ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.:(057) 702-07-99, факс: (057) 702-08-52,
гаряча лінія: (096) 068-16-02, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ: 03499901, UA628999980313141206083020002
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
(вступна та резолютивна частини)
03.12.2020 Справа № 905/809/20 Господарський суд Донецької області у складі судді Курило Г.Є.
при секретарі судового засідання Гайдук Д.М.,
розглянувши матеріали справи
за позовом: ОСОБА_1 , м.Маріуполь
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Лема ФСС", м.Маріуполь
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача позивача: ОСОБА_2 , м.Маріуполь,
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: ОСОБА_3 , м.Київ
про визнання недійсним рішення загальних зборів
за позовною заявою третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору ОСОБА_3 , м.Київ
до відповідача 1: ОСОБА_1 , м.Маріуполь,
до відповідача 2: Товариства з обмеженою відповідальністю "Лема ФСС", м.Маріуполь,
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: ОСОБА_2 , м.Маріуполь,
про визнання повноважними загальні збори учасників ТОВ "ЛЕМА ФСС" від 18.07.2017, на яких було прийнято рішення №7.
Представники сторін:
від ОСОБА_1 : Лебедєв В.В.;
від Товариства з обмеженою відповідальністю "Лема ФСС": Лебедєва М.А. - керівник;
від ОСОБА_2 : не з`явився;
від ОСОБА_3 : не з`явився.
Керуючись ст.ст. 7, 13, 42, 46, 86, 123, 129, 210, 233, 236-241 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 , м.Маріуполь до відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю "Лема ФСС", м.Маріуполь, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: ОСОБА_2 , м.Маріуполь, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: ОСОБА_3 , м.Київ про визнання недійсним рішення загальних зборів, задовольнити.
Визнати недійсним рішення загальних зборів Товариства з обмеженою відповідальністю ЛЕМА ФСС , яке оформлене рішенням №7 від 18.07.2017 щодо відчуження нежитлового приміщення 44, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 .
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Лема ФСС" (87510, Донецька обл., м.Маріуполь, пр.-т Адмірала Луніна, буд.21, кв.5, код ЄДРПОУ 13516283) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ) судовий збір в сумі 2102,00грн.
У задоволені позовних вимог третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору ОСОБА_3 , м.Київ до відповідача 1, ОСОБА_1 , м.Маріуполь, до відповідача 2, Товариства з обмеженою відповідальністю "Лема ФСС", м.Маріуполь, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: ОСОБА_2 , м.Маріуполь, про визнання повноважними загальні збори учасників ТОВ "ЛЕМА ФСС" від 18.07.2017, на яких було прийнято рішення №7, відмовити.
Видати наказ після набрання рішенням законної сили.
Згідно із ст.241 Господарського процесуального кодексу України рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга відповідно до ст.256 Господарського процесуального кодексу України на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Апеляційна скарга може бути подана учасниками справи до Східного апеляційного господарського суду через господарський суд Донецької області (п.17.5 Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України).
У судовому засіданні 03.12.2020 підписано вступну та резолютивну частини рішення, повний текст рішення буде складено та підписано протягом 10 днів.
Суддя Г.Є. Курило
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 03.12.2020 |
Оприлюднено | 07.12.2020 |
Номер документу | 93328327 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Курило Ганна Євгеніївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні