Рішення
від 25.11.2020 по справі 621/2260/20
ЗМІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Іменем України

Справа № 621/2260/20

Провадження 2/621/870/20

25 листопада 2020 року м. Зміїв

Зміївський районний суд Харківської області в складі:

головуючого - судді Філіп`євої В.В.,

за участю секретаря судового засідання - Лацько А.С.,

позивача ОСОБА_1 ,

представників відповідача: Дремлюги В.С., Загорулько Є.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Зміїв Харківської області в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Зміївської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок про визнання бездіяльності неправомірною та зобов`язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до Зміївського районного суду Харківської області з позовною заявою до відповідача - Зміївської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок (далі-УТМР), в якій просив визнати бездіяльність голови Зміївської районної організації УТМР протиправною та зобов`язати проведення процедури звітно-виборчої конференції.

В обґрунтування позову зазначив, що він є членом Зміївської районної організації УТМР, членом Ради та Президії.

25 квітня 2015 року відбулася позачергова Конференція Зміївської районної організації УТМР, на якій було обрано районну Раду, голову та ревізійну комісію терміном на 5 років. Станом на 25 квітня 2020 року термін повноважень районної Ради та її голови витік, однак, незважаючи на неодноразові попередження голові організації про необхідність проведення звітньо-виборчої Конференції, реакції не відбулося, чим порушуються право її членів обирати та бути обраними до керівних органів організації.

Зазначені обставини, на думку позивача, дають йому право звернутися до суду з метою припинення неправомірної бездіяльності з боку голови Зміївської районної організації УТМР та зобов`язання проведення Конференції згідно зі Статутом для обрання легітимної Ради та голови. (а.с.1-3)

Ухвалою Зміївського районного суду Харківської області від 31.08.2020 року відкрито провадження за вказаною позовною заявою та призначено справу до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін. Визначено відповідачеві строк для надання відзиву на позов та одночасно задоволено клопотання позивача про витребування у відповідача - Зміївської районної організації УТМР оригіналу Статуту та протоколу позачергової Конференції Зміївської районної організації УТМР від 25.04.2015 року.(а.с.13-14)

До початку судового розгляду від позивача надійшла заява про забезпечення позову, в якій він просив заборонити відповідачеві до вирішення справи по суті проведення організаційних заходів Зміївської районної організації УТМР, а саме: Конференції, засідання Ради, Президії та зборів первинних колективів, а також видання наказів з кадрових та організаційних питань (а.с.17)

Ухвалою Зміївського районного суду Харківської області від 21.09.2020 року в задоволенні заяви позивача про забезпечення позову відмовлено (а.с.21-22)

21 вересня 2020 року від Зміївської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок надійшов відзив на позовну заяву, в якому відповідач просить суд відмовити повністю у задоволенні позовних вимог. У відзиві, зокрема, зазначено, що вимоги позивача є безпідставними і необґрунтованими, оскільки на час виникнення спірних відносин 25.04.2015 року вже діявСтатут Українського товариства мисливців та рибалок, затверджений вищим керівним органом Товариства - з`їздом УТМР від 27.05.2010 року, за яким всі місцеві організації УТМР діють за єдиним Статутом, і відповідно до п.4.7 цього Статуту, не затверджують власний Статут.

Листом Всеукраїнської ради УТМР вих.№ 392 від 30.11.2016 року, надісланого на адресу голови Президії Харківської обласної організації УТМР зазначено, що відповідно до положень пункту 6.1.3 Статуту Українського товариства мисливців та рибалок, виборні органи та їх голови, обрані на конференції, зберігають свої повноваження впродовж наступних семи років…Отже Красноградську та Зміївськурайонні організації УТМР, які проводили позачергові конференції з обранням нових делегатів у встановленому Статутом УТМР порядку… слід вважати такими, що обрані на них органи та їх голови отримали повноваження терміном на сім років .

Посилаючись на положення Статуту Українського товариства мисливців та рибалок та недопустимість втручанняорганів державної влади, в тому числі і суду, в діяльність об`єднань громадян відповідно до норм ст..ст.1,3,11,22 Закону України Про громадські об`єднання вказали, що строк повноважень обраних керівних органів відповідача не сплинув, тому просили відмовити в задоволенні позову. (а.с 49-54)

У відповіді на відзив позивач не погодився з позицією відповідача та зазначив, що Зміївська районна організація УТМР була створена засновниками-фізичними особами в жовтні 2003 року, реєстрація якої у організаційно-правовій формі громадська організація разом із реєстрацією Статуту відбулися 11 листопада 2003 року. Вважав, що після набрання чинності Законом України Про громадські об`єднання № 4572 від 22.03.2012 року і відмови реєстраційної служби Зміївського районного управління юстиції у реєстрації змін до Статуту, сам Статут Зміївської районної організації УТМР не припинив свою дію, його положення щодо строку повноважень виборних органів товариства на 5 років продовжують діяти до теперішнього часу, а посилання відповідача на те що Зміївська районна організація УТМР є відокремленим підрозділом Українського товариства мисливців та рибалок є безпідставним і хибним. (а.с.154-157)

Крім того, 19.10.2020 року позивач звернувся до суду з заявою про забезпечення позову, в якій просив витребувати в Управлінні реєстраційної служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) документи про реєстрацію Зміївської районної організації УТМР та відкласти розгляд справи (а.с.163-164), яка ухвалою Зміївського районного суду Харківської області від 29.10.2020 року повернута заявнику на підставі ч.10 статті 153 ЦПК України.

В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 позовні вимоги підтримав та просив їх задовольнити в повному обсязі з підстав, викладених в позовній заяві та відповіді на відзив.

Представник відповідача за посадою ОСОБА_2 в судовому засіданні заперечував проти задоволення позову та зазначив, що відповідно до положень Статуту Українського товариства мисливців та рибалок, яким на час судового розгляду керується Зміївська районна організація УТМР та роз`яснень, надісланих керівним органом - Всеукраїнською радою УТМР, термін повноважень виборних органів та голови Зміївської районної організації УТМР, обраних на конференції від 25 квітня 2015 року, становить 7 років, а отже чергову звітно-виборчу конференцію необхідно проводити у квітні 2022 року. Тому вважав позов ОСОБА_1 необґрунтованим і просив відмовити у його задоволенні.

Представник відповідача адвокат Загорулько Є.О. заперечував проти задоволення позову з підстав, викладених у відзиві, та просив відмовити у його задоволенні.

Заслухавши пояснення учасників справи, дослідивши надані сторонами письмові докази, суд встановив наступні обставини:

Відповідно до мисливсько-рибальського квитка № 369217, виданого 16.02.1991 року, позивач ОСОБА_1 з 1983 року є членом Зміївської ради УТМР (а.с.4)

Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань № 25273253 від 18.05.2020 року, Зміївська районна організація Українського товариства мисливців і рибалок, код ЄДРПОУ 26451295, створена в організаційно-правовій формі громадська організація , директором якої з 25.04.2015 року є ОСОБА_2 згідно Статуту. (а.с.5-7)

Змістом спірних правовідносин є право позивача обирати й бути обраним до керівних і ревізійних органів відповідача, а також з`ясування правової природи дій та/чи бездіяльності голови Зміївської районної організації УТМР по проведенню звітньо-виборчої конференції .

Як встановлено судом, відповідач - Зміївська районна організація Українського товариства мисливців і рибалок зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань як громадська організація з 11.11.2003 року, та розпочала свою діяльність на підставі Статуту, затвердженого делегатами установчих зборів Зміївської районної ради УТМР, і зареєстрованого Зміївським районним управлінням юстиції 11.11.2003 року. (а.с.29-43)

Згідно пунктів 1.1., 1.3 Статуту 2003 року, Зміївська района організація УТМР є місцевим осередком Харківської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР), є неприбутковою громадською організацією та юридичною особою, яка має відокремлене майно й самостійний баланс. Згідно пп.а) пункту 4.7 Статуту, районна конференція затверджує Статут районної організації відповідно до Статуту УТМР, Статуту Харківської обласної організації УТМР, вносить зміни та доповнення.

Відповідно до положень статті 1 Закону України Про громадські об`єднання , № 4572-VІ (далі - Закон), що набрав чинності з 01.01.2013 року, громадське об`єднання - це добровільне об`єднання фізичних та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів. За організаційно-правовою формою громадське об`єднання утворюється як громадська організація або громадська спілка. Громадська організація - це громадське об`єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи. Громадське об`єднання може здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. Громадське об`єднання зі статусом юридичної особи є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку.

Відповідно до абз.2,3 частини другої статті 13 Закону, відокремлені підрозділи громадського об`єднання утворюються та здійснюють свою діяльність на основі статуту громадського об`єднання. Відокремлені підрозділи громадського об`єднання зі статусом юридичної особи можуть мати своє положення, якщо це передбачено статутом громадського об`єднання. Положення про відокремлений підрозділ громадського об`єднання не може суперечити законам та статуту громадського об`єднання.

Згідно статей 4,8 Прикінцевих та перехідних положень Закону, їх спілки (союзи, асоціації, інші об`єднання громадських організацій), легалізовані на день введення цього Закону в дію шляхом реєстрації або повідомлення про заснування, не потребують відповідно перереєстрації або повторного подання документів для повідомлення. Статути (положення) громадських організацій, спілок громадських організацій мають бути приведені у відповідність із цим Законом протягом п`яти років з дня введення його в дію.

Всеукраїнські та міжнародні громадські організації, зареєстровані на день введення цього Закону в дію, вважаються громадськими організаціями, що підтвердили свій всеукраїнський статус. Місцеві осередки таких громадських організацій можуть враховуватися для цілей частин сьомої-дев`ятої статті 19 цього Закону як їх відокремлені підрозділи.

Місцеві осередки всеукраїнських (міжнародних) громадських організацій, які діяли зі статусом юридичної особи на день введення цього Закону в дію, за рішенням вищого органу управління всеукраїнської (міжнародної) громадської організації зберігають за собою статус юридичної особи після введення цього Закону в дію. Статути (положення) місцевих осередків всеукраїнських (міжнародних) громадських організацій, які діяли зі статусом юридичної особи на день введення цього Закону в дію, мають бути приведені у відповідність із цим Законом протягом п`яти років з дня введення його в дію.

Як вбачається з правового висновку реєстраційної служби Зміївського районного управління юстиції Харківської області від 02.03.2013 року щодо відповідності законам України повідомлення про зміни до статуту, зміни у складі керівних органів Зміївської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок, уповноважений орган реєстрації не зареєстрував подані зміни, оскільки відповідач є місцевим осередком Харківської обласної організації УТМР, а відповідно до п.4.7. Статуту районна конференція затверджує Статут районної організації у відповідності до Статуту УТМР та Статуту Харківської обласної організації УТМР (а.с.70)

З цією позицією погодилися керівні органи Всеукраїнської ради Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР), які листом № 105 від 26.04.2013 року у відповідь на відмову в реєстрації змін до Статуту Зміївської районної організації УТМР зазначили, що згідно з частиною першою пункту 1.3 Статуту УТМР всі організації УТМР здійснюють свою діяльність, керуючись єдиним Статутом Українського товариства мисливців і рибалок, завірені копії якого після реєстрації змін у 2010 році направлено до підпорядкованих структурних підрозділів Товариства для використання у роботі (а.с.93)

Статус Зміївської районної організації УТМР, код ЄДРПОУ 26451295, як підпорядкованого відокремленого підрозділу Українського товариства мисливців і рибалок, яка діє зі статусом юридичної особи, підтверджується Витягом зі списку підпорядкованих відокремлених підрозділів (місцевих осередків) УТМР (а.с.127)

Таким чином, станом на момент проведення конференції 25 квітня 2015 року Зміївська районна організація Українського товариства мисливців і рибалок здійснювала свою діяльність на підставі Статуту Українського товариства мисливців і рибалок зі змінами, затвердженими постановою ХV з`їзду УТМР від 27 травня 2010 року, зареєстрованому в Департаменті легалізації об`єднань громадян 06.10.2010 року (а.с.71-92)

Відповідно до пункту 1.1 вказаного Статуту Українського товариства мисливців і рибалок (зі змінами від 2010 року), товариство є добровільною Всеукраїнською громадською організацією, яка об`єднує мисливців і рибалок з метою сприяння активному розвитку любительського мисливського, стендового і рибальського спорту, охорони, відтворення, збереження, раціонального використання тваринного світу та захист спільних інтересів. Товариство є неприбутковою громадською організацією.

Згідно п.1.2 цього ж Статуту, єдину систему Товариства складають Кримська республіканська, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська обласні, Київська міська, Севастопільська регіональна, районні, міжрайонні, міські первинні організації УТМР.

Відповідно до положень пункту 1.3. цього Статуту, всі структурні підрозділи, в тому числі районні організації, здійснюють свою діяльність, керуючись єдиним Статутом Українського товариства мисливців і рибалок. Товариство має прапор, емблему, єдиний членський квиток, нагрудний значок та іншу символіку, зразки яких затверджуються Всеукраїнською радою УТМР.

Відповідно до пункту 4.6 Статуту УТМР, вищим керівним органом районної організації Товариства є районна конференція, яка скликається один раз на 7 років. Позачергові або дострокові конференції, при необхідності можуть скликатися за рішенням районної ради УТМР або з ініціативи не менше 1/3 відповідно первинних чи районних організацій.

Згідно пункту 4.7 Статуту УТМР, районна конференція обирає голову та районну раду УТМР, ревізійну комісію товариства терміном на 7 років.

Згідно пунктів 4.10, 4.11 Статуту УТМР, для керівництва поточною роботою рада організації Товариства обирає зі свого складу строком на 7 років президію районної ради УТМР. Районна рада створює первинні організації УТМР, керує їх діяльністю, а також, крім іншого, скликає районну конференцію .

Як вбачається з протоколу конференції Зміївської районної організації УТМР від 25 квітня 2015 року, на яку було висунуто 144 делегата та зареєструвалися 139 делегатів, головою організації шляхом таємного голосування був обраний ОСОБА_2 , обрано за затвердженим списком Раду Зміївської РО УТМР в кількості 29 чоловік, та проведено вибори контрольно-ревізійної комісії в складі 5 чоловік, вирішено інші організаційні питання. (а.с.27)

Рішення конференції Зміївської районної організації УТМРвід 25.04.2015 року в судовому порядку не оскаржувалося. Факт проведення Конференції, зміст дослідженого в судовому засіданні протоколу та результати прийнятих рішень, відображені в ньому, учасниками справи не заперечувалися.

Таким чином, суд приходить до висновку, що Конференцією Зміївської районної організації УТМРвід 25 квітня 2015 року для керівництва поточною роботою було обрано голову, районну Раду та контрольно-ревізійну комісію зі строком повноважень на 7 років відповідно до положень пунктів 4.7 Статуту Українського товариства мисливців і рибалок, термін повноважень яких спливає 25 квітня 2022 року.

Такий висновок узгоджується і з позицією вищого керівного органу відповідача - Голови президії Всеукраїнської ради УТМР, який у відповіді на запит Голови президії ради Харківської обласної організації УТМР від 26.11.2016 року № 392 зазначив, що відповідно до вимог Статуту УТМР (у новій редакції), конференції поділяються на чергові, що скликаються кожні 7 років, та позачергові. Виборні органи та їх голови, обрані на такій конференції, зберігають свої повноваження впродовж наступних, після позачергових виборів, семи років. У…Зміївській районній організації УТМР, які проводили позачергові конференції з обранням нових делегатів у встановленому Статутом УТМР порядку, слід вважати такими, що обрані на них голови отримали повноваження терміном на 7 років. (а.с.94)

Крім того, позачерговим з`їздом УТМР від 26 травня 2016 року прийнято нову редакцію Статуту громадської організації Українського товариства мисливців і рибалок (а.с.95-126), де пунктом 6.10 визначено повноваження голови районної організації УТМР, що діє зі статусом юридичної особи, згідно якого голова несе персональну відповідальність за виконання рішень, постанов ради організації УТМР, її президії та вищестоящих органів Товариства; встановлює коло обов`язків і ступінь відповідальності заступників та членів президії ради, працівників апарату за виконання покладених на організацію завдань; затверджує штатний розпис працівників апарату та встановлює посадові оклади відповідно до фонду оплати праці; представляє без доручення відповідну організацію УТМР у відносинах з іншими організаціями, в тому числі у суді; розпоряджається коштами організації, відкриває рахунки в банках, здійснює фінансово-господарські операції, організовує контрольно-ревізійну роботу та проводить іншу роботу щодо зміцнення єдності організацій УТМР.

Пунктом 6.6 діючого Статуту УТМР в новій редакції 2016 року визначено, що конференцію районної організації скликає Рада районної організації Товариства .

Отже, діючим Статутом Українського товариства мисливців і рибалок не віднесено до повноважень голови місцевої організації Товариства скликання і проведення звітньо-виборчої конференції, а тому позовна вимога про зобов`язання голови Зміївської районної організації УТМР провести процедуру звітньо-виборчої конференції є необгрунтованою.

Відповідно до статті 55 Конституції України права і свободи людини і громадянина захищаються судом. Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.

Згідно положень статті 124 Конституції України , юрисдикція судів поширюється на всі правовідносини, що виникають у державі.

Завданням цивільного судочинства, відповідно до ч.1 статті 2 ЦПК України, є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Статтями 4, 5 ЦПК України визначено, що кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.При здійсненні правосуддя у цивільних справах суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом.

Відповідно до статті 15 ЦК України, кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа має право на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства. Способи захисту цивільних прав і інтересів встановлені статтею 16 ЦК України.

Згідно вимог статті 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на обґрунтування своїх вимог або заперечень.

За змістом статей 76-80 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. Суд не бере до уваги докази, які одержані з порушенням порядку,встановленого законом. Обставини справи, які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Достовірними є докази, на підставі якихможна встановити дійсні обставини справи.

Достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.

Дослідивши повно і всебічно надані сторонами докази, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності, суд приходить до висновку про відсутність підстав для задоволення позову з огляду на таке:

Відповідач - Зміївська районна організація УТМР є місцевим осередком (відокремленим підрозділом) громадської організації Українського товариства мисливців і рибалок, яка здійснює свою діяльність на підставі Закону України Про громадські об`єднання та Статуту Товариства.

Порядок проведення конференцій, обрання керівних органів та строки їх повноважень встановлюються безпосередньо Статутом і є виключною компетенцією організації.

За нормами статті 3 Закону України Про громадські об`єднання , № 4572-VІ, громадські об`єднання утворюються і діють на принципах, зокрема, добровільності та самоврядності.

Добровільність передбачає право особи на вільну участь або неучасть у громадському об`єднанні, у тому числі в його утворенні, вступі в таке об`єднання або припиненні членства (участі) в ньому.

Самоврядність передбачає право членів (учасників) громадського об`єднання самостійно здійснювати управління діяльністю громадського об`єднання відповідно до його мети (цілей), визначати напрями діяльності, а також невтручання органів державної влади, інших державних органів, (…) в діяльність громадського об`єднання, крім випадків, визначених законом.

Відповідно до ч.2 статті 22 Закону, втручання органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб у діяльність громадських об`єднань, так само як і втручання громадських об`єднань у діяльність органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, не допускається, крім випадків, передбачених законом.

Оскільки в ході розгляду справи позивачем не доведено належними та допустимими доказами факту порушення його прав та інтересів, суд не знаходить правових підстав для задоволення позову.

Відповідно до ч.1 ст.141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 1, 3, 13, 22 Закону України Про громадські об`єднання , ст..ст 3, 15, 16 Цивільного кодексу України, та ст..ст. 12, 13, 76-82, 89, 141, 259, 263-265, 268, 352, 354 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

У задоволенні позовної заяви ОСОБА_1 до Зміївської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок про визнання бездіяльності неправомірною та зобов`язання вчинити певні дії - відмовити.

Учасники справи мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду через Зміївський районний суд Харківської області протягом тридцяти днів з дня його складення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не буде подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст рішення складено 30 листопада 2020 року.

Позивач: ОСОБА_1 , адреса зареєстрованого місця проживання: АДРЕСА_1 .

Відповідач: Зміївська районна організація Українського товариства мисливців і рибалок, ЄДРПОУ 26451295, адреса місця знаходження: 63401, Харківська область, Зміївський район, м.Зміїв, вул. Зміївська, буд.18.

Головуючий: суддя В.В. Філіп`єва

СудЗміївський районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення25.11.2020
Оприлюднено01.12.2020
Номер документу93179209
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —621/2260/20

Постанова від 15.02.2021

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Бурлака І. В.

Постанова від 15.02.2021

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Бурлака І. В.

Ухвала від 18.01.2021

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Бурлака І. В.

Ухвала від 18.01.2021

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Бурлака І. В.

Рішення від 25.11.2020

Цивільне

Зміївський районний суд Харківської області

Філіп'єва В. В.

Рішення від 25.11.2020

Цивільне

Зміївський районний суд Харківської області

Філіп'єва В. В.

Ухвала від 29.10.2020

Цивільне

Зміївський районний суд Харківської області

Філіп'єва В. В.

Ухвала від 21.09.2020

Цивільне

Зміївський районний суд Харківської області

Філіп'єва В. В.

Ухвала від 31.08.2020

Цивільне

Зміївський районний суд Харківської області

Філіп'єва В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні