ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
УХВАЛА
24.12.2020 справа №914/2170/20
Суддя Господарського суду Львівської області Король М.Р., у справі
за позовом: Ходорівської міської ради
до відповідача 1: Товариства з обмеженою відповідальністю «Ходорівський цукровий завод»
відповідача 2: Товариства з обмеженою відповідальністю «Захід Агро Буд Торг»
про: визнання додаткової угоди укладеною,
ВСТАНОВИВ:
Господарським судом Львівської області розглядається справа №914/2170/20 за позовом Ходорівської міської ради до відповідача 1: Товариства з обмеженою відповідальністю «Ходорівський цукровий завод» , відповідача 2: Товариства з обмеженою відповідальністю «Захід Агро Буд Торг» , про визнання додаткової угоди укладеною.
Протокольною ухвалою від 02.12.2020р. у вищевказаній справі судове засідання з розгляду спору по суті відкладено на 16.12.2020р., яке, у зв`язку із тимчасовою втратою працездатності судді Король М.Р., не відбулося.
Водночас, згідно з ст.17 Закону України Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини суди застосовують при розгляді справ практику Європейського суду з прав людини як джерело права.
Так, Європейський Суд з прав людини зазначає, що розумність тривалості провадження повинна визначатися з огляду на обставини справи та з урахуванням таких критеріїв: складність справи, поведінка заявника та відповідних органів влади, а також ступінь важливості предмета спору для заявника (див. рішення Європейського Суду з прав людини у справах Савенкова проти України, no. 4469/07, від 02.05.2013, Папазова та інші проти України, no. 32849/05, 20796/06, 14347/07 та 40760/07, від 15.03.2012).
За змістом п.1 ст.6 Конвенції, кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом.
При цьому, Європейський суд з прав людини, розглядаючи справи щодо порушення права на справедливий судовий розгляд, тлумачить вказану статтю як таку, що не лише містить детальний опис гарантій, надаваних сторонам у цивільних справах, а й захищає у першу чергу те, що дає можливість практично користуватися такими гарантіями, - доступ до суду.
Європейський суд з прав людини у справі Bellet v. France зазначив, що стаття 6 § 1 Конвенції містить гарантії справедливого судочинства, одним з аспектів яких є доступ до суду. Рівень доступу, наданий національним законодавством, має бути достатнім для забезпечення права особи на суд з огляду на принцип верховенства права в демократичному суспільстві. Для того, щоб доступ був ефективним, особа повинна мати чітку практичну можливість оскаржити дії, які становлять втручання у її права .
Згідно з п.п.1, 2 розділу ІІ Нормативів і нормативних строків пересилання поштових відправлень, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України №958 від 28.11.2013р., нормативні строки пересилання простої письмової кореспонденції операторами поштового зв`язку (без урахування вихідних днів об`єктів поштового зв`язку): 1) місцевої - Д+2, пріоритетної - Д+1; 2) у межах області та між обласними центрами України (у тому числі для міст Києва, Сімферополя, Севастополя) - Д+3, пріоритетної - Д+2; 3) між районними центрами різних областей України (у тому числі для міст обласного підпорядкування) - Д+4, пріоритетної - Д+3; 4) між іншими населеними пунктами різних областей України - Д+5, пріоритетної - Д+4, де Д - день подання поштового відправлення до пересилання в об`єкті поштового зв`язку або опускання простого листа чи поштової картки до поштової скриньки до початку останнього виймання; 1, 2, 3, 4, 5 - кількість днів, протягом яких пересилається поштове відправлення. При пересиланні рекомендованої письмової кореспонденції зазначені в пункті 1 цього розділу нормативні строки пересилання збільшуються на один день.
Беручи до уваги викладене, враховуючи наведені вище нормативні строки пересилання поштової кореспонденції, а також адреси місцезнаходження учасників справи, з метою забезпечення реалізації конституційного права особи на доступ до суду шляхом участі у судовому засіданні та задля забезпечення всебічного, повного, об`єктивного та правильного вирішення поданої заяви, для забезпечення рівності всіх учасників судового процесу, дотримання засад верховенства права та змагальності сторін, керуючись ст.ст. 234, 235 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
1. Судове засідання з розгляду спору по суті призначити на 20.01.21р. о 11:15год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, зал судових засідань № 4, ІІ поверх, каб. 204.
2. Викликати представників учасників у судове засідання з розгляду спору по суті.
3. Явку представників учасників справи у судове засідання з розгляду спору по суті визнати обов`язковою.
Інформацію по справі, яка розглядається можна отримати за наступною веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015.
Ухвала набирає законної сили відповідно до ст.235 ГПК України та не підлягає оскарженню.
Суддя М.Р. Король
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 24.12.2020 |
Оприлюднено | 28.12.2020 |
Номер документу | 93782515 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Король М.Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні