Північний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
"04" січня 2021 р. Справа№ 911/1010/20
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Мальченко А.О.
суддів: Чорногуза М.Г.
Агрикової О.В.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Заступника керівника Київської обласної прокуратури
на рішення Господарського суду Київської області від 20.10.2020
у справі № 911/1010/20 (суддя Черногуз А.Ф.)
за позовом Прокурора Київської області в інтересах держави в особі Броварської міської ради Київської області
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Підприємство "Будконтракт"
про стягнення боргу та розірвання договору оренди землі
ВСТАНОВИВ :
Рішенням Господарського суду Київської області від 20.10.2020 у справі № 911/1010/20 закрито провадження у справі № 911/1010/20 в частині стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Підприємство "Будконтракт" на користь Броварської міської ради Київської області 367 097,35 грн заборгованості з орендної плати за договором оренди земельної ділянки від 28.05.2013 №1444, в задоволенні решти позовних вимог відмовлено повністю.
Не погоджуючись із вищезазначеним рішенням, Заступник керівника Київської обласної прокуратури звернувся до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати оскаржуване рішення та постановити нове, яким задовольнити позов прокурора в частині вимог про розірвання договору оренди від 28.05.2013.
Враховуючи прохальну частину апеляційної скарги, ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 15.12.2020 апеляційну скаргу Заступника керівника Київської обласної прокуратури на рішення Господарського суду Київської області від 20.10.2020 у справі № 911/1010/20 залишено без руху та надано скаржникові строк для усунення недоліків, допущених останнім при поданні апеляційної скарги, а саме, доплати судового збору у зв`язку з оскарженням рішення суду першої інстанції в повному обсязі.
Через відділ забезпечення автоматизованого розподілу, контролю та моніторингу виконання документів Північного апеляційного господарського суду 29.12.2020 від скаржника надійшли пояснення щодо оскарження в апеляційному порядку вимог виключно в частині розірвання договору оренди від 28.05.2013.
Частинами 3 та 4 ст. 262 ГПК України встановлено, що питання про відкриття апеляційного провадження у справі вирішується не пізніше п`яти днів з дня надходження апеляційної скарги або заяви про усунення недоліків, поданої у порядку, передбаченому статтею 260 цього Кодексу.
В ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи. Якщо разом з апеляційною скаргою подано заяви чи клопотання, суд в ухвалі про відкриття апеляційного провадження встановлює строк, протягом якого учасники справи мають подати свої заперечення щодо поданих заяв чи клопотань, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Згідно з ч. 1 ст. 236 ГПК України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження.
Розглянувши пояснення скаржника та матеріали апеляційної скарги, колегія суддів встановила, що остання відповідає вимогам статті 258 Господарського процесуального кодексу України, підстав для її повернення та відмови у відкритті апеляційного провадження не встановлено.
Керуючись статтями 234, 248, 262, 267, 268, 270 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Заступника керівника Київської обласної прокуратури на рішення Господарського суду Київської області від 20.10.2020 у справі № 911/1010/20.
2. Розгляд апеляційної скарги призначити на 10.02.2021 о 14:20 год., який відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1, літера А, зал судових засідань № 10.
3. Броварській міській раді Київської області та Товариству з обмеженою відповідальністю "Підприємство "Будконтракт" встановити строк для подання відзиву на апеляційну скаргу протягом 5 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.
Відзив на апеляційну скаргу подається у відповідності зі статтею 263 Господарського процесуального кодексу України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя А.О. Мальченко
Судді М.Г. Чорногуз
О.В. Агрикова
| Суд | Північний апеляційний господарський суд |
| Дата ухвалення рішення | 04.01.2021 |
| Оприлюднено | 05.01.2021 |
| Номер документу | 93982055 |
| Судочинство | Господарське |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Мальченко А.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні