ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
"26" жовтня 2020 р. Справа№ 910/18027/19
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Куксова В.В.
суддів: Тищенко А.І.
Яковлєва М.Л.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Імперія Літ"
на рішення Господарського суду міста Києва
від 17.09.2020 (повний текст складено 21.09.2020)
у справі №910/18027/19 (суддя Шкурдова Л.М.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Імперія Літ"
до Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк"
третя особа , яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Товариства з обмеженою відповідальністю "Мигора"
про визнання недійсним договору
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Господарського суду міста Києва від 17.09.2020 в позові відмовлено повністю.
Не погоджуючись із зазначеним рішенням, Товариство з обмеженою відповідальністю "Імперія Літ" звернулося до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просять скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 17.09.2020 у справі №910/18027/19, яким в позові відмовлено повністю і прийняти нове рішення, яким: Визнати недійсним Договір поруки №4М15078И/П від 26.10.2016, укладений між Товариством з обмеженою відповідальністю "Імперія Літ" та Акціонерним товариством Комерційний банк "Приватбанк".
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 20.10.2020 апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Імперія Літ"на рішення Господарського суду міста Києва від 17.09.2020 у справі №910/18027/19 передано на розгляд колегії суддів у складі: головуючий суддя (судді-доповідача) Куксова В.В., судді Тищенко А.І., Яковлєва М.Л.
Суд визнав подані матеріали достатніми для відкриття апеляційного провадження.
Керуючись ст.ст. 254, 256, 262, 263, 268 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,-
УХВАЛИВ:
1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Імперія Літ"на рішення Господарського суду міста Києва від 17.09.2020 у справі №910/18027/19.
2. Призначити справу до розгляду на 09.12.2020 об 11 год. 55 хв. Засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1, літера А, зал судових засідань №12, про що повідомити учасників справи.
Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез`явлення їх представників у судове засідання не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги по суті.
3. Роз`яснити учасникам апеляційного провадження про право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі відповідно.
Звернути увагу учасників апеляційного провадження, що згідно вимог ст. 263 Господарського процесуального кодексу України, до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
4. Копію ухвали Північного апеляційного господарського суду надіслати учасникам апеляційного провадження до відома.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя В.В. Куксов
Судді А.І. Тищенко
М.Л. Яковлєв
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 26.10.2020 |
Оприлюднено | 30.10.2020 |
Номер документу | 92498248 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Куксов В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні