Справа № 680/9/20
№2/680/300/20
У Х В А Л А
про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду
22 жовтня 2020 року смт.Нова Ушиця
Новоушицький районний суд Хмельницької області в складі :
головуючого судді - Яцини О.І.,
за участі секретаря судового засідання - Стандрійчук М.П.,
позивачки ОСОБА_1 ,
представника позивачки ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні за правилами загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , треті особи - Новоушицька селищна рада Хмельницької області, Дунаєвецька державна нотаріальна контора Хмельницької області про визнання права власності на частину спадкового майна,-
установив:
У провадженні суду перебуває дана справа.
Позивачка та її представник у підготовчому засіданні позов підтримали.
Позивач ОСОБА_3 подав до суду заяву про розгляд справи за його відсутності, позов підтримує.
Відповідач ОСОБА_5 у судовому засіданні, проведеному Амурським міським судом Хабаровського краю з метою виконання міжнародного доручення по врученню документів, позов не визнав та вказав, що від спадщини не відмовляється.
Представник третьої особи - Дунаєвецької державної нотаріальної контори Хмельницької області направила до суду клопотання про розгляд справи без її участі.
Третя особа - Новоушицька селищна рада Хмельницької області представника в судове засідання не направила, подала заяву про розгляд справи без їх участі.
Підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі не встановлено.
Згідно з п.15 ч.2 ст.197 ЦПК України у підготовчому судовому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання.
Суд, ознайомившись з матеріалами справи, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до розгляду по суті, оскільки на стадії підготовчого провадження судом проведено дії, передбачені ст.197 ЦПК України, з метою забезпечення правильного, своєчасного розгляду справи по суті протягом розумного строку.
Відповідно до ч.2 ст.200 ЦПК України, за результатами підготовчого судового засідання суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі не встановлено.
На підставі викладеного суд вважає, що підготовче судове засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до судового розгляду по суті за правилами загального позовного провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 187-200 та 258-260 ЦПК України, суд,-
постановив:
Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , треті особи - Новоушицька селищна рада Хмельницької області, Дунаєвецька державна нотаріальна контора Хмельницької області про визнання права власності на частину спадкового майна .
Призначити справу до судового розгляду по суті, який відбудеться 23 листопада 2020 року о 14 год. 30 хв . в залі судових засідань Новоушицького районного суду Хмельницької області (смт.Нова Ушиця, вул.Українська, 27 ), про що повідомити учасників справи.
В судове засідання для розгляду справи по суті викликати учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.
Суддя О. І. Яцина
Суд | Новоушицький районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 22.10.2020 |
Оприлюднено | 23.10.2020 |
Номер документу | 92365044 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Новоушицький районний суд Хмельницької області
Яцина О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні