу перед законом та судом, змагальність сторін та свобода в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Положеннями Господарського процесуального кодексу України, зокрема статтями 7, 13, визначено, що кожна сторона має рівні права, а суд має сприяти учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Господарським процесуальним кодексом України.
Саме по собі посилання на встановлення карантину, пов`язаного із запобіганням поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, без дійсної наявності перешкод, які виникли, у зв`язку з веденням такого карантину, у реалізації процесуальних прав учасниками процесу, що може вплинути на розгляд справи не є безумовним наслідком відкладення розгляду справи.
На даний час в Господарському суді Волинської області працює система Електронний суд, за допомогою якого учасники судового процесу можуть реалізувати права, визначені статтею 42 Господарського процесуального кодексу України, та подавати в електронному форматі до суду процесуальні документи, пов`язані із розглядом справи у суді (заяви по суті справи) та в режимі відоконференції.
На засіданні 17 березня 2020 року Рада суддів України рекомендувала судам продовжувати здійснювати правосуддя незважаючи на епідемію коронавірусу й карантин, по можливості, здійснювати судовий розгляд справи в порядку письмового провадження без участі сторін. Згідно звернення Комітету з питань правової політики до громадян України щодо функціонування органів правосуддя на період карантину від 20 березня 2020 року Комітет Верховної Ради України з питань правової політики зазначив, що запропоновані Радою суддів України рекомендації не мають на меті обмеження громадян доступу до правосуддя, а покликані забезпечити епідеміологічну безпеку в судах.
Запроваджені карантинні заходи, на які посилається представник, не передбачають обмеження гарантованої статті 33 Конституції України свободи пересування, зокрема - в межах Волинської області (місцезнаходження відповідача та Господарського суду Волинської області), зважаючи на що не вбачається будь якого обґрунтування існування об`єктивних перешкод в участі у судовому засіданні, явку в яке не було визнано обов`язковою.
Зважаючи на викладене, та той факт, що явка представників сторін у даній справі не визнавалась обов`язковою, суд дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення клопотання представника ВТБ Банк .
21.10.2019 набрав чинності Кодекс України з процедур банкрутства.
Пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень установлено, що з дня введення в дію цього Кодексу подальший розгляд справ про банкрутство здійснюється відповідно до положень цього Кодексу незалежно від дати відкриття провадження у справі про банкрутство, крім справ про банкрутство, які на день введення в дію цього Кодексу перебувають на стадії санації, провадження в яких продовжується відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Перехід до наступної судової процедури та подальше провадження у таких справах здійснюється відповідно до цього Кодексу.
Відповідно до ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства до повноважень ліквідатора, зокрема, відноситься формування ліквідаційної маси, заявлення до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості, вжиття заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб, здійснення інших повноважень, передбачених цим Кодексом.
На виконання вимог чинного законодавства ліквідатором зроблено ряд запитів, на які отримано наступні відповіді:
1)Лист Державіаслужби № 12.1.16-13122-17 від 06.12.17р. про відсутність зареєстрованих повітряних суден за Банкрутом;
2)Лист КП ВО БТІ № 2368 від 13.11.17р. про відмову у наданні необхідної інформацї щодо зареєстрованого за Банкрутом нерухомого майна;
3)Лист Центру ДАІ 0741 вих. № 31/3/1-77 від 11.01.18р. про відсутність зареєстрованих транспортних засобів за ТОВ "ТОП СВІТ";
4)Лист Управління Держпраці у Волинській області № 3146/01-06 від 10.11.17р. про відсутність зареєстрованих за ТОВ "ТОП СВІТ" об`єктів котлонагляду та підіймальних споруд;
5)Лист Головного Управління Держгеокадастру у Волинській області № 33-3-0.2-8190/2-17 від 15.11.17р. про відсутність зареєстрованих за ТОВ "ТОП СВІТ " земельних ділянок;
6)Лист Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 10/01/28489 від 04.12.17р. про відсутність даних по ТОВ "ТОП СВІТ" як власників значних пакетів акцій;
7)Лист Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області № 6106/р/03-18-08 від 07.11.17р. по відкритим ТОВ "ТОП СВІТ" рахункам;
8)Лист Державного космічного агентства України № 5444/10-К3.3/17 від 09.11.17р. про відсутність відомостей щодо зареєстрованої космічної техніки за ТОВ "ТОП СВІТ ";
9)Лист Управління ДАБІ у Волинській області № 1003-1.18/3531-17 від 14.11.17р. про відсутність зареєстрованих за ТОВ "ТОП СВІТ" документів про надання дозволу на будівництво;
10)Лист Управління статистики у Волинській області № 08-11/180-17 від 08.11.17р. щодо відмови у наданні фінансової звітності ТОВ "ТОП СВІТ";
11)Лист Волинської митниці ДФС №2420/20/03-70-07 від 09.11.17р. про нездійснення митного оформлення товарів ТОВ "ТОП СВІТ";
11)Лист ПАТ «Львівська залізниця» № НЮ-1844 від 07.11.17р. про відсутність серед зареєстрованих власників вантажних вагонів ТОВ "ТОП СВІТ" та відсутність реєстрації вантажних вагонів за банкрутом в автоматизованому банку даних парку вагонів;
12)Лист Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру № 33-28-0.21-17559/2-17 від 13.11.17р. щодо відмови у наданні інформації щодо зареєстрованих земельних ділянок ТОВ "ТОП СВІТ";
13)Лист Укртрансбезбеки № 1174/02/15 - 18 про відсутність записів щодо суден, власником або судновласником яких є ТОВ "ТОП СВІТ".
Згідно Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта від 29.10.2017р. № 101883609 наявні відомості про зареєстроване право власності на нерухоме майно.
Крім того, ліквідатором проведено пошук прав інтелектуальної власності ТОВ "ТОП СВІТ" у базах даних, що знаходяться у відкритому доступі в мережі інтернет Українського інституту інтелектуальної власності. За результатами пошуку Відомості з Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг , Відомості з Державного реєстру патентів України на промислові зразки , Відомості з Державного реєстру патентів України на корисні моделі , Відомості з Державного реєстру патентів України на винаходи , Про добре відомі знаки в Україні - не знайдено жодного запису.
У відповідності до абз. 2 ч. 4 ст. 42 Закону продаж майна банкрута, що є предметом забезпечення, здійснюється в порядку, передбаченому цим Законом, виключно за згодою кредитора, вимоги якого воно забезпечує, або суду.
Ліквідатором Рабаном М. Т. 26.02.2018 було направлено відповідний лист № 1 про отримання згоди на продаж, адресований забезпеченому кредитору: ТОВ "ФК "ПРИВАТНІ ІНВЕСТИЦІЇ".
Забезпеченим кредитором ТОВ "ФК "ПРИВАТНІ ІНВЕСТИЦІЇ" у своєму листі № 070 від 01.03.2018 було надано згоду на продаж заставного майна.
Крім того ліквідатором здійснювались заходи щодо розшуку відсутнього заставного майна ПАТ «ПУМБ» та ТОВ "ФК "ПРИВАТНІ ІНВЕСТИЦІЇ".
Зокрема, було направлено заяви №2 від 17.05.2018 та № б/н від 17.08.2018 на Луцьке районне відділення поліції ГУНП у Волинській області. Своїм листом №12118/59/01-18 від 25.09.2018 останнє надало відповідь про відсутність обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення. (копії документів знаходяться в матеріалах справи).
Продаж ліквідаційної маси було виставлено на аукціон одним лотом у вигляді цілісного майнового комплексу за початковою ціною, що відповідала загальному розміру кредиторських вимог - 305 940 383,82 грн. (Номер публікації: 51433)
Вказані торги були визнані такими, що не відбулися, на підставі вимог ст. 55 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» , з причин відсутності учасників, заяви на участь в аукціоні від фізичних та юридичних осіб не надходили. (Номер публікації: 51799)
В подальшому, ліквідатором Рабаном М. Т. 08.06.2018 було направлено відповідний лист № 2 про отримання згоди на продаж, адресований забезпеченому кредитору: ТОВ "ФК "ПРИВАТНІ ІНВЕСТИЦІЇ". У вказаному листі ліквідатор просив надати дозвіл на продаж заставного майна за стартовою ціною, яка становить 16107904,00 грн. і відповідає сумі визнаних вимог кредитора, що забезпечене іпотекою нерухомого майна. Вказану згоду від забезпеченого кредитора було отримано.
В подальшому початкову ціну було знижено у відповідності до вимог закону, і виставлено на торги за ціною 12 886 323,20 грн. (Номер публікації: 52898)
Вказані торги були визнані такими, що не відбулися, на підставі вимог ст. 55 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» , з причин відсутності учасників, заяви на участь в аукціоні від фізичних та юридичних осіб не надходили. (Номер публікації: 52969)
В подальшому початкову ціну було знижено у відповідності до вимог закону, і виставлено на торги за ціною 10 309 058,56 грн. (Номер публікації: 58998)
Майно ТОВ "ТОП СВІТ", що являлось предметом забезпечення, було реалізовано по нижче вказаній вартості:
- Лот № 1 (магазин продовольчих та промислових товарів, кафе та службові приміщення /літер В-3/ загальною площею 2342,6 кв.м., що знаходиться за адресою: Волинська обл., м. Луцьк, вул. Електроапаратна, буд. 3) - 4585000,00 грн. без ПДВ. (Номер публікації: 59988)
Результати проведеного аукціону відображено у відповідному протоколі №01-05/19 проведення аукціону від 29.05.2019 та укладеному договорі купівлі - продажу від 30.05.2019 за реєстровим № 1412. Майно передано покупцю згідно відповідного акта про передання права власності на куплене нерухоме майно від 30.05.2019.
Кошти від реалізації було перераховано наступним чином:
-23 490,91 грн. було перераховано на рахунок ТОВ «ВОЛЯ ЛУЦЬК» , як винагороду за проведення аукціону;
-4 561 509,09 грн. було перераховано в якості погашення заборгованості перед ТОВ "ФК "ПРИВАТНІ ІНВЕСТИЦІЇ" як забезпеченим кредитором.
Продаж майна, що частково було предметом забезпечення, було виставлено на аукціон за початковою ціною, що відповідає його балансовій вартості - 113097,36 грн. (Номер публікації: 60309)
Вказані торги були визнані такими, що не відбулися, на підставі вимог ст. 55 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» , з причин відсутності учасників, заяви на участь в аукціоні від фізичних та юридичних осіб не надходили. (Номер публікації: 60541)
В подальшому початкову ціну було знижено у відповідності до вимог закону, і виставлено на торги за ціною 90477,89 грн. (Номер публікації: 60557)
Вказані торги були визнані такими, що не відбулися, на підставі вимог ст. 55 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» , з причин відсутності учасників, заяви на участь в аукціоні від фізичних та юридичних осіб не надходили. (Номер публікації: 60686)
В подальшому початкову ціну було знижено у відповідності до вимог закону, і виставлено на торги за ціною 73000,00 грн. (Номер публікації: 60732)
Майно ТОВ "ТОП СВІТ" було реалізовано по нижче вказаній вартості:
- Лот № 1 (Основні засоби, рухоме майно згідно з переліком №1.) - 7300,00 грн. без ПДВ. (Номер публікації: 61542)
Результати проведеного аукціону відображено у відповідному протоколі №02-08/19 проведення аукціону від 02.08.19р. та укладеному договорі купівлі - продажу від 02.08.2019. Майно передано покупцю згідно відповідного акта про передання права власності на куплене рухоме майно від 02.08.19р.
Кошти від реалізації було перераховано наступним чином:
-730,00 грн. було перераховано на рахунок ТОВ «ВОЛЯ ЛУЦЬК» , як винагороду за проведення аукціону;
-6 058,00 грн. було перераховано в якості погашення заборгованості перед АТ "ПУМБ" як забезпеченим кредитором;
-512,00 грн. комісія банка за обслуговування.
Крім того, ліквідатором було упорядковано і передано на зберігання документи до трудового архіву Луцької районної ради. Факт передачі документів підтверджується актом приймання - передачі документів на зберігання № 4 від 30.10.2018 та відповідною довідкою №03-19/430 від 30.10.2018 (знаходиться в матеріалах справи)
Згідно ст.61 Кодексу України з процедур банкрутства, під час проведення ліквідаційної процедури ліквідатор зобов`язаний використовувати лише один (ліквідаційний) рахунок боржника в банківській установі. Кошти, що надходять при проведенні ліквідаційної процедури, зараховуються на ліквідаційний рахунок боржника. З основного рахунку здійснюються виплати кредиторам у порядку черговості, визначеної цим Кодексом.
Ліквідаційним рахунком ТзОВ «Топ Світ» визначено рахунок п/р НОМЕР_1 ( НОМЕР_2 ) в АТ «КРЕДОБАНК» , МФО 325365. Після розрахунків з кредиторами вказаний рахунок було закрито, що підтверджується відповідною довідкою.
Пропозицій від інвесторів, засновників, директора підприємства та інших бажаючих осіб, стосовно поліпшення фінансової долі підприємства, не надходило.
Зважаючи на вищенаведене, як на обставину відсутності майна за рахунок реалізації якого можна було повністю задоволити вимоги кредиторів ТзОВ «Топ Світ» у відповідності до положень ч. 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства включені ліквідатором до ліквідаційного балансу вимоги, які не можуть бути задоволеними за відсутністю майна, вважаються погашеними.
Правильне завершення ліквідаційної процедури є основним завданням ліквідатора, який, з урахуванням покладених на нього КУзПБ повноважень повинен наполегливо та добросовісно працювати упродовж всієї процедури ліквідації.
Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс є підсумковими документами, які підтверджують належне проведення ліквідатором всіх необхідних заходів ліквідаційної процедури, вчинення адекватних дій щодо виявлення кредиторів та активів боржника, за результатами розгляду яких суд приймає ухвалу про ліквідацію боржника та закриття провадження у справі.
Отже законодавцем передбачено певну сукупність дій, які необхідно вчинити в ході ліквідаційної процедури та перелік додатків до звіту ліквідатора, які подаються суду разом з зазначеним звітом та є предметом дослідження в судовому засіданні за підсумками ліквідаційної процедури, яке проводиться за участю кредиторів (комітету кредиторів).
Подання звіту та ліквідаційного балансу здійснюється ліквідатором за результатом проведених дієвих заходів, які передбачені у ліквідаційній процедурі.
Законом не визначено вичерпний перелік таких заходів, які має вчинити ліквідатор для завершення ліквідаційної процедури, визначені тільки основні напрямки таких заходів, що дозволяють сформувати ліквідаційну масу та задовольнити, за умови виявлення майна (ліквідних активів), вимоги кредиторів, що логічно випливає із визначених Кодексом повноважень ліквідатора та надає останньому можливість відповідно до власного самостійного та незалежного розсуду вчиняти дії щодо виявлення та розшуку активів банкрута для формування ліквідаційної маси.
Разом з тим, обов`язком ліквідатора є здійснення всієї повноти заходів, спрямованих на виявлення активів боржника, при цьому ні у кого не повинен виникати обґрунтований сумнів щодо їх належного здійснення - принцип безсумнівної повноти дій ліквідатора у ліквідаційній процедурі (постанова Верховного Суду від 14.02.2018 року у справі №927/1191/14).
Заперечення щодо вчинення ліквідатором повноти дій у ліквідаційній процедурі, затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу ТзОВ «Топ Світ» не має.
Відповідно до положень ч. 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства вимоги, не погашені у зв`язку з недостатністю майна, вважаються погашеними.
Відповідно до п.5 ч.1 ст.90 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд закриває провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому цим Кодексом.
Таким чином оскільки за результатами ліквідаційної процедури у банкрута не залишилось майна, за рахунок якого можливе повне погашення кредиторських вимог, підприємницька діяльність підприємства припинена, що відображено у ліквідаційному балансі, господарський суд дійшов висновку про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу, ліквідацію ТзОВ «Топ Світ» та закриття провадження у справі.
Як визначено ч. 4 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства, у випадках, передбачених пп. 4-6 ч. 1 цієї статті, господарський суд в ухвалі про закриття провадження у справі зазначає, що вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Кодексом строк або були відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.
Відповідно до ч.6 ст.65 Кодексу України з процедур банкрутства, ліквідатор виконує свої повноваження до внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про припинення юридичної особи - банкрута.
Керуючись ст. ст. 46, 48, 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -
У Х В А Л И В :
1. Звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю «Топ Світ» (45638, Волинська область, Луцький район, с. Лище, вул. Центральна 80, код 32313299) затвердити.
2. Ліквідувати юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю «Топ Світ» (45638, Волинська область, Луцький район, с. Лище, вул. Центральна 80, код 32313299) .
3. Провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Топ Світ» (45638, Волинська область, Луцький район, с. Лище, вул. Центральна 80, код 32313299) закрити.
4. Зобов`язати державного реєстратора вчинити дії, передбачені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» та спрямовані на припинення юридичної особи - Товариства з обмеженою відповідальністю «Топ Світ» (45638, Волинська область, Луцький район, с. Лище, вул. Центральна 80, код 32313299).
5. Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» , Кодексом України з процедур банкрутства строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.
Ухвала господарського суду у справі про банкрутство набирає законної сили в порядку п.4 ст. 9 КУзПБ.
Відповідно до відомостей, що містяться в табелі обліку робочого часу програмного комплексу «Діловодство спеціалізованого суду» , суддя Дем`як В.М. з 05.10.2020 по 09.10.2020 перебувала у відпустці.
Ухвала суду підписана 12.10.2020.
Ухвала суду може бути оскаржене до Північно-західного апеляційного господарського суду відповідно до ст.9 КУзПБ, ст. ст. 255, 256, п. 17.5 Перехідних положень ГПК України.
Інформацію по справі можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://vl.arbitr.gov.ua
Суддя В. М. Дем`як
Суд | Господарський суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 01.10.2020 |
Оприлюднено | 15.10.2020 |
Номер документу | 92170798 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні