ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
УХВАЛА
про залишення заяви без руху
30 листопада 2020 року Справа № 17/265/09
м. Миколаїв.
Суддя Господарського суду Миколаївської області Коваль С.М.,
розглянувши матеріали
заяви публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" в особі філії -Черкаське обласне управління АТ "Ощадбанк",
про поновлення строку для пред`явлення та видачу дубліката наказу Господарського суду Миколаївської області від 04.05.2011 у справі № 17/265/09 до виконання по справі
За позовом: публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" в особі філії -Черкаське обласне управління АТ "Ощадбанк",
18005, м. Черкаси, вул. Шевченка, 320,
до відповідачів:
1.Приватного підприємства "Форагро", м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 59, кв. 4,
2. Товариства з обмеженою відповідальністю "Украгротрейд", м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 59, кв. 4, поштова адреса: 18000, м.Черкаси, вул. Паризької
Комуни, 65А
3. Товариства з обмеженою відповідальністю "Ексім - Трейдінг", м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 81/83,
про: звернення стягнення 1 851 249 грн. 66 коп. на предмет застави.,-
В С Т А Н О В И В:
Публічне акціонерне товариство (ПАТ) "Державний ощадний банк України" в особі філії -Черкаське обласне управління АТ "Ощадбанк" звернулося в Господарський суд Миколаївської області з заявою від 22.02.2019 № 121.20-18/274 про поновлення строку для пред`явлення та видачу дубліката наказу від 04.05.2011, виданого Господарським судом Миколаївської області на виконання рішення суду від 19.04.2011 у даній справі.
Заяву мотивовано тим, що оригінал наказу від 04.05.2011 втрачено після повернення державним виконавцем на підставі п. 6 ч. 1 ст. 47 Закону України "Про виконавче провадження", про що ПАТ "Державний ощадний банк України" дізналося лише 03.10.2018 після отримання відповідного листа органу виконавчої служби.
Дана заява не може бути прийнятою і її належить залишити без руху у зв`язку з таким.
Згідно господарського процесуального законодавства, позовна заява повинна містити, зокрема, виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; правові підстави позову; відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися. У разі пред`явлення позову особою, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах іншої особи, в заяві повинні бути зазначені підстави такого звернення. У позовній заяві можуть бути вказані й інші відомості, необхідні для правильного вирішення спору (п.п. 5, 7 ч. 3, ч.ч. 5, 6 ст. 162 ГПК України).
Позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів) (ч. 2 ст. 164 ГПК України).
Із змісту заяви та доданих до неї документів випливає, що наказ від 04.05.2011 знаходився на виконанні у Бахмацькому районному відділі Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області (далі - Відділ ДВС), і відповідне виконавче провадження завершено винесенням постанови у порядку п. 6 ч. 1 ст. 47 Закону України "Про виконавче провадження", яка Відділом ДВС разом з наказом від 04.05.2011 направлена ПАТ "Державний ощадний банк України" за адресою яка зазначена у виконавчому документі , за твердженням заявника постанову направлено на іншу адресу, проте відповідних доказів до заяви не додано, внаслідок чого неможливо дослідити обґрунтованість тверджень заявника.
Згідно ч.ч. 1-4 ст. 174 ГКУ України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Ураховуючи викладене, керуючись ст.ст. 162, 174, 176, 234 ГПК України, -
У Х В А Л И В:
1. Залишити заяву публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" в особі філії -Черкаське обласне управління АТ "Ощадбанк" без руху.
2. Встановити заявнику строк для усунення недоліків позовної заяви, зазначених у мотивувальній частині ухвали, - п`ять днів з дня вручення даної ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, проте заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя С.М.Коваль.
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 30.11.2020 |
Оприлюднено | 01.12.2020 |
Номер документу | 93155082 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Коваль С.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні