ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
15 жовтня 2020 року м. Черкаси справа № 925/1124/20
Господарський суд Черкаської області у складі: головуючого - судді Скиби Г.М., розглянувши заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю Арис Логистик про участь представника відповідача у судовому засіданні в режимі відеоконференції
у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Арис Логистик , м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, буд. 3-Г,
до Товариства з обмеженою відповідальністю Перше Травня Комбікормовий завод , Черкаська область, с. Хутори, вул. Центральна, буд. 2
про стягнення 171640,13 грн заборгованості та штрафних санкцій
без виклику представників сторін.
Товариство з обмеженою відповідальністю Арис Логистик звернулось в господарський суд Черкаської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю Перше Травня Комбікормовий завод про стягнення 171640,13 грн заборгованості за Договором про надання транспортно-експедиційних послуг по перевезенню вантажів автомобільним транспортом №28 від 01.04.2020, з яких:
-166938,41 грн - основна сума заборгованості,
-4701,72 грн - пені,
та відшкодування судових витрат.
Ухвалою господарського суду Черкаської області від 02.09.2020 відкрито провадження у справі, справа розглядається у порядку загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 14.30 год. 21.10.2020.
22.09.2020 до суду надійшла заява позивача у справі про участь представника ОСОБА_1 у судовому засіданні в режимі відеоконференції приміщенні Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя, місцезнаходженням якого є вул. Перемоги, 107-б, м. Запоріжжя 69005.
Заява мотивована тим, що позивач та його представник будуть мати значні складнощі для особистої явки в засідання суду у зв`язку з встановленим карантином на всій території України внаслідок поширення захворювання, спричиненого корнавірусом.
Згідно з ч. 1 ст. 183 глави 3 розділу ІІІ Господарського процесуального кодексу України підготовче засідання проводиться за правилами, передбаченими статтями 196 - 205 цього Кодексу, з урахуванням особливостей підготовчого засідання, встановлених цією главою.
Стаття 197 Господарського процесуального кодексу України передбачає право учасника справи за його клопотанням брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду.
За таких обставин клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю Арис Логистик Єренка Дмитра Віталійовича про участь у судових засіданнях у даній справі в режимі відеоконференції у приміщенні Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя, місцезнаходженням якого є вул. Перемоги,107-б м. Запоріжжя 69005 - підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 197, 183 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд Черкаської області, -
УХВАЛИВ:
Клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю Арис Логистик Єренка Дмитра Віталійовича про участь у судових засіданнях у даній справі в режимі відеоконференції у приміщенні Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя (вул. Перемоги, 107-б, м. Запоріжжя, 69005) - задовольнити.
Доручити Орджонікідзевському районному суду м. Запоріжжя організувати участь представника Товариства з обмеженою відповідальністю Арис Логистик Єренко Дмитра Віталійовича в режимі відеоконференції у підготовчому засіданні у справі Господарського суду Черкаської області №925/1124/20, призначеному на 14:30 год. 21 жовтня 2020 року.
Копію цієї ухвали надіслати учасникам справи та Орджонікідзівському районному суду м. Запоріжжя для організації її виконання.
Ця ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і не може бути оскаржена окремо від рішення суду.
Суддя Г.М. Скиба
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 15.10.2020 |
Оприлюднено | 19.10.2020 |
Номер документу | 92228541 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Скиба Г.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні