Справа № 605/309/20
УХВАЛА
Іменем України
"13" жовтня 2020 р. Підгаєцький районний суд
Тернопільської області
в складі:
головуючого судді Горуц Р.О.
за участю:
секретаря судового засідання Лежигубської О.В.
позивача ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі засідань в м. Підгайці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Гнильченська сільська рада Підгаєцького району Тернопільської області про визнання права власності на спадкове майно, -
В С Т А Н О В И В:
У підготовчому судовому засідання відповідачем частково підтримано клопотання про витребування доказів, а саме: із управління праці та соціального захисту населення Підгаєцької РДА - оригіналу заяви гр. ОСОБА_3 про призначення його опікуном за матір`ю ОСОБА_4 ; із Гнильченської сільської ради Підгаєцького району Тернопільської області - оригіналу заповіту складеного ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 , оскільки вказані документи не можуть бути надані на його звернення. Разом з тим, відповідач пояснив, що заяву ОСОБА_3 із управління праці та соціального захисту населення Підгаєцької РДА, необхідно витребувати для того, щоб він знав чи його рідний брат ОСОБА_3 отримував кошти по догляду за мамою, чи ні.
У підготовчому судовому засіданні позивач в частині витребування заяви ОСОБА_3 із управління праці та соціального захисту населення Підгаєцької РДА про призначення його опікуном його матері, заперечила щодо задоволення вказаного клопотання, а щодо витребування із Гнильченської сільської ради оригіналу заповіту, не заперечує.
Суд, заслухавши думку сторін, вважає за необхідне вказане клопотання задовольнити частково, з наступних підстав.
Відповідач не зазначив, які обставини може підтвердити, або спростувати доказ витребуваний із управління праці та соціального захисту населення Підгаєцької РДА, а саме: оригінал заяви гр. ОСОБА_3 про призначення його опікуном за матір`ю ОСОБА_4 , а тому, суд вважає за необхідне у задоволенні вказаного клопотання, відмовити.
З метою повного, всебічного та об`єктивного розгляду справи, встановлення всіх обставин, що мають значення для прийняття законного і обгрунтованого рішення, виникла необхідність у витребуванні доказу з Гнильченської сільської ради, а саме: оригіналу заповіту складеного ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 , оскільки відповідач зазначає, що його мати не вміла ані читати, ані писати, а тому такий заповіт не міг бути нею прочитаний та підписаний.
Суд, враховуючи те, що у матеріалах цивільної справи наявна копія дубліката заповіту, а не його оригіналу, а також, що даний доказ, може підтвердити обставини, що мають значення для правильного та об`єктивного вирішення справи, дійшов до переконання про необхідність його витребування із Гнильченської сільської ради.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 81, 84, 189, 260 ЦПК України,суд, -
У Х В А Л И В:
Клопотання позивача про витребування доказів - задовольнити частково.
Витребувати з Гнильченської сільської ради Підгаєцького району Тернопільської області оригінал заповіту складеного ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 .
Оригінал вищезазначеного заповіту надати Підгаєцькому районному суду до 23 жовтня 2020 року.
У задоволенні клопотання відповідача про витребування доказу із управління праці та соціального захисту населення Підгаєцької РДА - відмовити.
Підготовче судове засідання відкласти на 26 жовтня 2020 року о 09 год. 30 хв.
Про день, час та місце проведення підготовчого судового засідання повідомити учасників справи.
Головуючий: Р. О. Горуц
Суд | Підгаєцький районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 13.10.2020 |
Оприлюднено | 15.10.2020 |
Номер документу | 92187767 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Підгаєцький районний суд Тернопільської області
Горуц Р. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні