Справа № 761/30044/20
Провадження № 2-во/761/173/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про виправлення описки в судовому рішення
30 жовтня 2020 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Сіромашенко Н. В. розглянувши в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Мельнікової Ірини Геннадіївни про виправлення описки в ухвалі суду про забезпечення позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , 3-тя особа: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про витребування нерухомого майна, -
В С Т А Н О В И В:
28 вересня 2020 року Шевченківським районним судом м. Києва винесено ухвалу про відкриття провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , 3-тя особа: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про витребування нерухомого майна.
Ухвалою Шевченківського районного суду м. Києва від 28.09.2020 вжито заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на квартиру АДРЕСА_1 , загальною площею 58,45 кв.м., що належить на праві власності ОСОБА_2 та заборони ОСОБА_2 вчиняти будь-які дії щодо відчуження квартири АДРЕСА_1 , загальною площею 58,45 кв.м., що належить на праві власності ОСОБА_2 на свою користь чи на користь третіх осіб.
Представник позивача звернувся до суду із заявою про виправлення описки в ухвалі суду від 28.09.2020 про забезпечення позову, посилаючись на те, що під час написання ухвали було допущено помилку, а саме у резолютивній частині ухвали неправильно вказано дані відповідача, а саме невірно зазначено по батькові: замість ОСОБА_2 зазначено ОСОБА_2 .
У відповідності до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала.
Відповідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлення вирішується без повідомлення учасників справи.
Судове рішення повинно бути точним. Помилки у тексті судового рішення, зумовлені арифметичними помилками або описками, що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення, можуть бути усунуті судом, який ухвалив рішення або ухвалу.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Помилки можуть бути виправлені в ухвалі або в рішенні суду не залежно від того чи набрало воно законної сили і чи воно виконане.
З матеріалів цивільної справи вбачається, що за наслідком розгляду заяви про забезпечення позову у цивільній справі № 761/30044/20 ухвалено ухвалу про забезпечення позову та вказано в резолютивній частині ухвали дані відповідача ОСОБА_2 .
З вказаної ухвали суду та матеріалів цивільної справи, вбачається, що дійсно невірно вказано дані відповідача ОСОБА_2 замість правильного ОСОБА_2 . Тобто було вказано невірно по-батькові.
В зв`язку з тим, що судом була допущена описка, суд вважає, що заява представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Мельнікової Ірини Геннадіївни про виправлення описки в ухвалі суду про забезпечення позову підлягає задоволенню.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України , суд
у х в а л и в:
Заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Мельнікової Ірини Геннадіївни про виправлення описки в ухвалі суду про забезпечення позову від 28.09.2020- задовольнити.
Виправити описку в резолютивній частині ухвали Шевченківського районного суду м. Києва від 28 вересня 2020 року про забезпечення позову, зазначивши вірно ОСОБА_2 замість ОСОБА_2 .
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Київського апеляційного суду через Шевченківський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги в п`ятнадцятиденний строк з дня проголошення ухвали.
Суддя Н.В. Сіромашенко
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 30.10.2020 |
Оприлюднено | 03.11.2020 |
Номер документу | 92570593 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Сіромашенко Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні