Вирок
від 25.01.2021 по справі 510/961/17
РЕНІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Єдиний унікальний № 510/961/17

Провадження № 1-кп/510/82/21

В И Р О К

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25.01.21 року Ренійський районний суд Одеської області

у складі колегії суддів: головуючого судді - ОСОБА_1 ,

суддів - ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,

за участю секретарів - ОСОБА_4 , ОСОБА_5 ,

ОСОБА_6 , ОСОБА_7 ,

прокурорів - ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 ,

ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 ,

захисників - ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ,

обвинувачених - ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18

розглядаючи у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Рені Одеської області кримінальні провадження, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12017160000000534 від 22.05.2017, № 42018160000000191 від 02.03.2018, № 42018160000000192 від 02.03.2020, № 42018160000000193 від 02.03.2020 за обвинуваченням:

ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Рені Одеської області, громадянина України, головного державного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного посту «Ізмаїл» Одеської митниці ДФС, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 та фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимого;

ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженця м. Рені Одеської області, громадянина України, головного державного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного посту «Ізмаїл» Одеської митниці ДФС, зареєстрованого та фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_3 , раніше не судимого;

ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , уродженця м. Усть-Каменогорськ Казахстан, громадянина України, головного державного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного посту «Ізмаїл» Одеської митниці ДФС, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_4 , раніше не судимого,

у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.3ст.212, ч.1ст.255, ч.4ст. 28, ч.2ст.364, ч.4ст.28, ч.1ст.366 КК України,

В С Т А Н О В И В:

Обвинувачені ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_20 , згідно обвинувального акту, обвинувачуються у вчинені ряду злочинів за наступних обставин:

У 2011 році, більш точна дата не встановлена, Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, маючи умисел на незаконну реалізацію на території України імпортованих нафтопродуктів без сплати до державного бюджету установлених податків, зборів та обов`язкових платежів, усвідомлюючи, що такий вид господарської діяльності є протиправним, створив та очолив стійке злочинне об`єднання - злочинну організацію з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, зокрема умисного ухилення від сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, фіктивного підприємництва, організації підроблення службовими особами первинних фінансово-господарських документів, використання завідомо підроблених документів.

Суть діяльності злочинного об`єднання полягала в організації на території держави та забезпеченні чіткого функціонування схеми ввозу на митну територію України та реалізації у різних її регіонах не розмитнених нафтопродуктів без сплати до державного бюджету відповідних податків, зборів і платежів та документальному оформленні фіктивного вивезення нафтопродуктів за межі України.

Відповідно до розробленого Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, плану у процесі скоєння злочинів мала діяти ціла низка підконтрольних злочинній організації суб`єктів господарської діяльності, як вітчизняних так і підприємств нерезидентів, у тому числі «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама), директором якого є ОСОБА_21 , з використанням яких на територію України мали ввозитись нафтопродукти в митному режимі транзит та в подальшому на підставі документів, в які внесено недостовірні відомості, нібито вивозитись за межі митної території України на адресу підконтрольних іноземних компаній (підприємств-нерезидентів).

При цьому, за замислом Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, осередки злочинної організації повинні були діяти у різних регіонах держави, виконуючи відведені їм функції щодо ввезення на митну територію України від імені створених (придбаних) його злочинним угрупуванням компаній-нерезидентів, у тому числі «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама), директором якого є ОСОБА_21 , та вітчизняних фіктивних підприємств нафтопродуктів під виглядом їх транзиту з подальшим розміщенням зазначених нафтопродуктів на митних складах, розташованих у різних областях України, реалізації від імені підконтрольних фіктивних підприємств-резидентів вказаних не розмитнених нафтопродуктів із цих митних складів вітчизняним оптовим покупцям без сплати до державного бюджету відповідних податків, зборів і платежів, та оформленні при цьому підроблених документів щодо вивозу нафтопродуктів за межі митної території України. Для цього у складі злочинної організації мали бути сформовані окремі структурні підрозділи, які повинні були охоплювати певні напрямки її діяльності, а саме: «напрямок фіктивів», «напрямок нафтопродуктів», «митний напрямок», «напрямок перевізники» та інші.

Діяльність вказаних структурних підрозділів у взаємодії та взаємозв`язку, за замислом Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, давала можливість реалізувати єдиний план злочинної організації.

Мета злочинної організації полягала в отриманні прибутків у вигляді сум несплачених до державного бюджету грошових кошів, які мали б бути сплачені в якості податків, обов`язкових зборів та платежів у випадку випуску імпортованих нафтопродуктів у вільний обіг на митній території України.

Взявши на себе функцію загального керівництва злочинною організацією, восени 2011 року, більш точна дата в ході досудового розслідування не встановлена, Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, залучив до участі в ній як співорганізатора Особу 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, як учасників ОСОБА_22 (вироком Суворовського районного суду м. Одеси від 30.08.2017 р. засуджено за ч.1ст.255, ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.3ст.212, ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.1ст.366, ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.1ст.364 КК України), Особи 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_23 , ОСОБА_24 (вироком Київського районного суду м. Одеси від 30.10.2017 р. засуджено за ч.1ст.255, ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.3ст.212, ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.1ст.364, ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.1ст.366 КК України) та інших невстановлених осіб, які мали відповідну кваліфікацію, а також достатній досвід роботи у сфері нафтопереробки, перевалки нафтопродуктів та їх оптової реалізації, а також осіб з достатнім досвідом управління суб`єктами господарювання, діяльність яких, зокрема, пов`язана із здійсненням будь-яких операцій із нафтопродуктами.

На виконання свого злочинного умислу вищевказані особи попередньо, умисно і добровільно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, зорганізувалися в стійке злочинне об`єднання (злочинну організацію) для вчинення умисних злочинів, склавши при цьому єдиний план злочинних дій, відомий всім учасникам, з розподілом функцій кожного учасника організації, спрямованих на реалізацію цього плану. При цьому, під час злочинної діяльності співучасники визнавали Особу 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, як керівника створеного ним злочинного об`єднання, свідомо виконуючи всі його вказівки.

Залучивши вищевказаних та інших невстановлених осіб до вчинення злочинів у складі злочинної організації, Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ознайомив зі своїм планом незаконної реалізації нафтопродуктів співучасників, які добровільно погодились діяти спільно з ним. Окрім того, з числа осіб, залучених до складу злочинної організації, Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, самостійно обрав відповідальних за певні напрямки діяльності та доручив їм виконувати функції керівників окремих структурних підрозділів (напрямів) злочинної організації, самостійно планувати вчинення окремих тяжких та особливо тяжких злочинів відповідно до сфери діяльності підконтрольного їм напрямку, здійснювати пошук та залучати до участі у злочинній організації інших членів, здійснювати пошук та організовувати придбання суб`єктів підприємницької діяльності, а також засобів транспортування нафтопродуктів з метою їх використання в злочинній схемі, створювати її окремі структурні підрозділи та розпоряджатися незаконно отриманим прибутком як в його власних інтересах, так і в інтересах учасників злочинної організації.

Кожен із керівників певного структурного підрозділу був уповноважений Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, самостійно організовувати чітке функціонування відповідного напрямку роботи, а саме: підбір осіб та реєстрація на них, за грошову винагороду, фіктивних суб`єктів господарської діяльності, для їх подальшого використання у протиправній діяльності злочинної організації; організація вчинення реєстраційних та інших дій, необхідних для створення видимості функціонування фіктивних підприємств; пошук та взяття в оренду нафтобаз, розташованих у різних регіонах країни; відкриття на них митних складів; підбір керівників та працівників нафтобаз; пошук покупців світлих нафтопродуктів з числа вітчизняних підприємств - нафтотрейдерів та укладання з ними договорів постачання нафтопродуктів від імені фіктивних підприємств; організація відвантаження нафтопродуктів з нафтобаз; пошук та придбання чи фрахт танкерних суден, підбір капітанів та членів команд для роботи на них, організація судо-заходів до портів для здійснення фіктивного перевантаження та вивезення нафтопродуктів; організація документального (в тому числі митного) оформлення фіктивного вивезення нафтопродуктів за територію України та ін.

Одночасно кожен керівник структурного підрозділу злочинної організації був обізнаний із загальним планом діяльності організації щодо сфер та напрямів вчинення злочинів, знав, які конкретно функції згідно з єдиним планом покладаються безпосередньо на нього та підконтрольний йому структурний підрозділ злочинної організації, а також те, що інші очевидні і обов`язкові для вчинення злочинів пункти плану виконуються іншими учасниками цієї злочинної організації.

У відповідності із розробленим планом злочинної діяльності, функції та завдання кожного члена злочинного організації були розподілені наступним чином.

Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, обравши собі роль керівника злочинної організації, та визначивши вчинення злочинів, як основне джерело здобуття коштів та матеріальних благ для свого існування, діючи з корисливих мотивів, розробив єдиний злочинний план та способи його реалізації, доводив ці дані до відома учасників злочинного угрупування; приймав рішення про придбання матеріальних активів, необхідних для забезпечення функціонування розробленої ним злочинної схеми; розподіляв доходи, отримані від вчинення злочинів; визначав кількість на напрямки діяльності структурних підрозділів злочинної організації, а також керівників цих підрозділів, між якими розподіляв їх обов`язки, встановивши в організації певну ієрархію та порядок підпорядкування членів злочинного угрупування їх лідеру.

Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, як співорганізатор, безпосередньо підпорядковувався Особі 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та здійснював координацію діяльності структурних підрозділів злочинної організації. У відповідності до плану діяльності злочинної організації, на нього було покладено наступні функції: організувати здійснення ввезення на територію України нафтопродуктів підконтрольними Особі 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підприємствами-нерезидентами та їх подальшу реалізацію підприємствам-резидентам України без сплати митних платежів і зборів; організувати оформлення правочинів, пов`язаних з придбанням ПАТ «Одеський НПЗ» та забезпечити на території м. Одеси вербування службових осіб для їх участі в організації незаконної діяльності, пов`язаної з документальним оформленням незаконного ввезення, фіктивної переробки на ПАТ «Одеський НПЗ» і фіктивного вивезення нафтопродуктів; організувати взяття в оренду або придбання підприємств на території м. Рені і м. Ізмаїл Одеської області, які мають дозволи на здійснення перевантаження нафтопродуктів в акваторії морських портів зазначених міст; організувати агентування суден, набір команд на судна, проведення з ними переговорів щодо укладення фіктивних договорів з цього питання; організувати виготовлення підроблених документів щодо цих операцій; підібрати керівників та працівників придбаних підприємств та команди суден; організовувати контроль документального оформлення фіктивного вивезення нафтопродуктів за межі митної території України та складення підроблених документів з цією метою.

Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, діяв під керівництвом та у відповідності до вказівок Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, і був підзвітній останньому.

Крім того, з метою здійснення контролю за діяльністю створеного злочинного холдингу, Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, визначив себе Головою наглядової ради, а Особу 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, - виконавчим директором групи компаній «СЄПЕК» та організував доведення цієї інформації до зацікавлених осіб через відповідні публікації на спеціально створеному офіційному сайті ГК «СЄПЕК».

ОСОБА_22 , який мав досвід роботи в галузі реалізації нафтопродуктів на території України, був залучений в якості співучасника Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, який визначив його керівником «напрямку нафтопродуктів» та, у відповідності до плану злочинної діяльності, доручив організувати реалізацію на території України світлих нафтопродуктів. Усвідомлюючи суть діяльності злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_22 погодився у своїй участі у ній та виконанні відведеної йому ролі. У своїй діяльності ОСОБА_22 безпосередньо підпорядковувався Особі 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та свідомо виконував вказівки останнього.

До складу злочинної організації був залучений Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, якого визначено в якості керівника «напрямку фіктиви». При цьому, на нього, як члена злочинної організації, були покладені наступні, передбачені злочинним планом організації, функції, а саме: здійснення вербування осіб, які погодилися б за матеріальну винагороду на своє ім`я зареєструвати підприємство без мети заняття підприємницькою діяльністю, виплата заробітної плати таким особам у готівковому вигляді, реєстрація на цих осіб фіктивних суб`єктів підприємницької діяльності, організація відкриття в банківських установах рахунків фіктивних підприємств, які використовуватимуться для незаконного перерахування коштів, отриманих внаслідок продажу не розмитнених нафтопродуктів, а також легалізації незаконно отриманих прибутків, забезпечення юридичного супроводу діяльності фіктивних підприємств, видача разової або щомісячної винагороди особам, на яких були зареєстровані фіктивні підприємства; здійснення контролю за корпоративними правами та активами фіктивних підприємств шляхом оформлення від імені фіктивних засновників цих суб`єктів господарювання довіреностей на їх імена щодо управління та розпорядження корпоративними правами зазначених підприємств.

ОСОБА_25 , як активний учасник злочинного угрупування, безпосередньо підпорядковувався ОСОБА_26 , який у відповідності до розробленого Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, злочинного плану поклав на нього наступні функції: підшукати та взяти в оренду нафтобази для відкриття на них митних складів, підібрати керівників та працівників нафтобаз, організувати розміщення ввезених підконтрольними організації юридичними особами нафтопродуктів в митному режимі транзит на території цих нафтобаз, провести переговори щодо реалізації нафтопродуктів підприємствам - нафтотрейдерам від імені підконтрольних фіктивних підприємств та організувати виготовлення підроблених документів щодо цих операцій.

ОСОБА_24 , як активний учасник злочинної організації, у відповідності до розробленого Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, плану, підпорядковувався безпосередньо ОСОБА_22 та займався організацією заходів щодо конспірації відсутності фактичного вивезення нафтопродуктів за межі України. На нього було покладено наступні функції: підшукати та взяти в оренду або придбати підприємства на території м. Рені і м. Ізмаїла, які мають дозволи на здійснення перевантаження нафтопродуктів в акваторії зазначених морських портів, агентування суден, набору команди на судна, провести з ними переговори щодо укладення фіктивних договорів з цього питання, підшукати річкові танкери для прикриття фіктивного вивозу нафтопродуктів та організувати виготовлення підроблених документів щодо цих операцій, підібрати керівників та працівників придбаних підприємств та команди суден, організовувати контроль документального оформлення вивезення нафтопродуктів за межі митної території України та складення підроблених документів з цією метою.

ОСОБА_24 перебував у безпосередньому підпорядкування ОСОБА_22 та діяв у відповідності до вказівок останнього.

Окрім того, для успішної реалізації злочинного умислу Особи 1 та інші члени злочинної організації, у невстановленому місці та в невстановлений час вступили у попередню змову з невстановленими службовими особами Державної митної служби України, які ввійшли до складу злочинної організації у вигляді структурного підрозділу під назвою «митний напрямок» та, зловживаючи своїм службовим становищем, створили умови для ввезення та незаконного розповсюдження нафтопродуктів без сплати зборів, податків та платежів. Зокрема, до складу злочинної організації у 2012 році, більш точна дата під час досудового розслідування не встановлена, були залучені співробітники Південної митниці ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , Особа 29, Особа 30 та Особа 31.

При цьому, у відповідності до відведених їм злочинних ролей виконавців, головні державні інспектори ВМО № 1 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Особа 30 та Особа 31, старший державний інспектор ВМО № 1 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Особа 29, головні державні інспектори відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці ОСОБА_16 та ОСОБА_17 та старший державний інспектор відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці ОСОБА_18 здійснювали митне оформлення та випуск нафтопродуктів за межі митної території України, на підставі завідомо для них підроблених документів, достеменно знаючи, що вказані нафтопродукти фактично за кордон не вивозились.

У подальшому, безпосередньо Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, Особою 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та іншими членами злочинної організації у різний період часу до її складу залучено ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_29 , ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , Особу 3, Особу 4, досудове розслідування щодо яких здійснюється у іншому провадженні, ОСОБА_33 , ОСОБА_21 .

Так, ОСОБА_27 та ОСОБА_28 , як керівники спеціально придбаного Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, профільного підприємства з перевалки нафтопродуктів ТОВ «Лагуна-Рені», залучені до складу злочинної організації у листопаді 2012 року, являлись її активними учасниками, які безпосередньо підпорядковувались залученому до участі у скоєнні злочинів зазначеним злочинним угрупуванням ОСОБА_34 , що не входив до складу злочинної організації, та був уповноважений Особою 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, на організацію діяльності ТОВ «Лагуна-Рені» щодо здійснення фіктивної перевалки нафтопродуктів через термінал підприємства у Ренійському морському торговельному порту. На ОСОБА_27 та ОСОБА_28 було покладено функції із забезпечення діяльності ТОВ «Лагуна-Рені» щодо створення видимості перевантаження нафтопродуктів із автомобільного транспорту в танкерні судна та оформлення підроблених документів про здійснення такої перевалки.

З цією метою ОСОБА_27 у період своєї діяльності на посаді директора ТОВ «Лагуна-Рені» організовував та керував роботою підлеглих працівників підприємства, а саме: головного диспетчера ОСОБА_29 та експедитора ОСОБА_35 . В свою чергу ОСОБА_28 , будучи призначеною після звільнення ОСОБА_27 керівником ТОВ «Лагуна-Рені», організовувала роботу та здійснювала керівництво діями залучених до участі у злочинній схемі працівників підприємства - ОСОБА_31 , ОСОБА_32 та ОСОБА_30

ОСОБА_29 , ОСОБА_36 , ОСОБА_31 та ОСОБА_32 , як виконавці, приймали участь у здійсненні протиправної діяльності злочинною організацією Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та, у відповідності до відведених їм ролей, виготовлювали підроблені документи щодо доставки до ТОВ «Лагуна-Рені» автомобільним транспортом нафтопродуктів, перевантаження їх з автомобілів на нафтоналивні судна та надавали такі документи до відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці з метою здійснення посадовими особами митної служби, зокрема ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , митного оформлення та випуску за межі митної території України нафтопродуктів, які насправді до підприємства не надходили.

У своїй діяльності ОСОБА_29 та ОСОБА_32 безпосередньо підпорядковувались ОСОБА_27 (у період, коли останній здійснював керівництво ТОВ «Лагуна-Рені») та діяли у відповідності до його вказівок і вказівок ОСОБА_37 ; ОСОБА_32 , ОСОБА_31 та ОСОБА_36 (у період діяльності ОСОБА_28 на посаді директора ТОВ «Лагуна-Рені») підпорядковувались ОСОБА_28 та діяли згідно вказівок її та ОСОБА_37

ОСОБА_21 , яка була залучена до складу злочинної організації іншим членом злочинної організації Особою 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, в якості директора «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама), умисно укладала договори зберігання ввезених на територію України нафтопродуктів на орендованих підконтрольними злочинній організації фіктивним підприємствам- резидентам ТОВ «Зовнітрансгаз», ТОВ «Цикловаст», ПП «Фірма «Армада- Плюс» в різних регіонах України митних складах. При цьому, ввезення на територію України нафтопродуктів відбувалось у митному режимі митний склад та транзит, тобто без сплати митних платежів.

Після ввезення нафтопродуктів на територію України та розміщення їх на орендованих митних складах під митним контролем, ОСОБА_21 умисно уклала 28.04.2012 р. завідомо фіктивний контракт № 28/04-9592 з іншою компанією-нерезидентом «ZEVIDON TRADING LIMITED» (Беліз), в особі директора ОСОБА_38 ( ОСОБА_39 ), також підконтрольною керівнику злочинної організації Особі 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, про продаж ввезених на території України нафтопродуктів. Згідно умов контракту, компанія «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама) - продавець, зобов`язується продати, а компанія «ZEVIDON TRADING LIMITED» (Беліз) - покупець зобов`язується купити нафтопродукти - бензин автомобільний марки АИ-92-10 та бензин АИ-95-Евро, вид І.

Також, контрактом передбачено, що відправка нафтопродуктів в адрес компанії покупця буде здійснюватися, зокрема, з митного ліцензійного складу ДП «Петрол» ПМП «Петрол-Форвардінг» за адресою: Одеська область, Іванівський район, смт. Петрівка, вул. К. Маркса, 98, для чого ОСОБА_21 09.04.2012 підписала договір № 03/090412 з ДП «Петрол» ПМП «Петрол- Форвардінг» в особі Генерального директора Особи 18, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, про зберігання, перевалки нафтопродуктів та інших наливних продуктів на митному ліцензійному складі, а також проведення комплексних операцій з такими товарами.

Поряд з цим, ОСОБА_21 як директор компанії-нерезидента складала та підписувала офіційні документи, а саме, інвойси, в яких вона зазначала відомості про нафтопродукти, ввезені на територію України, а також зазначала завідомо неправдиві відомості щодо відвантаження цих нафтопродуктів для вивезення через порт Рені на адресу компанії-нерезидента «ZEVIDON TRADING LIMITED» (Беліз).

Окрім того, протягом 2011-2013 років до виконання окремих злочинів, які охоплювались єдиним планом діяльності злочинного об`єднання, членами злочинної організації були залучені ОСОБА_40 , ОСОБА_41 , ОСОБА_42 , ОСОБА_43 , Особу 26, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, Особу 24, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_44 , ОСОБА_45 , ОСОБА_46 , ОСОБА_47 , ОСОБА_48 , ОСОБА_49 , ОСОБА_50 , ОСОБА_51 , ОСОБА_52 та інші невстановлені особи, які не входили до складу злочинної організації.

При цьому ОСОБА_40 , ОСОБА_41 , ОСОБА_42 , ОСОБА_43 , ОСОБА_44 виступили засновниками та директорами фіктивних підприємств, що використовувались членами злочинної організації у своїх протиправних оборудках, а ОСОБА_45 виконував функції представника власника ТОВ «Лагуна-Рені» на підприємстві та доводив до відома його керівників та працівників вказівки керівництва злочинної організації. У свою чергу, ОСОБА_46 , ОСОБА_47 , ОСОБА_48 , ОСОБА_49 , ОСОБА_50 , ОСОБА_51 і ОСОБА_52 , як капітани танкерних суден, залучених до здійснення судозаходів до Ізмаїльського та Ренійського морських торговельних портів, оформлювали відповідні завідомо підроблені документи щодо вивезення з території України нафтопродуктів, завезених підконтрольними злочинній організації підприємствами в митних режимах транзит та переробка на митній території України.

Членами злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, протягом 2012-2013 років до вчинення злочинів також залучені Особа 10, Особа 11, Особа 12, Особа 13, Особа 14, досудове розслідування стосовно яких здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та інші не встановлені особи, які, не будучи обізнаними про протиправну діяльність членів злочинної організації, вважаючи, що вона носить легальний характер, взяли безпосередню участь у цій діяльності, виконуючи відведену їм роль, у тому числі керівництва та контролю за діяльністю орендованих нафтобаз, оформленні на них митних складів, підборі працівників, організації незаконних перевезень нафтопродуктів залізничним та автомобільним транспортом, організації виготовлення фіктивних документів щодо митного оформлення вивезення нафтопродуктів за митну територію України, а також щодо продажу цих нафтопродуктів від імені підприємств, які створені з метою прикриття незаконної діяльності.

Окрім того, наприкінці травня 2012 року, більш точна дата в ході досудового розслідування не встановлена, ОСОБА_22 залучив до виконання злочинного плану не обізнаного про протиправну діяльність членів злочинної організації Особу 5, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, який мав відповідний досвід у галузі перевалки нафтопродуктів. На Особу 5, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, були покладені обов`язки по організації перевалки у морських торговельних портах нафтопродуктів, що надходили в митному режимі «митний склад» на територію України від іноземних компаній, залучених у схемах злочинної діяльності, зокрема, від «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама).

Створена Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, злочинна організація характеризувалася попередньою зорганізованістю в спільне об`єднання для вчинення злочинів, стабільністю, згуртованістю та стійкістю свого основного складу, тривалістю злочинної діяльності - з осені 2011 року до кінця лютого 2014 року, розробкою та узгодженням плану і способів злочинної діяльності, домовленістю і готовністю до постійного вчинення злочинів кожним із учасників організації та отримання матеріальних благ від такої діяльності на постійній основі.

У злочинній організації мала місце жорстка ієрархія, за якої загальне керівництво діяльністю всього злочинного об`єднання здійснювалось його організатором Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, шляхом надання вказівок керівникам відповідних структурних підрозділів злочинної організації та доведення завдань до кінцевих виконавців через ланцюг керівників різного рангу у кожному конкретному напрямку діяльності. Для злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, характерною була сувора дисципліна, підпорядкованість та чітке виконання кожним членом організації поставлених перед ним завдань.

Крім того, у злочинній організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, застосовувались засоби жорсткої конспірації, яка досягалась за рахунок суворого пропускного режиму до приміщень, в яких знаходились керівники злочинної організації, використання членами злочинного об`єднання для спілкування з приводу діяльності організації корпоративних мобільних телефонів, обмеження спілкувань рядових співробітників з приводу виконуваної роботи, а також за рахунок маскування протиправної діяльності під виглядом легальної фінансово-господарської діяльності.

Така чітка організація злочинної діяльності, за підтримки і повного сприяння відповідних державних органів, зокрема, Державної Митної служби України (з грудня 2012 року - Міністерства доходів і зборів України), у подальшому дозволила Особі 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, розширити сферу діяльності злочинної організації, залучивши для цього нові активи та впровадивши інші злочинні схеми.

Таким чином, маючи значний фінансовий капітал та вплив на державні органи влади, а саме: Державну митну службу України (з грудня 2012 року - Міністерства доходів і зборів України) та інші служби, Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, у 2011 році приступив до виконання задуманого плану вчинення злочинних дій.

Так, з метою організації роботи співучасників та створення їм належних умов для вчинення злочинів, членами злочинної організації у різний час орендовано декілька офісних приміщень, головним серед яких було приміщення, розташоване в бізнес-центрі «Арена Сіті», за адресом: м. Київ, вул. Червоноармійська/Басейна, буд. № 1-3/2 А. Саме у вказаному офісі постійно перебував Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, керівники структурних підрозділів злочинної організації, а також численний менеджмент із числа залучених рядових співробітників, які не були обізнані щодо протиправної діяльності, яку здійснювала злочинна організація.

Окрім того, у зазначеному приміщенні безпосередньо самим Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та іншими, уповноваженими ним членами злочинної організації, проводились співбесіди з громадянами, яких планувалось залучити до скоєння злочинів. У вказаному та інших офісних приміщеннях, що використовувались злочинною організацією, виготовлялись підроблені документи щодо ввезення, вивезення та реалізації нафтопродуктів на території України, акумулювались та розподілялись грошові кошти, отримані як прибуток від вчинення злочинів.

Створена Особою 1 та Особою 2, досудове розслідування стосовно яких здійснюється в інших кримінальних провадженнях, злочинна організація здійснювала свою діяльність, пов`язану з реалізацією на території України не розмитнених нафтопродуктів. При цьому, на початку своєї діяльності, членами злочинної організації використовувалась схема так званого перерваного транзиту, за якою, на митну територію України ввозились нафтопродукти від імені підконтрольної компанії-нерезидента, які розміщувались на орендованих нафтобазах, розташованих у різних регіонах, з максимальною зручністю для реалізації нафтопродуктів в реальній сектор економіки. Далі, документально оформлювалось фіктивне перевезення нафтопродуктів автомобільним транспортом до морських портів та вивезення їх морським транспортом за межі митної території України нафтоналивними суднами, хоча в дійсності, нафтопродукти залишались на території України та реалізовувались вітчизняним підприємствам від імені підконтрольних злочинній організації підприємств-резидентів без сплати до державного бюджету необхідних податків, зборів та платежів.

Відповідно до розробленого Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, плану, структурним підрозділом злочинної організації під назвою «фіктиви» упродовж 2011-2013 років за безпосередньою активною участю Особи 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, створено та придбано ряд підприємств, як вітчизняних, а саме: ТОВ «Зовнітрансгаз», ТОВ «Цикловаст», ПП «Фірма «Армада-Плюс», ТОВ «ГазУкраїна-2020», ТОВ «Торговий Дім «ВЕТЕК», ТОВ «Гатіора», ТОВ «Даймонд Альянс», а також інших невстановлених суб`єктів підприємницької діяльності, так і підприємств-нерезидентів, в тому числі: «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама), «KSANDRO ENTERPRISE» (Британські Віргінські Острови), «FREMINGHAM INVESTMEN CORP» (Республіка Панама), «SOPREMA TRADING LTD» (Британські Віргінські Острови), «ZEVIDON TRADING LIMITED» (Беліз) та інших невстановлених.

Для надання злочинній діяльності легального вигляду та створення позитивного іміджу в суспільстві, Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, вирішив об`єднати підконтрольні йому вітчизняні фіктивні підприємства єдиними брендами - групами компаній, спочатку у 2011 році - «ГазУкраїна - 2009», а пізніше, у лютому 2013 року - «Східно - європейська паливно - енергетична компанія» («СЄПЕК»). З цією метою було зареєстровано відповідні однойменні материнські підприємства у формі товариств з обмеженою відповідальністю.

Окрім того, з метою здійснення контролю за діяльністю створеного ним злочинного холдингу, Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, визначив себе Головою наглядової ради, а Особу 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, - виконавчим директором групи компаній «СЄПЕК» та організував доведення цієї інформації до зацікавлених осіб через відповідні публікації на спеціально створеному офіційному сайті ГК «СЄПЕК».

Так, відповідальний за створення та придбання фіктивних суб`єктів господарювання у складі злочинної організації Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з метою здійснення фіктивного підприємництва, як самостійно, так і використовуючи невстановлених слідством осіб, підшукував осіб на ім`я яких в подальшому проводилась державна реєстрація підприємств. З метою контролю зареєстрованих суб`єктів господарювання Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, отримував від учасників (засновників) доручення на управління та розпорядження корпоративними правами суб`єктів господарювання.

В період з вересня 2011 року до кінця 2013 року Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановлені слідством особи, які діяли у відповідності до злочинного плану, перебуваючи на території м. Харкова та Харківської області, залучили як засновників та директорів фіктивних підприємств ОСОБА_53 (ухвалою Приморського районного суду м. Одеси від 30.08.2018 р. звільнено від кримінальної відповідальності передбаченої ч.2ст.28, ч.2ст.205 КК України у зв`язку із закінченням строку давності притягнення до кримінальної відповідальності на підставі ст.49 КК України), ОСОБА_41 (засуджена вироком Приморського районного суду м. Одеси 07.06.2018 р. за ч.2ст.28, ч.2ст.205, ч.1ст.256 КК України), ОСОБА_54 (засуджений вироком Червонозаводського районного суду м. Харкова 09.04.2015 р. за ч.2ст.205 КК України), ОСОБА_55 (засуджений вироком Комінтернівського районного суду м. Харкова 16.03.2017 р. за ч.2ст.205, ч.1ст.256 КК України), ОСОБА_56 (ухвалою Приморського районного суду м. Одеси від 29.10.2018 р. звільнено від кримінальної відповідальності передбаченої ч.2ст.28, ч.1ст.205 КК України у зв`язку із закінченням строку давності притягнення до кримінальної відповідальності на підставі ст.49 КК України) та інших невстановлених осіб, які погодились за грошову винагороду зареєструвати на своє ім`я підприємство без мети заняття підприємницькою діяльністю.

Далі, у період з вересня 2011 року до червня 2013 року, з корисливих мотивів, з метою прикриття незаконної діяльності, пов`язаної із ввезенням та незаконним розповсюдженням на території України нафтопродуктів, з метою отримання незаконних прибутків на постійній основі, Особою 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та іншими невстановленими слідством особами, які діяли у складі злочинної організації, у відповідності до розробленого Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, злочинного плану придбані або створені суб`єкти підприємницької діяльності ТОВ «Зовнітрансгаз» - засновник та директор ОСОБА_40 , TOB «Цикловаст» - засновник та директор ОСОБА_41 , ПП «Фірма «Армада-Плюс» - засновник і директор Особа 15, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та директор Особа 16, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ТОВ «ГазУкраїна-2020» - засновники та директори ОСОБА_42 і ОСОБА_43 , ТОВ «Торговий Дім «ВЕТЕК» - засновник та директор ОСОБА_44 , а також інші невстановлені суб`єкти підприємницької діяльності.

Виконуючи відведену їм роль, Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановлені слідством особи, діючи з корисливих мотивів, відповідно до обговореного раніше плану, з метою створення суб`єкта господарської діяльності та його подальшого використання для прикриття незаконної діяльності, пов`язаної з фіктивним транзитом та реекспортом нафтопродуктів, в середині вересня 2011 року, більш точна дата в ході досудового розслідування не встановлена, підшукали через невстановлену слідством особу на території м. Харкова ОСОБА_53 , якому у невстановленому місці та за невстановлених обставин запропонували виступити директором і засновником підприємства ТОВ «Зовнітрансгаз», тобто створити суб`єкт підприємницької діяльності без мети здійснення господарської діяльності, пообіцявши надавати щомісячну грошову винагороду.

ОСОБА_40 , не маючи на меті займатись будь-якою господарською діяльністю, з корисливих мотивів, усвідомлюючи протиправність своїх дій, діючи умисно та завідомо знаючи, що діяльність ТОВ «Зовнітрансгаз» буде носити незаконний характер, погодився на пропозицію Особи 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановлених осіб і надав згоду на створення суб`єкта підприємницької діяльності з ознаками фіктивності.

При цьому, ОСОБА_40 усвідомлював, що не має необхідних морально- ділових якостей та фінансових можливостей для здійснення підприємницької діяльності, що як засновник товариства та як службова особа не матиме відношення до діяльності цього підприємства та управління ним, а його роль полягатиме виключно в прикритті незаконної діяльності.

Так, у вересні 2011 року, точну дату в ході досудового розслідування не встановлено, ОСОБА_40 , діючи за попередньою змовою з Особою 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановленими слідством особами, знаходячись у м. Сімферополь (АР Крим), виконуючи їх вказівку, підписав заздалегідь виготовлені невстановленою слідством особою документи, а саме: протокол № 1 загальних зборів ТОВ «Зовнітрансгаз» від 21.09.2011 р., статут Товариства та наказ № 1 про прийняття повноважень директора, згідно яких він виступив засновником та директором даного підприємства.

На підставі наданих невстановленими слідством особами до виконавчого комітету Сімферопольської міської ради, за адресом: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Толстого, буд. 15, документів, 21 вересня 2011 року проведена державна реєстрація юридичної особи - ТОВ «Зовнітрансгаз» (юридична адреса: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Ростовська, 16).

Після державної реєстрації ТОВ «Зовнітрансгаз», виготовлення печатки та штампів підприємства і постановки на облік в державних установах, ОСОБА_40 передав всі реквізити та реєстраційні документи підприємства Особі 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановленим слідством особам, які безпосередньо використовували їх для здійснення незаконної діяльності.

У подальшому, ОСОБА_40 , діючи як директор ТОВ «Зовнітрансгаз» за вказівкою Особи 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з корисливих мотивів, відкрив поточні банківські рахунки підприємства № НОМЕР_1 , № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 в ПАТ «Реал Банк» МФО 351588 і отримав в банківській установі можливість використання програмно-технічного комплексу «Клієнт- Банк» для здійснення віддаленого доступу до управління рахунком. Отримані в банку документи та інші реквізити, що дають можливість управління зазначеними розрахунковими рахунками, ОСОБА_40 передав Особі 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановленим слідством особам.

Окрім того, ОСОБА_40 , діючи за вказівкою невстановленої слідством особи, надав нотаріально посвідчену 19.09.2012 довіреність з питань управління та розпорядження корпоративними правами ТОВ «Зовнітрансгаз», відповідно до якої уповноважив на такого роду дії Особу 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні.

Після здійснення всіх необхідних реєстраційних дій, тобто створення фіктивного суб`єкта господарської діяльності, у відповідності до єдиного плану злочинних дій, в період квітня 2012 року - листопада 2013 року ТОВ «Зовнітрансгаз» використовувалось членами злочинної організації як підприємство, яке виступало орендарем нафтобаз у різних регіонах країни, утримувачем митних складів та одержувачем і відправником нафтопродуктів. З використанням зазначеного підприємства здійснювалось транспортування територією України, розміщення на митних складах, фіктивне відправлення на адресу власника та фактичне відвантаження підприємствам реального сектору економіки нафтопродуктів.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, в листопаді 2011 року Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановлені слідством особи, маючи намір на здійснення фіктивного підприємництва, тобто придбання суб`єкта підприємницької діяльності (юридичної особи) з метою прикриття незаконної діяльності, знаходячись в м. Харкові, підшукали раніше незнайомого ОСОБА_54 , якому у невстановленому місці та у невстановлений час запропоновано виступити директором і засновником раніше створеного суб`єкта підприємницької діяльності - ТОВ «ГазУкраїна-2020», пообіцявши надавати щомісячну грошову винагороду.

ОСОБА_42 , не маючи на меті займатись будь-якою господарською діяльністю, діючи з корисливих мотивів, погодився на пропозицію.

Після здійснення всіх необхідних реєстраційних дій, тобто придбання фіктивного суб`єкта господарської діяльності, у відповідності до єдиного плану злочинних дій, в період 2012 року - лютого 2014 року ТОВ «ГазУкраїна-2020» використовувалось членами злочинної організації як підприємство, яке виступало продавцем світлих нафтопродуктів. При цьому, з використанням зазначеного підприємства протягом зазначеного часу на території України здійснювалось реалізація бензину та дизельного пального підприємствам реального сектору економіки, який завезено на територію України підконтрольними Особі 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підприємствами-нерезидентами без сплати обов`язкових митних платежів і зборів.

У подальшому члени злочинної організації прийняли рішення про передачу ТОВ «ГазУкраїна-2020» іншій, більш підконтрольній особі.

Так, на виконання заздалегідь розробленого плану вчинення злочинних дій, у липні 2013 року Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановлені слідством особи, знаходячись у невстановленому слідством місці у м. Харкові, вступили у злочинну змову із ОСОБА_57 , схиляючи останнього до придбання, з метою прикриття у подальшому незаконної діяльності злочинної організації, юридичної особи, а саме - ТОВ «ГазУкраїна-2020».

Продовжуючи свою злочинну діяльність, у 2013 році, більш точна дата під час досудового розслідування не встановлена, Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановлені слідством особи, маючи намір на вчинення фіктивного підприємництва, тобто створення суб`єкта підприємницької діяльності (юридичної особи) з метою прикриття незаконної діяльності, знаходячись в м. Харкові, підшукали раніше незнайомого ОСОБА_56 , якому невстановлена особа запропонувала виступити директором і засновником ТОВ «Торговий Дім ВЕТЕК», пообіцявши надавати щомісячну грошову винагороду.

ОСОБА_44 , не маючи на меті займатись будь-якою господарською діяльністю, діючи з корисливих мотивів, погодився на пропозицію невстановленої слідством особи.

Після здійснення всіх необхідних реєстраційних дій щодо створення суб`єкта господарської діяльності, у відповідності до єдиного плану злочинних дій, в період з серпня 2012 року - лютого 2014 року ТОВ «Торговий Дім ВЕТЕК» використовувалось членами злочинної організації як підприємство, яке виступало продавцем світлих нафтопродуктів. При цьому, з використанням вказаного підприємства протягом зазначеного часу на території України здійснювалась реалізація бензину та дизельного пального підприємствам реального сектору економіки, який завезено на територію України підконтрольними Особі 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підприємствами-нерезидентами без сплати обов`язкових митних платежів і зборів.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, в серпні 2013 року Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановлені слідством особи, маючи намір на вчинення фіктивного підприємництва, тобто придбання суб`єкта підприємницької діяльності (юридичної особи) з метою прикриття незаконної діяльності, через невстановлену слідством особу, підшукали мешканку Харківської області ОСОБА_41 , якій у серпні 2013 року, більш точна дата під час досудового розслідування не встановлена, в офісному приміщенні, розташованому у м. Харкові, за не встановленою слідством адресом, Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, запропонував виступити директором і засновником суб`єкта підприємницької діяльності - ТОВ «Цикловаст», пообіцявши надавати щомісячну грошову винагороду.

ОСОБА_41 , не маючи на меті займатись будь-якою господарською діяльністю, діючи з корисливих мотивів, погодилась на пропозицію Особи 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановлених слідством осіб.

Після придбання фіктивного суб`єкта господарської діяльності, у відповідності до єдиного плану злочинних дій, в період вересня 2013 року - лютого 2014 року ТОВ «Цикловаст» використовувалось членами злочинної організації як підприємство, яке виступало орендарем нафтобаз у різних регіонах країни, утримувачем митних складів та отримувачем і відправником нафтопродуктів. При цьому, з використанням зазначеного підприємства здійснювалось транспортування територією України, розміщення на митних складах, фіктивне відправлення на адресу власника та фактичне відвантаження підприємствам реального сектору економіки нафтопродуктів.

Після здійснення всіх необхідних реєстраційних дій щодо вищезазначених підприємств і постановки їх на облік у відповідних державних органах і установах, особи, які були призначені їх керівниками, передали всі реквізити та реєстраційні документи підприємств Особі 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановленим слідством особам, які безпосередньо використовували їх для здійснення незаконної діяльності. Печатки зазначених підприємств та факсиміле підписів керівників ТОВ «Зовнітрансгаз», ТОВ «Цикловаст», ПП «Фірма«Армада-Плюс», ТОВ «ГазУкраїна-2020» та інші зберігались в офісі Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, в бізнес центрі «Арена Сіті», за адресом: м. Київ, вул. Червоноармійська/Басейна, будинок № 1-3/2 А, та використовувались для виготовлення підроблених документів щодо ввезення, вивезення та реалізації нафтопродуктів на території України.

При цьому, протягом всього періоду використання членами злочинної організації у своїй протиправній діяльності вищезазначених вітчизняних підприємств, спеціально створених та придбаних з метою прикриття такої незаконної діяльності, Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та інші невстановлені слідством особи організовували у невстановлених слідством місцях на території м. Харкова та в інших невстановлених місцях підписання фіктивними директорами зазначених суб`єктів господарювання необхідних фінансово-господарських документів, а також чистих аркушів, які у подальшому використовувались для виготовлення певних документів, та особисто або ж через невстановлених слідством осіб, передавали фіктивним директорам зазначених підприємств грошові кошти в якості винагороди за те, що ці особи формально являлись керівниками фіктивних суб`єктів господарювання.

Також за вказівками Особи 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та інших невстановлених слідством осіб фіктивними засновниками та керівниками вищевказаних підприємств були оформлені нотаріальні довіреності на право управління та розпорядження корпоративними правами цих суб`єктів господарювання на ім`я Особи 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, тим самим члени злочинної організації встановили повний контроль за організацією діяльності та корпоративними правами залучених до використання у злочинних схемах фіктивних підприємств.

Окрім того, у 2011-2013 роках за невстановлених слідством обставин Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та іншими членами злочинної організації отримано контроль над рядом підприємств-нерезидентів, а саме: «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама), директором якого призначено ОСОБА_21 , «KSANDRO ENTERPRISE» (Британські Віргінські Острови) та «FREMINGHAM INVESTMEN CORP» (Республіка Панама), «SOPREMA TRADING LTD» (Британські Віргінські Острови), «ZEVIDON TRADING LIMITED» (Беліз) та інших невстановлених. Після цього, з метою використання зазначених компаній-нерезидентів в Україні, членами злочинної організації, у тому числі Особа 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, за невстановлених слідством обставин, організовано призначення в якості директорів зазначених підприємств громадян України, а також видачі довіреностей від імені іноземних компаній українським громадянам щодо здійснення діяльності цих підприємств в Україні.

Виконавши частину злочинного плану щодо створення та придбання підконтрольних суб`єктів господарської діяльності для подальшого їх використання в процесі скоєння злочинів, члени злочинної організації приступили до реалізації подальшої частини злочинного плану.

Так на початку 2012 року Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_22 , діючи у відповідності до плану злочинної діяльності Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, надали ОСОБА_25 та іншим невстановленим особам вказівку Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підшукати на території України нафтобази, які б відповідали наступним вимогам: великий об`єм резервуарів для зберігання нафтопродуктів, наявність під`їзних залізничних колій, наявність обладнання для перевалки нафтопродуктів з залізничного транспорту до резервуарів та з резервуарів до автомобільного транспорту, інші вимоги, необхідні для відкриття на цих нафтобазах митних складів, а також підібрати працівників для роботи на цих об`єктах.

На виконання плану злочинної організації, розробленого Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_25 , як активний її член, що входив до структурного підрозділу під назвою «напрямок нафтопродуктів», очолюваного ОСОБА_22 , разом з останнім, як керівником цього напрямку, та іншими членами злочинної організації, у період з січня 2012 року по грудень 2013 року підшукали в різних регіонах країни нафтобази та орендували їх, шляхом укладання відповідних договорів з власниками (орендарями) зазначених нафтосховищ, від імені підконтрольних злочинній організації фіктивних підприємств ТОВ «Зовнітрансгаз», ТОВ «Цикловаст», ПП «Фірма «Армада-Плюс», ТОВ «ГазУкраїна-2020».

Далі, ОСОБА_25 та інші члени злочинної організації, підібравши керівників та персонал для роботи на вказаних нафтобазах, організували їх роботу щодо прийомки та відвантаження товару та шляхом надання відповідних вказівок найманим працівникам, фактично здійснювали керування роботою нафтобаз, пов`язаною з незаконною реалізацією нафтопродуктів.

Зокрема, на початку січня 2012 року ОСОБА_25 та Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, діючи відповідно до розробленого плану злочинної організації, очолюваної Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підшукали для використання у своїй протиправній діяльності нафтобазу, розташовану за адресою: Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Івана Франка, буд. № 1-А, що належить ТОВ «Фірма «Альянс Імпекс». При цьому Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, на початку 2012 року, більш точна дата в ході досудового слідства не встановлена, особисто відвідав зазначену нафтобазу, оглянув її на предмет придатності для використання у злочинній діяльності та домовився про взяття її в оренду з директором вказаного товариства Особою 17, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, якому не було відомо про злочинні наміри членів злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні.

У подальшому, на виконання зазначеної домовленості, укладено договір оренди № 18/01/2012 від 18.01.2012 р. між ТОВ «Фірма «Альянс Імпекс» (Орендодавець) та ПП «Фірма «Армада Плюс» (Орендар). Відповідно до умов зазначеного договору, Орендодавець передає Орендатору в безстрокове платне користування резервуарний парк № 4 (14 резервуарів) та інше нерухоме майно нафтобази для розміщення митного ліцензійного складу ПП «Фірма «Армада Плюс». Зазначений договір діяв до середини 2013 року та був розірваний на підставі додаткової угоди до вказаного договору від 16.12.2013 р.

Окрім того, з метою реалізації злочинного плану, членами злочинної організації укладено договір оренди № 01/03-12 від 01.03.2012 р. між ТОВ «Фірма «Альянс Імпекс» (Орендодавець) та ТОВ «ГазУкраїна-2020» (Орендар). Відповідно до умов зазначеного договору, Орендодавець передає Орендатору у безстрокове платне користування обладнання нафтобази та резервуарні парки № 2, № 3 та № 1, які знаходяться за адресом: Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Івана Франка, буд. № 1-А. Зазначений договір діяв до кінця 2013 року та був розірваний на підставі додаткової угоди до вказаного договору від 31.12.2013 р.

Реалізовуючи розроблений керівником злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, єдиний план скоєння злочинів, ОСОБА_25 у лютому 2012 року підшукав Особу 10, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та запропонував останньому роботу спеціаліста з визначення об`ємів нафтопродуктів, які надходитимуть на нафтобазу, розташовану за адресом: Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Франка, буд. № 1-А, на що Особа 10, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, погодився. В подальшому останній, не будучи обізнаним про протиправну діяльність членів злочинної організації та будучи впевненим у легітимності своєї роботи, у період лютого 2012 року - листопада 2013 року здійснював безпосереднє керівництво зазначеною нафтобазою, виконуючи при цьому вказівки ОСОБА_25 та інших членів злочинної організації щодо прийняття на нафтобазу, розміщення в її резервуарах та відвантаження нафтопродуктів, а також їх обліку та оформлення відповідних документів.

На початку грудня 2013 року Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_25 та інші співучасники, діючи з корисливих спонукань, за погодженням з Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з метою приховування протиправної діяльності прийняли рішення про зміну підприємства - орендаря нафтобази. Так, членами злочинної організації укладено договір оренди № 02/12-13-4 від 02.12.2011 р. між ТОВ «Фірма «Альянс Імпекс» (Орендодавець) та ТОВ «Цикловаст» (Орендар). Відповідно до умов зазначеного договору, Орендодавець передає Орендатору у тимчасове платне користування майно нафтобази, що знаходиться за адресом: Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Івана Франка, буд. № 1-А. Згідно з умовами вказаного договору ТОВ «Цикловаст», зокрема, передано в оренду для промислового використання резервуарний парк № 14, який включає 14 резервуарів. При цьому, змінивши орендаря нафтобази, ОСОБА_25 за змовою із Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та іншими членами злочинної організації, залишили на нафтобазі той же персонал, який продовжував виконувати ті ж самі функції, однак уже як працівники ТОВ «Цикловаст». Зазначений договір діяв до середини лютого 2014 року та був розірваний на підставі додаткової угоди до вказаного договору від 15.02.2014 р.

Крім того, на початку лютого 2012 року ОСОБА_25 разом з іншими членами злочинної організації, очолюваної Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, діючи відповідно до розробленого плану, підшукали для використання у своїй протиправній діяльності нафтобазу, яка розташована за адресом: Черкаська область, Кам`янський район, с. Косарі, вул. Київська, буд. № 7, та знаходилась в оренді у ТОВ «Інтер Оіл Еко Груп». Так, членами злочинної організації укладено договір суборенди № 7/02 від 07.02.2012 р. між ТОВ «Інтер Оіл Еко Груп» (Орендар) та ТОВ «Зовнітрансгаз» (Суборендар). Відповідно до умов зазначеного договору Орендар передав Суборендарю у строкове платне користування цілісний майновий комплекс « ІНФОРМАЦІЯ_4 », розташований за адресом: Черкаська область, Кам`янський район, с. Косарі, вул. Київська, буд. № 7.

Реалізовуючи розроблений керівником злочинної організації Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, єдиний план скоєння злочинів, ОСОБА_25 та інші члени злочинної організації у листопаді 2012 року для організації роботи нафтобази та керівництва її діяльністю підшукали Особу 14, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, який, не будучи обізнаними про протиправну діяльність членів злочинної організації та будучи впевненими у легітимності своєї роботи, здійснював безпосереднє керівництво зазначеною нафтобазою, виконуючи при цьому вказівки ОСОБА_25 та інших членів злочинної організації щодо прийняття на нафтобазу, розміщення в її резервуарах та відвантаження нафтопродуктів, а також їх обліку та оформлення відповідних документів.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, на початку лютого 2012 року члени злочинної організації, очолюваної Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, діючи відповідно до розробленого плану, підшукали для використання у своїй протиправній діяльності нафтобазу, що знаходиться за адресом: Одеська область, Іванівський район, смт. Петрівка, вул. Карла Маркса, буд. № 98 та належить ДП «Петрол» ПМП «Петрол-Форвардінг». При цьому, ОСОБА_22 особисто провів попередні перемовини з Генеральним директором вказаного підприємства Особою 18, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, про передачу зазначеної нафтобази в оренду.

В подальшому, за домовленістю із ОСОБА_22 , Особою 18, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, 17.04.2012 р. прибув до офісу бізнес-центру «Арена-Сіті», розташованого за адресом: м. Київ, вул. Червоноармійська/Басейна, буд. № 1-3/2 А, де, не будучи обізнаним про дійсні злочинні наміри членів злочинної організації, підписав договір № 03/090412 від 09.04.2012 р. зберігання, перевалки нафтопродуктів та інших наливних продуктів на митному ліцензійному складі, а також проведення комплексних операцій з такими товарами. Зазначений договір укладено між ДП «Петрол» ПМП «Петрол- Форвардінг» (Зберігач), в особі Генерального директора Особа 18, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та компанією-нерезидентом «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Поклажодавець), в особі директора ОСОБА_21 .

Відповідно до умов Договору, а також доповнень до нього, Зберігач надає послуги по перевалці, митному оформленню, прийнятті, зливу, зберіганню, відвантаженню та обліку товару на митному ліцензійному складі, а саме: нафтопродуктів, альтернативних видів палива та інших товарів, а також зобов`язується надавати послуги по проведенню комплексних операцій з товаром на території митних зон митного складу (залізнична та автомобільна естакади).

Окрім того, Особою 18, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, як Генеральний директор ДП «Петрол» ПМП «Петрол - Форвардінг», підписав договір доручення по декларуванню товарів № 002/11042012 від 09.04.2012, укладений із компанією- нерезидентом «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.», в особі директора ОСОБА_21 . Відповідно до умов зазначеного договору, ДП «Петрол» ПМП «Петрол-Форвардінг» (Митний брокер) за дорученням та за рахунок компанії «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Довіритель) здійснює декларування предметів, товарів, транспортних засобів та інших предметів (товарів), що переміщуються через митний кордон України, представляє інтереси Довірителя в митних органах, виконує інші доручення, пов`язані із зовнішньоекономічною діяльністю Довірителя.

При підписанні вищезазначених договорів ОСОБА_22 попередив Особу 18, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, про те, що на території нафтобази постійно перебуватимуть представники ТОВ «Зовнітрансгаз», які і будуть фактично розпоряджатись товаром, що надходитиме на ліцензійний митний склад.

Реалізовуючи розроблений керівником злочинної організації Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, єдиний план скоєння злочинів, Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_22 , ОСОБА_25 , та інші члени злочинної організації, визначили, що всі необхідні роботи щодо приймання нафтопродуктів, їх розміщення та подальшого відвантаження, на території нафтобази будуть виконувати працівники ДП «Петрол» ПМП «Петрол - Форвардінг».

Таким чином, в період квітня 2012 року - грудня 2013 року співробітниками ДП «Петрол» ПМП «Петрол - Форвардінг», які не були обізнані стосовно протиправних дій членів злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, виконувались роботи, пов`язані з перевалкою нафтопродуктів через нафтобазу, розташовану за адресом: Одеська область, Іванівський район, смт. Петрівка, вул. Карла Маркса, буд. № 98. При цьому, у зазначений період часу за рішенням ОСОБА_22 , ОСОБА_25 та інших членів злочинної організації оформлення відповідних документів та розпорядження щодо прийомки та відвантаження нафтопродуктів здійснювали невстановлені слідством особи, яким керівниками злочинної організації було доручено вчиняти зазначені дії від імені фіктивного підприємства ТОВ «Зовнітрансгаз».

Продовжуючи свою злочинну діяльність, на початку лютого 2012 року ОСОБА_25 разом з іншими членами злочинної організації, очолюваної Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, діючи відповідно до розробленого плану, підшукали для використання у своїй протиправній діяльності нафтобазу, яка розташована за адресом: АДРЕСА_5 , що належить Особі 19, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та домовились з даною особою, якій не було відомо про злочинні наміри членів злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, щодо незаконного ввезення та розповсюдження нафтопродуктів на території України, про взяття вказаної нафтобази в оренду.

На виконання зазначеної домовленості був укладений договір оренди № 08/1 від 08.02.2012 р. між фізичною особою Особа 19, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, (Орендодавець) та ТОВ «Зовнітрансгаз» (Орендар), у відповідності до якого орендодавець передає у платне користування орендарю 27 резервуарів для зберігання нафтопродуктів та інше майно нафтобази.

Реалізовуючи розроблений керівником злочинної організації Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, єдиний план скоєння злочинів, члени злочинної організації, які входили до її окремого напрямку «нафтопродукти», у березні 2012 року для організації роботи нафтобази та керівництва її діяльністю підшукали Особу 12, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, Останній, зустрівшись 12.03.2012 р. в офісі, розташованому в бізнес-центрі «Арена Сіті» за адресом: м. Київ, вул. Червоноармійська/Басейна, буд. № 1-3/2 А, погодився на пропозицію відповідального за підбір та організацію функціонування нафтобаз Особи 20, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, стати керівником резервуарного парку ТОВ «Зовнітрансгаз», що розташований за адресом: Харківська область, Коломацький район, с. Шелестове, вул. Леніна, буд. № 47.

Особа 12, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, 20.03.2012 р. прибув разом із Особою 20, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, на територію вищевказаної нафтобази, де отримав від останнього вказівку організувати її роботу з приймання та відвантаження нафтопродуктів у відповідності із заявками, які будуть надходити із головного офісу, із м. Києва. Користуючись наданими йому повноваженнями, Особа 12 підібрав штат працівників для роботи на нафтобазі, організував їх роботу та, не будучи обізнаним стосовно протиправних дій членів злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, у період з 20.03.2012 р. до 29.11.2013 р. здійснював безпосереднє керівництво процесом обробки отриманих заявок, прийомки, розміщення нафтопродуктів та їх відпуску замовникам у відповідності до вказівок, які він отримував від членів злочинної організації, які керували його діяльністю на посаді керівника вказаної нафтобази.

При цьому, ОСОБА_25 надавав Особі 12, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, вказівки, які підприємства зазначати в якості відправників нафтопродуктів у товарно-супровідних документах, а також організовував доставку на нафтобазу товарно- транспортних накладних з відбитками печаток підприємств - відправників нафтопродуктів.

Поряд з цим, за вказівкою ОСОБА_25 , особа 12, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, особисто підписував необхідні документи від імені ТОВ «ГазУкраїна-2020», яке значилось відправником нафтопродуктів. Також, в процесі виконання своїх повноважень керівника нафтобази, Особа 12, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, їздив у м. Київ, в головний офіс, де знаходилось керівництво злочинної організації та отримував там, безпосередньо від ОСОБА_25 , грошові кошти для виплати заробітної плати працівникам нафтобази.

Крім того, на початку лютого 2012 р. ОСОБА_25 разом з іншими членами злочинної організації, очолюваної Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, діючи відповідно до розробленого плану, підшукали для використання у своїй протиправній діяльності нафтобазу, яка розташована за адресом: Київська область, м. Миронівка, вул. Паризької Комуни, буд. № 2, що знаходиться в оренді у ТОВ «Крокус К». При цьому, ОСОБА_25 особисто провів перемовини із директором вказаного товариства Особою 21, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, який погодився на пропозицію ОСОБА_25 щодо передачі в оренду частини резервуарів та приміщень нафтобази.

В подальшому, на виконання зазначеної домовленості був укладений договір суборенди № 09/02/12 від 09.02.2012 р. між ТОВ «Крокус К» (Орендар) та ТОВ «Зовнітрансгаз» (Суборендар), у відповідності до якого орендар передає у платне користування суборендарю 8 резервуарів для зберігання нафтопродуктів.

З метою успішної реалізації плану злочинної діяльності згідно злочинного умислу, ОСОБА_25 разом з іншими членами злочинної організації, очолюваної Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, для організації роботи нафтобази та керівництва її діяльністю підшукали Особу 11, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, якого у відповідності до наказу ТОВ «Зовнітрансгаз» № 8 від 3 травня 2012 року призначено на посаду керівника складу нафтобази у м. Миронівка Київської області та на якого покладався обов`язок підбору працівників, організації незаконних перевезень нафтопродуктів залізничним та автомобільним транспортом, організації виготовлення фіктивних документів щодо митного оформлення вивезення нафтопродуктів за територію України, а також відвантаження цих нафтопродуктів від імені фіктивного підприємства ТОВ «ГазУкраїна-2020», яке створено з метою прикриття незаконної діяльності.

Підібравши необхідний штат працівників для роботи на нафтобазі, Особа 11, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, у період з травня 2012 року по лютий 2014 року, не будучи обізнаним стосовно протиправних дій членів злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, здійснював безпосереднє керівництво прийомкою, розміщенням нафтопродуктів та їх відпуском замовникам у відповідності до вказівок, отриманих від ОСОБА_25 .

Восени 2013 р. ОСОБА_25 разом з іншими членами злочинної організації, очолюваної Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, діючи з корисливих мотивів, з метою приховування протиправної діяльності вирішили переукласти договір суборенди нафтобази, розташованої у м. Миронівка Київської області, замінивши ТОВ «Зовнітрансгаз» на ТОВ «Цикловаст», у зв`язку з чим укладено договір суборенди № 27/11/13 від 27.11.2013 р. між ТОВ «Крокус К» (Орендар) та ТОВ «Цикловаст» (Суборендар). При цьому, змінивши орендаря нафтобази, ОСОБА_25 за згодою Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, залишив на нафтобазі той же персонал, який продовжував виконувати ті ж самі функції, однак уже як працівники ТОВ «Цикловаст».

Окрім того, на початку квітня 2012 р. ОСОБА_25 разом з іншими членами злочинної організації, очолюваної Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, діючи відповідно до розробленого плану, підшукали для використання у своїй протиправній діяльності нафтобазу, яка розташована за адресом: Рівненська область, с.м.т. Мізоч, вул. Вокзальна, буд. № 1, і знаходилась в оренді у ТОВ «Облагротехсервіс», та домовились про передачу нафтобази в суборенду із директором даного товариства ОСОБА_58 , якому не було відомо про злочинні наміри членів злочинної організації.

В подальшому, на виконання зазначеної домовленості укладений договір суборенди № 02/04-13 від 02.04.2013 р. між ТОВ «Облагротехсервіс» (Орендар) та ТОВ «Зовнітрансгаз» (Суборендар), у відповідності до якого орендар передає у платне користування суборендарю майно нафтобази, у тому числі 27 резервуарів для зберігання нафтопродуктів.

Окрім того, в жовтні 2012 р. ОСОБА_25 разом з іншими членами злочинної організації, очолюваної Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, діючи відповідно до розробленого плану, підшукали для використання у своїй протиправній діяльності нафтобазу, яка розташована за адресом: Київська область, м. Фастів, вул. Червоний Шлях, буд. № 8, що належить ТОВ «Компанія перспективного розвитку», з якою уклали договір оренди №1/22-А від 22.10.2012, згідно якого ТОВ «Компанія перспективного розвитку» (Орендодавець) передає у тимчасове платне користування ТОВ «Зовнітрансгаз» (Орендар) цілісний майновий комплекс будівель та споруд нафтобази, у тому числі 27 резервуарів для зберігання нафтопродуктів.

Окрім того, в жовтні 2012 р. ОСОБА_25 разом з іншими членами злочинної організації, очолюваної Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, діючи відповідно до розробленого плану, підшукали для використання у своїй протиправній діяльності нафтобазу, яка розташована за адресом: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Грузевиця, автодорога № 2к441 Хмельницький- Волочиськ, 9-й км праворуч, що належить ТОВ «ВКФ «Анне-ЛТД».

ОСОБА_25 особисто провів перемовини із директором вказаного товариства Особою 22, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, якій не було відомо про злочинні наміри членів злочинної організації, яка погодилася на пропозицію ОСОБА_25 щодо передачі в оренду нафтобази. У подальшому, на виконання зазначеної домовленості, укладений договір оренди № 22-10В від 22.10.2012 р. між ТОВ «ВКФ «Анне-ЛТД» (Орендодавець) та ТОВ «Зовнітрансгаз» (Орендар), у відповідності до якого орендодавець передає у платне користування орендарю майновий комплекс нафтобази у тому числі 7 резервуарів для зберігання нафтопродуктів. Зазначений договір діяв до кінця листопада 2013 р. та був розірваний 01.12.2013 р.

На початку грудня 2013 р. ОСОБА_25 та інші співучасники, діючи з корисливих спонукань, за погодженням з Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з метою приховування протиправної діяльності прийняли рішення про зміну підприємства - орендаря нафтобази. Так, членами злочинної організації було укладено договір оренди № 02/12-13-1 від 02.12.2013 між ТОВ «ВКФ «Анне-ЛТД» (Орендодавець) та ТОВ «Цикловаст» (Орендар), у відповідності до якого орендодавець передає, а орендар приймає в тимчасове платне користування майно нафтобази, розташованої за адресом: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Грузевиця, автодорога № 2к441 Хмельницький- Волочиськ, 9-й км праворуч, у тому числі 7 резервуарів для зберігання нафтопродуктів. Зазначений договір діяв до лютого 2014 року та його дію було припинено 21.02.2014 р. на підставі додаткової угоди про припинення дії договору оренди № 02/12-13-1 від 02.12.2013 р.

Окрім того, в березні 2013 р. ОСОБА_25 разом з іншими членами злочинної організації, очолюваної Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, діючи відповідно до розробленого плану, підшукали для використання у своїй протиправній діяльності нафтобазу, яка розташована за адресом: Луганська область, м. Ровеньки, вул. Вигонна, буд. № 2, що знаходилась в оренді у ТОВ «Ровеньківська нафтобаза-2004», та домовились про передачу даної нафтобази в суборенду з директором даного товариства Особою 23, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, якому не було відомо про злочинні наміри членів злочинної організації.

В подальшому, у березні 2013 р., більш точна дата під час досудового розслідування не встановлена, укладено договір суборенди між ТОВ «Ровеньківська нафтобаза-2004» (Орендар) та ТОВ «Зовнітрансгаз» (Суборендар). Відповідно до умов зазначеного договору Орендар передає, а Суборендар приймає в тимчасове платне користування майно нафтобази, що знаходиться за адресом: Луганська область, м. Ровеньки, вул. Вигонна, буд. № 2, в тому числі 3 резервуари для зберігання нафтопродуктів. Зазначений договір діяв до грудня 2013 року, після чого був розірваний за ініціативою членів злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні.

На початку грудня 2013 р. ОСОБА_25 та інші співучасники, діючи з корисливих спонукань, за погодженням з Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з метою приховування протиправної діяльності прийняли рішення про зміну підприємства - орендаря нафтобази.

Так, членами злочинної організації укладено договір суборенди № 02/12-13-2 від 02.12.2013 р. між ТОВ «Ровеньківська нафтобаза-2004» (Орендар) та ТОВ «Цикловаст» (Суборендар). Відповідно до умов зазначеного договору Орендар передає, а Суборендар приймає в тимчасове платне користування майно нафтобази, що знаходиться за адресом: Луганська область, м. Ровеньки, вул. Вигонна, буд. № 2, в тому числі 3 резервуари для зберігання нафтопродуктів строком до 31.12.2013 р. На підставі додаткової угоди № 1 до договору суборенди № 02/12-13-2 від 02.12.2013 р. строк суборенди продовжено до 31.12.2013 р.

Продовжуючи реалізацію єдиного злочинного умислу, у період з лютого 2012 року по грудень 2013 року ОСОБА_25 разом з іншими членами злочинної організації, достовірно знаючи про домовленості Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з невстановленими службовими особами Державної митної служби України щодо сприяння незаконній діяльності, пов`язаній з незаконної реалізацією нафтопродуктів, організували підготовку та передачу до регіональних митниць у Кіровоградській, Харківській, Черкаській, Київській, Одеській, Хмельницькій, Рівненській, Луганській областях від імені ПП «Фірма «Армада-Плюс», ТОВ «Зовнітрансгаз» та ТОВ «Цикловаст» документів, необхідних для отримання дозволів на право використання орендованих резервуарів, як складів тимчасового зберігання, а також документів, передбачених наказом Міністерства фінансів України від 10.08.2012 р. № 835 «Про затвердження Порядку надання складським об`єктам статусу «митний склад» та позбавлення такого статусу», необхідних для відкриття митних складів на території вище вказаних нафтобаз.

Працівниками зазначених регіональних митниць, на виконання попередніх домовленостей з Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та іншими співучасниками, на підставі поданих від імені фіктивних підприємств ПП «Фірма «Армада-Плюс», ТОВ «Зовнітрансгаз» і ТОВ «Цикловаст» документів оформлено дозволи на право використання резервуарів як складів тимчасового зберігання та відкриття митних складів, на яких здійснювалось незаконне оформлення ввезених на територію України нафтопродуктів, а також оформлялось їх фіктивне вивезення та переміщення за межі державного кордону.

Так, відповідно до наказу Черкаської митниці від 24.02.2012 р. № 83 «Про видачу дозволу на право використання резервуарів як складу тимчасового зберігання», ТОВ «Зовнітрансгаз» надано дозвіл на провадження діяльності складу тимчасового зберігання за адресом: Черкаська область, Камянський район, с. Косарі, вул. Київська, буд. № 7.

Наказом Черкаської митниці від 25.09.2012 р. № 386 надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу відкритого типу ТОВ «Зовнітрансгаз», що складається з 30 резервуарів, які розташовані за адресом: Черкаська область, Камянський район, с. Косарі, вул. Київська, буд. № 7, реєстраційний номер митного складу M/0180/V/00.

Окрім того, відповідно до наказу Кіровоградської митниці від 31.08.2012 р. № 386 надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу 1111 «Фірма «Армада-Плюс», розташованого за адресом: Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Франка, буд. № 1-А, що складається з 14 резервуарів, реєстраційний номер митного складу M/0028/V/00. Зазначений дозвіл діяв до грудня 2013 року та був анульований на підставі наказу Кіровоградської митниці Міндоходів від 23.12.2013 р. № 192.

Також, відповідно до наказу Кіровоградської митниці Міндоходів надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу ТОВ «Цикловаст», що складається з 14 резервуарів, які розташовані за адресом: Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Франка, буд. № 1-А, реєстраційний номер митного складу M/0312/V/00.

Окрім того, відповідно до наказу Південної митниці від 04.09.2012 р. № 759 надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу ДП «Петрол» ПМП «Петрол-Форвардінг», що складається з 8 резервуарів, які розташовані за адресом: Одеська область, Іванівський район, смт. Петрівка, вул. Карла Маркса, буд. № 98, реєстраційний номер митного складу M/0080/V/00. Зазначений дозвіл діяв до січня 2014 р. та був анульований на підставі наказу Південної митниці Міндоходів від 21.01.2014 р. № 20.

Окрім того, відповідно до наказу Київської обласної митниці від 06.09.2012 р. № 443 надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу відкритого типу ТОВ «Зовнітрансгаз»), що складається з 1 відкритого майданчику, 24 резервуарів, які розташовані за адресом: Київська область, м. Миронівка, вул. Паризької Комуни, буд. № 2, реєстраційний номер митного складу M/0107/V/00. Зазначений дозвіл діяв до кінця 2013 року та був анульований на підставі наказу Київської митниці Міндоходів від 26.12.2013 р. № 288.

Також, відповідно до наказу Київської митниці Міндоходів від 27.12.2013 р. № 296 надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу ТОВ «Цикловаст», що складається з 24, які розташовані за адресом: Київська область, м. Миронівка, вул. Паризької Комуни, буд. № 2, реєстраційний номер митного складу М/0316/V/00.

Окрім того, відповідно до наказу Київської обласної митниці від 22.11.2012 р. № 594 надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу відкритого типу ТОВ «Зовнітрансгаз», що складається з 13 резервуарів, які розташовані за адресом: Київська область, м. Фастів, вул. Червоний шлях, буд. № 8, реєстраційний номер митного складу M/0231/V/00. Зазначений дозвіл діяв до лютого 2013 року та був анульований на підставі наказу Київської обласної митниці від 13.02.2013 р. № 94.

Окрім того, наказом Луганської митниці Міндоходів надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу ТОВ «Зовнітрансгаз», розташованого за адресою: Луганська область, м. Ровеньки, вул. Вигонна, буд. № 2. Зазначений митний склад функціонував у період з 20.03.2013 р. по 17.12.2013 р.

Також, відповідно до наказу Луганської митниці Міндоходів надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу ТОВ «Цикловаст», що складається з 3 резервуарів, які розташовані за адресом: Луганська область, м. Ровеньки, вул. Вигонна, буд. № 2, реєстраційний номер митного складу M/0315/V/00. Вказаний митний склад функціонував з 26.12.2013 р. по 13.03.2014 р.

Окрім того, відповідно до наказу Рівненської митниці Міндоходів від 30.07.2013 № 84 надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу відкритого типу ТОВ «Зовнітрансгаз», розташованого за адресою: Рівненська область, Здолбунівський район, смт. Мізоч, вул. Вокзальна, буд. № 1, реєстраційний номер митного складу M/0292/V/00. Вказаний дозвіл був анульований на підставі наказу Рівненської митниці Міндоходів від 01.12.2014 № 326.

Окрім того, відповідно до наказу Хмельницької митниці, надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу відкритого типу ТОВ «Зовнітрансгаз», розташованого за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Грузевиця, автодорога № 2к441 Хмельницький- Волочиськ, 9-й км праворуч, реєстраційний номер митного складу M/0230/V/00. В подальшому, у зв`язку зі зміною підприємства-орендатора нафтобази, вказаний дозвіл анульовано та на підставі наказу Хмельницької митниці Міндоходів надано дозвіл від 23.12.2013 р. на відкриття та експлуатацію митного складу відкритого типу ТОВ «Цикловаст», що складається з 7 резервуарів, які розташовані за адресом: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Грузевиця, автодорога № 2к441 Хмельницький - Волочиськ, 9-й км праворуч, реєстраційний номер митного складу М/0311/V/00.

Окрім того, відповідно до наказу Харківської митниці надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу ТОВ «Зовнітрансгаз», розташованого за адресом: Харківська обл., Коломацький район, с. Шелестове, вул. Леніна, буд. № 47, що складається з 27 резервуарів, реєстраційний номер митного складу М/0180/V/00.

Здійснивши необхідні дії щодо підшукання нафтобаз, оформлення на них митних складів та підготовки їх до приймання та розміщення нафтопродуктів, члени злочинної організації приступили до реалізації передбаченої злочинним планом схеми перерваного транзиту, пов`язаної з реалізацією не розмитнених нафтопродуктів.

За замислом Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, зазначена схема мала діяти наступним чином: на світовому ринку від імені підконтрольної компанії-нерезидента «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама), в особі директора ОСОБА_21 , у підприємств виробників та постачальників з різних країн світу, як правило: Білорусії, Росії, Румунії, Болгарії та ін., здійснювалось придбання нафтопродуктів (бензину, дизельного пального) та ввезення їх на територію України морським транспортом через Феодосійський морський торговельний порт у митному режимі транзит. Ввезені нафтопродукти залізничним транспортом перевозились до орендованих членами злочинної організації нафтобаз, звідки, документально, оформлювалось їх відвантаження автомобільним транспортом до Ізмаїльського та Ренійського морських торговельних портів та відправлення за межі митної території України танкерними суднами на адресу іншої, заподіяної у злочинній схемі компанії- нерезидента «ZEVIDON TRADING LIMITED» (Беліз), яка начебто купувала нафтопродукти, що транзитом перевозились через Україну, у компанії «PROSPERITY DEVELOPMENTS SA.» (Республіка Панама, директор ОСОБА_21 ) згідно контракту № 28/04-9592 від 28.04.2012 р.

При цьому, з метою успішної реалізації злочинного умислу та прикриття незаконної діяльності, Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та іншими співучасниками організовано укладання договорів зберігання на митних складах між компанією-нерезидентом «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама), в особі директора ОСОБА_21 , яка виступає як Замовник, та підконтрольними фіктивними підприємствами ПП «Фірма «Армада-Плюс», ТОВ «Зовнітрансгаз», які виступають як Виконавці, згідно яких Виконавці приймають на себе зобов`язання щодо надання Замовникам послуг, пов`язаних зі зберіганням товарів на митних складах та митним оформленням, а також здійснення дозволених операцій з обробки товарів Замовників під митним контролем.

Приблизно у травні 2012 р., більш точна дата під час досудового розслідування не встановлена, ОСОБА_22 надав необізнаному щодо протиправних дій членів злочинної організації Особі 5 вказівку організувати у Феодосійському морському торговельному порту перевалку нафтопродуктів, що будуть надходити від компанії-нерезидента «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.». При цьому, ОСОБА_22 зазначив, що завданням Особи 5 є організація прийомки нафтопродуктів, які будуть надходити в порт танкерними партіями, їх розміщення в резервуарах ДП «Феодосійське підприємство по забезпеченню нафтопродуктами» та організація відправки нафтопродуктів залізничним транспортом у відповідності до рознарядок, які йому будуть надаватись із головного офісу -Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні.

За вказівкою ОСОБА_22 , невстановлені особи виготовили та надали Особі 5 довіреність на представництво інтересів компанії «PROSPERITY DEVELOPMENTS SA.», на підставі якої підписано договір між вказаною компанією та ДП «Феодосійське підприємство по забезпеченню нафтопродуктами». Окрім того, невстановлені юристи, що працювали у юридичному департаменті злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, організували підготовку та підписання всіх договорів, необхідних для початку здійснення діяльності щодо перевалки нафтопродуктів від компанії-нерезидента «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» через Феодосійський морський торговельний порт.

Діяльність Особи 5 у Феодосійському морському торговельному порту була розпочата 09.06.2012 р. та продовжувалась до початку осені 2013 року. За період з червня 2012 року по лютий 2014 року через Феодосійський морський порт компанією «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» перевезена 81 танкерна партія світлих нафтопродуктів (бензин та дизельне пальне).

В обов`язки Особи 5 входило забезпечення документального оформлення приходу суден, зливу світлих нафтопродуктів до резервуарів порту та подальше відправлення залізничним транспортом відповідно до документів, наданих ОСОБА_25 з головного офісу, розташованого у офісному центрі «Арена Сіті».

Нафтопродукти надходили морськими суднами з Румунії (Ром Петрол), Болгарії («Лукойл») в режимі транзиту під митним контролем. Вантаж спрямовувався на залізничні станції «Чорноморська», «Ровеньки», «Одеса- Застава-1», «Коломак», «Фундуклеївка», «Миронівка», «Гречани». В якості платника тарифів за перевезення виступала створена за участі Особи 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, фіктивна компанія ТОВ «Зовнітрансгаз», яка була експедитором вантажу на залізничному транспорті, мала свій 7-значний код у технічному центрі по обробці документів, на якому акумулювались необхідні для здійснення оплати за перевезення грошові кошти.

Внаслідок відкриття на територіях нафтобаз у Кіровоградській (Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Франка, буд. № 1-А), Харківській (Харківська область, Коломацький район, с. Шелестове, вул. Леніна, буд. № 47), Черкаській (Черкаська область, Кам`янський район, с. Косарі, вул. Київська, буд. № 7), Київській (Київська область, м. Миронівка, вул. Паризької Комуни, буд. № 2 та Київська область, м. Фастів, вул. Червоний шлях, буд. № 8), Одеській (Одеська область, Іванівський район, смт. Петрівка, вул. Карла Маркса, буд. № 98), Хмельницькій (Хмельницька область, Хмельницький район, с. Грузевиця, автодорога № 2к441 Хмельницький- Волочиськ, 9-й км праворуч), Рівненській (Рівненська область, смт. Мізоч, вул. Вокзальна, буд. № 1), Луганській (Луганська область, м. Ровеньки, вул. Вигонна, буд. № 2) областях митних складів, а також за сприяння службових осіб Державної митної служби України, Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, Особою 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_22 , ОСОБА_25 , Особою 6, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та іншими членами злочинної організації, з метою успішної реалізації злочинного умислу та особистого збагачення були штучно створені умови, за яких митне оформлення ввезених на територію України нафтопродуктів від імені підконтрольної Особі 1, компанії-нерезидента «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама), здійснювалось лише підконтрольними членам злочинної організації фіктивними підприємствами ПП «Фірма «Армада-Плюс», ТОВ «Зовнітрансгаз» та ТОВ «Цикловаст», що надало змогу незаконно здійснювати їх незаконну реалізацію без сплати належних податків, зборів та інших обов`язкових платежів, встановлених діючим законодавством України та монополізувати оптовий ринок нафтопродуктів.

Після надходження нафтопродуктів, належних компанії-нерезиденту «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама), в митному режимі транзит, від імені фіктивних підприємств-резидентів ЮТ «Фірма «Армада-Плюс», ТОВ «Зовнітрансгаз» та ТОВ «Цикловаст» оформлювались завідомо підроблені документи про їх відвантаження автомобільним транспортом до Ізмаїльського та Ренійського морських торговельних портів для подальшого їх вивезення за межі митної території України та завершення митного режиму транзит. В дійсності ж фактичного вивезення нафтопродуктів з території України не відбувалось, а нафтопродукти реалізовувались на вітчизняному ринку підприємствам реального сектору економіки від імені підконтрольного фіктивного підприємства ТОВ «ГазУкраїна-2020», ТОВ «Торговий Дім ВЕТЕК».

Зокрема, до Південної митниці працівниками ТОВ «Зовнітрансгаз» у період з 22.03.2013 р. по 20.11.2013 р. подані 55 інвойс-проформи, складені та підписані директором «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама) ОСОБА_21 , використовуючи які співробітники митниці призначення ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 здійснювали митне оформлення нафтопродуктів, які перебували під митним контролем та мали бути транспортовані за межі митної території України через термінал ТОВ «Лагуна-Рені», розташований на території Ренійського морського торговельного порту, за адресом: Одеська область місто Рені вулиця Дунайська № 188-Б за наступним деклараціям: ЕК 11 РР 500090000/2013/356; ЕК 11 РР 500090000/2013/372;

ЕК 11 РР 500090000/2013/419; ЕК 11 РР 500090000/2013/441; ЕК 11 РР 500090000/2013/444;

ЕК 11 РР 500090000/2013/460; ЕК 11 РР 500090000/2013/476,

ЕК 11 РР 500090000/2013/479; ЕК 11 РР 500090000/2013/552,

ЕК 11 РР 500090000/2013/596; ЕК 11 РР 500090000/2013/619,

ЕК 11 РР 500090000/2013/655; ЕК 11 РР 500090000/2013/656,

ЕК 11 РР 500090000/2013/682; ЕК 11 РР 500090000/2013/745,

ЕК 11 РР 500090000/2013/750; ЕК 11 РР 500090000/2013/751,

ЕК 11 РР 500090000/2013/800; ЕК 11 РР 500090000/2013/885,

ЕК 11 РР 500090000/2013/936; ЕК 11 РР 500090000/2013/964,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1000; ЕК 11 РР 500090000/2013/1071,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1089; ЕК 11 РР 500090000/2013/1120,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1141; ЕК 11 РР 500090000/2013/1146,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1172; ЕК 11 РР 500090000/2013/1178,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1200; ЕК 11 РР 500090000/2013/1225,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1226; ЕК 11 РР 500090000/2013/1242,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1243; ЕК 11 РР 500090000/2013/1265,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1266; ЕК 11 РР 500090000/2013/1294,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1312; ЕК 11 РР 500090000/2013/1313,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1372; ЕК 11 РР 500090000/2013/1374,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1378; ЕК 11 РР 500090000/2013/1390,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1405; ЕК 11 РР 500090000/2013/1460,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1468; ЕК 11 РР 500090000/2013/1494,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1499; ЕК 11 РР 500090000/2013/1532,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1588; ЕК 11 РР 500090000/2013/1589,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1654; ЕК 11 РР 500090000/2013/1663,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1666; ЕК 11 РР 500090000/2013/1670.

Так, ОСОБА_21 , на виконання контракту № 28/04-9592 від 28.04.2012 р., укладеного між «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама) та «ZEVIDON TRADING LIMITED» (Беліз), складено та підписано наступні інвойс-проформи: № 18-03/RON-95-S-1 від 18.03.2013 р.; № 22-03/A-92-S-1 від 22.03.2013 р.; № 29-03/A-92-S-1 від 29.03.2013 р.; № 02-04/RON-95-S-1 від 02.04.2013 р.; № 03-04/RON-95-S-1 від 03.04.2013 р.; № 05-04/GO-S-1 від 05.04.2013 р.; № 08-04/GO-S-1 від 08.04.2013 р.; № 08-04/RON-95-S-1 від 08.04.2013 р.; № 17-04/RON-95-S-1 від 17.04.2013 р.; № 24-04/GO-S-1 від 24.04.2013 р.; № 29-04/GO-S-1 від 29.04.2013 р.; № 07-05/GO-S-1 від 07.05.2013 р.; № 07-05/ A-92-S-1 від 07.05.2013 р.; № 13-05/GO-S-1 від 13.05.2013 р.; № 23-05/GO- S-1 від 23.05.2013 р.; № 23-04/RON-95-S-1від 23.05.2013р.;№ 22-05/A-80-S-122.05.2013р.;№ 31-05/A-92-S-1від 31.05.2013р.;№ 19-06/RON-95-S-1від 19.06.2013р.;№ 26-06/RON-95-S-1від 26.06.2013р.;№ 27-06/GO-S-1від 27.06.2013р.;№ 15-07/RON-95-S-1від 15.07.2013р.;№ 15-08/RON-95-S-1 від 15.08.2013 р.; № 12-08/GO-S-1 від 12.08.2013 р.; № 16-08/RON-95-S-1 від 16.08.2013 р.; № 20-08/RON-95-S-1від 20.08.2013р.;№ 23-08/GO-S-1від 23.08.2013р.;№ 28-08/RON-95-S-1від 28.08.2013р.;№ 29-08/RON-95-S-1від 29.08.2013р.;№ 03-09/RON-92-S-1від 03.09.2013р.;№ 05-09/RON-92-S-1від 05.09.2013р.;№ 07-09/RON-92-S-1від 07.09.2013р.;№ 09-09/GO-S-1від 09.09.2013р.;№ 12-09/RON-92-S-1від 12.09.2013р.;№ 05-09/GO-S-1від 05.09.2013р.;№ 16-09/RON-92-S-1від 16.09.2013р.;№ 19-09/RON-92-S-1від 19.09.2013р.;№ 19-09/GO-S-1від 19.09.2013р.;№ 30-09/RON-92-S-1від 30.09.2013р.;№ 30-09/GO-S-1від 30.09.2013р.;№ 01-10/RON-95-S-1від 01.10.2013р.;№ 04-10/RON-95-S-1від 04.10.2013р.;№ 08-10/RON-92-S-1від 08.10.2013р.;№ 14-10/GO-S-1від 14.10.2013р.;№ 15-10/RON-95-S-1від 15.10.2013р.;№ 21-10/GO-S-1 від 21.10.2013 р.; № 22-10/RON-92-S-1від 22.10.2013р.;№ 29-10/RON-92-S-1від 29.10.2013р.;№ 07-11/GO-S-1від 07.11.2013р.;№ 07-11/RON-92-S-1від 07.11.2013р.;№ 15-11/RON-92-S-1від 15.11.2013р.;№ 15-11/RON-92-S-1 від 15.11.2013 р.; № 19-11/GO-S-1 від 19.11.2013 р.; № 15-11/RON-92-S-1 від 15.11.2013 р.

Водночас, з метою реалізації єдиного злочинного умислу та особистого збагачення, Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_22 , ОСОБА_25 та інші невстановлені особи, виконуючи вказівки Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та діючи у відповідності до плану злочинної діяльності, у період з початку 2012 року по лютий 2014 року, користуючись монопольним положенням на оптовому ринку нафтопродуктів та всебічним сприянням зі сторони невстановлених службових осіб Державної митної служби України, домовились з керівниками та представниками підприємств - нафтотрейдерів, які здійснюють роздрібний продаж через мережі АЗС або посередництво у купівлі-продажі нафтопродуктів, про реалізацію зазначеним нафтотрейдерам від імені підконтрольного підприємства ТОВ «ГазУкраїна-2020» паливно-мастильних матеріалів.

На виконання єдиного злочинного плану членами злочинної організації організовано укладання цілої низки договорів постачання нафтопродуктів від імені ТОВ «ГазУкраїна-2020», а саме: № 25 НП/25-01-12 від 25.01.2012 р.; № 1705/12-ГСМ від 17.05.2012 р. та № 1312/12-ДТ від 13.12.2012 р. із ТОВ «Торговий Дім «Укрнафторесурс»; № 2802/12-ДК від 28.02.2012 р. із ТОВ «Карап»; № 2303/12-ГСМ 6 від 23.03.2012 р. із ТОВ «777»; № 0207/12 від 02.06.2012 р. із ТОВ «Укрнафтоопт»; № 0001К від 05.12.2012 р. із TOB «ТНК-Індастріз Україна»; № 0612/12-И-1 від 06.12.2012 р. із ТОВ «Інвестиційна нафтова компанія»; № 133/13 від 04.03.2013 р. із ПрАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»; № 144/13 від 04.03.2013 р. із ПрАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча»; № 129/13 від 05.03.2013 р. із ПрАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат»; № 162/13/559 від 09.04.2013 р. із ПрАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат»; № 191/13 від 25.04.2013 р. із ПрАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»; № 2305/и від 23.05.2013 р. із ТОВ «Інвестнафтопродукт»; № 2905/13-ГСМ-1 від 29.05.2013 р. із ПМВКП «Лан»; № 1906/13-ГСМ-2 від 19.06.2013 р. із ПП «Полюс»; № 00ОБСК-2955 від 17.07.2013 р. із ПП «ОККО- БІЗНЕС»; № 1709/13-ГСМ-3 від 17.09.2013 р. із ТОВ «МАКСИМУС-А» та низкою інших.

На підставі зазначених договорів протягом 2012 року - лютого 2014 року на адресу вищевказаних підприємстві від імені ТОВ «ГазУкраїна-2020» із орендованих членами злочинної організації нафтобаз (митних складів), здійснювалось постачання нафтопродуктів - бензину та дизельного пального.

При цьому, ОСОБА_25 та інші співучасники, відповідальні за напрямок роботи, згідно розробленого і погодженого Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, плану протиправних дій, реалізуючи спільний злочинний умисел, з метою прикриття своєї протиправної діяльності щодо реалізації не розмитнених нафтопродуктів, організували виготовлення невстановленими особами завідомо підроблених первинних бухгалтерських та фінансово-господарських документів, а саме: договорів, угод, контрактів, додаткових угод, актів прийому-передачі, актів виконаних робіт, податкових накладних, товарно-транспортних накладних тощо, до яких внесено завідомо неправдиві відомості про те, що ТОВ «ГазУкраїна-2020» здійснювало поставки нафтопродуктів на адресу покупців із реального сектору економіки, хоча в дійсності дане підприємство не ввозило, не оформляло та не володіло жодними паливно-мастильними матеріалами, та було створено виключно з метою прикриття незаконної діяльності.

У той же час Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_22 , ОСОБА_25 та інші невстановлені співучасники, усвідомлюючи наслідки своїх протиправних дій і бажаючи їх настання, продовжуючи створювати всі необхідні умови для їх прикриття, організували виготовлення невстановленими особами митних декларацій, до яких внесені завідомо неправдиві відомості про переміщення нафтопродуктів, які знаходяться в митному режимі митного складу, з територій нафтобаз ТОВ «Зовнітрансгаз», ПП «Фірма «Армада Плюс», ТОВ «Цикловаст» за межі території України в митному режимі реекспорту через Ренійський морський торговельний порт, хоча згідно інформації ДП «Укрзалізниця», ці нафтопродукти були перевезені по території України та розміщені на нафтобазах підприємств - нафтотрейдерів, які їх придбали у ТОВ «Газ Україна-2020» без розмитнення та сплати належних податків, зборів і платежів.

ОСОБА_25 та інші співучасники, відповідальні за напрямок роботи, згідно розробленого і погодженого Особою 1 та Особою 2, досудове розслідування стосовно яких здійснюється в інших кримінальних провадженнях, плану протиправних дій, реалізуючи спільний злочинний умисел, з метою прикриття своєї протиправної діяльності щодо реалізації не розмитнених нафтопродуктів, організували виготовлення невстановленими особами завідомо підроблених первинних бухгалтерських та фінансово- господарських документів, а саме: договорів, угод, контрактів, додаткових угод, актів прийому-передачі, актів виконаних робіт, податкових накладних, товарно-транспортних накладних тощо, до яких внесено завідомо неправдиві відомості про те, що ТОВ «Торговий Дім ВЕТЕК» здійснювало поставки нафтопродуктів на адресу покупців із реального сектору економіки, хоча в дійсності дане підприємство не ввозило, не оформляло та не володіло жодними паливно-мастильними матеріалами і було створено виключно з метою прикриття незаконної діяльності.

Крім цього, до складу злочинної організації увійшов окремий структурний підрозділ під умовною назвою «перевізники», який був необхідний для завершення схеми маскування фіктивного вивезення нафтопродуктів через Ренійський морський торговельний порт.

Так, для організації діяльності зазначеного структурного підрозділу Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з відома і згоди Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, доручив ОСОБА_24 підшукати річкові судна, які можна було придбати або орендувати для використання у цій схемі, найняти команди на судна, залучити агентські компанії та організувати судозаходи для фіктивних перевезень вантажів нафтопродуктів з Ізмаїльського та Ренійського морських торговельних портів.

ОСОБА_24 та інші невстановлені слідством співучасники злочинної організації, приблизно наприкінці 2011 року - початку 2012 року, більш точну дату досудовим розслідуванням не встановлено, у невстановленому місці в м. Ізмаїл Одеської області, запропонували невстановленим слідством особам, які мали досвід у сфері фрахтування суден, здійснення морських і річкових перевезень, а також налагоджені зв`язки у середовищі, пов`язаному із здійсненням суднових перевезень по річці Дунай - підшукання суден, для перевезення нафтопродуктів та подальше їх технічне обслуговування.

З метою забезпечення реалізації плану злочинної організації, в період часу з вересня 2011 року до початку 2012 року ОСОБА_24 , залучивши невстановлених досудовим розслідуванням осіб, які діяли з відома та під керівництвом Особи 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підшукав та організував придбання у іноземних судновласників від імені підконтрольних Особі 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підприємств-нерезидентів «Elseko Traiding» та «Vitali Trading Ltd» нафтоналивних суден «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte K» та несамохідних барж «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547», оренду нафтоналивного судна «Ingul», а також їх доставку до Ізмаїльського морського порту. Після цього зазначені особи здійснили відповідні дії щодо оформлення вищевказаних суден під прапор Молдови та провели необхідну підготовку для використання вказаних плавзасобів для здійснення річкових перевезень.

Крім того, на початку 2012 року, більш точну дату досудовим розслідуванням не встановлено, в м. Ізмаїл невстановлені слідством особи здійснили необхідну підготовку для використання вказаних плавзасобів для здійснення річкових перевезень та організували зустрічі, телефонні перемови з капітанами для роботи на суднах, а саме: ОСОБА_59 , якого ухвалою Ренійського районного суду Одеської області від 11.04.2017 р. звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст. 366 КК України у зв`язку з закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності; ОСОБА_60 , якого ухвалою Ренійського районного суду Одеської області 07.06.2017 р. звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст.366 КК України у зв`язку з закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності; ОСОБА_61 , якого ухвалою Ренійського районного суду Одеської області 14.09.2017 р. звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст.366 КК України у зв`язку з закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності; ОСОБА_62 , якого ухвалою Ренійського районного суду Одеської області від 14.09.2017 р. звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст.366 КК України у зв`язку з закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності; ОСОБА_63 , якого ухвалою Ренійського районного суду Одеської області 10.10.2017 р. звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст.366 КК України у зв`язку з закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності; ОСОБА_64 , якого ухвалою Ренійського районного суду Одеської області 14.09.2017 звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст.366 КК України у зв`язку з закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності; ОСОБА_65 , якого ухвалою Ренійського районного суду Одеської області 12.09.2017 р. звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст.366 КК України у зв`язку з закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності, а також членами команд, які не були обізнані щодо планів злочинної організації.

Одночасно з цим, з метою надання злочинній діяльності вигляду легальної та маскування відсутності фактичного вивезення нафтопродуктів за межі митної території України, відповідно до плану злочинної організації під керівництвом Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, наприкінці 2011 року Особа 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, і ОСОБА_22 підшукали осіб, які мають досвід у сфері торгівлі паливно-мастильними матеріалами, для організації фіктивного вивезення нафтопродуктів з території України через ДП «Ренійський морський торговельний порт» в зоні діяльності митного посту «Ізмаїл», а також інші порти України, на що вони дали свою добровільну згоду.

В свою чергу, ОСОБА_24 , діючи у складі злочинної організації, у відповідності до розробленого Особою 1, злочинного плану, підшукав ТОВ «Лагуна-Рені», розташоване на території Ренійського морського торговельного порту за адресом: Одеська область, м. Рені, вул. Дунайська, буд. № 188-Б, яке спеціалізувалось на перевалці зріджених вугле-водородних газів.

Для забезпечення реалізації злочинної схеми з ухилення від сплати податків, яка була метою створення Особою 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, злочинної організації, на території м. Одеси, більш точної адреси в ході слідства встановити не виявилось можливим, Особа 1 та Особа 2 через невстановлену довірену особу, яка діяла умисно, з метою сприяння в ухиленні підконтрольних злочинній організації підприємств-резидентів від сплати податків в особливо великих розмірах та виступила засновником компаніі-нерезидента «Бівен Інвестментс Лтд», зареєстрованої за законодавством Британських Віргінських Островів за номером 1470081, за адресою: 33 Портер Роуд П.О.Бокс 3169 103, Роуд Таун, Тортола, Британські Віргінські Острови, на підставі нотаріально посвідчених договорів купівлі-продажу корпоративних прав від 22.11.2011 придбали ТОВ «Лагуна-Рені», розташований за адресою: Одеська область, м. Рені, вул. Дунайська, буд. № 188-Б, та на підставі протоколу № 6 загальних зборів учасників Товариства від 24.01.2012 р. ввели до складу його засновників вказану офшорну компанію з часткою у статутному фонді 100 %.

За замислом Особи 1, Особи 2, ОСОБА_22 , ОСОБА_24 та інших невстановлених членів злочинної організації, зазначений комплекс повинен був використовуватись виключно для фіктивного оформлення вивезення нафтопродуктів за межі митної території України за допомогою придбаних учасниками злочинної організації за вказівкою Особи 1 суден «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte K», «Ingul», a також несамохідних барж «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547» та прикриття таким чином незаконної реалізації нафтопродуктів, ввезених на територію України підконтрольними Особі 1 суб`єктами господарської діяльності в митному режимі транзиту, а також як давальницьку сировину в митному режимі переробки на митній території України.

Після придбання ТОВ «Лагуна-Рені», Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з метою реалізації єдиного злочинного плану, визначив ОСОБА_37 , як особу, яка буде керувати на місці діями співробітників товариства щодо здійснення фіктивного перевантаження нафтопродуктів через термінали підприємства.

Для придання діям ОСОБА_37 легітимності, Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та невстановлені члени злочинної організації виготовили від імені директора компанії «Бівен Інвестментс ЛТД» Особи 24, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, на ім`я ОСОБА_37 довіреність № 0007 від 31.10.2012 р. щодо виконання представницьких функцій відносно ТОВ «Лагуна-Рені». Згідно довіреності, ОСОБА_37 уповноважено виконувати наступне: подавати та підписувати від імені довірителя протоколи, акти та інші документи підприємства, отримувати документи, подавати заяви, вести справи у всіх державних установах, на підприємствах, в організаціях, отримувати майно, що належить довірителю, підписувати та здійснювати усі дії та формальності, пов`язані з виконанням цього доручення, зокрема, з питань контролю виробничої та фінансово- господарської діяльності підприємства на території України.

Діючи за вказівкою Особи 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з відома і згоди Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_24 у жовтні 2012 року зустрівся у м. Рені з ОСОБА_66 , якого представив колективу ТОВ «Лагуна-Рені» як представника власника «Бівен Інвестментс Лтд», уповноваженого на вирішення усіх питань фінансово-господарської діяльності Товариства.

Далі, ОСОБА_45 за вказівкою Особи 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з відома і згоди Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підписав у невстановленому місці підготовлений невстановленими особами протокол № 7 загальних зборів ТОВ «Лагуна-Рені» від 09.11.2012 р., яким прийнято рішення про призначення ОСОБА_27 директором ТОВ «Лагуна-Рені» та на підставі даного рішення видано наказ від 12.11.2012 р. № 105-К, згідно якого ОСОБА_27 призначено на посаду директора підприємства з 12.11.2012 р.

Приблизно в середині листопада 2012 року ОСОБА_24 , діючи за вказівкою Особи 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з відома і згоди Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, разом з ОСОБА_66 , з метою доведення злочинного плану Особи 1 до відома посадових осіб ТОВ «Лагуна-Рені», зустрілися на території Київського району міста Одеси, а саме, в кафе «Макдональдс», за адресом: м. Одеса, вул. Краснова, 14-А, з директором ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_27 та головним диспетчером цього підприємства ОСОБА_29 , де ОСОБА_24 разом із ОСОБА_66 повідомлено їх про зміну власника підприємства, суть злочинного плану та про їх роль у ньому, з чим ті погодилися.

Зокрема, їх повідомлено про те, що перевалка нафтопродуктів на судна з метою подальшого вивезення за межі території України через термінал ТОВ «Лагуна-Рені» здійснюватиметься лише за документами, тоді як фактично нафтопродукти до терміналу ТОВ «Лагуна-Рені» надходити не будуть, а сприятимуть їм у цьому посадові особи Південної митниці, обізнані у злочинному плані.

Через декілька днів, у листопаді 2012 року, ОСОБА_45 , діючи як пособник, за вказівкою Особи 2, з відома і згоди Особи 1, на зборах усіх працівників ТОВ «Лагуна-Рені», які відбувалися за адресом: Одеська область, м. Рені, вул. Дунайська, буд. № 188-Б, де у тому числі була присутня ОСОБА_28 , яка на той час працювала на посаді бухгалтера цього товариства, а також ОСОБА_29 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 та ОСОБА_36 (вироком Київського районного суду м. Одеси від 26.02.2018 р. ОСОБА_28 засуджено за ч.1ст.255, ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.3ст.212, ч.3ст.27, ч.ч.3,4ст.28, ч.1ст.366, ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.1ст.364 КК України, ОСОБА_31 , ОСОБА_32 та ОСОБА_36 засуджено за ч.1ст.255, ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.3ст.212, ч.ч.3,4ст.28, ч.1ст.366, ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.1ст.364 КК України), повідомив останніх про те, що в подальшому підприємство діяльністю з перевантаження нафтопродуктів на річкові танкери не здійснюватиме, а лише буде виготовляти підроблені документи щодо випуску через Товариство нафтопродуктів за межі митної території України, запропонувавши тим хто не згодний з такою схемою роботи звільнитися з підприємства.

Після цього ОСОБА_66 , за вказівкою Особи 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, який діяв з відома і згоди Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, залишено на посадах всіх існуючих працівників для маскування фактичної відсутності діяльності на підприємстві.

Залучивши таким чином як пособників, у тому числі директора ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_27 , в період з листопада 2012 року, більш точну дату встановити не представилось можливим в ході досудового розслідування, по 01.08.2013 р., бухгалтера ОСОБА_28 в період з листопада 2012 р., більш точну дату встановити не представилось можливим в ході досудового розслідування по 01.08.2013 р., яка у подальшому надала згоду на призначення на посаду директора ТОВ «Лагуна-Рені» з 01.08.2013 р., головних диспетчерів ОСОБА_29 в період з листопада 2012 року, більш точну дату встановити не представилось можливим в ході досудового розслідування, по 01.08.2013 р., ОСОБА_31 в період з 12.08.2013 р. по 28.02.2014 р., а також експедиторів Товариства ОСОБА_32 в період з листопада 2012 р., більш точну дату встановити не представилось можливим в ході досудового розслідування, по 28.02.2014 р., та ОСОБА_30 в період з квітня 2013 р. по 15.02.2014 р. до участі у вчиненні злочинів, пов`язаних зі складанням та виготовленням завідомо неправдивих офіційних документів та сприянням в зловживанні владою і службовим становищем посадовими особами митниці, а також ухиленні від сплати податків створеними Особою 1 та іншими невстановленими членами злочинної організації фіктивними підприємствами, ОСОБА_45 фактично отримав від них згоду на вчинення злочинів у складі злочинної організації.

При цьому, службові особи ТОВ «Лагуна-Рені» у зв`язку з фактичною відсутністю завозу та перевалки нафтопродуктів отримували на електронну пошту від невстановлених досудовим розслідуванням осіб списки автотранспорту, яким начебто доставлено нафтопродукти на ТОВ «Лагуна- Рені» для перевантаження на танкера, а також електронні копії міжнародних товарно-транспортних накладних (CMR) на вантаж.

Надалі документально оформлювалась неіснуюча доставка автомобільним автотранспортом до ТОВ «Лагуна-Рені» нафтопродуктів, які начебто перевантажувались прямим способом у судна «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte K», «Ingul», a також несамохідні баржі «Tank-57», «Tank- 58», «Eiltank-547» для подальшої відправки вантажоодержувачу за межі митної території України, шляхом складання завідомо підроблених документів, а саме: приймальних актів та розхідних відомостей по приймальним актам.

На головних диспетчерів ОСОБА_29 , ОСОБА_31 , а також експедиторів ОСОБА_32 і ОСОБА_30 у вказані вище періоди покладався обов`язок отримувати від невстановлених осіб електронною поштою підроблені міжнародні товарно-транспортні накладні на перевезення нафтопродуктів на ТОВ «Лагуна-Рені», формувати завідомо недостовірні прийомні акти і розхідні відомості, завіряти їх своїми підписами та надавати в подальшому представникам митниці для оформлення фіктивного випуску нафтопродуктів за межі митної території України.

Крім того, на експедиторів ОСОБА_32 та ОСОБА_36 , які були обізнаними, що нафтопродукти до терміналу ТОВ «Лагуна-Рені» фактично не надходять, покладався обов`язок формувати та скріплювати своїм підписом завідомо недостовірні доручення на навантаження неіснуючих нафтопродуктів на судна «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte K», «Ingul», a також несамохідні баржі «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547», та вказані доручення на навантаження разом із приймальними актами, розхідними відомостями та іншими необхідними документами надавати представникам митниці для оформлення фіктивного випуску нафтопродуктів за межі митної території України.

На ОСОБА_27 в період з листопада 2012 р., більш точну дату встановити не представилось можливим в ході досудового розслідування, по 01.08.2013 р.та ОСОБА_28 в період з 01.08.2013 р. по 28.02.2014 р. покладалось загальне керівництво діяльністю підприємства, зокрема контроль за діяльністю головних диспетчерів і експедиторів.

Для надання своїй злочинній діяльності вигляду реальної господарської діяльності вищевказані службові особи ТОВ «Лагуна-Рені», діючи за вказівкою ОСОБА_37 , у період з 13.11.2012 р. до 02.01.2014 р. уклали від імені ТОВ «Лагуна-Рені» ряд договорів про надання послуг з перевантаження нафтопродуктів з компаніями-нерезидентами «SOPREMA TRADING LTD» (Британські Віргінські острови), «ZEVIDON TRADING LIMITED» (Беліз), «FREMINGHAM INVESTMENT CORP.» (Республіка Панама), та «KSANDRO ENTERPRISE LTD» (Британські Віргінські острови), а також підписали доповнення і додатки до вказаних договорів та зміни до додатків.

Так, ОСОБА_27 , діючи від імені ТОВ «Лагуна-Рені», за вказівкою ОСОБА_37 уклав від імені ТОВ «Лагуна-Рені» (Виконавець) з компанією- нерезидентом «ZEVIDON TRADING LIMITED» від імені якої діяла довірена особи Особа 25, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, (Замовник) 07.12.2012 р. договір № 2-LOP про надання послуг з перевантаження, а також Додаток до нього від 07.12.2012 р. № 1, зміни від 01.01.2013 р. № 1 до Додатку № 1 і зміни від 01.01.2013 р. № 2 до Додатку № 1; із компанією «SOPREMA TRADING LTD», в особі Особи 26, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, договір № 01-LOP від 13.11.2012 р. про надання послуг з перевантаження, Додаток до вказаного договору № 1 від 13.11.2012 р. та Доповнення № 1 від 02.01.2013 р.; із компанією «ZEVIDON TRADING LIMITED», в особі Особи 25, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, укладено договір № 02- LOP від 07.12.2012 р. про надання послуг з перевантаження, Додаток до вказаного договору № 1 від 07.12.2012 р., Зміни № 1 до Додатку № 1 від 01.01.2013 р., Зміни № 2 до Додатку № 1 від 13.06.2013 р. та Доповнення № 1 до Договору від 01.01.2013 р.

Далі, ОСОБА_45 за вказівкою Особи 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з відома і згоди Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, отримавши згоду ОСОБА_28 на участь у злочинній організації з метою прикриття незаконної діяльності, пов`язаної із вивезення з території України нафтопродуктів, підписав у невстановленому місці підготовлений невстановленими особами протокол № 8 загальних зборів ТОВ «Лагуна-Рені» від 01.08.2013 р., яким прийнято рішення про звільнення ОСОБА_27 з посади директора ТОВ «Лагуна-Рені» та призначення на посаду директора ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_28 . На підставі даного рішення, видано наказ № 163-К від 02.08.2013 р., згідно якого ОСОБА_28 призначено на посаду директора підприємства з 01.08.2013 р.

Так, будучи обізнаною у фіктивності діяльності ТОВ «Лагуна-Рені» щодо вивезення нафтопродуктів з митної території України та складання з цією метою службовими особами ввіреного їй товариства документів, в які завідомо внесено відомості, що не відповідали дійсності, та у тому, що фактично нафтопродукти до терміналу ТОВ «Лагуна-Рені» не надходять, а їх надходження та відправлення оформлюється лише документально, починаючи з 01.08.2013 р. директор ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_28 , діючи від імені ТОВ «Лагуна-Рені», за вказівкою ОСОБА_37 умисно уклала від імені ТОВ «Лагуна-Рені» з компанією-нерезидентом «FREMINGHAM INVESTMENT CORP.» в особі уповноваженого представника Особи 27, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, договір № 03-LOP від 11.11.2013 р. про надання послуг з перевантаження, Додатки № 1 та № 2 до Договору від 11.11.2013 р. та Зміни до Додатку № 1 від 12.11.2013 р.; із компанією «SOPREMA TRADING LTD», в особі Особи 26, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні; укладено договір № 04-LOP від 21.11.2013 р. про надання послуг з перевантаження, Додаток № 1 до Договору від 21.11.2013 р., Додаток № 2 до Договору від 02.12.2013 р. та Зміни № 1 до Додатку № 1 від 22.11.2013 р.; із компанією «KSANDRO ENTERPRISE LTD», в особі Особи 28, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, укладено договір № 05-LOP від 02.01.2014 р. про надання послуг з перевантаження та Додаток № 1 до Договору від 02.01.2014 р.

Згідно підписаних документів, ТОВ «Лагуна-Рені», як «Виконавець», прийняло на себе зобов`язання надавати компаніям «SOPREMA TRADING LTD», «ZEVIDON TRADING LIMITED», «FREMINGHAM INVESTMENT CORP.» та «KSANDRO ENTERPRISE LTD», за їх дорученням, послуги з перевантаження нафтопродуктів із автомобілів на накопичувані та/або судна. Зазначені підприємства-нерезиденти, як «Замовники», зобов`язались сплатити послуги «Виконавця» з перевантаження нафтопродуктів, які повинні бути підтверджені актами приймання товару за кількістю.

З метою надання послуг «SOPREMA TRADING LTD», «ZEVIDON TRADING LIMITED», «FREMINGHAM INVESTMENT CORP.» та «KSANDRO ENTERPRISE LTD», з листопада 2012 р. по 28.02.2014 р. службові особи ТОВ «Лагуна-Рені», зокрема ОСОБА_67 , ОСОБА_31 , ОСОБА_29 та ОСОБА_36 , знаходячись на своїх робочих місцях за місцем розташування підприємства, за адресою: Одеська область, м. Рені, вул. Дунайська, буд. № 188-Б, отримували на електронну пошту від невстановлених досудовим розслідуванням осіб списки автотранспорту, яким начебто доставлено нафтопродукти на ТОВ «Лагуна-Рені» для перевантаження на танкери, а також електронні копії міжнародних товарно-транспортних накладних (CMR) на вантаж. Отримавши зазначені відомості про перелік транспортних засобів, об`ємів та виду нафтопродуктів, зокрема, ОСОБА_32 , ОСОБА_31 , ОСОБА_29 та ОСОБА_36 використовували їх для складання завідомо недостовірних прийомних актів і розхідних відомостей, які завіряли своїми підписами та надавали разом з пакетом інших необхідних документів для митного оформлення фіктивного випуску нафтопродуктів за межі митної території України.

З метою внесення недостовірних даних в офіційні документи, головні диспетчери ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_29 та ОСОБА_31 , експедитори ОСОБА_67 та ОСОБА_36 в період з листопада 2012 р. по 28.02.2014 р., діючи умисно, у співучасті з ОСОБА_66 , ОСОБА_27 та ОСОБА_28 , на підставі зазначених договорів, знаходячись на своєму робочому місці за місцем розташування підприємства, за адресом: Одеська область, м. Рені, вул. Дунайська, буд. № 188-Б, документально оформлювали неіснуючу доставку автомобільним автотранспортом до ТОВ «Лагуна-Рені» нафтопродуктів, які начебто перевантажувались прямим способом у судна «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte K», «Ingul», a також несамохідні баржі «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547» для подальшої відправки вантажоодержувачу, а саме: «SOPREMA TRADING LTD», «ZEVIDON TRADING LIMITED», «FREMINGHAM INVESTMENT CORP.» та «KSANDRO ENTERPRISE LTD», за межі митної території України, шляхом складання завідомо підроблених документів, а саме: приймальних актів та розхідних відомостей по приймальним актам.

У вказаний період часу службовими особами ТОВ «Лагуна-Рені» сформовано та підписано низку приймальних актів, до яких внесено завідомо неправдиві відомості щодо надходження автомобільним автотранспортом до ТОВ «Лагуна-Рені» для подальшого перевантаження нафтопродуктів, які в дійсності на підприємство не надходили.

Зокрема, ОСОБА_32 в період з 02.06.2013 р. по 01.08.2013 р. виготовлено та підписано 178 приймальних актів, до яких внесено завідомо неправдиві відомості щодо надходження автомобільним автотранспортом до ТОВ «Лагуна- Рені» для подальшого перевантаження нафтопродуктів, які в дійсності на підприємство не надходили.

На підставі вказаних документів експедиторами ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_32 та ОСОБА_36 , які були обізнаними, що нафтопродукти до терміналу ТОВ «Лагуна-Рені» фактично не надходили, складалися доручення на навантаження неіснуючих нафтопродуктів на судна «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte K», «Ingul», a також несамохідні баржі «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547».

Так, ОСОБА_32 в період з 04.04.2013 р. по 01.08.2013 р. склав 191 доручення на навантаження неіснуючих нафтопродуктів на судна, ОСОБА_36 в період з 11.07.2013 р. по 01.08.2013 р. склав 25 доручень на навантаження неіснуючих нафтопродуктів на судна.

У подальшому, вказані доручення на навантаження нафтопродуктів, складені експедиторами ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_32 та ОСОБА_36 , разом з іншими необхідними документами надавались представникам митного органу в м. Рені для надання дозволу на перевантаження та подальшого оформлення переміщення через митну територію України нафтопродуктів на адресу підконтрольних злочинній організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підприємств-нерезидентів.

Крім того, ОСОБА_32 за період з 02.06.2013 р. по 01.08.2013 р. виготовлено 3 розхідні відомості до приймальних актів, в які внесені завідомо неправдиві дані щодо перевантаження на судна «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte-K», «Ingul», а також несамохідні баржі «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547» та відправки на адресу підприємств-нерезидентів нафтопродуктів, які в дійсності на вказані плавзасоби не завантажувались та не відправлялись отримувачам, зазначеним у цих документах.

Для продовження злочинної діяльності вказані розхідні відомості, складені експедитором ОСОБА_32 , разом з іншими необхідними документами надавались представникам митного органу в м. Рені для надання дозволу на перевантаження та подальшого оформлення переміщення через митну територію України нафтопродуктів на адресу підконтрольних злочинній організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підприємств-нерезидентів.

Окрім того, ОСОБА_32 , на виконання плану злочинної організації, в період з 01.08.2013 р. по 03.12.2013 р. виготовлено та підписано 900 приймальних актів, до яких внесено завідомо неправдиві відомості щодо надходження автомобільним автотранспортом до ТОВ « Лагун а-Рені» для подальшого перевантаження нафтопродуктів, які в дійсності на підприємство не надходили.

ОСОБА_31 , яка діяла у складі злочинної організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, реалізуючи єдиний злочинний план, умисно в період з 04.12.2013 р. по 20.02.2014 р. виготовлено 90 приймальних актів, до яких внесено завідомо неправдиві відомості щодо надходження автомобільним автотранспортом до ТОВ «Лагуна-Рені» для подальшого перевантаження нафтопродуктів, які в дійсності на підприємство не надходили.

На підставі вказаних документів експедиторами ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_32 та ОСОБА_36 , обізнаними, що нафтопродукти до терміналу ТОВ «Лагуна-Рені» фактично не надходили, складалися доручення на навантаження неіснуючих нафтопродуктів на судна «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte K», «Ingul», a також несамохідні баржі «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547».

Зокрема, ОСОБА_32 , який діяв у складі злочинної організації, в період з 01.08.2013 р. по 14.02.2014 р. склав 238 доручень на навантаження неіснуючих нафтопродуктів на судна, ОСОБА_36 , який діяв у складі злочинної організації, в період з 01.08.2013 р. по 16.02.2014 р. склав 197 доручень на навантаження неіснуючих нафтопродуктів на судна.

У подальшому, вказані доручення на навантаження нафтопродуктів, складені експедиторами ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_32 та ОСОБА_36 , разом з іншими необхідними документами надавались представникам митного органу в м. Рені для надання дозволу на перевантаження та подальшого оформлення переміщення через митну територію України нафтопродуктів на адресу підконтрольних злочинній організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підприємств-нерезидентів.

Крім того, ОСОБА_32 , який діяв у складі злочинної організації, за період з 01.08.2013 р. по 30.11.2013 р. виготовлено 262 розхідні відомості до приймальних актів, в які внесені завідомо неправдиві дані щодо перевантаження на судна «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya К», «Brigitte-K», «Ingul», а також несамохідні баржі «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547» та відправки на адресу підприємств-нерезидентів, нафтопродуктів, які в дійсності на вказані плавзасоби не завантажувались та не відправлялись отримувачам, зазначеним у цих документах.

Для продовження злочинної діяльності вказані приймальні акти, складені експедитором ОСОБА_32 , разом з іншими необхідними документами за вказівкою ОСОБА_28 надавались представникам митного органу в м. Рені для надання дозволу на перевантаження та подальшого оформлення переміщення через митну територію України нафтопродуктів на адресу підконтрольних злочинній організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підприємств-нерезидентів.

ОСОБА_31 , яка діяла у складі злочинної організації, за період з 21.11.2013 р. по 20.02.2014 р. виготовлено 57 розхідних відомостей до приймальних актів, в які внесені завідомо неправдиві дані щодо перевантаження на судна «Atlantic Carrier», «Bianca К», «Mariya К», «Brigitte-K», «Ingul», а також несамохідні баржі «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547» та відправки на адресу підприємств- нерезидентів, нафтопродуктів, які в дійсності на вказані плавзасоби не завантажувались та не відправлялись отримувачам, зазначеним у цих документах.

У подальшому, доручення на навантаження, складені експедиторами ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_32 та ОСОБА_36 , приймальні акти, розхідні відомості, складені головними диспетчерами ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_31 та експедитором ОСОБА_32 , разом з іншими необхідними документами за вказівкою ОСОБА_28 надавались представникам митного органу в м. Рені для надання дозволу на перевантаження та подальшого оформлення переміщення через митну територію України нафтопродуктів на адресу підконтрольних злочинній організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, підприємств-нерезидентів.

На підставі зазначених приймальних актів експедиторами ТОВ «Лагуна- Рені» ОСОБА_32 та ОСОБА_36 , які будучи обізнаними, що нафтопродукти до терміналу ТОВ «Лагуна-Рені» фактично не надходили, складалися доручення на навантаження неіснуючих нафтопродуктів на судна «Atlantic Carrier», «Bianca К», «Mariya К», «Brigitte К», «Ingul», а також несамохідні баржі «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547».

У подальшому, вказані доручення на навантаження нафтопродуктів, складені експедиторами ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_32 та ОСОБА_36 , приймальні акти, розхідні відомості, складені головними диспетчерами ТОВ «Лагуна-Рені» ОСОБА_29 , ОСОБА_31 , експедитором ОСОБА_32 та виготовлені експедитором ОСОБА_36 разом з іншими необхідними документами надавались представникам митного органу в м. Рені для подальшого оформлення переміщення через митну територію України нафтопродуктів на адресу підконтрольних злочинній організації Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні.

Одночасно з цим ОСОБА_68 та невстановлені особи, за вказівкою Особи 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та з відома і згоди Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, організували судозаходи нафтоналивних суден «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte K», «Ingul» та несамохідних барж «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547» до Ізмаїльського та y подальшому до Ренійського морських торговельних портів, начебто для здійснення перевезень нафтопродуктів.

Так, за період з 20.12.2012 р. до кінця лютого 2014 р. нафтоналивні судна «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte-K», «Ingul» та несамохідні баржі «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547» здійснювали регулярні судозаходи на причали TOB «Лагуна-Рені» у Ренійському морському торговельному порту з подальшим слідуванням в район 61-ї милі річки Дунай та у зворотному напрямку.

При цьому, ОСОБА_46 , ОСОБА_50 , ОСОБА_47 , ОСОБА_48 , ОСОБА_52 , ОСОБА_69 , ОСОБА_49 , виконуючи функції капітанів вказаних танкерних суден, будучи службовими особами, уповноваженими зокрема на підписання ряду офіційних документів щодо вантажу, перевезення якого здійснюється судном, знаходячись на борту зазначених суден, пришвартованих біля терміналу ТОВ «Лагуна-Рені», маючи умисел на службове підроблення, завідомо знаючи про те, що в дійсності вантаж (нафтопродукти) на судна «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte-K», «Ingul» та несамохідні баржі «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547» не завантажується та y подальшому нафтопродукти не будуть транспортовані за межі митної території України, завіряли своїми підписами та відбитками печаток суден документи, що засвідчують завантаження вказаних плавзасобів нафтопродуктами, а саме: маніфести та генеральні декларації, а також акти здійснення комісійного контролю суден у пунктах пропуску для морського, річкового та паромного сполучення на прихід та відхід зазначених суден, які виготовлювались та надавались їм невстановленими особами. Фактично ж на вищевказані плавзасоби завантаження нафтопродуктів не здійснювалось, а їх судо-заходи на причали Ізмаїльського морського торговельного порту та ТОВ «Лагуна-Рені» відбувались виключно з метою конспірації незаконної діяльності з фіктивного перевантаження нафтопродуктів та надання цій діяльності вигляду законної.

Для забезпечення безперебійного функціонування злочинної схеми, пов`язаної із судо-заходами, Особа 2, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, ОСОБА_24 та інші невстановлені особи, з відома і згоди Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, організовували фінансування цієї діяльності, зокрема бункерування суден та видачу капітанам суден готівкових грошових коштів на харчування команд та господарські витрати.

Окрім того, до складу злочинної організації увійшов окремий структурний підрозділ під умовною назвою «митний напрямок», у складі якого діяли співробітники митної служби України, яким було відведено роль як представників єдиного органу на території держави, уповноваженого здійснювати контроль митного оформлення вивезення товарів за межі митної території України, оформлювати документальне підтвердження фіктивної (неіснуючої) перевалки нафтопродуктів на судна та вивезення їх за митну територію України з метою прикриття незаконно перерваного транзиту, а також нездійснення реекспорту продукції, виробленої із ввезеної для переробки сировини.

Так, невстановлені досудовим розслідуванням особи за вказівкою Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з метою закінчення своїх злочинних намірів щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, у невстановлений час, в неустановленому місці та за неустановлених органом досудового розслідування обставин, залучили до складу злочинної організації працівників державної митної служби України та, зокрема, працівників Південної митниці ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 та інших невстановлених працівників митниці. Вказані особи, усвідомлюючи факт існування зазначеного злочинного об`єднання, надали свою добровільну згоду на участь у ньому та, в подальшому, своїми діями підтвердили реальність своїх намірів. При цьому ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 було відведено роль активних учасників злочинної організації, які своїми безпосередніми діями завершували митне оформлення нафтопродуктів та здійснювали їх фіктивний випуск за межі митної території України за фактичної відсутності самих товарів.

Зазначені особи, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, всупереч вимогам діючих на той час законодавчих та інших нормативних актів, що регламентували їх діяльність, здійснювали митне оформлення та випуск за межі митної території України нафтопродуктів, поміщених в режим прохідного транзиту та реекспорту, що в дійсності до ТОВ «Лагуна-Рені» не надходили.

У вказаній злочинній схемі задіяні співробітники Південної митниці, а саме: ОСОБА_16 , на підставі наказу Південної митниці ДФС № 123-к від 02.02.2012 р. переведений з 02.02.2012 р. на посаду головного інспектора відділу митного оформлення №2 митного поста «Рені» Південної митниці та, відповідно до наказу Південної митниці № 1510-к від 09.11.2012 р., у зв`язку з проведеною реорганізацією структури та штатної чисельності Південної митниці, переведений з 09.11.2012 р. на посаду головного інспектора відділу митного оформлення № І митного поста «Ізмаїл» Південної митниці.

З 01.06.2013 р., у зв`язку із створенням Південної митниці Міндоходів, на підставі наказу № 25-о від 31.06.2013 р., ОСОБА_16 переведено на посаду головного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Міндоходів, а з 14.11.2013 р., на підставі наказу Південної митниці Міндоходів № 538-о від 14.11.2013 р., у зв`язку з реорганізацією Південної митниці Міндоходів, ОСОБА_16 переведено на посаду головного державного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Міндоходів.

ОСОБА_18 , на підставі наказу Південної митниці ДФС № 199-к від 10.02.2012 р. переведений з 10.02.2012 р. на посаду старшого інспектора відділу митного оформлення № 2 митного поста «Рені» Південної митниці та, відповідно до наказу Південної митниці № 1510-к від 09.11.2012 р., у зв`язку з проведеною реорганізацією структури та штатної чисельності Південної митниці, переведений з 09.11.2012 р. на посаду старшого інспектора відділу митного оформлення №1 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці.

З 01.06.2013 р., у зв`язку із створенням Південної митниці Міндоходів, на підставі наказу № 25-о від 31.06.2013 р., ОСОБА_18 переведено на посаду старшого інспектора відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Міндоходів, а з 14.11.2013 р., на підставі наказу Південної митниці Міндоходів № 538-0 від 14.11.2013 р., у зв`язку з реорганізацією Південної митниці Міндоходів, ОСОБА_18 переведено на посаду старшого державного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Міндоходів.

ОСОБА_17 , на підставі наказу Південної митниці ДФС № 123-к від 02.02.2012 р. переведений з 02.02.2012 р. на посаду старшого інспектора відділу митного оформлення № 2 митного поста «Рені» Південної митниці та, відповідно до наказу Південної митниці № 1510-к від 09.11.2012 р., у зв`язку з проведеною реорганізацією структури та штатної чисельності Південної митниці, переведений з 09.11.2012 р. на посаду головного інспектора відділу митного оформлення № 1 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці.

З 01.06.2013 р., у зв`язку із створенням Південної митниці Міндоходів, на підставі наказу № 25-о від 31.06.2013 р., ОСОБА_17 переведено на посаду головного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Міндоходів, а з 14.11.2013 р., на підставі наказу Південної митниці Міндоходів № 538-о від 14.11.2013 р., у зв`язку з реорганізацією Південної митниці Міндоходів, ОСОБА_17 переведено на посаду головного державного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Міндоходів.

Відповідно до ч.1ст.544 МК України призначення та основні завдання митної служби України - призначенням митної служби України є створення сприятливих умов для розвитку зовнішньоекономічної діяльності, забезпечення безпеки суспільства, захист митних інтересів України.

Частиною 2 цієї статті Митного кодексу визначено основні завдання Митної служби України: забезпечення правильного застосування, неухильного дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства України з питань державної митної справи; здійснення митного контролю та виконання митних формальностей щодо товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, у тому числі на підставі електронних документів (електронне декларування), за допомогою технічних засобів контролю тощо; забезпечення справляння митних платежів, контроль правильності обчислення, своєчасності та повноти їх сплати, застосування заходів щодо їх примусового стягнення у межах повноважень, визначених цим Кодексом, Податковим кодексом України та іншими актами законодавства України; запобігання та протидія контрабанді, боротьба з порушеннями митних правил на всій митній території України; здійснення в межах повноважень, визначених цим Кодексом, контролю за діяльністю підприємств, які надають послуги з декларування товарів, перевезення та зберігання товарів, що переміщуються через митний кордон України чи перебувають під митним контролем, та здійснюють інші операції з такими товарами.

Згідно посадовій інструкції, у своїй діяльності головний (старший) інспектор керується Митним кодексом України та іншими законами України, актами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами з питань митної справи, наказами Міндоходів, дорученнями Міністра Міністерства доходів і зборів України, його першого заступника та заступників, а також наказами митниці, Положенням про митний пост, положенням про Відділ та посадовою інструкцією.

Завданнями та обов`язками головного (старшого) інспектора, відповідно до посадової інструкції, є забезпечення правильного застосування, неухильного дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства України з питань державної митної справи (п.2.1 Інструкції).

Головний (старший) інспектор відповідно до покладених на нього завдань:

- здійснює в зоні діяльності Відділу, яка розповсюджується на територію Ренійського району Одеської області, у міжнародному пункті пропуску для морського сполучення «Ренійський морський торговельний порт» митний контроль та виконання митних формальностей щодо товарів, транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, у тому числі на підставі електронних документів (електронне декларування), за допомогою технічних засобів контролю тощо (пункт 2.9.1 Інструкції);

- здійснює в межах повноважень, визначених Митним кодексом України, контроль за діяльністю підприємств, які надають послуги з декларування товарів, перевезення та зберігання товарів, що переміщуються через митний кордон України чи перебувають під митним контролем, та здійснюють інші операції з такими товарами: за переміщенням товару через митний кордон України трубопровідним транспортом в зоні діяльності Відділу з відповідними наказами Південної митниці Міндоходів (пункт 2.9.5 Інструкції);

- здійснює проведення заходів щодо митного контролю за доставкою товарів і транспортних засобів, що перебувають під митним контролем, у митні органи призначення (пункт 2.9.6 Інструкції);

- здійснює заходи щодо запобігання та протидії контрабанді та порушенням митних правил; заводить справи про порушення митних правил (пункт 2.9.7. Інструкції);

- вживає заходи для забезпечення справляння в повному обсязі митних платежів в установленому законодавством порядку (пункт 2.9.13 Інструкції);

- здійснює контроль за ваговими та кількісними показниками товарів при здійсненні їх митного оформлення (пункт 2.9.24 Інструкції).

Згідно ст.102 МК України, митний режим транзиту завершується вивезенням товарів, транспортних засобів комерційного призначення, поміщених у цей митний режим, за межі митної території України. Таке вивезення здійснюється під контролем органу доходів і зборів призначення.

Для завершення митного режиму транзиту особою, відповідальною за дотримання вимог митного режиму, до закінчення строку, визначеного ст.95 МК України, органу доходів і зборів призначення повинні бути представлені товари, поміщені у митний режим транзиту, та митна декларація або інший документ, визначений ст.94 МК України.

Орган доходів і зборів призначення після представлення товарів, поміщених у митний режим транзиту, та митної декларації або іншого документа, визначеного ст. 94 МК України, перевіряє дотримання вимог, встановлених законодавством України з питань державної митної справи до переміщення товарів у митному режимі транзиту, та виконує митні формальності, необхідні для завершення митного режиму транзиту.

Ст.191 МК України визначено, що перевізники зобов`язані не розпочинати вивантаження чи перевантаження товарів без дозволу органу доходів і зборів, у разі прибуття до органу доходів і зборів призначення у неробочий час забезпечувати схоронність товарів і вживати визначених органом доходів і зборів заходів для недопущення їх несанкціонованого вилучення з-під митного контролю.

Згідно ст.200 МК України, після надання органом доходів і зборів дозволу на пропуск товарів через митний кордон України власник товарів або уповноважена ним особа зобов`язані доставити товари та документи на них без будь-якої зміни їх стану у визначене органом доходів і зборів місце і забезпечити перебування їх у цьому місці до прибуття посадових осіб органу доходів і зборів, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Товари і транспортні засоби, якими вони перевозяться, після прибуття у місце доставки розміщуються у зонах митного контролю.

У місці доставки товари і транспортні засоби пред`являються, а документи на них передаються органу доходів і зборів у мінімально можливий строк після їх прибуття, а в разі прибуття поза робочим часом, встановленим для органу доходів і зборів, - у мінімально можливий строк після початку роботи цього органу.

Відповідно до ст.210 МК України, вивантаження товарів із суден закордонного плавання та навантаження товарів на зазначені судна здійснюються з дозволу органу доходів і зборів та під його контролем згідно з документами, передбаченими ст. 335 МК України. Дозвіл надається невідкладно після перевірки поданих документів та встановлення їх відповідності вимогам цього Кодексу.

Пунктами 2,11,21 Типової технологічної схеми здійснення митного контролю водних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженого Постановою КМУ від 21.05.2012 р. № 451, митний контроль водних транспортних засобів і товарів (вантажів) здійснюється виключно митним органом відповідно до законодавства, вибірково, у формах та обсязі, що визначені на підставі результатів системи управління ризиками.

Митний контроль суден закордонного плавання здійснюється комісією, що складається з представників органів охорони державного кордону, митних органів, адміністрації порту та агентської організації (морського агента).

Навантаження та розвантаження суден закордонного плавання, а також проведення допоміжних операцій з товарами (кріплення, розкріплення, переміщення по судну) допускається без участі комісії у разі застосування для судна вільної практики.

Крім того, відповідно п.3.18 Порядку виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.10.2012 р. № 1066, підставою для пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України є товаросупровідні (товаротранспортні) документи на товари, транспортні засоби комерційного призначення та примірник витягу з електронної копії ПД або ЕПД митниці призначення, засвідчені ОНП посадової особи митниці призначення.

Дата фактичного вивезення товарів та фактична кількість вивезених товарів, стан недоторканності накладеного митного забезпечення (пломб), інші примітки і результати митного контролю зазначаються посадовою особою митниці призначення на звороті примірника витягу з електронної копії ПД або ЕПД митниці призначення.

Відповідно до п.4.5. вказаного порядку, при надходженні у митницю призначення товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які переміщувалися прохідним транзитом, посадова особа цієї митниці:

- перевіряє відповідність відомостей, зазначених у товаросупровідних (товаротранспортних) документах, відомостям, зазначеним в електронній копії МД або ЕМД, фактичну кількість товарів, яка надійшла, в основних одиницях виміру;

- фактичну дату та час надходження товарів, транспортних засобів комерційного призначення та за рішенням митниці призначення фактичну наявність товарів (кількість, номенклатуру і стан).

Згідно п.2.3.3 Інструкції про організацію митного контролю та митного оформлення суден і товарів, що переміщуються ними, яка затверджена наказом ДМС України від 17.09.2004 р. № 678, посадова особа митного органу, відповідальна за оформлення документів, здійснює перевірку їх комплектності.

Відповідно до п.2.3.4 вказаної Інструкції, при проведенні митного огляду судна посадова особа митного органу перевіряє, у тому числі наявність та цілість митного забезпечення, накладеного на суднових приміщеннях або в інших, спеціально обладнаних для цього місцях, використання валюти із суднової каси судна, яке плаває під іноземним прапором, відповідність відомостей, заявлених у декларації про суднові припаси, фактичній їх наявності на борту судна тощо.

В порушення норм права, які регулювали митне оформлення транзитних товарів, а також товарів, що переміщуються через митний кордон України в митному режимі реекспорту, ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , працюючи на відповідних посадах відділу митного оформлення № 1 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці, в період часу з 07.12.2012 р. до 28.02.2014 р. здійснювали митне оформлення вантажів (нафтопродуктів), які мали бути транспортовані за межі митної території України через термінал ТОВ «Лагуна- Рені», розташований на території Ренійського морського торговельного порту, за адресою: Одеська область, м. Рені, вул. Дунайська, буд. № 188-Б.

Таким чином, діючи у складі злочинної організації, ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 та інші невстановлені співробітники Південної митниці, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, всупереч вимогам діючих на той час законодавчих та інших нормативних актів, що регламентували їх діяльність, здійснювали митне оформлення та випуск за межі митної території України нафтопродуктів, поміщених в митні режими транзиту та реекспорту, що в дійсності до ТОВ «Лагуна-Рені» не надходили.

При цьому, ОСОБА_16 (особиста печатка № 938), ОСОБА_18 (особиста печатка № 919) і ОСОБА_17 (особиста печатка № 949), зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, під час оформлення вантажних митних декларацій (ВМД), завідомо знаючи про те, що в дійсності вантаж (нафтопродукти), зазначені у вказаних документах, до ТОВ «Лагуна-Рені» не надходив та, відповідно, не перевантажувався на річкові судна для вивезення їх за кордон, умисно проставляли у вантажних митних деклараціях відбитки особистого митного забезпечення (номерної печатки) відповідно № 938, № 919 і № 949, чим посвідчували проведення митних формальностей щодо вказаного вантажу та, відповідно, здійснювали фіктивний випуск нафтопродуктів за межі митної території України.

Так, своїми особистими номерними печатками № 938, № 919 і № 949 ОСОБА_16 , ОСОБА_18 і ОСОБА_17 засвідчували на дорученнях на навантаження, що неіснуючі нафтопродукти дозволено завантажувати на судна, а саме на дорученнях: № 13/Т58 від 28.04.2013 р., № 7/В від 17.04.2013 р., № 7/ЕТ54 від 17.04.2013 р., № 7/МК від 16.04.2013 р., № 7/МК/А від 16.04.2013 р., № 7/Т58 від 16.04.2013 р., № 6/В від 15.04.2013 р., № 6/В/А від 15.04.2013 р., № 6/ЕТ54 від 15.04.2013 р., № 6/ЕТ54/А від 15.04.2013 р., № 6/МК від 14.04.2013 р., № 6/Т58 від 14.04.2013 р., № 6/Т58/А від 14.04.2013 р., № 5/В від 13.04.2013 р., № 5/ЕТ54 від 13.04.2013 р., № 5/МК від 12.04.2013 р., № 5/Т58 від 12.04.2013 р., № 4/В від 11.04.2013 р., № 4/ЕТ54 від 11.04.2013 р., № 4/МК від 10.04.2013 р., № 4/Т58 від 10.04.2013 р., № 3/ЕТ54 від 09.04.2013 р., № 3/В від 09.04.2013 р., № 3/МК від 08.04.2013 р., № 3/Т58 від 08.04.2013 р., № 3/Т58/А від 08.04.2013 р., № 2/В від 07.04.2013 р., № 2/ЕТ54 від 07.04.2013 р., № 2/МК від 06.04.2013 р., № 2/МК/А від 06.04.2013 р., № 2/МК/В від 06.04.2013 р., № 2/Т58 від 06.04.2013 р., № 1/В від 05.04.2013 р., № 1/ЕТ54 від 05.04.2013 р., № 1/МК від 04.04.2013 р., № 1/Т58 від 04.04.2013 р., № 21/МК від 14.05.2013 р., № 21/Т58 від 14.05.2013 р., № 21/Т58/А від 15.05.2013 р., № 21/МК/А від 15.05.2013 р., № 19/ВК від 13.05.2013 р., № 19/ВК/А від 13.05.2013 р., № 19/ЕТ54 від 13.05.2013 р., № 19/ЕТ547/А від 14.05.2013 р., № 20/МК від 12.05.2013 р., № 20/Т58 від 12.05.2013 р., № 18/ВК від 11.05.2013 р. ,№ 18/ЕТ547 від 11.05.2013 р., № 19/МК від 10.05.2013 р., № 19/Т58 від 10.05.2013 р., № 19/Т58/А від 10.05.2013 р., № 17/ВК від 09.05.2013 р., № 17/ЕТ547 від 09.05.2013 р., № 18/МК від 08.05.2013 р., № 18/Т58 від 08.05.2013 р., № 16/ВК від 07.05.2013 р., № 16/ЕТ547 від 07.05.2013 р., № 17/МК від 06.05.2013 р., № 17/Т58 від 06.05.2013 р., № 17/Т58/А від 06.05.2013 р., № 16/ЕТ547 від 05.05.2013 р., № 16/МК від 04.05.2013 р., № 16/Т58 від 04.05.2013 р., № 14/ВК від 03.05.2013 р., № 14/ВК/А від 03.05.2013 р., № 16/ЕТ547 від 03.05.2013 р., № 16/ЕТ547/А від 03.05.2013 р., № 15/МК від 02.05.2013 р., № 15/МК/А від 02.05.2013 р., № 15/Т58 від 02.05.2013 р., № 15/Т58/А від 02.05.2013 р., № 13/ВК від 01.05.2013 р., № 13/ЕТ547 від 01.05.2013 р., № 14/МК від 30.04.2013 р., № 14/Т58 від 30.04.2013 р., № 14/Т58/А від 30.04.2013 р., № 12/ЕТ547 від 29.04.2013 р., № 12/ВК від 29.04.2013 р., № 13/МК від 28.04.2013 р., № 13/Т58/А від 28.04.2013 р., № 11/ВК від 27.04.2013 р., № 11/ЕТ547 від 27.04.2013 р., № 12/МК від 26.04.2013 р., № 12/Т58 від 26.04.2013 р., № 12/Т58/А від 26.04.2013 р., № 11/МК від 24.04.2013 р., № 11/МК/А від 24.04.2013 р., № 11/Т58 від 24.04.2013 р., № 10/ВК від 23.04.2013 р., № 10/ВК/А від 23.04.2013 р., № 10/ЕТ547 від 23.04.2013 р., № 10/МК від 22.04.2013 р., № 10/МК/А від 22.04.2013 р., № 10/Т58 від 22.04.2013 р., № 9/ВК від 21.04.2013 р., № 9/ЕТ547 від 21.04.2013 р., № 9/МК від 20.04.2013 р., № 9/Т58 від 20.04.2013 р., № 9/Т58/А від 20.04.2013 р., № 8/В від 19.04.2013 р., № 8/ЕТ54 від 19.04.2013 р., № 8/ЕТ54/А від 19.04.2013 р., № 8/МК від 18.04.2013 р., № 8/Т58 від 18.04.2013 р., № 8/Т58/А від 18.04.2013 р., № 8/Т58/В від 18.04.2013 р., № 8/BNK від 13.06.2013 р., № 8/Т57 від 13.06.2013 р., № 36/ВК від 16.06.2013 р., № 36/ЕТ547 від 16.06.2013 р., № 36/ЕТ547/А від 16.06.2013 р., № 9/BNK від 15.06.2013 р., № 9/Т57 від 15.06.2013 р., № 35/ВК від 14.06.2013 р., № 35/ЕТ547 від 14.06.2013 р., № 34/ВК від 12.06.2013 р., № 34/ЕТ547 від 12.06.2013 р., № 34/ЕТ547/А від 12.06.2013 р., № 34/ВК/А від 12.06.2013 р., № 7/BNK від 11.06.2013 р., № 7/Т57 від 11.06.2013 р., № 33/ВК від 10.06.2013 р., № 33/ЕТ547 від 10.06.2013 р., № 6/BNK від 09.06.2013 р., № 6/Т57 від 09.06.2013 р., № 32/ВК від 08.06.2013 р., № 32/ЕТ547 від 08.06.2013 р., № 5/BNK від 07.06.2013 р., № 5/Т57 від 07.06.2013 р., № 31/ВК від 06.06.2013 р., № 31/ЕТ547 від 06.06.2013 р., № 4/BNK від 05.06.2013 р., № 4/Т57 від 05.06.2013 р., № 30/ВК від 04.06.2013 р., № 30/ЕТ547 від 04.06.2013 р., № 3/BNK від 03.06.2013 р., № 3/Т57 від 03.06.2013 р., № 29/ВК від 02.06.2013 р., № 29/ЕТ547 від 02.06.2013 р., № 2/BNK від 01.06.2013 р., № 2/Т57 від 01.06.2013 р., № 28/ВК від 31.05.2013 р., № 28/ЕТ547 від 31.05.2013 р., № 1/BNK від 30.05.2013 р., № 1/Т57 від 30.05.2013 р., № 27/ВК від 29.05.2013 р., № 27/ЕТ547 від 29.05.2013 р., № 28/МК від 28.05.2013 р., № 28/Т58 від 28.05.2013 р., № 26/ВК від 27.05.2013 р., № 26/ЕТ547 від 27.05.2013 р., № 27/МК від 26.05.2013 р., № 27/Т58 від 26.05.2013 р., № 25/ВК від 25.05.2013 р., № 25/ВК/А від 25.05.2013 р., № 25/ЕТ547 від 25.05.2013 р., № 26/МК від 24.05.2013 р., № 26/Т58 від 24.05.2013 р., № 26/Т58/А від 24.05.2013 р., № 24/ЕТ547 від 23.05.2013 р., № 24/ВК від 23.05.2013 р., № 25/МК від 22.05.2013 р., № 25/Т58 від 22.05.2013 р., № 23/ВК від 21.05.2013 р., № 23/ЕТ547 від 21.05.2013 р., № 23/ЕТ547/А від 21.05.2013 р., № 23/ЕТ547/В від 21.05.2013 р., № 24/МК від 20.05.2013 р., № 24/МК/А від 20.05.2013 р., № 24/T58 від 20.05.2013 р., № 24/T58/A від 20.05.2013 р., № 22/ВК від 19.05.2013 р., № 22/ЕТ547 від 19.05.2013 р., № 22/ЕТ547/А від 19.05.2013 р., № 23/МК від 18.05.2013 р., № 23/МК/А від 18.05.2013 р., № 23/Т58 від 18.05.2013 р., № 23/Т58/А від 18.05.2013 р., № 21/ВК від 17.05.2013 р., № 21/ВК/А від 17.05.2013 р., № 21/ЕТ547 від 17.05.2013 р., № 21/ЕТ547/А від 17.05.2013 р., № 22/МК від 16.05.2013 р., № 22/МК/А від 16.05.2013 р., № 22/МК/В від 16.05.2013 р., № 22/Т58 від 16.05.2013 р., № 22/Т58/А від 16.05.2013 р., № 20/ВК від 15.05.2013 р., № 20/ВК/А від 15.05.2013 р., № 20/ЕТ547 від 15.05.2013 р., № 20/ЕТ547/А від 15.05.2013 р., № 55/ВК від 30.07.2013 р., № 24/Т57 від 30.07.2013 р., № 54/ВК від 27.07.2013 р., № 54/ЕТ547 від 27.07.2013 р., № 53/ВК/А від 24.07.2013 р., № 52/ЕТ547 від 21.07.2013 р., № 54/Т58 від 21.07.2013 р., № 51/ВК від 18.07.2013 р., № 51/ЕТ547 від 18.07.2013 р., № 40/МК від 18.07.2013 р., № 40/Т58 від 18.07.2013 р., № 50/ВК від 15.07.2013 р., № 50/ВК/А від 15.07.2013 р., № 50/ЕТ547 від 15.07.2013 р., № 39/МК від 15.07.2013 р., № 39/МК/А від 15.07.2013 р., № 39/Т58 від 15.07.2013 р., № 38/Т58 від 13.07.2013 р., № 38/МК від 13.07.2013 р., № 49/ЕТ547 від 13.07.2013 р., № 49/ВК від 13.07.2013 р., № 48/ВК від 11.07.2013 р., № 48/ЕТ547 від 11.07.2013 р., № 37/МК від 11.07.2013 р., № 37/Т58 від 11.07.2013 р., № 100/МК від 21.12.2013 р., № 100/МК/А від 22.12.2013 р., № 100/МК/В від 23.12.2013 р., № 100/Т58 від 23.12.2013 р., № 100/Т58/А від 25.12.2013 р., № 99/МК від 01.12.2013 р., № 99/МК/А від 01.12.2013 р., № 99/Т58 від 01.12.2013 р., № 57/АС від 01.12.2013 р., № 57/АС/А від 01.12.2013 р., № 98/МК від 29.11.2013 р., № 98/МК/А від 29.11.2013 р., № 98/Т58 від 29.11.2013 р., № 56/АС від 29.11.2013 р., № 97/Т58 від 27.11.2013 р., № 97/Т58/А від 27.11.2013 р., № 55/АС від 27.11.2013 р., № 97/МК від 27.11.2013 р., № 96/МК від 25.11.2013 р., № 96/Т58 від 25.11.2013 р., № 54/АС від 25.11.2013 р., № 95/МК від 23.11.2013 р., № 95/Т58 від 23.11.2013 р., № 53/АС від 23.11.2013 р., № 53/АС/А від 23.11.2013 р., № 52/АС від 21.11.2013 р., № 94/Т58 від 21.11.2013 р., № 94/МК від 21.11.2013 р., № 93/МК від 19.11.2013 р., № 93/Т58 від 19.11.2013 р., № 51/АС від 19.11.2013 р., № 92/МК від 17.11.2013 р., № 75/Т57 від 18.11.2013 р., № 92/Т58 від 17.11.2013 р., № 50/АС від 17.11.2013 р., № 50/АС/А від 17.11.2013 р., № 91/МК від 15.11.2013 р., № 91/Т58 від 15.11.2013 р., № 49/АС від 15.11.2013 р., № 49/АС/А від 15.11.2013 р., № 90/МК від 13.11.2013 р., № 90/МК/А від 13.11.2013 р., № 90/Т58 від 13.11.2013 р., № 48/АС від 13.11.2013 р., № 89/МК від 11.11.2013 р., № 89/МК/А від 11.11.2013 р., № 89/Т58 від 11.11.2013 р., № 47/АС від 11.11.2013 р., № 45/МК від 05.08.2013 р., № 45/Т58 від 05.08.2013 р., № 46/МК від 07.08.2013 р., № 46/Т58 від 07.08.2013 р., № 48/МК від 11.08.2013 р., № 48/Т58 від 11.08.2013 р., № 48/Т58/А від 11.08.2013 р., № 47/МК від 09.08.2013 р., № 47/Т58 від 09.08.2013 р., № 7/АС від 13.08.2013 р., № 7/АС/А від 13.08.2013 р., № 49/МК від 13.08.2013 р., № 49/Т58 від 13.08.2013 р., № 49/Т58/А від 13.08.2013 р., № 56/МК від 27.08.2013 р., № 56/Т58 від 27.08.2013 р., № 14/АС від 27.08.2013 р., № 55/МК від 25.08.2013 р., № 55/Т58 від 25.08.2013 р., № 54/МК від 23.08.2013 р., № 54/Т58 від 23.08.2013 р., № 12/АС від 23.08.2013 р., № 53/МК від 21.08.2013 р., № 53/Т58 від 21.08.2013 р., № 52/МК від 19.08.2013 р., № 52/Т58 від19.08.2013 р., № 10/АС від 19.08.2013 р., № 51/Т58 від 17.08.2013 р., № 51/МК від 17.08.2013 р., № 9/АС від 17.08.2013 р., № 50/МК від 15.08.2013 р., № 50/Т58 від 15.08.2013 р., № 11/АС від 14.02.2014 р., № 7/ВК від 11.02.2014 р., № 7/ВК/А від 11.02.2014 р., № 11/Т58 від 11.02.2014 р., № 9/АС від 09.02.2014 р., № 7/АС від 03.02.2014 р., № 7/АС/А від 03.02.2014 р., № 8/МК від 01.02.2014 р., № 8/T58 від 01.02.2014 р., № 6/AC від 31.01.2014 р., № 7/MK від 27.01.2014 р., № 7/Т58 від 27.01.2014 р. , № 5/АС від 26.01.2014 р., № 5/АС/А від 26.01.2014 р., № 6/МК від 24.01.2014 р., № 6/Т58 від 24.01.2014 р., № 5/МК від 18.01.2014 р., № 5/Т58 від 18.01.2014 р., № 4/АС від 16.01.2014 р., № 4/АС/А від17.01.2014 р., № 3/МК від 13.01.2014 р., № 3/МК/А від 13.01.2014 р., № 3/Т58 від 13.01.2014 р., № 3/Т58/А від 13.01.2014 р., № 2/МК від 08.01.2014 р., № 2/МК/А від 10.01.2014 р., № 2/Т58 від 10.01.2014 р., № 2/Т58/А від 11.01.2014 р., № 1/АС від 06.01.2014 р., № 1/АС/А від 07.01.2014 р., № 88/МК від 09.11.2013 р., № 88/Т58 від 09.11.2013 р., № 46/АС від 09.11.2013 р., № 87/МК від 07.11.2013 р., № 87/Т58 від 07.11.2013 р., № 45/АС від 07.11.2013 р., № 86/МК від 03.11.2013 р., № 86/Т58 від 03.11.2013 р., № 44/АС від 03.11.2013 р., № 44/АС/А від 03.11.2013 р., № 85/МК від 01.11.2013 р., № 85/Т58 від 01.11.2013 р., № 85/Т58/А від 01.11.2013 р., № 43/АС від 01.11.2013 р., № 84/МК від 28.10.2013 р., № 84/Т58 від 28.10.2013 р., № 83/МК від 26.10.2013 р., № 83/Т58 від 26.10.2013 р., № 82/МК від 21.10.2013 р., № 82/Т58 від 21.10.2013 р., № 81/МК від 16.10.2013 р., № 81/Т58 від 16.10.2013 р., № 81/Т58/А від 16.10.2013 р., № 73/МК від 30.09.2013 р., № 73/Т58 від 30.09.2013 р., № 73/Т58/А від 30.09.2013 р., № 35/BNK від 30.09.2013 р., № 35/BNK/A від 30.09.2013 р., № 8/IN від 30.09.2013 р., № 74/МК від 02.10.2013 р., № 74/Т58 від 02.10.2013 р., № 36/BNK від 02.10.2013 р., № 9/IN від 02.10.2013 р., № 75/МК від 04.10.2013 р., № 75/Т58 від 04.10.2013 р., № 37/BNK від 04.10.2013 р., № 10/IN від 04.10.2013 р., № 76/МК від 06.10.2013 р., № 76/МК/А від 06.10.2013 р., № 76/Т58 від 06.10.2013 р., № 38/BNK від 06.10.2013 р., № 11/IN від 06.10.2013 р., № 77/МК від 08.10.2013 р., № 77/Т58 від 08.10.2013 р., № 39/BNK від 08.10.2013 р., № 12/IN від 08.10.2013 р., № 78/МК від 10.10.2013 р., № 78/Т58 від 10.10.2013 р., № 78/Т58/А від 10.10.2013 р., № 40/BNK від 10.10.2013 р., № 13/IN від 10.10.2013 р., № 14/IN від 12.10.2013 р., № 79/Т58 від 12.10.2013 р., № 79/Т58/А від 12.10.2013 р., № 41/BNK від 12.10.2013 р., № 79/МК від 12.10.2013 р., № 80/МК від 14.10.2013 р., № 80/МК/А від 14.10.2013 р., № 80/Т58 від 14.10.2013 р., № 42/BNK від 14.10.2013 р., № 15/IN від 14.10.2013 р., № № 72/МК від 28.09.2013 р., № 72/Т58 від 28.09.2013 р., № 7/IN від 28.09.2013 р., № 34/BNK від 28.09.2013 р., № 71/МК від 26.09.2013 р., № 71/Т58 від 26.09.2013 р., № 34/BNK від 26.09.2013 р., № 7/IN від 26.09.2013 р., № 70/МК від 24.09.2013 р., № 70/МК/А від 24.09.2013 р., № 70/Т58 від 24.09.2013 р., № 70/Т58/А від 24.09.2013 р., № 32/BNK від 24.09.2013 р., № 5/IN від 24.09.2013 р., № 4/IN від 22.09.2013 р., № 31/BNK від 22.09.2013 р., № 69/Т58 від 22.09.2013 р., № 69/МК від 22.09.2013 р., № 30/BNK від 20.09.2013 р., № 3/IN від 20.09.2013 р., № 68/МК від 20.09.2013 р., № 68/Т58 від 20.09.2013 р., № 68/Т58/А від 20.09.2013 р., № 67/МК від 18.09.2013 р., № 67/Т58 від 18.09.2013 р., № 29/BNK від 18.09.2013 р., № 2/IN від 18.09.2013 р., № 66/МК від 16.09.2013 р., № 66/Т58 від 16.09.2013 р., № 28/BNK від 16.09.2013 р., № 28/BNK/A від 16.09.2013 р., № 1/IN від 16.09.2013 р., № 27/BNK від 14.09.2013 р., № 65/Т58 від 14.09.2013 р., № 65/МК від 14.09.2013 р., № 64/МК від 12.09.2013 р., № 64/Т58 від 12.09.2013 р., № 26/BNK від 12.09.2013 р., № 57/МК від 29.08.2013 р., № 57/Т58 від 29.08.2013 р., № 15/АС від 29.08.2013 р., № 58/МК від 31.08.2013 р., № 58/Т58 від31.08.2013 р., № 16/АС від 31.08.2013 р., № 59/Т58 від 02.09.2013 р., № 18/АС від 02.09.2013 р., № 60/МК від 04.09.2013 р., № 60/МК/А від 04.09.2013 р., № 60/Т58 від 04.09.2013 р., № 63/МК від 10.09.2013 р., № 63/Т58 від 10.09.2013 р., № 25/BNK від 10.09.2013 р., № 56/ЕТ547 від 10.09.2013 р., № 62/МК від 08.09.2013 р., № 62/Т58 від 08.09.2013 р., № 24/BNK від 08.09.2013 р., № 55/ЕТ547 від 08.09.2013 р., № 23/АС від 07.09.2013 р., № 61/МК від 06.09.2013 р., № 61/Т58 від 06.09.2013 р., № 61/Т58/А від 06.09.2013 р., № 21/АС від 05.09.2013 р., № 57/ВК від 04.08.2013 р., № 44/Т58 від 03.08.2013 р., № 44/МК від 03.08.2013 р., № 44/Т58/А від 03.08.2013 р., № 58/АС від 26.12.2013 р., № 58/АС/А від 27.12.2013 р., № 113/ВК від 05.12.2013 р., № 113/ВК/А від 05.12.2013 р., № 83/Т57 від 05.12.2013 р., № 83/Т57/А від 05.12.2013 р., № 112/ВК від 02.12.2013 р., № 112/ВК/А від 02.12.2013 р., № 112/ВК/В від 02.12.2013 р., № 82/Т57 від 02.12.2013 р., № 82/Т57/А від 02.12.2013 р., № 82/Т57/В від 02.12.2013 р., № 82/Т57/С від 02.12.2013 р., № 111/ВК від 30.11.2013 р., № 81/Т57 від 30.11.2013 р., № 109/ВК від 26.11.2013 р., № 109/ВК/А від 26.11.2013 р., № 79/Т57 від 26.11.2013 р., № 108/ВК від 24.11.2013 р., № 78/Т57 від 24.11.2013 р., № 107/ВК від 22.11.2013 р., № 77/Т57 від 22.11.2013 р., № 106/ВК від 20.11.2013 р., № 76/Т57 від 20.11.2013 р., № 105/ВК від 18.11.2013 р., № 104/ВК від 16.11.2013 р., № 74/Т57 від 16.11.2013 р., № 103/ВК від 14.11.2013 р., № 73/Т57 від 14.11.2013 р., № 102/ВК від 12.11.2013 р., № 72/Т57 від 12.11.2013 р., № 101/ВК від 10.11.2013 р., № 71/Т57 від 10.11.2013 р., № 70/ВК від 30.08.2013 р., № 39/Т57 від 30.08.2013 р., № 17/АС від 01.09.2013 р., № 71/ВК від 01.09.2013 р., № 40/Т57 від 01.09.2013 р., № 59/МК від 02.09.2013 р., № 72/ВК від 03.09.2013 р., № 42/Т57 від 03.09.2013 р., №19/АС від 03.09.2013 р., № 20/АС від 04.09.2013 р., № 75/ВК від 09.09.2013 р., № 45/Т57 від 09.09.2013 р., № 24/АС від 09.09.2013 р., № 44/Т57 від 07.09.2013 р., № 74/ВК від 07.09.2013 р., № 22/АС від 06.09.2013 р., № 73/ВК від 06.09.2013 р., № 73/ВК від 06.09.2013 р., № 43/Т57 від 06.09.2013 р., № 26/Т57 від 04.09.2013 р., № 56/ВК/А від 02.08.2013 р., № 25/Т57/А від 02.08.2013 р., № 56/ВК від 02.08.2013 р., № 25/Т57 від 02.08.2013 р., № 100/ВК від 08.11.2013 р., № 70/Т57 від 08.11.2013 р., № 99/ВК від 04.11.2013 р., № 99/ВК/А від 04.11.2013 р., № 69/Т57 від 04.11.2013 р., № 98/ВК від 02.11.2013 р., № 68/Т57 від 02.11.2013 р., № 68/Т57/А від 02.11.2013 р., № 97/ВК від 31.10.2013 р., № 67/Т57 від 31.10.2013 р., № 42/АС від 30.10.2013 р., № 84/МК від 30.10.2013 р., № 84/Т58 від 30.10.2013 р., № 96/ВК від 27.10.2013 р., № 66/Т57 від 27.10.2013 р., № 95/ВК від 24.10.2013 р., № 65/Т57 від 24.10.2013 р., № 94/ВК від 20.10.2013 р., № 64/Т57 від 20.10.2013 р., № 86/ВК від 01.10.2013 р., № 56/Т57 від 01.10.2013 р., № 56/Т57/А від 01.10.2013 р., № 35/АС від 01.10.2013 р., № 87/ВК від 03.10.2013 р., № 57/Т57 від 03.10.2013 р., № 57/Т57/А від 03.10.2013 р., № 36/АС від 03.10.2013 р., № 88/ВК від 05.10.2013 р., № 58/Т57 від 05.10.2013 р., № 37/АС від 05.10.2013 р., № 89/ВК від 07.10.2013 р., № 59/Т57 від 07.10.2013 р., № 38/АС від 07.10.2013 р., № 90/ВК від 03.10.2013 р., № 60/Т57 від 03.10.2013 р., № 60/Т57/А від 03.10.2013 р., № 39/АС від 03.10.2013 р., № 91/ВК від 11.10.2013 р., № 61/Т57 від 11.10.2013 р., № 40/АС від 11.10.2013 р., № 92/ВК від 13.10.2013 р., № 62/Т57 від 13.10.2013 р., № 62/Т57/А від 13.10.2013 р., № 41/АС від 13.10.2013 р., № 93/ВК від 15.10.2013 р., № 63/Т57 від 15.10.2013 р., № 63/Т57/А від 15.10.2013 р., № 85/ВК від 29.09.2013 р., № 55/Т57 від 29.09.2013 р., № 34/АС від 29.09.2013 р., № 33/АС від 27.09.2013 р., № 54/Т57 від 27.09.2013 р., № 84/ВК від 27.09.2013 р., № 32/АС від 25.09.2013 р., № 83/ВК від 25.09.2013 р., № 53/Т57 від 25.09.2013 р., № 82/ВК від 23.09.2013 р., № 52/Т57 від 23.09.2013 р., № 31/АС від 23.09.2013 р., № 30/АС від 21.09.2013 р., № 81/ВК від 21.09.2013 р., № 51/Т57 від 21.09.2013 р., № 80/ВК від 19.09.2013 р., № 50/T57 від 19.09.2013 р., № 29/AC від 19.09.2013 р., № 79/BK від 17.09.2013 р., № 49/Т57 від 17.09.2013 р., № 28/АС від 17.09.2013 р., № 78/ВК від 15.09.2013 р., № 48/Т57 від 15.09.2013 р., № 27/АС від 15.09.2013 р., № 26/АС від 13.09.2013 р., № 47/Т57 від 13.09.2013 р., № 77/ВК від 13.09.2013 р., № 76/ВК від 11.09.2013 р., № 46/Т57 від 11.09.2013 р., № 25/АС від 11.09.2013 р., № 58/ВК від 06.08.2013 р., № 27/Т57 від 06.08.2013 р., № 59/ВК від 08.08.2013 р., № 28/Т57 від 08.08.2013 р., № 61/ВК від 12.08.2013 р., № 30/Т57 від 12.08.2013 р., № 6/АС від 11.08.2013 р., № 60/ВК від 10.08.2013 р., № 29/Т57 від 10.08.2013 р., № 69/ВК від 28.08.2013 р., № 38/Т57 від 28.08.2013 р., № 68/ВК від 26.08.2013 р., № 37/Т57 від 26.08.2013 р., № 67/ВК від 24.08.2013 р., № 36/Т57 від 24.08.2013 р., № 66/ВК від 22.08.2013 р., № 35/Т57 від 22.08.2013 р., № 11/АС від 21.08.2013 р., № 65/ВК від 21.08.2013 р., № 65/ВК/А від 21.08.2013 р., № 34/Т57 від 21.08.2013 р., № 64/ВК від 18.08.2013 р., № 33/Т57 від 18.08.2013 р., № 63/ВК від 16.08.2013 р., № 32/Т57 від 16.08.2013 р., № 8/АС від 15.08.2013 р., № 50/МК від 15.08.2013 р., № 50/Т58 від 15.08.2013 р., № 3/BNK від 16.02.2014 р., № 9/ВК від 15.02.2014 р., № 13/МК від 15.02.2014 р., № 13/Т58 від 15.02.2014 р., № 2/BNK від 14.02.2014 р., № 8/ВК від 13.02.2014 р., № 1/BNK від12.02.2014 р., № 1/BNK/A від 12.02.2014 р., № 11/МК від 10.02.2014 р., № 5/ВК від 08.02.2014 р., № 10/Т58 від 08.02.2014 р., № 10/МК від 07.02.2014 р., № 8/АС від 06.02.2014 р., № 5/ВК від 05.02.2014 р., № 9/Т58 від 05.02.2014 р., № 9/МК від 04.02.2014 р., № 6/ВК від 02.02.2014 р., № 5/ВК від 28.01.2014 р., № 4/ВК від 25.01.2014 р., № 5/Т58 від 18.01.2014 р., № 4/МК від 15.01.2014 р., № 4/Т58 від 15.01.2014 р., № 4/Т58/А від 16.01.2014 р., № 3/АС від 14.01.2014 р., № 3/АС/А від 14.01.2014 р., № 3/ВК від 12.01.2014 р., № 2/АС від 11.01.2014 р., № 2/ВК від 07.01.2014 р., № 2/ВК/А від 07.01.2014 р., № 1/МК від 04.01.2014 р., № 1/МК/А від 05.01.2014 р., № 1/Т58 від 05.01.2014 р., № 1/Т58/А від 06.01.2014 р., № 1/Т58/В від 06.01.2014 р., № 1/ВК від 04.01.2014 р.

Окрім того, являючись членами комісій, створених для здійснення комісійного контролю у пунктах пропуску на прихід та відхід суден, ОСОБА_16 , ОСОБА_18 і ОСОБА_17 підписували зазначені комісійні акти, тим самим засвідчуючи своїм підписом факти прибуття річкових суден «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte K», «Ingul», a також несамохідних барж «Tank-57», «Tank-58», «Eiltank-547» до терміналу TOB «Лагуна-Рені» та їх подальшого відправлення з порту з вантажем нафтопродуктів, а також своєю особистою номерною печаткою засвідчували маніфести та генеральні акти про нібито фактичне завантаження нафтопродуктів на вказані судна.

В дійсності перевантаження нафтопродуктів через термінал ТОВ «Лагуна- Рені» не відбувалось, а нафтопродукти, які мали бути вивезені за митний кордон України у митному режимі транзит та реекспорт, випускалися невстановленими досудовим розслідуванням особами у вільний обіг на територію України без сплати обов`язкових податків, зборів та платежів.

Так, ОСОБА_16 , ОСОБА_18 і ОСОБА_17 підписували акти здійснення комісійного контролю на прихід та відхід суден «Atlantic Carrier», «Bianca K», «Mariya K», «Brigitte K», «Ingul», a також несамохідних барж «Тапк-57», «Тапк-58», «Eiltank-547», а також маніфести та генеральні акти про нібито фактичне завантаження нафтопродуктів на вказані судна, а саме:

- маніфест від 21.12.2012 р. № 001/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» бензину в кількості 2171,010 т., маніфест № 002/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» бензину в кількості 1613,460 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 21.12.2012 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфести від 25.12.2012 р. № 006-007/OP/SCA та № 004/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» бензину в кількості 1488,921 т. та 546,780 т., маніфест № 004/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» бензину в кількості 1563,00 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 25.12.2012 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфест від 28.12.2012 р. № 008/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» бензину в кількості 2172,150 т., маніфести № 009/OP/SCA та № 010/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» дизельного палива в кількості 1229,398 т. та 374,820 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 28.12.2012 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфест від 31.12.2012 р. № ОП/ОР/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» дизельного палива в кількості 2156,290 т., маніфести № 013/OP/SCA та № 012/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» бензину в кількості 1095,400 т. та дизельного палива в кількості 432,870 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 28.12.2012 р. на відхід судна «Магіуа К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфест від 03.01.2013 № 015/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» дизельного палива в кількості 1797,423 т., маніфести № 017/OP/SCA та № 016/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» дизельного палива в кількості 542,600 т. та 896,624 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 03.01.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфести від 06.01.2013 р. № 020/OP/SCA та № 019/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» дизельного палива в кількості 338,140 т. та 1834,289 т., маніфест № 021/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» дизельного палива в кількості 1613,944 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 06.01.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносамент від 09.01.2013 р. № 024/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» дизельного бензину в кількості 2171,00 т., коносаменти № 023/OP/SCA та №022/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» бензину в кількості 824,500 т. та дизельного палива в КІЛЬКОСТІ 789,329 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 09.01.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфести від 12.01.2013 р. № 025/OP/SCA та № 026/OP/SCA про завантаження на судно «Mariya К» бензину в кількості 1212,109 т. та дизельного палива в кількості 958,590 т., маніфест № 027/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Tank-58» дизельного палива в кількості 1613,710 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 06.01.2013 р. на відхід судна «Mariya К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфест від 14.01.2013 р. № 029/OP/SCA про завантаження на судно «Mariya К» дизельного палива в кількості 2171,705 т., маніфест № 028/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Tank-58» дизельного палива в кількості 1613,943 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 06.01.2013 р. на відхід судна «Mariya К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфест від 17.01.2013 р. № 032/OP/SCA про завантаження на судно «Mariya К» дизельного палива в кількості 2171,705 т., маніфести № 030/OP/SCA та № 031/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Tank-58» дизельного палива в кількості 62,313 т. та 1551,355 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 06.01.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфести від 19.01.2013 р. № 035/OP/SCA та № 034/OP/SCA про завантаження на судно «Mariya К» бензину в кількості 970,950 т. та дизельного палива в кількості 432,550 т., маніфест № 033/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Tank-58» дизельного палива в кількості 1613,877 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 19.01.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфест від 22.01.2013 р. № 036/OP/SCA про завантаження на судно «Mariya К» бензину в кількості 2170,530 т., маніфести № 037-038/OP/SCA та № 039/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Tank-58» бензину в кількості 956,233 т. та 656,750 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 22.01.2013 р. на відхід судна «Mariya К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфест від 24.01.2013 р. № 040/OP/SCA про завантаження на судно «Mariya К» бензину в кількості 2170,370 т., маніфести № 041/OP/SCA та № 042/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Tank-58» бензину в кількості 1380,080 т. та 232,930 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 24.01.2013 р. на відхід судна «Mariya К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфест від 27.01.2013 р. № 043/OP/SCA про завантаження на судно «Mariya К» бензину в кількості 2171,670 т., маніфести № 044/OP/SCA та № 045/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Tank-58» бензину в кількості 761,191 т. та дизельного палива у кількості 852,430 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 24.01.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Tank-5 8» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфести від 29.01.2013 р. № 047/OP/SCA та № 048/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» дизельного палива в кількості 813,390 т. та 1358,750 т., маніфест № 046/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» дизельного палива в кількості 1614,745 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 29.01.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфести від 01.02.2013 р. № 050/OP/SCA та № 049/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» бензину в кількості 549,640 т. та дизельного палива в кількості 1622,00 т., маніфест № 051/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» бензину в кількості 1613,370 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 01.02.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфест від 03.02.2013 р. № 054/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» бензину в кількості 2171,320 т., маніфести № 053/OP/SCA та № 052/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» бензину в кількості 807,593 т. та 805,590 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 03.02.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфести від 06.02.2013 р. № 056/OP/SCA та № 057/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» бензину в кількості 578,807 т. та 1593,310 т., маніфест № 055/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» бензину в кількості 1613,500 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 06.02.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфести від 08.02.2013 р. № 059/OP/SCA та № 060/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» бензину в кількості 265,350 т. та 1907,220 т., маніфест № 058/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» бензину в кількості 1613,140 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 08.02.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфест від 11.02.2013 р. № 062/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» дизельного палива в кількості 2173,518 т., маніфест № 061/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» бензину в кількості 1613,470 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 11.02.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- маніфести від 16.02.2013 р. № 072/OP/SCA та № 071/OP/SCA про завантаження на судно «Магіуа К» дизельного палива в кількості 1647,550 т. та 533,700 т., маніфест № 070/OP/SCA про завантаження на несамохідну баржу «Тапк-58» бензину в кількості 1617,556 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 16.02.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 31.03.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 4000,7 т. бензину;

- акт здійснення комісійного контролю від 31.03.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 4051,919 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 06.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 3994,096 т. дизельне паливо, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 08.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 3995,651 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 11.07.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2452,141 т. дизельного палива та 1636,586 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 11.07.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 13.07.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 4074,286 т. дизельного палива та 1636,586 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 13.07.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.07.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 2189,531 т. бензину та 1636,633 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.07.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 15.07.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2581,061 т. дизельного палива та 1513,994 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 15.07.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 18.07.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2177,578 т. дизельного палива та 1917,642 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 18.07.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 19.07.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2357,845 т. дизельного палива та 1710,212 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 19.07.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Тапк-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.07.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 3809,984 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.07.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 24.07.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 4109,376 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 24.07.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 15.09.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 2181,785 т. дизельного палива та 1630,212 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 15.09.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 17.09.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 3823,565 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 17.09.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 19.09.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 3894,789 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 19.09.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 21.09.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 3807,327 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 21.09.2013 р. на відхід судна «Mariya К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 23.09.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 1628,570 т. бензину та 2180,802 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 23.09.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 27.09.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 3822,571 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 27.09.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з вантажем у кількості 2188,746 т. бензину та несамохідної баржі «Tank-58» з вантажем у кількості 1633,825 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 29.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з вантажем у кількості 2180,929 т. бензину та несамохідної баржі «Тапк-58» з вантажем у кількості 1642,890 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 29.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та несамохідної баржі «Тапк-58» з вантажем загальною кількістю 3823,819,847 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 01.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з вантажем у кількості 2170,035 т. бензину та несамохідної баржі «Тапк-58» з вантажем у кількості 1644,722 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 01.10.2013 на відхід судна «Магіуа К» з вантажем у кількості 2170,035 т. бензину та несамохідної баржі «Тапк-58» з вантажем у кількості 1644,722 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 03.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3806.531 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 03.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 05.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з вантажем у кількості 2190.885 т. та з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1644.249 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 05.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 07.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з вантажем у кількості 2123,733 т. бензину та з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1638,940 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 07.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 09.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з вантажем у кількості 2193,675 т. бензину та з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1639,462 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 09.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 11.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з вантажем у кількості 2176,389 т. дизельного палива та з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1643,782 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 09.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 13.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з вантажем у кількості 2169,389 т. дизельного палива та з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1602,850 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 13.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 15.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 1629,29 т. дизельного палива та 2187,088 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 15.10.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3826,479 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.10.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 25.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3823,921 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 25.10.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 27.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 2185,004 т. дизельного палива та 1645,555 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 27.10.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 31.10.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 2178,914 т. дизельного палива та 1626,245 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 31.10.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 02.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1641,022 т. дизельного палива та 2191,969 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 02.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 06.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3797,023 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 06.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 08.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 2174,336 т. дизельного палива та 1633,723 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 08.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 10.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3825,216 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1613,92 т. дизельного палива та 2185,284 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 2177,499 т. дизельного палива та 1630,652 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 16.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3828,058 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 16.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 18.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3819,901 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 18.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 2179,685 т. бензину та 1639,274 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 2187,923 т. бензину та 1627,778 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 24.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3783,872 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 24.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 26.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3809,866 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 26.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 28.11.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3829,928 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.11.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 02.12.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1632,802 т. дизельного палива та 2185,641 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 02.12.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення.

- генеральну декларацію від 10.07.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2967,834 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.07.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 13.07.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2977,651 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 13.07.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 15.07.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2935,373 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 15.07.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 18.07.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2687,748 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 18.07.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 21.07.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2058,718 т. бензину та 933,4 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 21.07.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2979,939 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2974,937 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 16.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2980,435 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 16.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 18.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2984,006 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 18.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2977,878 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2973,294 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 24.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2985,450 т. бензину-95, а також акт здійснення комісійного контролю від 24.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 26.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2991,936 т. д/т, а також акт здійснення комісійного контролю від 26.08.2013 р. на відхід суден « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення

- генеральну декларацію від 28.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2983,726 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.08.2013 р. на відхід суден « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 30.08.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2977,478 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 30.08.2013 р. на відхід суден « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення

- генеральну декларацію від 01.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2974,216 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 01.09.2013 р. на відхід суден « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 01.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2976,830 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 02.09.2013 р. на відхід суден « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 03.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2590,39 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 03.09.2013 р. на відхід суден « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 04.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2587,181 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 04.09.2013 р. на відхід суден « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 05.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2585,980 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 05.09.2013 р. на відхід суден « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 06.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2584,775 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 06.09.2013 р. на відхід суден « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 07.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2584,775 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 07.09.2013 р. на відхід суден « ІНФОРМАЦІЯ_5 » у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 08.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2582,199 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 08.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 10.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2662,533 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2967,335 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2663,118 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 16.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2674,945 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 16.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 18.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2680,849 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 18.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2679,212 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 21.09.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1211,135 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 21.09.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2661,079 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 26.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2781,553 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 26.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 28.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2912,847 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2912,847 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 30.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2691,857 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 30.09.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2691,857 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 02.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2916,945 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 02.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2916,945 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 04.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2924.944 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 04.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 06.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2760,148 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 06.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 08.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2671,273 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 08.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 10.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2800,050 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2759,789 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.10.2013 р.на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2692,119 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення.

- генеральну декларацію від 13.02.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 365,39 т бензину та 4636,130 т дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 13.02.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 07.03.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 4982,9 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 07.03.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносаменти та генеральну декларацію від 10.03.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 4851,547 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.03.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.03.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 4987,130 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.03.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 15.03.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 4869,578 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 15.03.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 25.05.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 3835,241 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 25.05.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 27.05.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 3834,877 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 27.05.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 29.05.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 3831,514 Т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 29.05.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.06.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з вантажем у кількості 2180,307 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.06.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 23.06.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 2180,781 т. бензину та 1645,499 т д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 23.06.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 25.06.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 1623,227 т. бензину та 2179,263 д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 25.06.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 27.06.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 2180,901 т. та 1641,15 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 27.06.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 29.06.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 3798,151 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 29.06.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 01.07.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 3816,891 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 01.07.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 03.07.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 1125,036 т. бензину та 2633,181 т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 03.07.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 10.07.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 3831,745т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.07.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.07.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 2183,228 т. бензину та 1635,118 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.07.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.07.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 2189,531 т. бензину та 1636,633 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.07.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 16.07.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1882,225 т. бензину та 1914,37 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 16.07.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 19.07.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 3808,556 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 19.07.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.07.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 3809,984 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.07.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 30.07.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 4192,943 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 30.07.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 02.08.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 2154,995 т. бензину та 1631,304 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 02.08.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 04.08.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 2183,158 т. бензину та 1619,658 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 04.08.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 06.08.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 2170,775 т. бензину та 1642,851 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 04.08.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 08.08.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 2193,075 т. бензину та 1641,919 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 08.08.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 10.08.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 3825,138 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.08.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.08.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank-58» з вантажем у кількості 2173,236 т. бензину та 1637,15 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.08.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.08.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1584,182 т. бензину та 2159,264 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.08.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 16.08.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1638,078 т. бензину та 2190,01 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 16.08.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 18.08.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3817,345 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 18.08.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.08.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3808,007 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.08.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.08.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 1626,318 т. бензину та 2179,9 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.08.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 24.08.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення з вантажем дизпаливо 2185,227 т. та 1626,313 т. бензину;

- генеральну декларацію від 26.08.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 2172,082 т. та 1619,797 т дизельного палива (3791,879 разом), а також акт здійснення комісійного контролю від 26.08.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 28.08.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 2171,819 т. та 1631,274 т. дизпалива, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.08.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 30.08.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 1635,820 т. бензину та 2187,956 т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 30.08.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 01.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 2175,154 т. дизельного палива та 1637,724 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 01.09.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 03.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 2183,463 т. дизельного палива та 1587,632 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 03.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 05.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 1630,476 т. дизельного палива та 2180,318 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 05.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 07.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» з вантажем у кількості 2173,559 т. дизельного палива та 1619,013 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 07.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 09.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3750,309 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 09.09.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 11.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 2611,10 т. дизельного палива, бензин 1453,115 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 11.09.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 13.09.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Тапк-58» з вантажем у кількості 3817,971 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 13.09.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Тапк-58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносаменти від 19.02.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 1510,401 т. дизельного палива та 2162,384 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 19.02.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносаменти від 22.02.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 3772,761 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.02.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносаменти від 25.02.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 666,32 т. бензину та 3138,29 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.02.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносамента від 27.02.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 2169,851 т. бензину та 1615,87 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 27.02.2013 на відхід суден «Магіуа К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносаменти від 06.03.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 2183,851 т. бензину та 1619,26 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 06.03.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносаменти від 08.03.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 3819,671 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 08.03.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносаменти від 11.03.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 1612,483 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 11.03.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносаменти від 13.03.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 3431,289 т. дизельного палива та 367,66 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 13.03.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносаменти від 25.03.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 2184,564 т. дизельного палива та 1607,236 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 25.03.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносаменти від 01.04.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 3779,979 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 01.04.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- коносаменти від 03.04.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 3754,131 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 03.04.2013 р. на відхід суден «Магіуа К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 05.04.2013 р. на відхід судна «Магіуа К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 3796,793 т. бензину, y пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 05.04.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 1619,541 т. бензину та 2182,772 т. дизельного палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 08.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 3995,651 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 09.04.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 1606,369 т. бензину та 2373,483 т. дизельного палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 11.04.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 3825,326 т. дизельного палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 15.04.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 1625,283 т. дизельного палива та 2186,787 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 19.04.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 1085,8 т. дизельного палива та 2708,922 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 21.04.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 1643,22 т. дизельного палива та 2161,995 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 23.04.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 1642,21 т. дизельного палива та 2189,049 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 25.04.2013 р. на відхід судна «Mariya К» з несамохідною баржою «Tank 58» з вантажем у кількості 3818,365 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 27.04.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 1432,56 т. бензину та 2383,935 т д/палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 29.04.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 2185,198 т. бензину та 1645,855 т. д/палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 01.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 2185,858 т. бензину та 1633,932 т. д/палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 03.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 2189,924 т. бензину та 1645,254 т. д/палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 05.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 3831,257 т. д/палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 07.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 3825,858 т. д/палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 09.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 2191,543 т. д/палива та 1632,232 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 11.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 2923,548 т. д/палива та 910,2 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 12.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 3822,935 т. д/палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 15.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 3099,928 т. д/палива та 732,72 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 17.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 2123,685 т. д/палива та 1705,56 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 19.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 3395,547 т. д/палива та 440,53 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 21.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 1491,29 т. д/палива та 2323,69 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 23.05.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» з вантажем у кількості 3834,22 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 31.05.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 2857,214 т. та 2630,175 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 31.05.2013 на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 02.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 2025,994 т. бензину та 2066,33 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 02.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 04.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 1721,039 т. бензину та 2365,385 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 04.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 06.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 2121,470 т. та 1978,656 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 06.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 08.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 2168,221 т. та 1913,250 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 08.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 10.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 2179,307 т. та 1920,444 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 2083,204 т. та 2015,451 т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 2068,949 т. та 2030,969 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.06.2013 на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 16.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 1961,728 т. д/п та 2123,321 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 16.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

-генеральну деклараціювід 18.06.2013р.на відхідсудна «BiancaК» та«Tank-57»з вантажему кількості2021,926т.д/пта 2063,128т.бензину,а такожакт здійсненнякомісійного контролювід 18.06.2013р.на відхідсудна «BiancaК» та«Tank-57»у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 2267,184 т. бензину та 1810,253 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 2152,073 т. та 1934,622 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 24.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 2205,966 т. та 1872,521 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 24.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 26.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 2094,258 т. бензину та 2005,541 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 26.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 28.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 913,981 т. д/п та 3166,988 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

-генеральну деклараціювід 30.06.2013р.на відхідсудна «BiancaК» та«Tank-57»з вантажему кількості2252,467т.та 1842,041т.д/п,а такожакт здійсненнякомісійного контролювід 30.06.2013р.на відхідсудна «BiancaК» та«Tank-57»у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

-генеральну деклараціювід 02.07.2013р.на відхідсудна «BiancaК» та«Tank-57»з вантажему кількості2055,275т.та 2041,811т.бензину,а такожакт здійсненнякомісійного контролювід 02.07.2013р.на відхідсудна «BiancaК» та«Tank-57»у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 09.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у уількості 4236,957 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 09.09.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

-генеральну деклараціювід 11.09.2013р.на відхідсудна «BiancaК» знесамохідною баржою«Eiltank-54»з вантажему кількості4355,795т.дизельного палива,а такожакт здійсненнякомісійного контролювід 11.09.2013р.на відхід суден «Bianca К» та «Eiltank-54» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

-генеральну декларацію від 13.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2856,256 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 13.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 15.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2836,942 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 15.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 17.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2364,965 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 17.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 17.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 1217,717 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 17.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 19.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2843,201 т. бензину та 1209,403 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 19.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 21.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2849,938 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 21.09.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Ingul» з вантажем у кількості 2661,079 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 23.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 23.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2829,535 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 25.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2613,050 т. бензину та несамохідної баржи «Ingul» з вантажем у кількості 1217,701 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 25.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 27.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2846,530 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 27.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та несамохідної баржи «Ingul» з вантажем у кількості 1220,488 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 29.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2853,844 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 29.09.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Ingul» з вантажем загальною кількістю 4071,843 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 01.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2837,070 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 01.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем кількістю 2837,070 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 03.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2835,516 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 03.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Ingul» з вантажем у кількості 4055,89 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 05.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2848.221 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 05.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та несамохідної баржи «Ingul» з вантажем у кількості 4070.837 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 07.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2838,238 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 07.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 09.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2852,140 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 09.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 11.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2852,140 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 09.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з несамохідною баржою «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 13.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2854,397 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 13.10.2013 р. на відхід судна «Bian ca К» з несамохідною баржою «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 15.10.2013 р. на відхід судна «Bianca К» з вантажем у кількості 2838,56 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 15.10.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 23.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2664,260 т. бензину та 2645,709 т. д/палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 25.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2582,002 т. бензину та 2682,942 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 25.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 27.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2682,052 т. та 2633,982 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 27.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К»;

- генеральну декларацію від 29.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2673,445 т. бензину та 2643,025 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 29.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 31.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2679,047 т. та 2622,567 т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 31.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 02.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2675,99 т. бензину, 2635,359 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 02.09.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску;

- генеральну декларацію від 04.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2685,95 т. бензину 2617,598 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 04.09.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 06.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2276,791 т. та 2635,912 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 06.09.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 08.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2668,913 т. та 2627,317 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 08.09.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 10.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 5314,212 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.09.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Тапк-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 4990,723 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.09.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 5329,539 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.09.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 16.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 5317,738 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 16.09.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 18.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2621,321 т. дизельного палива та 2672,049 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 18.09.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2683,358 т. дизельного палива та 2637,668 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.09.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2645,793 т. бензину та 2685,271 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.09.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 24.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2671,430 т. бензину 5292,922 т., а також акт здійснення комісійного контролю від 24.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 26.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2613,050 т. дизельного палива та несамохідної баржі «Tank-57» з вантажем у кількості 2599,513 т. бензину;

- генеральну декларацію від 28.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2553,407 т. дизельного палива та несамохідної баржі «Tank-57» з вантажем у кількості 2531,258 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Тапк-57» з вантажем у кількості 5084,705 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 30.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2686,960 т. бензину та несамохідної баржі «Тапк-57» з вантажем у кількості 2617,025 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 30.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Тапк-57» з вантажем загальною кількістю 5303,985 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 02.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2676,465 т. дизельного палива та несамохідної баржі «Тапк-57» з вантажем у кількості 2386,440 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 02.09.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2676,465 т. дизельного палива та несамохідної баржі «Тапк-57» з вантажем у кідлькості 2386,440 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 04.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2570,674 т. дизельного палива та несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2483,074 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 04.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 06.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2645.774 т. бензину та несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2577.290 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 06.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 08.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2686.749 т. бензину та несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2632,480 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 08.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 10.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2687,233 т. дизельного палива та несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2493,788 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2686,450 т. дизельного палива та несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2528,963 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з вантажем у кількості 2674,960 т. дизельного палива та несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 811,564 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 19.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2507,344 т. бензину та 2609.888 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 15.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 24.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2507,344 т. бензину та 2609,888 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 24.10.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 26.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 5314,596 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 26.10.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 30.10.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 5313,233 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 30.10.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 01.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2641,718 т. дизельного пального та 2676,414 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 01.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 03.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2638,306 т. дизельного пального та 2685,75 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 03.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 07.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2624,545 т. дизельного пального та 2667,551 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 07.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 09.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 5319,577 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 09.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 11.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 5310,769 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 11.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 13.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 5323,995 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 13.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 15.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 5300,279 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 15.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 17.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2664,310 т. бензину та 2634,949 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 17.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 19.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2679,255 т. бензину та 2622,229 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 19.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 21.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2688,531 т. бензину та 2626,234 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 21.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 23.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 5313,925 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 23.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 25.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2671,811 т. бензину та 2630,852 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 25.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 27.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2671,719 т. бензину, 2642,772 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 27.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Тапк-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 29.11.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 5318,355 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 29.11.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 10.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 1848,962 т. бензину та 2145,101 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 12.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 3970,576 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 14.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 3980,49 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 16.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 3447,314 т. бензину та 523,5 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 18.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 3982,233 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 20.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 2198,028 т. бензину та 1799,37 т. дизельного палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 22.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 3999,268 т. бензину, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- акт здійснення комісійного контролю від 24.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 4001,555 т. дизельного палива, у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 28.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 1599,994 т. дизельного пального та 2395,756 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 26.05.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 30.04.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2156,955 т. бензину та 1841,84 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 30.04.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 02.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2176,768 т. бензину та 1812,939 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 02.05.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 04.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2201,621 т. бензину та 1790,553 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 04.05.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 06.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 3982,959 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 06.05.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 08.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 3992,692 т. д/палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 08.05.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 10.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 3982,727 т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.05.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 3996,768 т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.05.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 3514,941 т. д/п та 484,597 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.05.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 16.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2085,073 т. д/п та 1888,643 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 16.05.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 18.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 3501,078 т. д/п та 491,02 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 18.05.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.05.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 3982,466 т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.05.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.05.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 3999, 543 т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.05.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 24.05.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 3999,187 т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.05.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 26.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 1051,577 т. дизельного пального та 2932,971 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 26.05.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 28.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 1445,671 т. бензину та 2551,196 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.05.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 30.05.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2366,523 т. бензину та 1633,336 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 30.05.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 01.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2391,251 т. бензину та 1687,835 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 01.06.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 03.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 1693,140 т. бензину та 2396,241 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 03.06.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 05.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2429,166 т. бензину-80 та 1651,793 т. бензину-92, а також акт здійснення комісійного контролю від 05.06.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 07.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2286,988 т. бензину-95 та 1810,512 т. д/п Євро, а також акт здійснення комісійного контролю від 07.06.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 09.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2195,309 т. д/п та 1876,832 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 09.06.2013 т. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 11.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2277,627 т. д/п та 1818,610 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 11.06.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 13.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2340,047 т. та 1754,996 т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 13.06.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 15.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2351,065 т. та 1746,058 т. д/п, а також акт здійснення комісійного контролю від 15.06.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 17.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» з вантажем у кількості 931,855 т. д/п та 3155,077 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 17.06.2013 р. на відхід судна «Bianca К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 19.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 1602,3 т. дизельного пального та 2494,809 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 19.06.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 21.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2579,103 т. бензину та 1519,902 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 21.06.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 23.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2579,103 т. бензину та 1519,902 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 23.06.2013 р. на відхід суден «Mariya К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 25.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2515,941 т. та 1568,896 т. дизельного пального, а також акт здійснення комісійного контролю від 25.06.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 27.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2424,879 т. та 1660,479 т. бензину-92, а також акт здійснення комісійного контролю від 27.06.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 29.06.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2684,658 т. бензину 95 та 1411,799 т. бензину 92, а також акт здійснення комісійного контролю від 29.06.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 01.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 1793,515 т. д/п та 2306,278 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 01.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 04.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2528,489 т. та 1542,696 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 04.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 06.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 1860,625 т. д/п та 2226,801 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 06.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 08.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2398,654 т. д/п та 1681,596 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 08.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 10.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 1819,852 т. д/п та 2274,75 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк57» з вантажем у кількості 4085,083 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Тапк57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 2321,547 т. бензину та 1766,259 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 16.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 4083,447 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 16.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 19.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою«Тапк-57» з вантажем у кількості 4083,602 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 19.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 4117,061 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Eiltank-54» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 25.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 2782,344 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 25.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Eiltank-54» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 28.07.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 2243,775 т. бензину та 1838,707 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.07.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Eiltank-54» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 01.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Eiltank-54» з вантажем у кількості 4101,454 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 01.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Eiltank-54» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 03.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 5325,213 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 03.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 05.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 5307,279 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 05.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 07.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 5315,892 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 07.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 09.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 5315,667 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 09.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 11.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2668,685 т. дизельного палива та 2579,339 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 11.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 13.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2668,124 т. дизельного палива та 2637,177 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 13.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 15.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 5279,587 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 15.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 17.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 5318,255 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 17.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 19.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2631,181 т. дизельного палива та 2672,764 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 19.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 21.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2639,041 т. дизельного палива та 2688,855 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 21.08.2013 р. на відхід суден «Brigitte К» та «Tank-57» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 23.08.2013 р. на відхід судна «Brigitte К» з несамохідною баржою «Tank-57» з вантажем у кількості 2664,260 т. бензину та 2645,709 т дизпалива;

- генеральну декларацію від 31.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2985,978 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 31.10.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 02.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2987,186 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 02.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 06.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2983,722 т. дизельне пальне, а також акт здійснення комісійного контролю від 06.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 08.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2978,705 т. дизельне пальне, а також акт здійснення комісійного контролю від 08.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 10.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2984,906 т. бензин, а також акт здійснення комісійного контролю від 10.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 12.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2989,791 т. бензин, а також акт здійснення комісійного контролю від 12.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2978,389 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 16.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2977,248 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 16.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 18.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2977,393 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 18.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2989,872 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2992,141 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 24.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2980,5 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 24.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 26.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2762,762 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 26.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 28.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2990,719 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 30.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» з вантажем у кількості 2818,9 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 30.11.2013 р. на відхід судна «Atlantic Carrier» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 14.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1197,5 т дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 14.02.2013 р. на відхід судна «Mariya К» та «Tank 58» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 15.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1173,786 т. бензину а також акт здійснення комісійного контролю від 15.10.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 16.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1215,630 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 16.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 18.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1213,280 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 18.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1110,693 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1188 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 24.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1208,25 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 24.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 26.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1090,682 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 26.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 28.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1095,875 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.02.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 02.03.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1191,35 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 02.03.2013 р. на відхід судна «Іп§и1» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 17.03.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 923,8 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 17.03.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 18.03.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1120,98 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 18.03.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 20.03.2013 на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1104,037 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 20.03.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 22.03.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1110,022 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 22.03.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 25.03.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1179,66 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 25.03.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 26.03.2013 р. на відхід судна «lngul» з вантажем у кількості 1196,667 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 26.03.2013 р. на відхід судна «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 28.03.2013 р. на відхід судна «lngul» з вантажем у кількості 1205,69 т. бензину, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.03.2013 р. на відхід судна «lngul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 28.03.2013 р. на відхід судна «lngul» з вантажем у кількості 1136,715 т. дизельне паливо, а також акт здійснення комісійного контролю від 28.03.2013 р. на відхід судна «lngul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 21.09.2013 р. на відхід судна «Ingul» з вантажем у кількості 1211,135 т. дизельного палива, а також акт здійснення комісійного контролю від 21.09.2013 р. на відхід суден «Bianca К» та «Ingul» у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 23.09.2013 р. на відхід самохідної баржі «Ingul» з вантажем у кількості 1201,097 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

-генеральну декларацію від 25.09.2013 р. на відхід самохідної баржі «Ingul» з вантажем у кількості 1217,701 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 27.09.2013 р. на відхід самохідної баржі «Ingul» з вантажем у кількості 1220,488 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 29.09.2013 р. на відхід самохідної баржі «Ingul» з вантажем у кількості 1217,999 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 01.10.2013 р. на відхід самохідної баржі «Ingul» з вантажем у кількості 1222,736 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 03.10.2013 р. на відхід самохідної баржі «Ingul» з вантажем у кількості 1220,374 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 05.10.2013 р. на відхід самохідної баржі «Ingul» з вантажем у кількості 1222.616 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 07.10.2013 р. на відхід самохідної баржі «Ingul» з вантажем у кількості 1216,539 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 09.10.2013 р. на відхід самохідної баржі «Ingul» з вантажем у кількості 1200,251 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 11.10.2013 р. на відхід самохідної баржі «Ingul» з вантажем у кількості 1220,035 т. дизельного палива у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення;

- генеральну декларацію від 13.10.2013 р. на відхід самохідної баржі «Ingul» з вантажем у кількості 1217,575 т. бензину у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення.

Таким чином, засвідченням вищевказаних документів, ОСОБА_16 , ОСОБА_18 і ОСОБА_17 здійснювали митне оформлення вантажів (нафтопродуктів), які мали бути транспортовані за межі митної території України через термінал ТОВ «Лагуна-Рені», розташований на території Ренійського морського торговельного порту, за адресою: Одеська обл., м. Рені, вул. Дунайська, 188 по наступним митним деклараціям: ЕК 11 РР 500090000/2013/356; ЕК 11 РР 500090000/2013/372;

ЕК 11 РР 500090000/2013/419; ЕК 11 РР 500090000/2013/441; ЕК 11 РР 500090000/2013/444;

ЕК 11 РР 500090000/2013/460; ЕК 11 РР 500090000/2013/476,

ЕК 11 РР 500090000/2013/479; ЕК 11 РР 500090000/2013/552,

ЕК 11 РР 500090000/2013/596; ЕК 11 РР 500090000/2013/619,

ЕК 11 РР 500090000/2013/655; ЕК 11 РР 500090000/2013/656,

ЕК 11 РР 500090000/2013/682; ЕК 11 РР 500090000/2013/745,

ЕК 11 РР 500090000/2013/750; ЕК 11 РР 500090000/2013/751,

ЕК 11 РР 500090000/2013/800; ЕК 11 РР 500090000/2013/885,

ЕК 11 РР 500090000/2013/936; ЕК 11 РР 500090000/2013/964,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1000; ЕК 11 РР 500090000/2013/1071,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1089; ЕК 11 РР 500090000/2013/1120,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1141; ЕК 11 РР 500090000/2013/1146,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1172; ЕК 11 РР 500090000/2013/1178,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1200; ЕК 11 РР 500090000/2013/1225,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1226; ЕК 11 РР 500090000/2013/1242,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1243; ЕК 11 РР 500090000/2013/1265,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1266; ЕК 11 РР 500090000/2013/1294,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1312; ЕК 11 РР 500090000/2013/1313,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1372; ЕК 11 РР 500090000/2013/1374,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1378; ЕК 11 РР 500090000/2013/1390,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1405; ЕК 11 РР 500090000/2013/1460,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1468; ЕК 11 РР 500090000/2013/1494,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1499; ЕК 11 РР 500090000/2013/1532,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1588; ЕК 11 РР 500090000/2013/1589,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1654; ЕК 11 РР 500090000/2013/1663,

ЕК 11 РР 500090000/2013/1666; ЕК 11 РР 500090000/2013/1670.

В результаті злочинних дій ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , які з 07.12.2012 р. по 28.02.2014 р., здійснювали митне оформлення вантажів (нафтопродуктів), які мали бути транспортовані за межі митної території України через термінал ТОВ «Лагуна-Рені», розташований на території Ренійського морського торговельного порту, за адресою: Одеська обл., м. Рені, вул. Дунайська, 188-Б та за оформленими ними митними деклараціями спричинено Державі України збитки у сумі 1 806 381 226, 71 грн., у тому числі: податок на додану вартість у сумі 975 628 168, 50 грн., акцизний податок у сумі 803 716 151, 60 грн., екологічний податок у сумі 27 036 906, 61 грн. Сума заподіяних матеріальних збитків більш ніж у 250 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, встановлений на момент вчинення злочинів, та являється тяжкими наслідками.

Сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівником митного органу з печаткою № 938 ОСОБА_16 складає - 113 147 611,69 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 57 175 547,22 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 54 204 893,45 грн., екологічний податок - 1 767 171,02 грн.).

Сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівником митного органу з печаткою № 917 ОСОБА_18 складає - 135 531 938,26 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 61 803 792,49 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 71 384 506,42 грн., екологічний податок - 2 343 639,35 грн.).

Також, сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівником митного органу з печаткою № 949 ОСОБА_17 складає - 45 857 976,83 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 23 461 626,64 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 21 719 427,45 грн., екологічний податок - 676 922,74 грн.).

Крім того, сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівниками митного органу з печаткою: № 938 ОСОБА_16 , № 917 ОСОБА_18 , № 949 ОСОБА_17 складає - 237 527 572,92 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 141 231 843,40 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 93 153 192,02 грн., екологічний податок - 3 142 537,50 грн.).

Сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівниками митного органу з печаткою: № 938 ОСОБА_16 , № 917 ОСОБА_18 складає - 1 008 963 256,29,40 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 544 334 743,20 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 449 198 283,70 грн., екологічний податок - 15 430 229,39 грн.).

Також, сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівниками митного органу з печаткою: № 938 ОСОБА_16 , ОСОБА_17 складає - 61 363 143,95 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 40605069,99 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 19929698,96 грн., екологічний податок - 828375,00 грн.).

Крім того, сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівниками митного органу з печаткою: № 917 ОСОБА_18 , № 949 ОСОБА_17 складає - 203 989 725,80 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 107 015 545,60 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 94 126 149,63 грн., екологічний податок -2 848 030,61 грн.).

Таким чином, ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 обвинувачуються у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених:

- ч.1ст.255 КК України (в редакції Закону України № 2341-III від 05 квітня 2001 року) за кваліфікуючими ознаками: участь у злочинній організації, участь у злочинах, вчинюваних такою організацією;

- ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.3ст.212 КК України (в редакції Закону України № 4025-VI від 15 листопада 2011 року) за кваліфікуючими ознаками: пособництво в умисному ухиленні від сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, що призвело до фактичного ненадходження до бюджетів коштів в особливо великих розмірах, вчинене за попередньою змовою групою осіб, у складі злочинної організації;

- ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.1ст.364 КК України (в редакції Закону України № 746-VII від 21 лютого 2014 року) за кваліфікуючими ознаками: зловживанні владою та службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої фізичної та юридичної особи використанні службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, вчинене у складі злочинної організації;

- ч.4ст.28, ч.1ст.366 КК України (в редакції Закону України № 222-VII від 18 квітня 2013 року) за кваліфікуючими ознаками: складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, а також внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчинене у складі злочинної організації.

Обвинувачені ОСОБА_16 , ОСОБА_17 та ОСОБА_18 винними себе у пред`явленому їм обвинуваченні не визнали в повному обсязі, пояснивши, що вони чесно та сумлінно виконували свої посадові обов`язки із суворим додержанням вимог усіх законів та інших нормативних документів, ніяких протиправних дій не скоювали, пред`явлене ним обвинувачення вважають надуманим та необгрунованим.

Представник державного обвинувачення у ході судового розгляду на пред`явленому обвинуваченні наполягав, вважає, що дії обвинувачених кваліфіковано вірно та вина обвинувачених у вчиненні інкримінованих їм злочинів повністю підтверджується сукупністю досліджених у судовому засіданні доказів: показаннями свідків, письмовими доказами.

У зв`язку із вищезазначеним, виходячи з положень ст. 349 КПК України, докази по справі досліджені судом у повному обсязі.

Виходячи з позиції сторони обвинувачення вина ОСОБА_16 , ОСОБА_17 та ОСОБА_18 у вчиненні інкримінованих їм злочинів підтверджується показами допитаних у судовому засіданні свідків обвинувачення.

Свідок ОСОБА_45 у судовому засіданні пояснив, що із обвинуваченими він особисто не знайомий, бачив їх на допиті. З 2012 по 2014 р.р. він працював на підприємстві ТОВ «Лагуна-Рені» в якості представника підприємства, йому було надано доручення на виконання представницьких функцій, а також надано право управління персоналом. У листопаді -грудні ним були надані вказівки про внесення недостовірних даних по нафтопродуктах на підприємстві ТОВ «Лагуна-Рені». На підприємстві проводилось лише документальне оформлення перевалки нафтопродуктів, потім документи подавались до митниці. Оформленням вантажу він не займався, цим займалась ОСОБА_70 за вказівкою ОСОБА_71 . Які самі документи оформлювались, він не знав, оскільки він не був службовою особою, також не знав чи фактично надходили на підприємство нафтопродукти. Документи, які оформлювались на підприємстві за його вказівкою щодо перевантаження і перевалки нафтопродуктів не відповідали дійсності, оскільки вантажу фактично не було. На підприємстві він був присутнім час від часу на протязі 2012 -2013 р.р., за цей час ніяких транспортних засобів на підприємстві він не бачив. Під час свого знаходження на підприємстві, він жодного разу не контактував з органами митниці, на території підприємства представників митниці не бачив. Свідок пояснив, що він звертався до керівництва з питанням чи не буде у нього проблем з митними та правоохоронними органами, у зв`язку з тим, що на підприємстві оформлюються документи, які не відповідають дійсності щодо перевантаження нафтопродуктів, але йому пояснили, що це його не стосується. До нього жодного разу не звертались працівники ТОВ «Лагуна Рені» з приводу того, що у них можуть бути проблеми при митному оформленні документів. Також свідок пояснив, що він не знає як оформлювалось судно, хто входив у склад комісії, а також що таке маніфест та коносамент, з працівниками митниці він особисто не контактував, оформленням вантажу не займався. Нікому з працівників підприємства він не вказував до кого конкретно з працівників митниці їм необхідно було звертатись при митному оформлені. Також свідок пояснив, що його було притягнуто до кримінальної відповідальності за ст.ст. 212,366,364-1 КК України.

Свідок ОСОБА_28 пояснила, що обвинувачених не знає, з ними не знайома, щодо фактів скоєння обвинуваченими злочинів їй нічого не відомо. Вона працювала в ТОВ «Лагуна Рені» з 2005 р. бухгалтером, а з серпня 2017 р. - директором, на цю посаду її призначив ОСОБА_72 . З грудня 2012 р. підприємство почало займатися перевалкою нафтопродуктів. Вона знала, що відбувається на підприємстві, але документи не контролювала тому, що були експедитори, диспетчери які займалися цими документами. Експедиторами працювали ОСОБА_73 та ОСОБА_74 , з ними окремо не спілкувалась про їх обов`язки, вони продовжували працювати і все. Після зміни власника підприємства ТОВ «Лагуна-Рені» у 2012 р.була змінена технологія підприємства, побудований трубопровід, роздруковувалися договори, оплачувалися рахунки. Вона не бачила, чи здійснювалась перевалка нафтопродуктів, не мала до цього відношення. З 2013р. на підприємстві, представником нового керівництва був ОСОБА_72 , який був засновником підприємства, та мав довіреність від власника. Він приймав участь безпосередньо в керівництві до якогось періоду, але після того, як вона стала директором, він вже не знаходився на підприємстві. Вона здійснювала керівництво підприємством, займалась договорами та платіжами працюючого підприємства за перевалку, використання причалу, всі рахунки сплачувала ТОВ «Лагуна-Рені», серед контрагентів був і порт ОСОБА_75 . Їй відома була фірма «Беліз» оскільки від неї також надходили платежі. Судна та несамохідні баржі на причал ТОВ «Лагуна-Рені» заходили, чи були вони повні чи ні, вона не знає, назви суден не пам`ятає. Комплекс прямого зливу нафтопродуктів на судна не включався. Нею підписувались договори щодо перевалки нафтопродуктів, вони виконувались, згідно договорів кількість була відпрацьована. Згідно вказаних договорів повинні були бути поставки нафтопродуктів до ТОВ «Лагуна-Рені», але фактично не здійснювались та фактично перевалки не було, такі висновки вона зробила по зайнятості колективу. З митними документами вона не працювала. Пояснила, що була засуджена Київським районним судом м. Одеса, уклала угоду, щоб уникнути більш суворішого покарання.

Свідок ОСОБА_31 пояснила, що працювала в ТОВ «Лагуна-Рені», була головним диспетчером по нафтопродуктах, та в її обов`язки входили перевірка вантажу та внесення даних до журналу. У видаткові відомості вносились номери автомобілів, кількість вантажу, який надходив, номери декларацій. Вантаж відходив суднами, але по суднам вона нічого не складала. Документи по зкрапленому газу та нафтопродуктах підписувала вона. Дані які вона вносила в документи, приходили електронною поштою, вона роздруковувала CMR це документ на авто, на них не було ані печатки, ані підпису. Печатки проставляли у них в кабінеті, пам`ятає тільки назву їх підприємства ТОВ «Лагуна-Рені». Свідок складала документи від імені Бальчу, інколи ставила підпис, схожий на його. В реєстрах не було вказано марки транспортних засобів, а лише номери машин. Пам`ятає, що під погрузку приходили судна «Марія», «Атлантік», приблизно 5-6 суден приходило кожен день. Транспортні засоби теж були кожен день, одні й ті ж авто 5-6 машин, однак вона не бачила щоб транспортні засоби приєднувались до комплексу, їй приносили доручення, цей документ підтверджував що нафтопродукти вибули з підприємства. Ій, як диспетчеру, ОСОБА_72 вказівок не давав. Були нафтопродукти чи ні вона не знає, оскільки нікуди не виходила. Їй не відомо, чи знали митники, що документи які оформлюються, підроблені, експедитор їй про це не говорив. Пам`ятає фірму одержувача та фірму відправника «Заведон», коли ставили печатки на CMR, неіснуючих фірм, митникам про це не казала. Також пояснила, що вона була притягнута до кримінальної відповідальності за підробку документів і засуджена.

Свідок ОСОБА_32 у судовому засіданні пояснив, що він знайомий із обвинуваченими по роботі, з 2011р. працював в ТОВ «Лагуна-Рені» на посаді експедитора та у його посадові обов`язки входило оформлення документів, а саме: приймальних актів, доручень, коносаментів, які стосувались газу та нафтопродуктів. Перевалка зкрапленого газу у ТОВ «Лагуна-Рені» проводилась з 2011-2012р.р. Свідок пояснив, що оформлення документів при перевалці нафтопродуктів проводилось натупним чином. До його обов`язків входило оформлення приймального акту, через диспетчера приходили електронні документи, накладна та реєстр. За цими документами йому треба було скласти приймальний акт, доручення, відомості у декількох екземплярах, далі необхідно було віддати все у митницю на початок завантаження, потім забрати з митних органів, розвести по порту і інших інстанціях та чекати телефонного дзвінка про завершення навантаження, після чого він складав коносамент і маніфест і знову розвозив в митницю документи, чекав поки оформлення закінчать, забирав та розносив по порту. У грудні 2012 р., коли почалася перевалка нафтопродуктів, він передавав ОСОБА_76 , ОСОБА_77 та ОСОБА_78 митні документи щодо оформлення перевалки зкрапленого газу, вони сиділи у кабінеті працівників митної служби. ОСОБА_72 надавав вказівки коли їхати та залишати документи. До початку перевантажування він оформляв доручення на погрузку, CMR реєстри, які приходили на електронну пошту, робив копію, в них інколи містилися не всі необхідні печатки. Потім він проставляв мокру печатку перевізників і підприємства. Коли він передавав ці документи до митного органу, жодного разу претензії по складанню цих документів до нього не було. Він же забирав документи у митників, оскільки без дозволу митниці починати завантаження нафтопродуктів не можна. За його зміну оформлювалось близько 1500-2000 тонн нафтопродуктів. При оформленні доручення дані вносились з приймального акту, який надавав головний диспетчер, інколи цифри відрізнялись. Приймальний акт складався на підставі CMR, доручення складалось виходячи з даних скільки вантажу може прийняти судно, цю інформацію він отримував також від диспетчера. Кількість нафтопродуктів, яка надходила і яка вивантажувалась не відрізнялась, оскільки вантажу виходило стільки ж, скільки і надходило. За три роки роботи він жодного разу не був присутнім при завантаженні нафтопродуктів. Машини могли відвантажуватися і за його відсутності, він не постійно знаходився на території підприємства. Документи на вантаж митникам передавав саме в той кабінет, в який йому вказував ОСОБА_72 . Із ОСОБА_79 знайомий по роботі. Пояснив, що були випадки відсутності підпису та печатки на документах, про це нікому не доповідав. Додав, що ОСОБА_72 - це людина, яка з`явилась на підприємстві з 2012р., ОСОБА_80 їм представив ОСОБА_81 , який на той момент був директором. Коносаменти та маніфести оформлював експедитор, печатку ставить підприємство Лагуна-Рені, дані вносяться із доручення, також ставиться печатка судна (капітана та механіка), митниці. Зазначені документи він мав передати митниці. Підтвердив, що йому відомо про фірму «Завідон», вантаж оформлювався на неї, претензій та нюансів ніяких при оформленні не було. Свідок пояснив, що він притягується до кримінальної відповідальності, проти нього ведеться досудове розслідування за оформлення не існуючого вантажу. За законом він мав доповідати, що документи неправильно складаються, митні служби нічого не знали, ні в які правоохоронні органи він не звертався. Працівники митної служби йому не розказували, що кожні три місяці органи досудового розслідування вилучали усі складені ними документи і які були складені митниками у зв`язку з порушення митного законодавства. Свідок пояснив, що на підприємстві були збори, де ОСОБА_72 повідомив що буде незаконна перевалка, працівники митниці про це не знали, ОСОБА_72 просив нікому не говорити про це.

Свідок ОСОБА_36 у судовому засіданні пояснив, що йому нічого не відомо про скоєння будь-яких злочинів ОСОБА_82 , ОСОБА_83 та ОСОБА_84 . Сам він працював у ТОВ «Лагуна - Рені» на посаді експедитора з 01.04.2013 р., у його обов`язки входило виготовлення таких документів як: доручення, маніфест та коносамент. Ці документи складались на підставі приймальних актів, з яких бралась інформація про кількість вантажу, та номерів автомобілів, так само оформлювались коносамент та маніфест. Коносамент та маніфест підписували капітан судна або представник судна. Доручення на навантаження судна складав та підписував він, потім відвозив їх та митницю, де ставилась печатка, потім відвозив документ в диспетчерську порту, один екземпляр надавався представнику судна, потім здійснювалось завантаження судна. Митні документи на перевалку вантажу в митниці він передав тому, хто був на зміні, тобто ОСОБА_76 , ОСОБА_78 або ОСОБА_77 , причому конкретних прізвищ ОСОБА_72 йому не називав, а тільки пояснив до якого кабінету необхідно було заходити. На ЦМР були мокрі печатки, підписів не було, однак жодного разу працівниками митниці документи не були повернуті у зв`язку із відсутністю підписів. Митне оформлення проходило наступним чином: доручення заносилось до інспектора, якщо він був вільним, то оформлював відразу, якщо ні - то на протязі години. Маніфест - це транспортний документ на судно, коносамент банківський документ. Документи, які він оформлював, підтверджували факт того, що нафтопродукти покидали термінал ТОВ «Лагуна - Рені» та залишали порт. З огляду на роботу підприємства не було видно того, що нафтопродукти дійсно надходили та відвантажувались. Він займався оформленням перевалки нафтопродуктів в період з 01.04.2013 р. по 01.04.2014 р., причому коли він прийшов на роботу 01.04.2013 р., йому відразу було відомо, що він буде фіктивно оформлювати вантаж і за весь цей період він оформлював перевалку неіснуючих нафтопродуктів, до його обов`язків не входило перевіряти кількість вантажу на судні або контролювати момент перевалки. ОСОБА_72 , який був представником власника ТОВ «Лагуна Рені» (хоча його документів він ніколи не бачив) дав йому вказівку нікому не говорити про фіктивну перевалку вантажу, за цей період було оформлено великий об`єм вантажу. На підприємстві не було необхідної кількості машин, які б могли доставити дану кількість нафтопродуктів на територію ТОВ «Лагуна - Рені». Про фіктивність перевалки нафтопродуктів свідчило також те, що CMR надходили електронною поштою, а повинні були надходити разом із машинами. Які дії здійснювала комісія по перевалці нафтопродуктів та чи надався дозвіл на навантаження та вихід з порту, він не знає, оскільки цим займається агент. Працівниками митниці жодного разу йому не ставилось питання про те, чи дійсно проводиться перевалка нафтопродуктів та в якому обсязі. Про вилучення підготовлених ним документів правоохоронними органами працівники митниці йому також не повідомляли. Періодично, він бачив як до терміналу ТОВ «Лагуна Рені» підходили судна. Були випадки, що замість його підпису, ОСОБА_74 , ОСОБА_85 , ОСОБА_86 був поставлений інший підпис у документах. До складу комісії він не входив, до неї входили митники, прикордонники та агент. В накладних ніхто не підписувався, на них лише ставили печатку. З фірм - отримувачів вантажу він пам`ятає лише одну «Завідон», однак не знає, чи зверталась ця фірма до ТОВ «Лагуна - Рені» із претензіями про неотримання вантажу, або отримання його в недостатніх об`ємах чи неналежної якості. Також він не говорив представникам митниці, що він ставить печатки на накладних, особистих номерів печаток співробітників митниці він не пам`ятає. Він жодного разу не бачив, щоб був запрошений сюрвєєр на перевалку нафтопродуктів, при оформленні зрідженого газу сюрвєєр був. Сюрвєєра запрошує або продавець або покупець, це питання довіри один одному Також свідок пояснив, що він притягувався до кримінальної відповідальності за фатом підробки документів і у нього була укладена з прокурором угода, покарання один рік умовно. Він усвідомлював, що він вчиняє протиправні діяння, однак боявся втратити роботу, оскільки іншої роботи в місті немає.

Свідок ОСОБА_27 пояснив, що йому нічого не відоме про факти скоєння злочинів ОСОБА_82 , ОСОБА_83 та ОСОБА_84 .

Свідок ОСОБА_47 пояснив, що обвинувачених не знає. З 2013р. до лютого 2014 р. він працював на посаді капітана на наливних суднах. На роботу його взяв пан ОСОБА_87 , про участь у якихось неправомірних діях йому ніхто не говорив, після першого рейсу йому сказали, що це якась державна компанія та працюємо як є, прізвищ ніхто не називав.

Вантаж перевозили несамохідні баржі, за документами возили бензин, а фактично вантажу не було. Пунктом призначення була Тульча (Румунія), але судна не доходили до пункту призначення, вони доходили до 61 милі, після чого дзвонили з офісу або агент із Ізмаїлу, вони повертались до порту Рені та, здається, знов виходили, але точно вже не пам`ятає. При відході судна із порту Рені він підписував коносамент, де вказувалось кількість вантажу на борту, їх приносив представник ТОВ «Лагуна-Рені», прізвищ не пам`ятає. При наливі вантажу не був присутнім, до складу комісії він не входив, це обов`язок ст. помічника, але він їх бачив через ілюмінатор. Про фактичну відсутність нафтопродуктів на судні він знав по приблизній осадці судна. Чи були опломбовані трюми судна йому не відомо, це обов`язок ст. помічника. Завантаження здійснювалось при закритих люках, там є спеціальні датчики, ніхто особисто їх не перевіряв, це обов`язок суднового помічника, на вимогу працівника митниці могли відкрити люк і подивитися що там. Пояснив, що коносамент і маніфест - це вантажні документи, маніфест - ця загальна кількість вантажу на судні, підписує або капітан, або помічник, печатка ставиться суднова. Без підпису капітаном цих двох документів не було б можливим оформити вантаж та вивезти за межі митного кордону. Документи на завантаження судна оформляли представники ТОВ «Лагуна-Рені». Вийти з порту Рені без прийняття комісією та дозволу митних і прикордонних служб вони не могли. Свідок пояснив, що звертався до фірми із питанням про те, що судно порожнє, але співробітникам правоохоронних органів і митникам він нічого не говорив.

Свідок ОСОБА_88 пояснив,що обвинувачених він десь бачив, але не пам`ятає де, також пояснив, що йому не відомо, що інкримінують обвинуваченим, він вже давав покази по цій справі прокурору. У період з 2012-2014р.р. він працював на посаді капітана судна «Марія», але у лютому 2014р. його та судно зняли з відходу. За призначенням, судно «Марія» - наливний танкер, може перевозити і паливо, до судна приєднувались несамохідні баржі. В період його праці він особисто нічого не оформляв, усі документи готовились агентами в порту, він за обов`язками своїми підписував лише коносамент та маніфест це документи свідчать про вантаж, кількість і його призначення. Після того, як він підписував коносамент і маніфест, документи забирав агент і оформляв по інших інстанціях. Від нього вимагалося підписати лише ці документи. Він, як капітан судна, при відході судна з порту з документально підписаним коносаментом і маніфестом без дозволу органів митниці і прикордонників вийти не міг. Пояснив, що він не має відношення до опломбованого вантажу. Фактично вантаж, який був зазначений у коносаменті і маніфесті, на судна не завантажувався. Як взагалі перевірити вантаж не знає, оскільки він не фахівець, а взагалі для цього наймають сюрвєєра, але на судні він його не бачив. На території ТОВ «Лагуна-Рені» були дві, три фури може і п`ять, точно стверджувати не може. Коли проходили через центральну прохідну, для автомобілів був окремий в`ізд, через який проїздили ці фури, у приміщенні підприємства він жодного разу не був, оскільки там все огороджено. Виходили працівники, була бригада чоловік 7- 8, вони підходили до шлангів приєднували їх, але він туди не підходив. Усі питання по приєднанню шлангу повинні бути обговорені з відправником, вони могли проводити якісь дії тільки стосовно судна, наприклад вентиль, якійсь відкрити. Свідок пояснив, що документами на завантаження судна займаються експедитори та агенти, комісію замовляє агент, він повністю контактує з владою. Вони, як члени екіпажа, під час огляду судна, зобов`язані бути в цей час на судні: надавати необхідні папери, показати приміщення. Він, як капітан, не має відношення до подання документів до митниці,оскільки вони іноземці, судно під іноземним прапором. Ні митникам, ні правоохоронним органам, він не заявляв що судна порожні, що документи містять неправдиві відомості, спочатку він це оголосив власнику, а потім працював так як і усі інші. Також він пояснив, що притягався до кримінальної відповідальності, але за якими статям, не пам`ятає.

Свідок ОСОБА_50 у судовому засіданні пояснив, що він особисто підсудних не знає, обличчя знайомі по роботі, ніяких фактів скоєння злочинів ОСОБА_82 , ОСОБА_89 та ОСОБА_90 за цією справою йому невідомо. В період з грудня 2012 р. по лютий 2014 р. він працював на т/х «Атлантік керіел» на посаді старпома, потім на посаді капітана та капітаном т/х «Брігіта К». Ці судна є танкерами та за документами перевозили дизель та бензин. Вони заходили в порт Рені, підключали шланг, людей всіх відпускали додому, таким чином люди на борту не знаходились, потім приїжджали на відхід. Як капітан судна він підписував суднові ролі, генеральні декларації, можливо маніфести, оскільки маніфести може підписувати і агент, як довірена особа. У період з грудня 2012 р. по лютий 2014 р. на відхід судна приходила прикордонна та митна служба, проводились стандартні процедури: оформлення документів, огляд судна. З приводу заявленого об`єму вантажу, свідок пояснив, що не може сказати чи відповідало воно дійсності, оскільки на «око» цього не визначиш. За прийняття вантажу на борт судна повинен був відповідати старший помічник капітану, до судна підключалися шланги та закачувалось паливо, однак, у зв`язку з тим, що їх всіх відпускали додому, старпом не контролював цього процесу, цім займалося сам термінал. Він особисто також жодного разу не був присутнім при завантаженні судна, що було в трюмах, він не знає, оскільки до трюмів не заглядав, на лічильник уваги не звертав, за документами судно не завжди було повністю заповнено. Як у судноводія, в нього не було завдання займатись завантаженням або вивантаженням вантажу, пломби на трюмах були, ніхто із керівництва порту з ним не домовлявся з приводу завантаження судна. Коносамент - це вантажний документ, в якому зазначається кількість вантажу, сам вантаж та його якість, маніфест, по суті теж саме, вони схожі між собою. Він, як капітан судна, відповідає за все, але є правила, що може підписувати помічник, агент або третій помічник, тому на даний час він не може відповісти які документи він підписував, оскільки він багато чого підписував та той час, суднові ролі, декларації, не виключає що і коносаменти були. Відправка вантажу за межі митного кордону не можлива без підписаного коносаменту та маніфесту. Свідок пояснив, що він бачив обвинувачених, але стверджувати, що саме вони приходили, як представники митниці, не може, їх прізвища йому взагалі нічого не говорять. До складу комісії при відході входить прикордонна служба, митна служба та портонагляд. На момент, коли він був капітаном на даних суднах, до нього з боку контролюючих органів питань з оформлення судна не було. Ці судна виходили з порту Рені та за документами відправлялись у Тульчу (Румунія), однак по факту доходили до 61 милі, до трюму не заглядали, оскільки не було такої команди, перед ними було завдання дістатися із пункту А до пункту Б. На питання з приводу показів, які були надані ним в ході слідства, з приводу того, що, працюючи капітаном т/х «Атлантіл керіел» та т/х «Брігіта К» він фактично не бачив наявності нафтопродуктів, свідок пояснив, що це були його умовисновки, оскільки він дивився лише на осадку, і можливо, дійсно не було тієї кількості вантажу, яке було зазначено в документах, у зв`язку із невідповідністю осадки, можливо зробити висновок про невідповідність заявленого вантажу, за зовнішнім виглядом судна (осадка судна), вбачалася ця невідповідність, однак йому сказали не ставити зайвих запитань. Про свої сумніви щодо завантаженості судна він не повідомляв працівників митниці.

Відносно нього було порушено кримінальне провадження за цими фактами, за підробку документів, однак воно було закрито за строками давності.

Свідок ОСОБА_91 пояснив, що він знайомий із обвинуваченими, знаходиться з ними у службових відносинах, про факти скоєння злочинів ОСОБА_82 , ОСОБА_83 , ОСОБА_90 , йому не відомо. В період з грудня 2012р. по 2014р. він займав посаду інспектора прикордонної служби, в його посадові обов`язки входило огляд морских та річкових транспортних засобів. В період з 2012 р. по 2014 р., він входив до складу комісії разом із обвинуваченими, як представник прикордонної служби, з оформленням відходу суден з вантажем нафтопродуктів з порту м. Рені, яке оформлялось ТОВ «Лагуна - Рені». Назви суден не пам`ятає, у період з грудня 2012р. по 2014р. ніяких перевірок в ТОВ «Лагуна - Рені», не було, ніхто із представників судновласників, капітани, помічники або агенти фірми не заявляли про те, що вантаж на судні не перевозився, порушень митних правил виявлено не було. Старший зміни сповіщає про те, що приходить судно та дає вказівки на огляд транспортного засобу, потім із супроводом когось з команди і співробітниками митниці, оглядають судно та доповідають про те, чи виявлені порушення. Огляд судна проводиться утрьох разом із капітаном та з представником митниці, в ході огляду вони можуть зайти в усі приміщення, попросити відкрити шафи, але, якщо приміщення опломбовано, відкривати його вони права не мають. Після доповіді про наявність чи відсутність порушень огляд закінчується. В результаті огляду судна складається комісійний акт, цей акт складається разом із митною службою, окремо граф для кожної служби немає Також свідок зазначив, що порушень митних правил при виході суден з порту Рені не було.

Свідок ОСОБА_92 пояснив, що знайомий із обвинуваченими та знаходиться з ними у службових відносинах, про якісь факти скоєння злочинів ОСОБА_82 , ОСОБА_83 та ОСОБА_84 йому не відомо. У лютому 2013 р. він був прийнятий у відділ ДПС Рені ст. техніком, до його обов`язків входило: функціонування пункту пропуску, забезпечення технікою і спецтехнікою, оформлення транспортних засобів, він був старшим зміни. У період 2013 - по 2014 р.р. він як представник прикордонної служби входив до складу комісії разом із ОСОБА_82 , ОСОБА_83 та ОСОБА_84 , як представниками митниці по оформленню відходу суден із вантажем нафтопродуктів з порту Рені, яке оформлювалось підприємством ТОВ «Лагуна-Рені». Вони, згідно із законом, навіть не мають права брати документи або навіть копії цих документів, що стосуються вантажу. Вони тільки фіксували кількість вантажу, підписували загальні довідки про те, що такий вантаж був присутнім на даному засобі. При оформленні вантажу проставлялась печатка, на печатці пишеться назва транспортного засобу, а також назва та кількість вантажу, дані можна узяти з маніфесту, зі слів капітана, а також з суднової ролі, неважливо з якого документу були узяті дані. Прикордонники не здійснюють контролю за оформленням вантажу, у складі комісії цей контроль, напевно, веде митниця. ОСОБА_93 та ОСОБА_90 входили до складу комісії при огляді суден, вони запитували капітана чи є сторонні особи, проводили огляд транспортного засобу, а потім вже документально все оформлювали, якщо не було ніяких заяв, то оформлювали та відїзжали. Акт підписували усі члени комісії, а саме представники прикордонної служби, митної, капітан судна і агент, печатку ставили капітан, митна і прикордонна служби. Якщо були б виявлені якісь порушення, то було б складено такий же акт, тільки із зазначенням у ньому виявлених порушень та було б складено протокол. Але, за період його роботи ніяких порушень при перевірках не було.

Свідок ОСОБА_94 у судовому засіданні пояснила, що із підсудними знайома по роботі. В період з грудня 2012 р. по лютий 2014 р. вона працювала на посаді старшого інспектора пункту пропуску Рені порт, до її обов`язків входило перевірка документів, організація служби при оформлення транспортних засобів, команди судна, також недопущення сторонніх осіб на судно та недопущення ввозу або вивозу заборонених продуктів. Також вона, як представник прикордонної служби, а ОСОБА_93 , ІНФОРМАЦІЯ_6 та ОСОБА_90 , як представники митної служби, входили до складу комісії з оформлення відходу суден з порту Рені, оформлення яких проводилось підприємством ТОВ «Лагуна Рені». До неї, як до представника прикордонної служби, жодного разу не звернувся ані капітан судна, ані представник агентуючої фірми, або якась інша посадова особа, із заявою про те, що судно оформлено з вантажем, а насправді вантаж не перевозиться, що таким чином здійснюється злочин, який порушує митні правила. Вона, як представник прикордонної служби, працює за технологічною схемою, яка затверджена Мінюстом, оформлення судна проходить повністю усім складом комісії. Вона не має відношення до вантажу, його оформленням займається митниця, які конкретні дії проводились митниками, їй не відомо.

За результатом комісійного огляду судна акт заповнювала вона, питала у представників митниці ОСОБА_95 , Кирмиза та Вєльц, чи були виявлені якісь порушення. Вона не може із впевненістю сказати про те, що судна виходили без порушення митних правил на межі митної території України, оскільки вона не працює на митниці. Також вона не пам`ятає, який основний вид вантажу був на танкерах в період з грудня 2012 р. по лютий 2014 р. Інформацію про кількість вантажу надавав агент, у зв`язку з чим вона не може із впевненістю сказати, що кількість вантажу, яка була зазначена в акті, відповідала наявності вантажу по факту. Жодного разу не вживалися дії комісією, або іншими особами, з перевірки наявності вантажу на танкері при виході його за межі митної території України, оскільки при огляді судна підлягають огляду житлові, нежитлові та зовнішні приміщення судна, вантажні трюми підлягають огляду лише, якщо вони порожні, досмотрова група не має дозволу знімати пломби та перевірити вантажні трюми судна.

За результатами огляду акт заповнювала вона, розписувались у ньому усі члени комісії, усі служби ставлять свою печатку, до акту вона заносила дані, які їй говорили, вона відповідала лише за прикордонну сторону питання. Коли судно знаходиться біля причалу, зазвичай воно швартується бортом, тому неможливо визначити, завантажено судно чи ні, оскільки судно знаходиться на рівні з причалом і його видно лише зверху, принаймні це неможливо візуально.

Свідок ОСОБА_96 у судовому засіданні пояснив, що йому не відомо про скоєння яких-небуть злочинів ОСОБА_82 , ОСОБА_89 , ОСОБА_90 . В період з грудня 2012 р. по лютий 2014 р. він працював у складі прикордонного наряду у пункті пропуску, до його обов`язків входило перевірка документів та внесення осіб до бази даних. Він, як представник прикордонної служби, а ОСОБА_93 , ІНФОРМАЦІЯ_6 та Вєльц, як представники митної служби, входили до складу комісії з оформлення відходу суден з порту Рені, оформлення яких проводилось підприємством ТОВ «Лагуна Рені». Відхід судна, за результатом комісійного огляду, оформлювався за технологічною схемою, із складанням акту комісійного огляду судна разом прикордонною та митною службами. Огляд місця зберігання вантажу не проводився, оскільки вантаж був вибухонебезпечним і була потрібна спеціальна екіпіровка, їм було заборонено проводити огляд такого вантажу, це передбачено внутрішніми документами прикордонної служби. Акт заповнював старший наряду, випадків, коли прикордонна служба не виявляла порушень, а митною службою було виявлено порушення не було, оскільки в них сумісний огляд. В акті ставляться печатки прикордонної, митної, ветеринарної та санітарної служб, він підтверджує захід та вихід судна з порту, без усіх печаток судно не може здійснити захід або вихід з порту. За період з грудня 2012 р. по лютий 2014 р., за результатом спільних перевірок суден, які оформлювались ТОВ «Лагуна Рені», ніяких порушень прикордонною та митною служби виявлено не було.

Свідок ОСОБА_97 судовому засіданні пояснив, що із обвинуваченими знайомий по роботі, йому не відомо про скоєння яких-небуть злочинів ОСОБА_82 , ОСОБА_89 , ОСОБА_90 . В період з грудня 2012 р. по лютий 2014 р. він працював у складі прикордонного наряду у пункті пропуску, до його обов`язків входило перевірка документів. Він, як представник прикордонної служби, а ОСОБА_93 , ІНФОРМАЦІЯ_6 та ОСОБА_90 (залежно від того з ким випадала зміна), як представники митної служби, входили до складу комісії з оформлення відходу суден з порту Рені, оформлення яких було проведено підприємством ТОВ «Лагуна Рені». В технологічній схемі є спеціальний акт, в якому робиться запис, хто був присутнім на момент оформлення, на момент приходу лікарі, представники митної служби, прикордонної служби та агент, на момент відходу - представники митної служби, прикордонної служби та агент. Він, як представник прикордонної служби, не мав відношення до оформлення вантажу та контролю. За період з грудня 2012 р. по лютий 2014 р. він пам`ятає, що проводився огляд судна « ОСОБА_98 ». При проведенні комісійного огляду судна, їм передають документи, де повинна бути печатка портонагляду, це судові ролі, декларації, заявка на оформлення судна та сам комісійний акт. Він ознайомлюється із документами, перевіряє паспорта, вносить данні до комп`ютера, досмотровий у цей час, проводить огляд судна на предмет зберігання наркотичних, тютюнових виробів та зброї. Далі завершується документальне оформлення, і судно готове до відходу. До його обов`язків не входило ходити разом із представниками митної служби під час огляду. Представники митної служби разом із досмотровим прикордонної служби оглядають нежитлові приміщення (для зберігання продуктів), каюти, перевіряють, щоб не було сторонніх на судні. Не було випадків, щоб капітан, або інший член екіпажу, повідомляв їм, що вантаж, який зазначений у документах, відсутній. Вони мають право оглядати всі приміщення на судні, якщо це не є небезпечним для життя. Трюми з нафтопродуктами вони не оглядають, оскільки це є небезпечно, крім того, трюми опломбовані. Перевірка вантажу входить до компетенції таможні. Відсутність пломби була б перешкодою для митного оформлення та випуску судна за межі країни.

За період з грудня 2012 р. по лютий 2014 р. за результатом сумісних перевірок суден, які оформлювались ТОВ «Лагуна Рені», ніяких порушень не було виявлено.

Свідок ОСОБА_99 у судовому засіданні пояснив, що він особисто обвинувачених не знає, візуально знає у зв`язку із службовою діяльністю. В період з грудня 2012 р. по лютий 2014 р. він працював інспектором прикордонної служби другої категорії в м. Рені, до його обов`язків входило огляд транспортних засобів - дорожніх та морських. Він, як представник прикордонної служби, а ОСОБА_93 , ІНФОРМАЦІЯ_6 та Вєльц, як представники митної служби, входили до складу комісії з оформлення відходу суден з порту Рені, оформлення яких було проведено підприємством ТОВ «Лагуна Рені». За період з грудня 2012 р. по лютий 2014 р. за результатом сумісних перевірок суден, які оформлювались ТОВ «Лагуна Рені» ніяких порушень не було виявлено, ніхто із представників судноволодільців, капітанів, помічників або представників агентуючої фірми на заявляв, що насправді вантаж не перевозився, у зв`язку з чим вчинявся злочин, або порушення митних правил.

Свідок ОСОБА_100 пояснив, що з обвинуваченими знайомий, так як працювали разом, входили разом до складу комісії. Він виконував обов`язки вартового біля трапу. Коли комісія перевіряла судно, він повинен був не запускати і не випускати нікого з судна. Назви і які саме це були судна, він не пам`ятає, тому що це було давно, перевіряти вантаж в його обов`язки не входило, що робили інші учасники комісії в цей час коли перевіряли судно, він не бачив тому, що трап знаходився на землі, а судно могло знаходитись вище або нижче трапу, в залежності від рівня води, а комісія була всередині судна. За той час, коли він був на службі, порушень ніяких не бачив і не чув про те, щоб хтось про таке говорив.

Свідок ОСОБА_101 , пояснив, що з обвинуваченими познайомився коли разом входили до склад однієї комісії, які перевіряли судна. Він працював інспектором по перевірці вантажу. Назви суден, які перевіряли не пам`ятає, тільки пам`ятає, що ходили до портів Болгарії Румунії та Молдови. Перевірки проводились у Ренійському порту усіма учасниками комісії, до складу якої він також входив. Перевірка проводилася візуально, також якщо були пломби на вантажу, перевірялась їх цілісність. Не було випадків при перевірці щоб був вантаж, але не було пломб, або навпаки були пломби але не було вантажу. На суднах, які вони перевіряли, порушень виявлено не було.

Свідок ОСОБА_102 пояснив, що знайомий із обвинуваченими по роботі, ніяких відомостей про скоєння ними злочину йому не відомо. З грудня 2012р. по 2014р. Він обіймав посаду інспектора інструктора прикордонної служби, входив до складу комісії при оформленні відходу суден з вантажем, але не пам`ятає назву підприємства та суден. Хто з обвинувачених теж входив до складу комісії, не пам`ятає.

За позицією сторони обвинувачення вина ОСОБА_16 , ОСОБА_17 та ОСОБА_18 у вчиненні інкримінованих їм злочинів також підтверджується наступними письмовими доказами:

Том 9

-міжнародними ТТН (а.с. 1-83, т. 9);

-митною декларацією форми МД-2 (а.с. 84, т. 9);

-реєстром № 1 номерів транспортних засобів (а.с. 85, т. 9);

-приймальним актом (а.с. 86, т. 9);

-міжнародними ТТН (а.с. 87-88, т. 9);

-судновою справою № 379 із доданими до неї документами (а.с. 89 -260, т. 9);

Том 11

-судновою справою № 379 із доданими до неї документами (продовження після тому № 9) (а.с. 1 -295, т. 11);

-судновою справою № 134 із доданими до неї документами (а.с. 295 -356, т. 11);

Том 12

-судновою справою № 134 із доданими до неї документами (продовження після тому №11) (а.с. 1 -265, т. 12);

-судновою справою № 273 із доданими до неї документами (а.с. 265 - , т. 12);

Том 13

-електронною декларацією (а.с. 1-3, т. 13);

-вантажним маніфестом (а.с. 4, т. 13);

-коносаментом (а.с. 5, т. 13);

-дорученням на відгрузку експортного, транзитного вантажу (а.с. 6, т. 13);

-письмовою вимогою директора компанії (а.с. 7, т. 13);

-приймальним актом (а.с. 8, т. 13);

-митною декларацією форми МД-2 із доповненням (а.с. 9- 10, т. 13);

-реєстром № 1 номерів транспортних засобів (а.с. 11-12, т. 13);

-видатковою накладною від 06.01.2013р. (а.с. 13, т. 13);

-міжнародними ТТН (а.с. 14-57, т. 13);

-вантажним маніфестом (а.с. 65, т. 13);

-електронною декларацією (а.с. 66-68, т. 13);

-вантажним маніфестом (а.с. 69, т. 13);

-коносаментом (а.с. 70, т. 13);

-видатковою накладною від 06.01.2013р. (а.с.71, т. 13);

-дорученням на відгрузку експортного, транзитного вантажу (а.с. 72, т. 13);

-письмовою вимогою директора компанії (а.с. 73, т. 13);

-приймальним актом (а.с. 74, т. 13);

-договором від 15.12.2008р. із додатками (а.с. 75-80, т. 13);

-митною декларацією форми МД-2 (а.с. 81- 82, т. 13);

-реєстром № 1 номерів транспортних засобів (а.с. 83-85, т. 13);

-міжнародними ТТН (а.с. 86-138, т. 13);

-електронною декларацією (а.с. 139-141, т. 13);

-вантажним маніфестом (а.с. 142, т. 13);

-коносаментом (а.с. 143, т. 13);

-видатковою накладною від 06.01.2013р. (а.с.144, т. 13);

-дорученням на відгрузку експортного, транзитного вантажу (а.с. 145, т. 13);

-письмовою вимогою директора компанії (а.с. 146, т. 13);

-договором від 15.12.2008р. із додатками (а.с. 147-152, т. 13);

-приймальним актом (а.с. 153, т. 13);

-міжнародними ТТН (а.с. 154-162, т. 13);

-судновою справою № 6 із доданими до неї документами (а.с. 163 -323, т. 13);

Том 14

-вантажним маніфестом (а.с. 1, т. 14);

-коносаментом (а.с. 2, т. 14);

-дорученням на відгрузку експортного, транзитного вантажу (а.с. 3, т. 14);

-письмовою вимогою директора компанії (а.с. 4, т. 14);

-електронною декларацією (а.с. 5-6, т. 14);

-видатковою накладною від 19.02.2013р. (а.с. 7, т. 14);

-електронною декларацією (а.с. 8-9, т. 14);

-митною декларацією форми МД-2 (а.с. 10, т. 14);

-реєстром № 1 номерів транспортних засобів (а.с. 11-13, т. 14);

-приймальним актом (а.с. 14, т. 14);

-видатковою накладною від 19.02.2013р. (а.с. 15, т. 14);

-міжнародними ТТН (а.с. 16-19, т. 14);

-вантажним маніфестом (а.с. 20, т. 14);

-коносаментом (а.с. 21, т. 14);

-дорученням на відгрузку експортного, транзитного вантажу (а.с. 22, т. 14);

-електронними деклараціями (а.с. 23-26, т. 14);

-письмовою вимогою директора компанії (а.с. 27, т. 14);

-митною декларацією форми МД-2 (а.с. 28, т. 14);

-реєстром № 1 номерів транспортних засобів (а.с. 29-30, т. 14);

-приймальним актом (а.с. 31, т. 14);

-реєстром № 2 номерів транспортних засобів (а.с. 32, т. 14);

-міжнародними ТТН (а.с. 33-86, т. 14);

-вантажним маніфестом (а.с. 87, т. 14);

-коносаментом (а.с. 88, т. 14);

-дорученням на відгрузку експортного, транзитного вантажу (а.с. 89, т. 14);

-письмовою вимогою директора компанії (а.с. 89, т. 14);

-електронними деклараціями (а.с. 90-92, т. 14);

-реєстром № 2 номерів транспортних засобів (а.с. 93, т. 14);

-приймальним актом (а.с. 94, т. 14);

-видатковою накладною від 19.02.2013р. (а.с. 95, т. 14);

-міжнародними ТТН (а.с. 96-113, т. 14);

-вантажним маніфестом (а.с. 114, т. 14);

-коносаментом (а.с. 115, т. 14);

-дорученням на відгрузку експортного, транзитного вантажу (а.с.116, т. 14);

-письмовою вимогою директора компанії (а.с. 117, т. 14);

-електронними деклараціями (а.с. 118-121, т. 14);

-реєстром № 1 номерів транспортних засобів (а.с. 122-124, т. 14);

-приймальним актом (а.с. 125, т. 14);

-видатковою накладною від 19.02.2013 р. (а.с. 126, т. 14);

-міжнародними ТТН (а.с. 127-167, т. 14);

-судновою справою № 116 із доданими до неї документами (а.с. 168 -412, т. 14);

Том 15

-міжнародними ТТН (а.с. 1-131, т. 15);

-реєстром номерів транспортних засобів (а.с. 132, т. 15);

-міжнародними ТТН (а.с. 133-199, т. 15);

-вантажним маніфестом (а.с. 200, т. 15);

-коносаментом (а.с. 201, т. 15);

-декларацією (а.с. 202-204, т. 15);

-видатковою накладною від 27.02.2013р. (а.с. 205, т. 15);

-дорученням на відгрузку експортного, транзитного вантажу (а.с. 206, т. 15);

-письмовою вимогою директора компанії (а.с. 207, т. 15);

-приймальним актом (а.с. 208, т. 15);

-митною декларацією форми МД-2 (а.с. 209, т. 15);

-реєстром № 1 номерів транспортних засобів (а.с. 210-211, т. 15);

-міжнародними ТТН (а.с. 212-231, т. 15);

-судновою справою № 262 із доданими до неї документами (а.с. 232 -296, т. 15);

Том 16

-вантажними маніфестами (а.с. 1-3, т. 16);

-видатковою накладною від 15.04.2013р. (а.с. 4, т. 16);

-дорученням на відгрузку транзитного вантажу (а.с. 5, т. 16);

-міжнародними ТТН (а.с. 7-39, т. 16);

-вантажними маніфестами (а.с. 40-41, т. 16);

-коносаментом (а.с. 42, т. 16);

-видатковою накладною від 15.04.2013р. (а.с. 43, т. 16);

-дорученням на відгрузку транзитного вантажу (а.с. 44, т. 16);

-митною декларацією (а.с. 46, т. 16);

-приймальним актом (а.с. 47, т. 16);

-реєстром номерів транспортних засобів (а.с. 47, т. 16);

-міжнародними ТТН (а.с. 49-57, т. 16);

-митною декларацією (а.с. 58, т. 16);

-приймальним актом (а.с. 59, т. 16);

-реєстром номерів транспортних засобів (а.с. 60, т. 16);

-міжнародними ТТН (а.с. 61-79, т. 16);

-вантажним маніфестом (а.с. 80, т. 16);

-судновою справою № 343 із доданими до неї документами (а.с. 81-234, т. 16);

-судновою справою № 315 із доданими до неї документами (а.с. 235-299, т. 16);

-судновою справою № 318 із доданими до неї документами (а.с. 300 -331, т. 16);

Том 17

-письмовими показами капітана судна TANK 57 від 27.06.2013 р. (а.с. 1, том 17);

-зобов`язанням капітану судна про зворотне вивезення за межі митної території України (ввезення на митну територію України судна закордонного плавання TANK 57 (а.с. 2-3, том 17);

-провіантним листом т/х TANK 57 (а.с.4-5, том 17);

-складом каравану т/х «Bianca -K» (а.с. 6-7, том 17);

-вантажними маніфестами (а.с. 8-9, том 17);

-коносаментом (а.с. 10, том 17);

-інформацією про т/х TANK 57(а.с. 11, том 17);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 12, том 17);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 13, том 17);

-приймальним актом № 609/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED)(а.с. 14, том 17);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 15, том 17);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 16-17, том 17);

-приймальним актом № 608/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED)(а.с. 18, том 17);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 19, том 17);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 20-21, том 17);

-приймальним актом № 621/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED)(а.с. 22, том 17);

-дорученням № 15/Т57 (а.с. 23, том 17);

-видатковою відомістю № 367/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 24, том 17);

-митними документами у пункті пропуску ЕК (а.с.25-31, том 17);

-судноми справами т/х «Bianca -K» (а.с. 32-33, том 17);

-письмовими показами капітана т/х «Bianca -K»від 27.06.2013 р. (а.с. 34, том 17);

-зобов`язанням капітана судна про зворотне вивезення за межі митної території України (ввезення на митну територію України судна закордонного плавання т/х «Bianca -K»(а.с. 35-36, том 17);

-судновою роллю т/х «Bianca -K» (а.с. 37-38, том 17);

-гарантійним зобов`язанням капітана т/х «Bianca -K» (а.с. 39-42, том 17);

-провіантним листом т/х «Bianca -K» (а.с.43-44, том 17);

-листами ТОВ «СК АККОРД» (а.с.47-48, том 17);

-листом про відхід т/х «Bianca -K» (а.с.49, том 17);

-вантажними маніфестами (а.с. 50-51, том 17);

-коносаментом (а.с. 52, том 17);

-інформацією про т/х «Bianca -K» (а.с. 53, том 17);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 54, том 17);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 55-56, том 17);

-приймальним актом № 605/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED) (а.с. 57, том 17);

-декларацією (форма МД-2) (а.с. 58, том 17);

-приймальним актом № 631/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED) (а.с. 59, том 17);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 60, том 17);

-вантажними маніфестами (а.с. 61-62, том 17);

-коносаментом (а.с. 63, том 17);

-інформацією про т/х «Bianca -K» (а.с. 64, том 17);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 65, том 17);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 66-67, том 17);

-приймальним актом № 618/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED) (а.с. 68, том 17);

-дорученнями № 15/BNKна відвантаження транзитного вантажу (а.с. 69-70, том 17);

-митними документами у пункті пропуску ЕК (а.с.71-77, том 17);

-видатними відомостями (а.с. 78-79, том 17);

-міжнародними ТТН (а.с.80-122);

-письмовими показами капітана судна TANK 58від 24.06.2013 р. (а.с. 123, том 17);

-зобов`язанням капітана судна про зворотне вивезення за межі митної території України (ввезення на митну територію України судна закордонного плавання (а.с. 124-125, том 17);

-провіантним листом т/х TANK 58 (а.с.126-127, том 17);

-судновим листом танкера TANK 58 (а.с. 128-129, том 17);

-вантажними маніфестами (а.с. 130-131, том 17);

-коносаментом (а.с. 132, том 17);

-інформацією про EILTANK 547(а.с. 133, том 17);

-електронною декларацією форма МД-2 (а.с. 134, том 17);

-приймальним актом № 615/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 135, том 17);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 136-137, том 17);

-електронною декларацією форма МД-2 (а.с. 138, том 17);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 139-140, том 17);

-приймальним актом № 623/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 135, том 17);

-дорученням № 40/ET547на відвантаження транзитного вантажу (а.с. 142, том 17);

-видатною відомістю (а.с. 143, том 17);

-митними документами у пункті пропуску ЕК (а.с.144-147, том 17);

-міжнародними ТТН (а.с.148-200, том 17).

Том № 18

-письмовими показами капітана судна TANK 57 від 11.06.2013 р. (а.с. 1, том 18);

-зобов`язанням капітана судна про зворотне вивезення за межі митної території України (ввезення на митну територію України судна закордонного плавання TANK 57 (а.с. 2-3, том 18);

-провіантним листом т/х TANK 57 (а.с.4-5, том 18);

-листом капітана т/х «Bianca -K» (а.с. 6, том 18);

-даними про відхід т/х «Bianca -K» (а.с. 7, том 18);

-вантажними маніфестами (а.с. 8-9, том 18);

-коносаментом (а.с. 10, том 18);

-інформацією про т/х TANK 57(а.с. 11, том 18);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 12, том 18);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 13-15, том 18);

-приймальним актом № 447/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED) (а.с. 16, том 18);

-дорученням № 7/T57на відвантаження транзитного вантажу (а.с. 17, том 18);

-електронними деклараціями (форма МД-2) (а.с. 18-23, том 18);

-видатною відомістю (а.с. 24, том 18);

-міжнародними ТТН (а.с.25-77, том 18);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 78, том 18);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 79-80, том 18);

-приймальним актом № 450/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 81, том 18);

-міжнародними ТТН (а.с.82-108, том 18);

-судновою справою т/х «Bianca -K» (а.с. 109, том 18);

-письмовими показами капітана судна т/х «Bianca -K» від 11.06.2013 р. (а.с. 110, том 18);

-зобов`язанням капітана судна про зворотне вивезення за межі митної території України (ввезення на митну територію України судна закордонного плавання т/х «Bianca -K» (а.с. 111-112, том 18);

-судновою роллю т/х «Bianca -K» (а.с. 113-114, том 18);

-довідками, гарантійними зобов`язаннями капітана т/х «Bianca -K» (а.с. 115-120, том 18);

-провіантним листом т/х «Bianca -K», складом каравану (а.с. 121-123, том 18);

-листом ТОВ «СК Аккорд» (а.с. 124, том 18);

-актом здійснення комісійного контролю судна (а.с.125, том 18);

-листом ТОВ «СК Аккорд» (а.с. 126, том 18);

-вантажними маніфестами (а.с. 127-128, том 18);

-коносаментом (а.с. 129, том 18);

-інформацією про т/х «Bianca -K», (а.с. 130, том 18);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 131, том 18);

-приймальним актом № 421/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 132, том 18);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 133, том 18);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 134, том 18);

-приймальним актом № 427/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 135, том 18);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 136, том 18);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 137, том 18);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 138, том 18);

-приймальним актом № 441/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 139, том 18);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 140, том 18);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 141, том 18);

-приймальним актом № 436/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 142, том 18);

-дорученням № 7/BNKна відвантаження транзитного вантажу (а.с. 143, том 18);

-видатною відомістю (а.с. 144, том 18);

-електронними деклараціями (форма МД-2) (а.с. 145-153, том 18);

-міжнародними ТТН (а.с.154-207, том 18);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 208, том 18);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 209-211, том 18);

-приймальним актом № 4447/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 212, том 18);

-міжнародними ТТН (а.с.213-228, том 18);

Том 19

-письмовими показами капітана судна TANK 57 від 29.06.2013 р. (а.с. 1, том 19);

-провіантним листом т/х TANK 57 (а.с. 2-3, том 19);

-зобов`язанням капітана судна про зворотне вивезення за межі митної території України (ввезення на митну територію України судна закордонного плавання TANK 57 (а.с. 4-5, том 19);

-даними про відхід т/х «Bianca -K» (а.с. 6-7, том 19);

-вантажними маніфестами (а.с. 8-9, том 19);

-коносаментом (а.с. 10, том 19);

-інформацією про т/х TANK 57(а.с. 11, том 19);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 12, том 19);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 13, том 19);

-приймальним актом № 620/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED) (а.с. 14, том 19);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 15, том 19);

-приймальним актом № 625/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED) (а.с. 16, том 19);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 17, том 19);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 18, том 19);

-приймальним актом № 625/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED) (а.с. 19, том 19);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 20, том 19);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 21, том 19);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 22, том 19);

-приймальним актом № 641/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED) (а.с. 23, том 19);

-митними документами у пункті пропуску ЕК (а.с.24-29, том 19);

-дорученням № 16/Т57на відвантаження транзитного вантажу (а.с. 30, том 19);

-видатною відомістю (а.с. 31, том 19);

-міжнародними ТТН (а.с.32-61, том 19);

-письмовими показами капітану судна EILTANK 547 від 02.07.2013 р. (а.с. 62, том 19);

-зобов`язанням капітана судна про зворотне вивезення за межі митної території України (ввезення на митну територію України судна закордонного плавання EILTANK 547 (а.с. 63, 68-69, том 19);

-судновою роллю, довідками капітана судна (а.с. 63-67, том 19);

-інформацією про т/х «BrigitteK» (а.с. 70, том 19);

-провіантним листом, провіантною книгою т/х «BrigitteK», складом каравану (а.с.71-74, том 19);

-вантажними маніфестами (а.с. 75-76, том 19);

-коносаментом (а.с. 77, том 19);

-інформацією про т/х EILTANK 547(а.с. 78, том 19);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 79, том 19);

-приймальним актом № 646/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED) (а.с. 80, том 19);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 81, том 19);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 82, том 19);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 83, том 19);

-приймальним актом № 654/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED) (а.с. 84, том 19);

-електронною декларацією (форма МД-2) (а.с. 85, том 19);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 86, том 19);

-приймальним актом № 654/02-LOP (ZEVIDON TRADING LIMITED) (а.с. 87, том 19);

-електронними деклараціями (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 658/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 88-90, том 19);

-дорученням № 44/ЕТ547на відвантаження транзитного вантажу (а.с. 91, том 19);

-видатною відомістю (а.с. 92, том 19);

-митними документами у пункті пропуску ЕК (а.с.93-97, том 19);

-міжнародними ТТН (а.с.98-160, том 19);

-судновою справою т/х «BrigitteK», зобов`язанням капітана судна про зворотнє вивезення за межі митної території України (ввезення на митну територію України судна закордонного плавання, письмовими показами капітана судна, довідками капітана судна та провіантним листом т/х «BrigitteK» (а.с. 161-169, том 19);

-актом здійснення комісійного контролю судна т/х «BrigitteK» (а.с. 170, том 19);

-листом ТОВ «СК Аккорд» (а.с. 171, том 19);

-вантажними маніфестами (а.с. 172-173, том 19);

-коносаментом (а.с. 174, том 19);

-інформацією про т/х «BrigitteK» (а.с. 175, том 19);

-електронною декларацією (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 657/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 176-179, том 19);

-дорученням № 44/ВКна відвантаження транзитного вантажу (а.с. 180, том 19);

-видатною відомістю (а.с. 181, том 19);

-митними документами у пункті пропуску ЕК (а.с.182-186, том 19);

-міжнародними ТТН (а.с.187-253, том 19);

-електронною декларацією (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 661/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 254-257, том 19).

Том 20

-міжнародними маніфестами (а.с. 1-9, том 20);

-електронною декларацією (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 149/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 10-12, том 20);

-міжнародними ТТН (а.с. 13-42, том 20);

-приймальним актом № 145/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 43, том 20);

-міжнародними ТТН (а.с. 42-51, том 20);

-електронною декларацією (форма МД-2); приймальним актом № 133/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 52-53, том 20);

-листом директора «WestworldSystemsLP» про надання доручення для навантаження судна т/х «Brigitte» (а.с.54, том 20);

-дорученням на навантаження транзитного вантажу (а.с.55, том 20);

-митними документами у пункті пропуску ЕК (а.с.56-60 том 20);

-коносаментами, вантажними маніфестами (а.с. 61-63, том 20);

-актами здійснення комісійного контролю судна у ПП (а.с. 64-65, том 20);

-судновою роллю з додатками: письмові пояснення капітана т/х «Brigitte», довідки капітана, зобов`язання, суднова роль, провіантна книга, грошово речовий список, (а.с. 66-82, том 20);

-міжнародними ТТН (а.с. 83-165, том 20);

-електронною декларацією (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 116/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 166-169, том 20);

-листом директора «WestworldSystemsLP» про надання доручення для навантаження судна т/х «Brigitte» (а.с.170, том 20);

-дорученням на навантаження транзитного вантажу (а.с.171, том 20);

-митними документами у пункті пропуску ЕК (а.с.172-177 том 20);

-коносаментом, видатною відомістю, вантажним маніфестом (а.с. 178-180, том 20);

-міжнародними ТТН (а.с. 181-201, том 20);

-електронною декларацією (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 118/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 202-205, том 20);

-листом директора «WestworldSystemsLP» про надання доручення для навантаження судна «BiancaK» (а.с.206, том 20);

-дорученням на навантаження транзитного вантажу (а.с.207, том 20);

-міжнародними ТТН (а.с. 208-252, том 20);

-електронною декларацією (форма МД-2); приймальним актом № 115/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 253-254, том 20);

-міжнародними ТТН (а.с. 255-267, том 20);

-електронною декларацією (форма МД-2); приймальним актом № 111/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 267-269, том 20);

-листом директора «WestworldSystemsLP» про надання доручення для навантаження судна «BiancaK» (а.с.270, том 20);

-дорученням на навантаження транзитного вантажу (а.с.271, том 20);

-електронною декларацією (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с.272-273, том 20);

-листом директора «WestworldSystemsLP» про надання доручення для навантаження судна «BiancaK», дорученням на навантаження транзитного вантажу (а.с.274-275, том 20);

-міжнародними ТТН (а.с. 276-278 том 20);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 121/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 279-280 том 20);

-видатною відомістю (а.с. 281 том 20);

-митними документами відділу контролю доставки (а.с.282-291 том 20);

-коносаментами, вантажними маніфестами, видатною відомістю (а.с.292-297 том 20);

-судновою справою з додатками: письмові пояснення капітана т/х «TANK-57» довідки капітана, зобов`язання, склад каравану, провіантний лист (а.с. 298-304, том 20);

-вантажними маніфестами (а.с. 305-306, том 20);

-листами ТОВ «СК Аккорд» (а.с. 307-308, том 20);

-актами здійснення комісійного контролю судна «Bianca -K»у ПП, судновою справою з додатками: письмові пояснення капітана т/х «Bianca -K», довідки капітана, зобов`язання, склад каравану, провіант ний лист (а.с. 309-326 том 20).

Том 21

-міжнародними ТТН (а.с.1-33, том 21);

-судновою справою з додатками: письмові покази капітана судна «Brigitte К»; зобов`язання капітана; суднова роль; довідки капітана, провіантні листи, склад каравану (а.с. 34-48, том 21);

-актами здійснення контролю судна «Brigitte К» (а.с. 49-51, том 21);

-листом ТОВ «СК Аккорд» (а.с. 52, том 21);

-вантажними маніфестами, коносаментом (а.с. 53-55, том 21);

-інформацією про судно «Brigitte К» (а.с. 56, том 21);

-електронними деклараціями (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальними актами № 998/02-LOP; № 1018/02-LOP; № 1020/02-LOP; № 1027/02-LOP; (ZEVIDONTRADINGLIMITED), видатною відомістю (а.с. 57-71,том 21);

-дорученням № 72/ВК на відправку експертного вантажу (а.с. 72, том 21);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 73-79, том 21);

-судновою справою № 413 судна «ATLANTICCARRIER» з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; довідки капітана, гарантійні зобов`язання; грошово речовий список; провіантна книга (а.с. 80- 95, том 21);

-актами здійснення контролю судна «ATLANTICCARRIER» (а.с. 96-97 том 21);

-листом ТОВ «СК Аккорд» (а.с. 98-99, том 21);

-вантажними маніфестами, коносаментом (а.с. 100-102, том 21);

-інформацією про судно «ATLANTICCARRIER» (а.с. 103, том 21);

-електронними деклараціями (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальними актами № 893/02-LOP; № 905/02-LOP; № 900/02-LOP; № 901/02-LOP; (ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 104-117 том 21);

-дорученням № 9/АС на відправку експортного вантажу (а.с. 118, том 21);

-видатною відомістю по приймальним актам (а.с. 119, том 21);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 120-127, том 21);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 128, том 21);

-міжнародними ТТН (а.с.129-185, том 21);

-судновою справою № 411 судна «MARIYAK» з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; довідки капітана, гарантійні зобов`язання; грошово речовий список; провіантний лист (а.с. 186- 191, том 21);

-листами ТОВ «СК Аккорд» (а.с. 192-193 том 21);

-актом здійснення контролю судна «MARIYAK» (а.с. 194, 196, том 21);

-вантажними маніфестами, коносаментом (а.с. 195, 197-198, том 21);

-інформацією про судно «MARIYAK» (а.с. 199 том 21);

-електронними деклараціями (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальними актами № 886/02-LOP; № 903/02-LOP; № 1020/02-LOP; № 1027/02-LOP; (ZEVIDONTRADINGLIMITED) (а.с. 200-206, том 21);

-дорученням № 51/МК на відправку експортного вантажу (а.с. 207, том 21);

-видатною відомістю по приймальним актам (а.с. 208, том 21);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 209-213 том 21);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 214, том 21);

-міжнародними ТТН (а.с.215-263, том 21);

Том 22

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 1, том 22);

-міжнародними ТТН (а.с.2-6 том 22);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 7, том 22);

-міжнародними ТТН (а.с.8-32, том 22);

-судновою справою судна «TANK -58» з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; провіантний лист (а.с. 33-36 том 22);

-вантажними маніфестами, коносаментом (а.с. 37-39, том 22);

-електронними деклараціями (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальними актами № 948/02-LOP; № 958/02-LOP; № 968/02-LOP; № 965/02-LOP; (ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 40- 51, том 22);

-дорученням № 56/Т58 на відправку експортного вантажу (а.с. 52 том 22);

-інформацією про судно «TANK -58»(а.с. 53 том 22);

-видатною відомістю по приймальним актам (а.с. 54 том 22);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 55-62 том 22);

-міжнародними ТТН (а.с.63-80, том 22);

-електронною декларацією (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 981/02-LOP (ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 81- 83, том 22);

-міжнародними ТТН (а.с.84-86, том 22);

-судновою справою № 476 судна «MARIYAK»з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; довідки капітана, гарантійні зобов`язання; провіантний лист (а.с. 87- 104, том 22);

-листами ТОВ «СК Аккорд» (а.с. 105-106, 108, том 22);

-актом здійснення контролю судна «MARIYAK»(а.с. 107, 110, том 22);

-вантажними маніфестами, коносаментом (а.с. 109, 111-112, том 22);

-інформацією про судно «MARIYAK»(а.с. 113, том 22);

-електронними деклараціями (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальними актами № 963/02-LOP; № 966/02-LOP; № 976/02-LOP; (ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 114-122, том 22);

-дорученням № 56/МК на відправку експертного вантажу (а.с. 123, том 22);

-видатною відомістю по приймальним актам (а.с. 124 том 22);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 125-131, том 22);

-міжнародними ТТН (а.с.132-180, том 22);

-електронною декларацією (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 980/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 181-184, том 22);

-міжнародними ТТН (а.с.185-205 том 22);

-судновою справою судна «TANK 57»з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; провіантна книга (а.с. 206-213, том 22);

-вантажним маніфестом, коносаментом, інформацією про судно «TANK 57» (а.с. 214-216 том 22);

-електронними деклараціями (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальними актами № 981/02-LOP; № 986/02-LOP; № 996/02-LOP;№ 996/02-LOP; (ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 217- 228, том 22);

-дорученням № 38/Т57 на відправку експортного вантажу (а.с. 229, том 22);

-видатною відомістю по приймальним актам (а.с. 230 том 22);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 231-234 том 22).

Том 23

-судновою справою № 33 судна «MARIYAK» з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; довідки капітана, гарантійні зобов`язання; провіантний лист (а.с. 1- 10, 13-17, том 23);

-листами ТОВ «СК Аккорд» (а.с. 11, 20 том 23);

-актом здійснення контролю судна «MARIYAK»(а.с. 12, 19, том 23);

-судновою справою № 34 судна «TANK 58»з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; суднова роль, провіантний лист (а.с. 21-27, том 23);

-вантажними маніфестами (а.с. 28-29, том 23);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 30, том 23);

-вантажним маніфестом, коносаментом (а.с. 31-32, том 23);

-видатною відомістю по приймальним актам (а.с. 33 том 23);

-дорученням № 012/OP/SCA на відправку експертного вантажу, листом про видання доручення на навантаження судна «TANK 58» (а.с. 34-35 том 23);

-договором № SCA/WWS-08 від 15.12.2008 р., довіреністю (а.с. 36- 41, 107-112, 190-195, 329-335,том 23);

-електронною декларацією (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 12/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 42-45, том 23);

-міжнародними ТТН (а.с.45-57 том 23);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 58-60, том 23);

-вантажним маніфестом, коносаментом (а.с. 61-62, том 23);

-видатною відомістю по приймальним актам (а.с. 63, том 23);

-дорученням № 013/OP/SCA на відправку експортного вантажу, листом про видання доручення на навантаження судна «TANK 58» (а.с. 64-65, том 23);

-електронною декларацією (форма МД-2, МД-6); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 13/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 66-69, том 23);

-міжнародними ТТН (а.с.70-98, том 23);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 99-102, том 23);

-вантажним маніфестом, коносаментом (а.с. 103-104 том 23);

-дорученням № 011/OP/SCA на відправку експортного вантажу, листом про видання доручення на навантаження судна «MARIYAK» (а.с. 105-106, том 23);

-електронними деклараціями (форма МД-2, МД-6); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальними актами № 10/02-LOP; № 11/02-LOP; № 996/02-LOP;№ 996/02-LOP; (ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 113-118, том 23);

-міжнародними ТТН (а.с.119-180, том 23);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 181-184, том 23);

-вантажним маніфестом, коносаментом (а.с. 185-186, том 23);

-видатною відомістю по приймальним актам (а.с. 187, том 23);

-дорученням № 027/OP/SCA на відправку експортного вантажу, листом про видання доручення на навантаження судна «TANK 58» (а.с. 188-189 том 23);

-електронною декларацією (форма МД-2, МД-6); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 25/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 196-201, 255-259, том 23);

-міжнародними ТТН (а.с.202-245, том 23);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 246-249, том 23);

-вантажним маніфестом, коносаментом; видатною відомістю по приймальним актам; дорученням № 026/OP/SCA на відправку експортного вантажу, листом про видання доручення на навантаження судна «MARIYAK» (а.с. 250-254, том 23);

-електронною декларацією (форма МД-2, МД-6); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 25/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 196-201 том 23);

-міжнародними ТТН (а.с.260-288, том 23);

-судновою справою № 20 судна «MARIYAK»з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; довідки капітана, гарантійні зобов`язання; провіантний лист (а.с. 289- 302, 306-307, том 23);

-листами ТОВ «СК Аккорд» (а.с. 303-304, том 23);

-актом здійснення контролю судна «MARIYAK»(а.с. 305, 308, том 23);

-вантажними маніфестами (а.с. 309-310, том 23);

-судновою справою судна «TANK 58» з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; провіантний лист (а.с. 311-317, том 23);

-вантажним маніфестом (а.с. 318, том 23);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 319-324, том 23);

-вантажним маніфестом, коносаментом; видатною відомістю по приймальним актам; дорученням № 025/OP/SCA на відправку експертного вантажу, листом про видання доручення на навантаження судна «MARIYAK» (а.с. 325-328,том 23);

-електронною декларацією (форма МД-2, МД-6); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 23/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 336- 342, том 23);

-міжнародними ТТН (а.с.343-386, том 23).

Том № 24

-міжнародними товарно транспортними накладними- (а.с. 1-36, 79-116, 163-256, т. 24)

-судновою справою з додатками (а.с. 37-78, 117-162, т. 24)

Том № 25

-судновою справою з додатками (а.с. 1-40, 125-147, т. 25)

-міжнародними товарно транспортними накладними(а.с. 40-124, 148-224,т. 25)

Том № 26

-судновою справою з додатками ( а. с. 1-33, 88-108, 132-175,227-263,264-341, т. 26)

-міжнародними товарно транспортними накладними (а.с. 34-87, 109-131,176-226,т. 26)

Том 27

-міжнародними товарно транспортними накладними (а.с. 1-134, т. 27)

-судновою справою з додатками(а.с. 135-203, т. 27)

-міжнародними товарно транспортними накладними (а.с. 204-275, т. 27)

-

Том № 28

-вантажними маніфестами(а.с. 1,61,119, том 28);

-коносаментами (а.с. 2, 62,120,185, том 28);

-видатковими відомостями (а.с. 3, 66, том 28);

-дорученням на відвантаження експортних, транзитних вантажів (а.с.4-5,67-68, 123-125,189,192том.28);

-електронними деклараціями (а.с.6,63,69,121-122, 183-184,190-191,193,266, 316том 28);

-реєстрами номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с.8-9, 60, 128,268,319том 28);

-приймальним актами (а.с. 9,70,126,186,318 том 28)

-міжнародними транспортними накладними (а.с. 10-59,71-118, 129-182, 242-265, 269-315,319-321 том 28);

-(а.с. 1, том 28);

-судновою справою № 44 із додатками (а.с.194-242 том. 28);

Том № 29

-електронними деклараціями (а.с. 1,13,28, 117-121,148, 154, 188-194, 204 том 29);

-вантажними маніфестами(а.с. 3-4, 16-19, 116,122-123, 196-200,292том 29);

-видатковими відомостями(а.с. 5 том 29);

-приймальним актами (а.с. 18 9,70,126,186,318 том 29)

-дорученням на відвантаження експортних, транзитних вантажів (а.с.6-8, 12, 21-23,124-126, 148-151том.29);

-реєстрами номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с.9, 14-16, 24-26,128-130, 152-153, 201-203 том. 29);

-міжнародними транспортними накладними (а.с.10-11,19-87,131-146, 155-187, 205-264 том. 29);

-судновою справою № 42 із додатками (а.с.88-116 том. 29);

-судновою справою № 44 із додатками (а.с.265-290 том. 29);

Том № 30

-електронними деклараціями (а.с.6-8, 18-36, том 30);

-вантажними маніфестами(а.с. 1, том 30);

-коносаментами (а.с. 13 том 30);

-видатковими відомостями (а.с. 3,14 том 30);

-приймальним актами (а.с. 38, том 30)

-дорученням на відвантаження експортних, транзитних вантажів (а.с.4 -5,15-16том.30);

-реєстрами номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с.9,39 том. 30);

-міжнародними транспортними накладними (а.с.40-98,173-300том. 30);

-судновою справою № 171 із додатками (а.с.99-172 том. 30);

Том № 31

-електронними деклараціями (а.с.4-6,9,21-25,27,170,259-264 том 31);

-вантажними маніфестами(а.с.1,18, 256 том 31);

-коносаментами (а.с. 3,19,165-166,257 том 31);

-видатковими відомостями (а.с. 2,20, 167, 258 том 31);

-приймальним актами (а.с. 12, 171 том 31)

-дорученням на відвантаження експортних, транзитних вантажів (а.с.7-8, 168-169, 265-267том.31);

-реєстрами номерів транспортних засобів та товарно транспортних документа за митною декларацією (а.с.10-11,26-27,29-30,172,183,268 том. 31);

-міжнародними транспортними накладними (а.с.31-78,127-164,173-182, 184- 255,269-333 том. 31);

-судновою справою № 184 із додатками (а.с.79-126 том. 31);

Том № 32

-судновою справою № 129 із додатками (а.с.1-43 том. 32);

-міжнародними транспортними накладними (а.с. 44-101 том 32);

-електронними деклараціями (а.с. 113,117, 120,123,126,19, том 32);

-реєстрами номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією (а.с. 114, 119,121, 125, 128, 130,том 32);

-приймальним актами (а.с. 116,118,122,124,127,131 том 32)

-дорученням на відвантаження експортних, транзитних вантажів (а.с. 132том.32);

-видатковою відомістю (а.с. 133 том 32);

-міжнародними транспортними накладними (а.с. 146-160 том 32);

-судновою справою № 127 із додатками (а.с.161-197 том. 32);

Том №34

-маніфестами (а.с. 1-2, т. 34)

-деклараціями (а.с. 3-16,344-347, т. 34)

-міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 17-34, 42-106, 154-249, 275-333, т. 34);

- видатковим дорученням (а.с. 35, т. 34)

-дорученнями на відвантаження вантажу (а.с.36-38, т. 34)

-реєстром товарно транспортних документів (а.с 39-41, 34)

-судновими справами №97, 101 з додатками (а.с. 106-153, 250-290, т. 34)

Том 36

-судновою справою з додатками (а.с. 1-94, т. 36)

-міжнародними товарно транспортними накладними (а.с. 94-104, т. 36)

-судновими справами з додатками (а.с. 105-109, т. 36)

-міжнародними товарно транспортними накладними (а.с. 110-212, т. 36)

Том 37

-міжнародними товарно транспортними накладними (а. с. 1-27, т. 37)

-судновою справою №106 з додатками (а. с. 28-138, т. 37)

-міжнародними товарно транспортними накладними ( а.с. 139-272, т. 37)

Том № 39

-міжнародними транспортними накладними (а.с.2-144, 243-334, том. 39);

-судновою справою № 266 від 01.04.2013р. із додатками (а.с.145-242, том. 39);

Том № 40

-судновою справою №56 з додатками (а.с. 1-39, т. 40)

-міжнародними товарно транспортними накладними- (а.с. 40-108, 139-194, 200-219, т. 40)

-судновою справою №57 з додатками (а.с. 109 138, т. 40)

-електронними деклараціями (а.с. 195-199, т. 40)

Том № 42

-каргоманіфестами (а.с. 1-3, т. 42)

-дорученнями (а.с. 6-7, т. 42)

-видатковими дорученнями ( а.с. 8-12, т. 42)

-міжнародними товарно транспортними накладними (а.с. 13-30, 43-105,191-337, т. 42)

-реєстрами товарно транспортних документів (а.с. 31-42, т. 42)

-судновою справою № 325 з додатками (а.с. 106-190, т. 42)

Том № 44

-реєстрами товарно транспортних документів (а.с.- 1, 64, т. 44)

-міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 2-63, 65-109,148-216,244-306, т. 44)

-судновою справою №490 з додатками (а.с. 110-147, т. 44)

-письмовими поясненнями капітана (а.с. 217, т. 44)

-зобов`язаннями капітана судна про зворотне вивезення (а.с. 218-219, т. 44)

-провіантними листами (а.с. 220-221, т. 44)

-довідками (а.с. 222-223, т. 44)

-каргоманіфестами ( а.с. 224-225,242-243, т. 44)

-видатковим дорученням (а.с. 226, т. 44)

-деклараціями (а.с. 227-234, т. 44)

-реєстрами товарно транспортних документів (а.с. 235-241, т. 44)

Том № 45

-судновими справами №149 з додатками (а.с. 1-45, т. 45)

-міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 45-110,133-153, 187-247, т. 45)

-письмовими поясненнями капітана (а.с-111,154, т. 45)

-провіантним листом (а.с. 112,167, 170-171, т. 45)

-зобов`язаннями капітана судна про зворотне вивезення (а.с. 113-116, 155-156, т. 45)

-каргоманіфестами ( а.с. 117-121, т. 45)

-реєстрами товарно транспортних документів (а.с.-122-125,177-184, т. 45)

-приймальним актом (а.с. 126, т. 45)

-дорученням на відвантаження вантажу (а.с. 127,185, т. 45)

-видатковим дорученням ( а.с. 128-132,186, т. 45)

-довідками (а.с. 157-164, т. 45)

-списком екіпажу (а.с. 165-166, 168-169, т. 45)

-каргоманіфестами ( а.с. 172-176, т. 45)

Том 46

-судновою справою № 333 із доданими до неї документами (а.с. 3-374, т. 46);

Том 48

-документами, вилученими в ході тимчасового доступу до речей і документів 27.02.2017р. на підставі ухвали Приморського райсуду м.Одеси в ГУ ДФС у м.Києві, а саме: судновою справою №81 із доданими до неї документами (а.с. 1 -231, т. 48);

Том № 49

-письмовими свідченнями капітана (а.с-1, т. 49)

-зобов`язаннями капітана судна про зворотне вивезення (а.с. 2-3, т. 49)

-провіантним листом (а.с. 4-7, т. 49)

-карго маніфестом (а.с. 8-12, т. 49)

-реєстром товарно транспортних документів (а.с13-23, т. 49)

-міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 24-97, 204-232, т. 49)

-судновими справами № 85, 87, 88 з додатками (а.с. 98-254, т. 49)

-

Том 50

-документами, вилученими в ході тимчасового доступу до речей і документів 27.02.2017р. на підставі ухвали Приморського райсуду м.Одеси в ГУ ДФС у м.Києві, а саме: судновою справою танкеру «RC Behar із доданими до неї документами (а.с. 1 -239, т. 50)

Том № 52

-міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 1-20, 34-105, т. 52)

-письмовими свідченнями капітана (а.с-21, т. 52)

-провіантним листом (а.с. 22-31, т. 52)

-реєстром товарно транспортних документів (а.с. 32-33, т. 52)

-митними деклараціями (а.с. 106-200, т. 52)

Том № 53

-міжнародними товарно - транспортнимим накладними (а.с. 1-91, 172-200, 228-244, т. 53)

-судновими справами № 83, 91 з додатками (а.с. 92-171, т. 53)

-письмовими свідченнями капітана ( а.с-201, т. 53)

-зобов`язаннями капітана судна про зворотне вивезення (а.с. 202-203, т. 53)

-провіантними листами (а.с. 204-207, т. 53)

-карго маніфестом (а.с. 208-213, т. 53)

-реєстром товарно транспортних документів (а.с 214-227, т. 53)

Том №54

-письмовими свідченнями капітана ( а.с-1, т. 54)

-зобов`язаннями капітана судна про зворотне вивезення(а.с. 1-1б, т. 54)

-провіантною книгою (а.с. 2-3, т. 54)

-складом каравану (а.с. 4-5, т. 54)

-карго маніфестами (а.с. 6-10, 14-18, т. 54)

-реєстром товарно транспортних документів (а.с11-13, т. 54)

-приймальними актами (а.с. 19-24, т. 54)

-деклараціями (а.с. 25-31, т. 54)

-дорученнями відвантаження вантажу (а.с.32-35, т. 54)

-міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 36-187, т. 54)

Том № 55

-судновими справами №110 , 111 , 78, 77 з додатками (а.с. 1-106, 151-192, т. 55)

-міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 107-150, 193-279, т. 55)

-

Том № 56

-документами, вилученими в ході тимчасового доступу до речей і документів 27.02.2017р. на підставі ухвали Приморського райсуду м.Одеси в ГУ ДФС у м.Києві, а саме: судновими справами № № 242, 152 із доданими до них документами (а.с. 1 -353, т. 56);

Том № 57

-судновими справами №188, 167 з додатками (а.с. 1-75, 150-224, т. 57)

-міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 76-149, т. 57)

Том № 58

-письмовими свідченнями капітана( а.с-1, 192, т. 58)

-зобов`язаннями капітана судна про зворотне вивезення (а.с. 2, 5-6, 193-195, т. 58)

-провіантним листом (а.с. 3-4, 196-198, т. 58)

-карго маніфестом (а.с. 7-11 , 199-207, т. 58)

-реєстром товарно транспортних документів (а.с12-19, 208-219, т. 58)

-деклараціями (а.с. 20-23, 220-226, т. 58)

-міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 24-191, т. 58)

-дорученнями на відвантаження вантажу (а.с.227-203, т. 58)

-судновими справами №337 з додатками (а.с. 231-267, т. 58)

Том № 60

-документами, вилученими в ході тимчасового доступу до речей і документів 27.02.2017р. на підставі ухвали Приморського райсуду м.Одеси в ГУ ДФС у м. Києві, а саме: судновою справою № 12 із доданими до неї документами (а.с. 1 -361, т. 60);

Том № 61

-документами, вилученими в ході тимчасового доступу до речей і документів, 28.02.2017р. в ГУ ДФС у м. Києві, а саме: судновими справами № № 150, 47 із доданими до них документами (а.с. 1 -306, т. 61);

Том № 62

- судновими справами №985, 991, 296 з додатками (а.с. 1-122, 258-304, т. 62)

- міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 123-257, 305-383, т. 62)

Том № 63

-письмовими свідченнями капітана (а.с. 1, т. 63)

-зобов`язаннями капітана судна про зворотне вивезення (а.с. 2-3, т. 63)

-провиантним листом (а.с. 4-7, т. 63)

-карго маніфестом (а.с. 8-11, т. 63)

-реєстром товарно транспортних документів (а.с 12-27, т. 63)

-судновими справами № 438 з додатками (а.с. 28-254,т. 63)

-міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 69-263, т. 63)

Том № 64

-міжнародними товарно - транспортними накладними (а.с. 1-89, 180-381, т. 64)

-письмовими свідченнями капітана ( а.с-90, 155, т. 64)

-зобов`язаннями капітана судна про зворотне вивезення (а.с. 91-93, 156-157,т. 64)

-провіантним листом (а.с. 94-95, 159, т. 64)

-каргоманіфестом (а.с. 96-98, 160-166, т. 64)

-реєстром товарно транспортних документів (а.с99-115, 167-179, т. 64)

-судновими справами № 983 з додатками (а.с. 116-154, т. 64)

Том № 66

-протоколом тимчасового доступу до речей і документів від 30.12.2016р. (а.с. 11- 13, т. 66);

-описом документів на вилучення актів здійснення комісійного контролю суден

«Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54» на причалах ТОВ «Лагуна-Рені» в пункті пропуску «РМТП» за період з 01.01.2012р. по 31.12.2013р. із додатками (а.с. 14- 21, т. 66);

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 22- 332, т. 66);

Том № 67

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 302, т. 67);

Том № 68

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 362, т. 68);

Том № 69

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 289, т. 69);

Том № 70

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 290, т. 70);

Том № 71

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 301, т.71);

Том № 73

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 295, т. 73);

Том № 74

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 302, т. 74);

Том № 75

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 431, т. 75);

Том № 76

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 299, т. 76);

Том № 77

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 282, т. 77);

Том № 78

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 285, т. 78);

Том № 79

-актами здійснення комісійного контролю суден «Бриджит К», «Атлантік Керіер», «Марія К», «Танк-57», «Танк- 58», «Інгул», «Ейлтанк-54», вилученими під час тимчасового доступу до речей і документів 30.12.2016р. у Ізмаїльському прикордонному загоні (а.с. 1- 276, т. 79);

Том № 80

-актами здійсненнякомісійного контролюсуден «БриджитК»,«Атлантік Керіер»,«Марія К»,«Танк-57»,«Танк-58»,«Інгул»,«Ейлтанк-54»,вилученими під частимчасового доступудо речейі документів30.12.2016р.у ІНФОРМАЦІЯ_7 (а.с.1-351, т. 80);

Том № 81

-документами щодо відгрузки нафтопродуктів, вилучених 03.07.2014р. у ІНФОРМАЦІЯ_7 (а.с. 1- 225, т. 81);

Том № 82

-витратними відомостями за актами прийомки Зевідон, Сопрема, рахунки тощо (ТОВ «Лагуна-Рені») та вантажні маніфести (ч. 1) (а.с. 1- 205, т. 82);

Том № 83

-витратними відомостями ТОВ «Лагуна-Рені» та вантажними маніфестами за 2013 р. (а.с. 1- 287, т. 83);

Том № 84

-витратними відомостями за актами прийомки Зевідон, митними деклараціями тощо (ТОВ «Лагуна-Рені») та вантажними маніфестами (а.с. 1- 225, т. 84);

-

Том № 85

-витратними відомостями за актами прийомки Зевідон, митними деклараціями тощо (ТОВ «Лагуна-Рені») та вантажними маніфестами (а.с. 1- 214, т. 85); \

Том № 87

-розхідними відомостями по актам прийому «Косандро», «Сопремо» (а.с. 1-209, т. 87).

Том № 88

-розхідними відомостями по актам прийому «Зевідон,» ( а.с. 1-245, т. 87)

Том № 89

-розхідними відомостями по актам прийому «Косандро», «Сопремо» (а.с. 1-235, т. 89)

Том № 90

- розхідними відомостями по актам прийому «Зевідон,» (а.с 5-32а, 52-55, 69-73, 82-89, 96-98, 108- 109113-115, 127-128с , 134а- 136, 145-146а 148-148а, 156-157а 160-162, 169-170а)

- митними диклораціями (а.с. 1-5, 33-51, 56-68, 74-81, 90-95, 99-107, 110-112, 116-126, 129-134, 137-144, 146а-147, 149-155, 158-159, 163-168, т. 90)

Том № 91

-витратними відомостями за актами прийомки Зевідон, договором страхування (а.с. 1- 197, т. 91);

Том № 92

-актом експертизи комплексу ТОВ «Лагуна-Рені» м. Рені (а.с. 1- 170, т. 92);

-журналом «Градувальні таблиці ТОВ «Лагуна-Рені» (а.с. 171- 204, т. 92);

Том № 93

-переліком необхідних документів для митного оформлення палива (інструкція) (а.с. 1- 3, т. 93);

-технічним паспортом залізничного під`їзного путі ТОВ «Лагуна-Рені» (а.с. 4- 15, т. 93);

-колективним зверненням співробітників ТОВ «Лагуна-Рені» (а.с. 16- 21, т. 93);

-судновими ролями судна «Атлантік керріер» (а.с. 22- 23, т. 93);

-графіками змін за період з лютого 2013р. по листопад 2013р. (а.с. 24- 34, т. 93);

-табелями обліку використання робочого часу з мокрим підписом відповідальної особи за період з грудня 2012р. по грудень 2013р. (а.с. 35 - 47, т.93);

-структурними схемами від 2013р. (а.с. 48- 53, т. 93);

-штатними розписами за 2012р. та за 2013 р. (а.с. 54- 71, т. 93);

-чернеткою з надписом «премія» (а.с. 72, т. 93);

-розрахунковими відомостями по заробітній платі за 2014 р. (а.с. 73- 178, т. 93);

-особовою карткою працівника (а.с. 179- 180, т. 93);

-заявою від 15.09.2011р. (а.с. 181, т. 93);

-наказом № 68к від 16.09.2011р. (а.с. 182, т. 93);

-ксерокопіями коду, паспорту, дипломів (а.с. 183- 186, т. 93);

-наказами №№ 76, 206-к, 117, 132, 139 (а.с. 187- 192, т. 93);

-заявою від 30.01.2015р. (а.с. 193, т. 93);

-наказами, копіями особистих документів працівника,копіями протоколів (а.с. 194- 210, т. 93);

-документами «Стандарт Лайнер Агенсі Егрімент» (а.с. 211- 215, т. 93);

Том № 94

-протоколом обшуку від 22.12.2016 р. (а.с. 14- 111, т. 94);

-протоколом огляду речей та документів від 23.01.2017р. (а.с. 125- 129, т. 94);

-постановою про визнання речовим доказом у кримінальному провадженні (а.с. 130-142, т. 94);

Том № 95

-протоколом тимчасового доступу до речей і документів від 08.07.2014р. (а.с. 1 -3, т. 95);

-описом речей і документів, вилучених на підставі ухвали слідчого судді (а.с. 4, т. 95);

-протоколом тимчасового доступу до речей і документів від 19.06.2014р. (а.с. 5 -10, т. 95);

-описом речей і документів, вилучених на підставі ухвали слідчого судді (а.с. 11, т. 95);

-висновком за результатами комплексного моніторингу за об`єктами навколишнього середовища ДП «РМТП» в 2011р. (а.с. 12 - 37, т. 95);

-робочою технологічною картою перевантаження (а.с. 38- 51, т. 95);

-посадовою інструкцією морського агента (а.с. 55- 59, т. 95);

-посадовою інструкцією експедитора (а.с. 60- 66, т. 95);

-посадовою інструкцією начальника РЕС №10 (а.с. 67- 72, т. 95);

-посадовою інструкцією інженера з безпеки №06 (а.с. 73- 78, т. 95);

-посадовою інструкцією інженера з екології №08 (а.с. 79- 85, т. 95);

-посадовою інструкцією інженера з охорони праці (а.с. 86- 91, т. 95);

-посадовою інструкцією координатора (а.с. 92- 95, т. 95);

-паспортом трубопроводу ТОВ «Лагуна Рени» (а.с. 96- 118, т. 95);

-договором поставки № АА-42 від 20.11.2012р. (а.с. 119, т. 95);

-сертифікатами,висновками та ін..документами (а.с. 120- 150, т. 95);

-заходами щодо розвитку перевантаження світлих нафтопродуктів через «Комплекс наливу, зберігання та зливу СУГ ТОВ «Лагуна-Рені» в Ренійському порту (а.с. 151- 154, т. 95);

-виробничою інструкцією експлуатації пристрою для зливу/наливу автобензовозів (а.с. 155- 171, т. 95);

-виробничою інструкцією експлуатації пристрою для зливу/наливу автобензовозів (а.с. 172- 187, т. 95);

-змінами до Статуту ТОВ «Лагуна-Рені» (а.с. 188, т. 95);

-договором № 01 LОР від 13.11.2012р. із додатками (а.с. 189- 197, т. 95);

-додатковою угодою № 3 від 05.06.2012р. до договору № 97 від 24.06.2010р. (а.с. 198, т. 95);

-регламентом зливу/наливу автоцистерн (а.с. 199- 237, т. 95);

Том № 96

-судновою справою № 113 із доданими до неї документами (а.с. 1 -74, т. 96);

-судновою справою № 112 із доданими до неї документами (а.с. 75-156, т. 96);

-судновою справою № 114 із доданими до неї документами (а.с. 157-272, т. 96);\

Том № 98

-судновою справою № 475 судна «ATLANTIKCARRITR»з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; довідки капітана, гарантійні зобов`язання; провіант на книга (а.с. 1-16, том 98);

-актом здійснення контролю судна «ATLANTIKCARRITR»(а.с. 17, 20, том 98);

-листами ТОВ «СК Аккорд» (а.с. 18,21 том 98);

-вантажними маніфестами, коносаментом; інформацією про судно «ATLANTIKCARRITR» (а.с. 19, 22-23,том 98);

-електронними деклараціями (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальними актами № 955/02-LOP; № 956/02-LOP; № 962/02-LOP;№ 972/02-LOP; (ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 25-38, том 98);

-дорученням на вивантаження експертного вантажу; видатною відомістю по приймальних актах (а.с 39-40, том 98);

-митними документами пропуску ЕК (а.с. 41-47, том 98);

-міжнародними ТТН (а.с.48-231, том 98).

Том № 99

-судновою справою судна «MARIYA K» з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; довідки капітана, гарантійні зобов`язання; провіантний лист (а.с. 1- 8, 10-14, том 99);

-актом здійснення контролю судна «MARIYA K» (а.с. 9, 16, том 99);

-вантажними маніфестами, коносаментом (а.с. 15, 17-18, том 99);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 188/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 19-20 том 99);

-міжнародними ТТН (а.с.21-67, том 99);

-митними документами пропуску ЕК (розмиті, нечіткі копії)(а.с. 68-72 том 99);

-дорученням № 9/МК про вивантаження експертного вантажу; інформацією про судно «MARIYA K» (а.с.72а-73 том 99);

-документами розмитими, не придатними для читання (а.с.74-75 том 99);

-реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальним актом № 240/02-LOP(ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 76-77 том 99);

-міжнародними ТТН (а.с.78-81 том 99);

-документами розмитими, не придатними для читання (а.с.82-87 том 99);

-митним документом відділу контролю доставки (а.с.88 том 99);

-документом розмитим, не придатним для читання (а.с.89 том 99);

-електронними деклараціями (форма МД-2); реєстром номерів транспортних засобів та товарно транспортних документів за митною декларацією; приймальними актами № 244/02-LOP; № 243/02-LOP; № 962/02-LOP;№ 972/02-LOP; (ZEVIDONTRADINGLIMITED)(а.с. 90- 96, том 99);

-митними документами пункту пропуску ЕК (а.с.97-101, том 99);

-міжнародними ТТН (а.с. 102-181, том 99);

-судновою справою судна «EILTANK 547»з додатками: письмові покази капітана судна; зобов`язання капітана; суднова роль; довідки капітана, гарантійні зобов`язання; провіантний лист (а.с. 182- 186, том 99);

-міжнародними ТТН (а.с.187-231, том 99).

Том № 100

-ухвалою слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси про проведення обшуку від 13.12.2016 р. (а.с. 4-5, том 100);

-протоколом обшуку від 22.12.2016 р. (а.с. 7-11, том 100);

-статутом ТОВ «Лагуна - Рені» (а.с. 12-29а, том 100);

-розрахунковою відомістю по заробітній платі (а.с. 30-31а, том 100);

-аркушами, завіреними печаткою ТОВ «Лагуна - Рені» (а.с. 32-143, том 100);

-нечіткими копіями довіреностей, незаповненими, не підписаними бланками заяв про надання послуги «Перереєстрація номеру», чистим фірмовим бланком ТОВ «Лагуна - Рені»; чистими аркушами, на яких містяться зразки підпису (а.с. 144-158, том 100);

-юридичними документами ТОВ «Лагуна - Рені», наказами про прийняття на роботу, довідками розрахунками, витягом з ЄДРЮОФОП ТОВ «Лагуна - Рені», протоколом загальних зборів (159-173, том 100);

-судновою роллю «ATLANTIK CARRITR»(а.с. 174, том 100);

-ухвалою слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси про арешт майна від 28.12.2016 р. (а.с. 179-181, том 100);

-протоколом огляду речей та документів, оборотно сальдовою відомістю за січень 2011-грудень 2014 р. (а.с. 182-189 том 100);

-ухвалою слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси про арешт майна від 14.03.2017 р., розпискою ОСОБА_103 (а.с. 192-193а, том 100);

-постановою про визнання речовим доказом у кримінальному провадженні від 2017 р. без зазначення дати (а.с. 194-198, том 100).

Том № 101

-незаповненими та непідписаними бланками договору ДП «Адміністрація морських портів України» (а.с. 1-3, том 101);

-документами на відхід з порту судна «ATLANTIK CARRITR» (а.с. 5,том 101);

-агентськими рахунками, заявкою на оплату дисбурсменського рахунку (а.с. 4, 6, 8-20, 24, том 101);

-складом каравану, листами ТОВ «Лагуна - Рені» (а.с. 21-23, 25-27, том 101);

-агентськими рахунками, рахунками, листами ТОВ «Лагуна - Рені», квитанціями, заявками на оплату дисбурсменського рахунку, регістровими документами т/х «TANK 57», перепискою (а.с. 24, 28-45, том 101);

-документами на відхід з порту судна «MARIYA K», «Bregitte K», складом каравану, агентськими рахунками, заявками на оплату дисбурсменського рахунку, перепискою з суднами, рахунками, (а.с. 46-66,69, том 101);

-вантажними маніфестами, коносаментом (а.с. 67-68, 70-71 том 101);

-рахунками, гарантійним листом, платіжним дорученням, агентськими рахунками (а.с. 72-82, том 101);

-чистими аркушами з печаткою ТОВ «Лагуна - Рені» (а.с. 83-84, том 101);

-аркушем із записами, зробленими вручну та кресленнями (а.с. 85, том 101);

-агентськими рахунками, судновою роллю т/х «Bianca -K»(а.с. 86-93, том 101);

-аркушем із записами, зробленими вручну та кресленнями (а.с. 94, том 101);

-агентськими рахунками (а.с. 95-102, том 101);

-списками екіпажу «ATLANTIK CARRITR», медичними довідками, судновою роллю судна «ATLANTIK CARRITR», списками екіпажу судна «MARIYA K»,судновою роллю судна «Bregitte K», судновою роллю т/х «Bianca -K» (а.с. 103-127, 136-137, том 101);

-агентськими рахунками, рахунками (а.с. 128-135, 138 159, том 101);

Том № 102

-документами, вилученими під час обшуку в ДП «РМТП»(а.с.15-118, том 102);

Том № 103

-документами, вилученими під час обшуку в ДП «РМТП» (а.с. 1-196, том 103);

Том № 104

-видатковими відомостями по актам «Зевідон», митними деклараціями, та інш. (а.с. 1-164 том 104);

Том № 105

-копіями видаткових відомостей по актам Зевідон, митними деклараціями, тощо (а.с. 1-297 том 105);

Том № 106

-документами, вилученими під час обшуку в ДП «РМТП» (а.с. 1-87, том 106);

Том № 107

-відповіддю головою ДП «АМПУ» з додатками: данні по суднопроходам суден «Bregitte K», «MARIYA K»,«Bianca -K»,«EILTANK -547», «TANK-57», «ИНГУЛ» (а.с. 2-18, том 107);

-ухвалою слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 20.06.2014 р. про тимчасовий доступ (а.с. 23-25, том 107);

-описом речей і документів, які були вилучені на підставі ухвали слідчого судді (а.с. 26-37, том 107);

-ухвалами слідчого судді Печерського районного суду м. Київ від 17.06.2014 р. про тимчасовий доступ (а.с. 38-41, том 107);

-інформаційними довідками з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, витягами з Єдиного реєстру довіреностей (а.с. 42-52,57-60, том 107);

-відомостями про доходи, отримані від податкових агентів за 2011-2014 р. (а.с. 64-86, том 107);

-обсягами задекларованого податкового кредиту по операціях з ТОВ «Газ Україна -2020» (а.с. 100-113, 117, том 107);

-актом про результати документальної позапланової виїзної перевірки з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків, зборів і платежів при проведенні фінансово господарських операцій ТОВ «Альянс Ойл Україна» з ТОВ «Гах Україна -2020», податковим повідомленням рішенням, розрахунком фінансових санкцій, (а.с. 121-262, том 107).

Том № 108

-актами здійснення контролю суден, списками екіпажу, складом каравану, деклараціями, відхід суден, судновими ролями, судновими документами (а.с. 9-44, том 108);

-даними з інформаційної системи ДАІ (а.с. 18а-18і, том 108);

-судновими документами (а.с. 19-52, том 108);

-листами ТОВ «Лагуна - Рені», листом нач. ЦНП з обслуговування Болградського та Ренійського районів, даними з інформаційної системи ДАІ(а.с. 53-167а, том 108);

-переліком митних декларацій, за якими нафтопродукти були відправлені з митного посту (а.с. 174-179, том 108);

-листом командиру взводу з обслуговування стаціонарного посту № 3 роти ДПС підпорядкованої УДАІ ГУМВС України в Одеській області (а.с. 181, том 108);

-листом капітану морського порту РФ ДП «АМПУ» від 26.02.2014 р., листом начальника ДПІ у Ренійському районі, листами ТОВ «Лагуна - Рені», (а.с. 198, 200, 201, 206, том 108).

Том № 109

-договорами про надання послуг з приймання, зберігання та вивантаження (а.с. 1-21, том 109);

-даними про захід суден (а.с. 22-24, том 109);

-листом начальника Південної митниці Міндоходів, листом начальника станції Рені, ДП «Одеська залізниця» (а.с. 25-27, том 109);

-приймальними актами № 05/04 LOP, № 03/04 LOP, № 06/04 LOP, № 07/04 LOP, № 01/04 LOP, № 30/05 LOP, № 02/04 LOP, № 04/04 LOP, № 29/05 LOP, № 27/05 LOP, № 28/05 LOP, № 25/05 LOP, № 26/05 LOP, № 23/05 LOP, № 24/05 LOP, № 21/05 LOP, № 22/05 LOP, № 27/05 LOP, № 20/05 LOP, № 17/05 LOP, № 16/05 LOP, № 18/05 LOP, № 15/05 LOP, № 14/05 LOP, № 27/05 LOP, № 12/05 LOP, № 11/05 LOP, № 08/05 LOP, № 10/05 LOP, № 09/05 LOP, № 08/03 LOP, № 07/03 LOP, № 06/03 LOP, № 05/03 LOP, № 02/03 LOP, № 03/03 LOP, № 01/03 LOP, № 07/05 LOP, № 04/03 LOP, № 06/05 LOP, № 07/05 LOP, № 05/05 LOP, № 06/05 LOP, № 05/05 LOP, № 03/05 LOP, № 02/05 LOP, № 01/05 LOP, № 02/05 LOP, № 162/02 LOP, № 163/02 LOP, № 165/02 LOP,№ 166/02 LOP, № 168/02 LOP, № 169/02 LOP, № 167/02 LOP,№ 170/02 LOP, № 171/02 LOP,№ 172/02 LOP,№ 173/02 LOP,(а.с. 28- 85, том 109);

-листом капітану морського порту, листами ТОВ «Лагуна - Рені», (а.с. 88, 92, 101-103, том 109);

-договором між ДП «Адміністрація морських портів України та ТОВ «Лагуна - Рені» про надання послуг з користування причалами» (а.с. 104-109 ,том 109);

-листами ТОВ «Лагуна - Рені», листами начальника РФ ДП «АМПУ», (а.с. 110,114,том 109);

-списком екіпажу, судновою роллю (а.с. 120-123, том 109);

-судновими документами про відхід з порту Рені (а.с. 132-142, том 109);

-листом нач. Управління державтоінспекції (а.с. 148-149, том 109);

-інформацією щодо оформлення в зоні діяльності посту «Ізмаїл» продуктів нафтопереробки (а.с. 150-154, том 109);

-актами здійснення контролю судна «Bregitte K», «MARIYA K»,«Bianca -K», списками екіпажу, складом каравану, деклараціями, відхід суден, судновими ролями, судновими документами (а.с. 155-190, том 109);

-ухвалою слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 18.06.2014 р. про тимчасовий доступ до речей і документів (а.с. 197-199 том 109);

-протоколом тимчасового доступу до документів, опис (а.с. 200- 206том 109);

-ухвалою слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 20.06.2014 р. про арешт майна (а.с. 211-212, том 109);

-переліком митних декларацій, за якими нафтопродукти були відправлені з митного посту (а.с. 226-231 том 109);

Том № 113

-деклараціями на експорт нафтопродуктів від ДП «Петрол» ( а.с. 1-245, 252-253, т. 113)

-копіями договорів доручення № 13/240 (а.с 246-251, т. 113)

-контрактами між компанією «ProsperitydevelopmentS.A.»та ТОВ «Зовнітрансгаз» (а.с. 254-259, т. 113)

Том №114

-копіями митних декларацій (а.с. 1-69, т. 114)

-копіями договорів про надання послуг з завантаження (а.с. 203-255, т. 114)

Том № 115

-документами, вилученими в ході тимчасового доступу до речей і документів 27.02.2017р. на підставі ухвали Приморського райсуду м.Одеси в ГУ ДФС у м.Києві, а саме: судновою справою № 180 , судновою справою №311, судновою справою № 179 із доданими до них документами (а.с. 197 - 217, 218- 267 т. 115);

Том № 116

-документами, вилученими в ході тимчасового доступу до речей і документів 27.02.2017р. на підставі ухвали Приморського райсуду м.Одеси в ГУ ДФС у м.Києві, а саме: судновою справою п/п «Марія К» , судновою справою №311, судновою справою № 331 із доданими до них документами (а.с. 1 -154, 155- 303, 304 - 367 т. 116);

Том № 117

-копіями видаткових відомостей, рахунками, маніфестами, коносаментами, митними деклараціями, тощо (а.с. 1-219 том 117)

Том № 118

-копіями видаткових відомостей, рахунками, маніфестами, коносаментами, митними деклараціями, тощо (а.с. 1-164 том 118);

Том № 119

-копією опису речей і документів, які були вилучені на підставі ухвали суду від 04.07.2014р. (а.с.15 том. 119);

-копією опису речей і документів, які були вилучені на підставі ухвали суду від 03.07.2014р. (а.с.36-47 том. 119);

-копією опису речей і документів, які були вилучені на підставі ухвали суду від 02.07.2014р. (а.с.67-68 том. 119);

-копією опису речей і документів, які були вилучені на підставі ухвали суду від 02.07.2014р. (а.с.79-80 том. 119);

-копією опису речей і документів, які були вилучені на підставі ухвали суду від 08.07.2014р. (а.с.91 том. 119);

-копією опису речей і документів, які були вилучені на підставі ухвали суду від 25.06.2014р. (а.с.105 том. 119);

Том № 120

-копіями приймальних актів, маніфестами, коносаментами, митними деклараціями, тощо (а.с. 17- 281 том 120);

Том № 121

-копіями документів, вилучених під час проведення обшуку ПАТ «Одеський нафтопереробний завод» (а.с. 1-277 том 121);

Том № 122

-документами щодо відгрузки нафтопродуктів, вилученими 08.07.2014 року у ТОВ «Лагуна-Рені», а саме: дорученнями на відвантаження експортного вантажу та коносаментами (а.с. 2-357, т. 122);

Том № 123

-документами щодо відгрузки нафтопродуктів, вилученими 08.07.2014 року у ТОВ «Лагуна-Рені», а саме: дорученнями на відвантаження експортного вантажу та коносаментами (а.с. 2-423, т. 123);

Том № 124

-документами щодо відгрузки нафтопродуктів, вилучених 08.07.2014 року у ТОВ «Лагуна-Рені», а саме: коносаментами та дорученнями на відвантаження експортного вантажу (а.с. 2-452, т. 124);

Том № 125

-копіями документів щодо відгрузки нафтопродуктів, вилучених 08.07.2014р. (а.с. 1-216 том 125);

Том № 126

-копіями роздруківок по рахункам (а.с. 1-245 том 126);

Том № 127

-вантажними маніфестами (а.с. 1-3 том 127);

-видатковими відомостями (а.с. 5 том 127);

-приймальними актами (а.с. 12, 171 том 127)

-документами по прибуттю та експедуванню нафтопродуктів в порт Рені (а.с. 8-557 том.127);

Том № 128

-інформаційними довідками з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с. 10-13 том 128);

-копіями відповідей на доручення (а.с. 27-28 том 128);

Том № 129

-протоколом огляду місця події від 27.02.2014р. із фототаблицями (а.с. 36-57 том 129);

-протоколом огляду місця події від 06.03.2014р. а.с. 167-170 том 129);

Том № 130

-ухвалою Приморського районного суду від 23.11.2016р. (а.с.3-4 том. 130);

-протоколом тимчасового доступу до речей і документів від 09.12.201р. (а.с.9-11 том. 130);

-описом речей і документів, які були вилучені на підставі ухвали суду від 09.12.2016р. (а.с.12 том. 130);

- документами ТОВ «Лагуна - Рені» для проведення реєстрації юридичної особи (а.с.14-146 том. 130);

-копією статуту ТОВ «Лагуна - Рені» (а.с.184-214том. 130);

-протоколом огляду речей та документів від 23.01.2017р. (а.с.215 -219 том. 130);

-постановою про залучення до кримінального провадження речових доказів від 06.03.2017р. (а.с.220- 222 том. 130);

Том № 131

-документами щодо відгрузки нафтопродуктів, вилученими 03.07.2014р. у Ізмаїльського прикордонного загону (а.с.1-151 том. 131);

Том 132

-ухвалою Приморського райсуду м. Одеса про тимчасовий доступ до речей і документів №522/20851/16-к від 18.11.2016р. (а.с. 6-8, т. 132);

-протоколом тимчасового доступу до речей і документів в ПАТ КБ «Південний» стосовно підприємства ТОВ «Лагуна-Рені» від 23.12.2016р. (а.с. 9- 12, т. 132);

-документами, вилученими під час тимчасового доступу до документів в ПАТ КБ «Південний» стосовно підприємства ТОВ «Лагуна-Рені» 28.11.2016р. (а.с. 13- 227, т. 132);

-ухвалою Приморського райсуду м. Одеса про тимчасовий доступ до речей і документів №522/20793/16 від 18.11.2016р. (а.с.233-238, т. 132);

-протоколом тимчасового доступу до речей і документів в «БАНК ПЕТРОКОММЕРЦ-УКРАЇНА» стосовно підприємства ТОВ «Лагуна-Рені» від 19.12.2016р. (а.с. 239- 240, т. 132);

-документами, вилученими під час тимчасового доступу до документів в «БАНК ПЕТРОКОММЕРЦ-УКРАЇНА стосовно підприємства ТОВ «Лагуна-Рені» 28.11.2016р. (а.с. 241- 290, т. 132);

Том № 133

-витратними відомостями за актами прийомки Зевідон, договором страхування (а.с. 1- 211, т. 133);

Том № 134

-документами актами прийому нафтопродуктів ТОВ «Лагуна-Рені», вилученими 19.06.2014р. по к/п № 12014160050000082 (а.с. 1-200, т. 134);

-договорами про надання послуг з перегрузки за 2012, 2013рр. із додатками (а.с. 201-244, т. 134);

-агентським договором від 29.11.2013р. (а.с. 245-249, т. 134);

-договором про надання послуг з перегрузки за 2014 р. із додатками (а.с. 250-258, т. 134);

-договором про надання послуг з використання причалів від 13.06.2013р. із додатками (а.с. 259-265, т. 134);

-договорами про агентське обслуговування суден від 28.11.2013р. та від 26.12.2013р. (а.с. 266-279, т. 134);

-договором на агетування судов від 29.11.2013р. (а.с. 280-283, т. 134);

Том № 135

-приймальними актами нафтопродуктів (а.с. 1-400, том 135);

Том № 136

-приймальними актами нафтопродуктів (а.с. 1-410 том 136);

Том №137

-актами прийому нафти (а.с. 1-503, т. 137)

Том № 138

-приймальними актами нафтопродуктів (а.с. 1-656 том 138);

Том №139

- посадовою інструкцією головного інспектора (а.с. 11-23, т. 139)

- витягом з наказу (а.с.24-26, т. 139)

- переліком змін щодо штатного розпису Південної митниці 2012-2013рр. ( а.с. 28-51, т. 139)

- протоколом обшуку (а.с. 148-151, т. 139)

Том № 140

-копією ухвали Приморського районного судувід 03.02.2017р. (а.с.7-10том. 140);

-копією протоколу обшуку адмінприміщення ТОВ «Лагуна - Рені» від 08.02.2017р. (а.с.11-12 том. 140);

-копією протоколу обшуку адмінбудівлі ТОВ «Лагуна - Рені» від 17.01.2017р. (а.с.13-12-6 том. 140);

-копією протоколу № 8 загальних зборів ТОВ «Лагуна - Рені» від 01.08.2013р. (а.с.17 том. 140);

-копією протоколу обшуку приміщення ТОВ «Лагуна - Рені» від 16.07.2014р. (а.с.18-23 том. 140);

-копією протоколу тимчасового доступу до речей і документів ТОВ «Лагуна - Рені» від 19.06.2014р. (а.с.24-30 том. 140);

-копією опису речей і документів, які були вилучені на підставі ухвали суду від 19.06.2014р. (а.с.31 том. 140);

-копією протоколу обшуку приміщення ТОВ «Лагуна - Рені» від 22.12.2016р. (а.с.32-36 том. 140);

-копією протоколу тимчасового доступу до речей і документів ТОВ «Лагуна - Рені» від 08.07.2014р. (а.с.37-40 том. 140);

-копією статуту ТОВ «Лагуна - Рені» (а.с.41-58 том. 140);

-копією протоколу огляду предметів від 11.05.2017р. (а.с.59 том. 140);

-копіями документів вилучених під час обшуку ТОВ «Лагуна - Рені» від 08.02.2017р. (а.с.60-521 том. 140);

Том № 141

-копіями фінансово господарськими документами ТОВ «Лагуна - Рені» за 2013р.(а.с.1-390, том 141);

Том № 142

-копіями фінансово господарськими документами ТОВ «Лагуна - Рені» за 2013р. (а.с.1-392, том 142);

Том № 145

-копією посадової інструкції головного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Міндоходів (а.с. 38-45 том 145);

-копією посадової інструкції головного державного інспектора митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Міндоходів (а.с. 46-51 том 145);

-копіями витягів з наказу Південної митниці (а.с. 52-54 том. 145)

Том № 147

-копією переліку змін до штатного розпису Південної митниці від 23.01.2012р.(а.с.22-27 том 147);

-копіями штатних розписів Південної митниці від 06.09.2012р., 20.09.2012р., 26.10.2012р. (а.с. 28-40 том 147);

-копією штатного розпису Південної митниці від 01.01.2013р. (а.с. 41-44 том 147);

Том №149

-документами щодо відгрузки нафтопродуктів, вилученими 08.07.2014р.у ТОВ «Лагуна -Рені» (а.с.1-340, т. 149)

Том №150

-податковими деклараціями та розрахунками (а.с .1-147, т. 150)

Том №154

-висновком експерта № 46Е від 28.04.2017 (а.с .196-237, т. 154)

-аналітичним дослідженням № 30/815-32-16-02 від 17.02.2017 р. щодо сум податків, зборів (обов`язкових платежів), які повинні бути сплачені до державного бюджету України, при умові відсутності господарських операцій з реекспорту товарів по митним деклараціям за період 2012-2014р.р. (зберігається в окремій папці).

Докази, надані стороною захисту:

Том № 2

-наказ Державної митної служби України від 17.09.2004 р. № 678 про затвердження Інструкції про організацію митного контролю та митного оформлення суден і товарів, що переміщуються ними, та Інструкцією (а.с. 76-85, т. 2);

-Постанова КМУ від 21.05.2012 р. № 451 «Про питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними»; типова технологічна схема пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними; типова технологічна схема здійснення митного контролю водних, ЗУ «Про перевезення небезпечних вантажів» (а.с. 86-94, т. 2);

-Постановою КМУ від 23.05.2012 р. № 467 «Про затвердження вичерпного переліку підстав, за наявності яких може проводитись огляд (переогляд) товарів, транспортних засобів комерційного призначення митними органами України» з вичерпним переліком (а.с. 95-96, т. 2);

-наказ від 12.12.2012 р. № 1316 «Про затвердження Порядку проведення огляду та переогляду товарів, транспортних засобів комерційного призначення» з Порядком; ЗУ «Про приєднання України до міжнародної конвенції про спрощення і гармонізацію митних процедур у зміненій редакції згідно із Додатком І до Протоколу про внесення змін до Міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур», листом № 72/12-612-2439 від 05.08.2011 р. щодо набрання чинності міжнародним договором; Міжнародна конвенція про спрощення і гармонізацію митних процедур (а.с. 97-101, т. 2);

-наказ Міністерства фінансів України від 24.05.2012 р. № 597 «Про затвердження Порядку здійснення аналізу та оцінки ризиків, розроблення і реалізації заходів з управління ризиками в митній службі України» з Порядком; (а.с. 102 - 105, т. 2);

-лист Міністерства доходів і зборів України департаменту митної справи щодо перевірки цілісності митного забезпечення при надходженні товарів до митних органів призначення; подання ГПУ про усунення порушень вимог чинного законодавства (а.с. 106-109, т. 2);

-розпорядження Міністерства доходів і зборів України від 27.06.2013 р. № 153-р про проведення митних формальностей (а.с. 110, т. 2);

-лист Державної фіскальної служби України Одеської митниці ДФС від 06.10.2017 р щодо надання інформації на адвокатський запит, згідно якого листи орієнтування щодо перелічених у запиті МД на митному пості «Кучурган» Одеської митниці ДФС, не виявлено. (а.с.а.с. 111, т. 2);

-лист Державної фіскальної служби України Одеської митниці ДФС від 22.09.2017 р щодо надання інформації на адвокатський запит, згідно якого за період з 01.01.2013 р. по 31.12.2013 р. за митними деклараціями, зазначеними у запиті, не зафіксовано фактів генерування АСАУР митних формальностей (а.с. 114, т. 2);

Том № 4

-ухвала Ренійського районного суду Одеської області від 11.04.2017 р. про звільнення ОСОБА_46 від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, у зв`язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності (а.с. 102-105, т. 4);

Том № 5

-вирок Ренійського районного суду Одеської області від 05.04.2017 р., яким затвердженого угоду про визнання винуватості між прокурором відділу прокуратури Одеської області та ОСОБА_45 (справа № 510/328/14-к) (а.с. 97-112, т. 5);

Том № 6

-ухвала Ренійського районного суду Одеської області від 04.10.2017 р. про відмову у затвердженні угоди про визнання винуватості від 01.09.2017 р. (справа № 510/1326/17) (а.с. 37-39, т. 6);

-вирок Київського районного суду м. Одеси від 30.10.2017 р., яким затверджено угоду про визнання винуватості від 25.10.2017 р. між прокурором відділу прокуратури Одеської області (справа № 520/12933/17) (а.с.40-58, т. 6);

Том № 152

-лист ДФС України від 16.12.2019 р. на запит суду (а.с.1, т. 152);

Том № 153

-лист ДФС України від 27.12.2019 р. на запит суду (а.с.144, т. 152);

Том № 156

-постанова слідчого прокуратури Одеської області про закриття кримінального провадження від 31.08.2015 р. (а.с. 16-19, т. 156);

-лист ГПУ від 28.11.2019 р. на запит адвоката ОСОБА_14 (а.с. 23, т. 156);

-листи компанії ZEVIDONTRADINGLIMITED від 28.03.2018 р. про відсутність у компанії претензій до Лагуна Рені відносно виконання контрактних зобов`язань за Договором про надання послуг транзитного перевезення № 02-LOP від 07.12.2012 р. (а.с.31-33, т. 156);

-наказ Міністерства фінансів України № 651 від 30.05.2012 р. «Про затвердження Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документу»; Порядок та Додатки (а.с.66-140, т. 156);

-наказ № 1011 від 20.09.2012 р. «Про затвердження відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларації», Класифікатори; (а.с. 141-187, т. 156).

Дослідивши у повному обсязі докази, надані сторонами, допитавши обвинувачених, свідків, дослідивши письмові докази, колегія суддів приходить до висновку, що у ході судового розгляду не було здобуто достатніх доказів, які б доводили наявність у діях обвинувачених складу інкримінованих їм кримінальних правопорушень, а тому вважає за необхідне виправдати їх на підставі ч.1 п.3 ст. 373 КПК України у зв`язку із тим, що не доведено наявність у діях обвинувачених складу кримінального правопорушення.

Згідно з положеннями ст.62 Конституції особа вважається невинуватою в скоєнні злочину й не може бути піддана покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Обвинувачення неможе ґрунтуватисяна доказах,одержаних незаконнимшляхом,а такожна припущенях.Усі сумнівищодо доведеностівини особитлумачаться наїї користь.

Презумпція невинуватості є одним з основних принципів сучасного кримінального провадження. Крім того, це положення закріплено в п.2 ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, в якому зазначено, що кожен обвинувачений в скоєнні кримінального правопорушення вважається невинним доти, доки його вина не буде встановлена в законному порядку.

«Правосуддя за своєю суттю визнається таким лише за умови, що воно відповідає вимогам справедливості і забезпечує ефективне поновлення в правах…» абз.10 п.9 Рішення Конституційного суду України від 30січня 2003року у справі №1-12/2003.

У відповідності до роз`яснень, що містяться у ч.2 п.19 постанови Пленуму Верховного суду України від 01.11.1996 р. № 9 «Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя», визнання особи винуватою у вчиненні злочину, може мати місце лише за умови доведеності її вини.

Згідно із вимогами ч.2ст.17 КПК України, ніхто не зобов`язаний доводити свою невинуватість у вчиненні кримінального правопорушення і має бути виправданим, якщо сторона обвинувачення не доведе винуватість особи поза розумним сумнівом.

Приймаючи рішення про виправдування обвинувачених ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 за ч.1ст.255, ч.5 ст.27, ч.4ст.28, ч.3ст.212, ч.5 ст.27, ч.4ст. 28, ч.1ст.364, ч.4ст.28, ч.1ст.366 КК України, колегія суддів виходить з того, що ані під час досудового розслідування, ані під час судового розгляду, стороною обвинувачення не наведено достатніх доказів винуватості, вчинення обвинуваченими злочинів поза розумним сумнівом, а можливість здобуття інших доказів вичерпана і стороною обвинувачення не пропонується. Надані ж стороною обвинувачення докази є протирічивими, містять ряд розбіжностей та невідповідностей пред`явленому обвинуваченню, а значна їх частина взагалі не має відношення до пред`явленого обвинувачення.

Так, виходячи з обвинувального акту, для успішної реалізації злочинного умислу Особи 1 та інші члени злочинної організації, у невстановленому місці та в невстановлений час вступили у попередню змову з невстановленими службовими особами Державної митної служби України, які ввійшли до складу злочинної організації у вигляді структурного підрозділу під назвою «митний напрямок» та, зловживаючи своїм службовим становищем, створили умови для ввезення та незаконного розповсюдження нафтопродуктів без сплати зборів, податків та платежів. Зокрема, до складу злочинної організації у 2012 році, більш точна дата під час досудового розслідування не встановлена, були залучені співробітники Південної митниці ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , Особа 29, Особа 30 та Особа 31.

При цьому, у відповідності до відведених їм злочинних ролей виконавців, головні державні інспектори ВМО № 1 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Особа 30 та Особа 31, старший державний інспектор ВМО № 1 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці Особа 29, головні державні інспектори відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці ОСОБА_16 та ОСОБА_17 та старший державний інспектор відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці ОСОБА_18 здійснювали митне оформлення та випуск нафтопродуктів за межі митної території України, на підставі завідомо для них підроблених документів, достеменно знаючи, що вказані нафтопродукти фактично за кордон не вивозились.

ОСОБА_29 , ОСОБА_36 , ОСОБА_31 та ОСОБА_32 , як виконавці, приймали участь у здійсненні протиправної діяльності злочинною організацією Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, та, у відповідності до відведених їм ролей, виготовлювали підроблені документи щодо доставки до ТОВ «Лагуна-Рені» автомобільним транспортом нафтопродуктів, перевантаження їх з автомобілів на нафтоналивні судна та надавали такі документи до відділу митного оформлення № 2 митного поста «Ізмаїл» Південної митниці з метою здійснення посадовими особами митної служби, зокрема ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , митного оформлення та випуску за межі митної території України нафтопродуктів, які насправді до підприємства не надходили

У свою чергу, ОСОБА_46 , ОСОБА_47 , ОСОБА_48 , ОСОБА_49 , ОСОБА_50 , ОСОБА_51 і ОСОБА_52 , як капітани наливних суден, залучених до здійснення суднозаходів до Ізмаїльського та Ренійського морських торговельних портів, оформлювали відповідні завідомо підроблені документи щодо вивезення з території України нафтопродуктів, завезених підконтрольними злочинній організації підприємствами в митних режимах транзит та переробка на митній території України.

Зокрема, до Південної митниці працівниками ТОВ «Зовнітрансгаз» у період з 22.03.2013 р. по 20.11.2013 р. подані 55 інвойс-проформи, складені та підписані директором «PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A.» (Республіка Панама) ОСОБА_21 , використовуючи які співробітники митниці призначення ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 здійснювали митне оформлення нафтопродуктів, які перебували під митним контролем та мали бути транспортовані за межі митної території України через термінал ТОВ «Лагуна-Рені», розташований на території Ренійського морського торговельного порту, за адресою: Одеська область місто Рені вулиця Дунайська № 188-Б за наступним деклараціям: ЕК 11 РР 500090000/2013/356; ЕК 11 РР 500090000/2013/372; ЕК 11 РР 500090000/2013/419; ЕК 11 РР 500090000/2013/441; ЕК 11 РР 500090000/2013/444; (та ін.)

Окрім того, до складу злочинної організації увійшов окремий структурний підрозділ під умовною назвою «митний напрямок», у складі якого діяли співробітники митної служби України, яким було відведено роль як представників єдиного органу на території держави, уповноваженого здійснювати контроль митного оформлення вивезення товарів за межі митної території України, оформлювати документальне підтвердження фіктивної (неіснуючої) перевалки нафтопродуктів на судна та вивезення їх за митну територію України з метою прикриття незаконно перерваного транзиту, а також нездійснення реекспорту продукції, виробленої із ввезеної для переробки сировини.

Так, невстановлені досудовим розслідуванням особи за вказівкою Особи 1, досудове розслідування стосовно якого здійснюється в іншому кримінальному провадженні, з метою закінчення своїх злочинних намірів щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, у невстановлений час, в неустановленому місці та за неустановлених органом досудового розслідування обставин, залучили до складу злочинної організації працівників державної митної служби України та, зокрема, працівників Південної митниці ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 та інших невстановлених працівників митниці. Вказані особи, усвідомлюючи факт існування зазначеного злочинного об`єднання, надали свою добровільну згоду на участь у ньому та, в подальшому, своїми діями підтвердили реальність своїх намірів. При цьому ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 було відведено роль активних учасників злочинної організації, які своїми безпосередніми діями завершували митне оформлення нафтопродуктів та здійснювали їх фіктивний випуск за межі митної території України за фактичної відсутності самих товарів.

Зазначені особи, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, всупереч вимогам діючих на той час законодавчих та інших нормативних актів, що регламентували їх діяльність, здійснювали митне оформлення та випуск за межі митної території України нафтопродуктів, поміщених в режим прохідного транзиту та реекспорту, що в дійсності до ТОВ «Лагуна-Рені» не надходили. Таким чином, діючи у складі злочинної організації, ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 та інші невстановлені співробітники Південної митниці, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, всупереч вимогам діючих на той час законодавчих та інших нормативних актів, що регламентували їх діяльність, здійснювали митне оформлення та випуск за межі митної території України нафтопродуктів, поміщених в митні режими транзиту та реекспорту, що в дійсності до ТОВ «Лагуна-Рені» не надходили.

При цьому, ОСОБА_16 (особиста печатка № 938), ОСОБА_18 (особиста печатка № 919) і ОСОБА_17 (особиста печатка № 949), зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, під час оформлення вантажних митних декларацій (ВМД), завідомо знаючи про те, що в дійсності вантаж (нафтопродукти), зазначені у вказаних документах, до ТОВ «Лагуна-Рені» не надходив та, відповідно, не перевантажувався на річкові судна для вивезення їх за кордон, умисно проставляли у вантажних митних деклараціях відбитки особистого митного забезпечення (номерної печатки) відповідно № 938, № 919 і № 949, чим посвідчували проведення митних формальностей щодо вказаного вантажу та, відповідно, здійснювали фіктивний випуск нафтопродуктів за межі митної території України. В результаті злочинних дій ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , які з 07.12.2012 р. по 28.02.2014 р., здійснювали митне оформлення вантажів (нафтопродуктів), які мали бути транспортовані за межі митної території України через термінал ТОВ «Лагуна-Рені», розташований на території Ренійського морського торговельного порту, за адресою: Одеська обл., м. Рені, вул. Дунайська, 188-Б та за оформленими ними митними деклараціями спричинено Державі України збитки у сумі 1 806 381 226, 71 грн., у тому числі: податок на додану вартість у сумі 975 628 168, 50 грн., акцизний податок у сумі 803 716 151, 60 грн., екологічний податок у сумі 27 036 906, 61 грн. Сума заподіяних матеріальних збитків більш ніж у 250 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, встановлений на момент вчинення злочинів, та являється тяжкими наслідками.

Сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівником митного органу з печаткою № 938 ОСОБА_16 складає - 113 147 611,69 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 57 175 547,22 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 54 204 893,45 грн., екологічний податок - 1 767 171,02 грн.).

Сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівником митного органу з печаткою № 917 ОСОБА_18 складає - 135 531 938,26 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 61 803 792,49 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 71 384 506,42 грн., екологічний податок - 2 343 639,35 грн.).

Також, сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівником митного органу з печаткою № 949 ОСОБА_17 складає - 45 857 976,83 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 23 461 626,64 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 21 719 427,45 грн., екологічний податок - 676 922,74 грн.).

Крім того, сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівниками митного органу з печаткою: № 938 ОСОБА_16 , № 917 ОСОБА_18 , № 949 ОСОБА_17 складає - 237 527 572,92 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 141 231 843,40 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 93 153 192,02 грн., екологічний податок - 3 142 537,50 грн.).

Сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівниками митного органу з печаткою: № 938 ОСОБА_16 , № 917 ОСОБА_18 складає - 1 008 963 25629,40 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 544 334 743,20 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 449 198 283,70 грн., екологічний податок - 15 430 229,39 грн.).

Також, сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівниками митного органу з печаткою: № 938 ОСОБА_16 , ОСОБА_17 складає - 61 363 143,95 грн. (у тому числі: податок на додану вартість 40 605 069,99 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України 19 929 698,96 грн., екологічний податок 828 375,00 грн.).

Крім того, сума податків, зборів (обов`язкових платежів), яка повинна бути сплачена до державного бюджету України по митним деклараціям, по яким випуск здійснений працівниками митного органу з печаткою: № 917 ОСОБА_18 , № 949 ОСОБА_17 складає - 203 989 725,80 грн. (у тому числі: податок на додану вартість - 107 015 545,60 грн., акцизний податок з товарів, ввезених на митну територію України - 94 126 149,63 грн., екологічний податок -2 848 030,61 грн.).

Дії обвинувачених кваліфіковані стороною обвинувачення:за ч.1ст.255 КК України (в редакції Закону України № 2341-III від 05 квітня 2001 року) за кваліфікуючими ознаками: участь у злочинній організації, участь у злочинах, вчинюваних такою організацією;

- ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.3ст.212 КК України (в редакції Закону України № 4025-VI від 15 листопада 2011 року) за кваліфікуючими ознаками: пособництво в умисному ухиленні від сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, що призвело до фактичного ненадходження до бюджетів коштів в особливо великих розмірах, вчинене за попередньою змовою групою осіб, у складі злочинної організації;

- ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.1ст.364 КК України (в редакції Закону України № 746-VII від 21 лютого 2014 року) за кваліфікуючими ознаками: зловживанні владою та службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої фізичної та юридичної особи, використанні службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, вчинене у складі злочинної організації;

- ч.4ст.28, ч.1ст.366 КК України (в редакції Закону України № 222-VII від 18 квітня 2013 року) за кваліфікуючими ознаками: складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, а також внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчинене у складі злочинної організації.

Відповідно до ст.91 КПК України у кримінальному провадженні підлягають доказуванню: 1) подія кримінального правопорушення (час, місце, спосіб та інші обставини вчинення кримінального правопорушення); 2) винуватість обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, форма вини, мотив і мета вчинення кримінального правопорушення; 3) вид і розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, а також розмір процесуальних витрат; 4) обставини, які впливають на ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, характеризують особу обвинуваченого, обтяжують чи пом`якшують покарання, які виключають кримінальну відповідальність або є підставою для закриття кримінального провадження; 5) обставини, що є підставою для звільнення від кримінальної відповідальності або покарання; 6) обставини, які підтверджують, що гроші, цінності та інше майно, які підлягають спеціальній конфіскації, одержані внаслідок вчинення кримінального правопорушення та/або є доходами від такого майна, або призначалися (використовувалися) для схиляння особи до вчинення кримінального правопорушення, фінансування та/або матеріального забезпечення кримінального правопорушення чи винагороди за його вчинення, або є предметом кримінального правопорушення, у тому числі пов`язаного з їх незаконним обігом, або підшукані, виготовлені, пристосовані або використані як засоби чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення; 7) обставини, що є підставою для застосування до юридичних осіб заходів кримінально-правового характеру.

За змістом ст.92КПК України обов`язок доказування обставин, передбачених ст. 91 цього Кодексу, покладається на прокурора. Саме сторона обвинувачення повинна доводити винуватість особи поза розумним сумнівом.

Згідно з ч. 1 ст. 94 КПК України суд повинен оцінювати докази на основі всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінюючи кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв`язку для прийняття відповідного процесуального рішення.

Відповідно до вимог ст. 370 КПК України судове рішення повинно бути законним, обґрунтованим і вмотивованим.

Відповідно до п. 9 ст. 92 Конституції України виключно Законами України визначаються засади митної справи, до яких згідно зі статтею 7 Митного кодексу України відносяться встановлені порядок та умови переміщення товарів через митний кордон України, їх митний контроль та митне оформлення.

Згідно з п. 24 ст. 4 Митного кодексу України митний контроль сукупність заходів, що здійснюються з метою забезпечення додержання норм Митного Кодексу України, Законів та інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи, міжнародних договорів, укладених у встановленому порядку. Порядок організації та здійснення митного контролю визначені розділом ХІ Митного кодексу України.

Відповідно до частини першої ст. 318 Митного кодексу України митному контролю підлягають усі товари, транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.

Відповідно до ч.4 ст. 318 Митного кодексу України митний контроль та митне оформлення суден і товарів, що переміщуються ними здійснюється посадовими особами митного поста відповідно до Інструкції, затвердженої наказом Державної митної служби України від 17.09.2004 року за № 678 (втратив чинність 25.06.2015) та «Типової технологічної схеми здійснення митного контролю водних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними у пунктах пропуску через державний кордон», затвердженої постановою КМУ від 21.05.2012 за № 451 (чинна).

У зв`язку з цим треба розділяти поняття «митний контроль судна, як комерційного транспортного засобу» та поняття «митний контроль товару, що переміщується цим судном».

У п.2.3 розділу 2 Інструкції визначено порядок митного контролю та митного оформлення судна, що вибуває за межі митної території України.

У п.3.2 Інструкції визначено порядок митного контролю та митного оформлення товарів, які переміщуються на судах, при вивезенні за кордон.

Вимоги щодо безпосереднього контролю з боку посадових осіб митниці за процесом навантаження товарів на судно серед переліку митних формальностей у Інструкції та Типовій технологічній схемі відсутні, як і відсутні вимоги щодо обов`язкового здійснення митного огляду навантаженого товару та/або перевірки митницею кількісних показників навантаженого товару.

Відповідно до Закону України «Про перевезення небезпечних вантажів» від 06.04.2000 року, вантаж, що переміщувався у зоні діяльності ТОВ «Лагуна - Рені» відносився до небезпечних вантажів, тобто тих, які внаслідок притаманних їм властивостей за наявності певних факторів можуть під час перевезення спричинити вибух, пожежу, пошкодження технічних засобів, пристроїв, споруд, та інших об`єктів, заподіяти матеріальні збитки та шкоду довкіллю, а також призвести до загибелі, травмування, отруєння людей, тварин і які за міжнародними договорами, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, або за результатами випробувань в установленому порядку залежно від ступеня їх впливу на довкілля або людину віднесено до одного з класів небезпечних речовин.

У зв`язку з цим, вантажовідправник, вантажоотримувач чи їх представники, для перевірки кількісних показників навантаженого на судно товару повинні наймати спеціальну сюрвеєрську компанію, з оплатою її послуг, будь-яка участь у цій процедурі посадових осіб митних органів не передбачена.

Ст.210 Митного Кодексу України визначено єдину форму митного контролю, яка передує наданню дозволу на завантаження перевірка документів та відомостей (ст.337 МК України). Крім того, згідно п.28 Типової технологічної схеми, до початку завантаження на судно закордонного плавання транспортних засобів і товарів декларант або уповноважена ним особа подає митному органу доручення на навантаження. Підставою для оформлення такого доручення є митна декларація з відміткою митного органу про закінчення митного контролю. Відповідно до пп.3.2.2 Інструкції про організацію митного контролю та митного оформлення суден і товарів, що переміщуються ними, затвердженої наказом Державної митної служби України від 17.09.2004 за № 678, після перевірки відповідності даних, зазначених в дорученнях на навантаження, даним вищезазначених документів (документ контролю доставки пп.3.2.1 Інструкції), вантажна митна декларація або інший документ, який є підставою для переміщення товарів через митний кордон України ( пп.3.2.2 Інструкції) і за відсутності зауважень, посадова особа митного органу на дорученні на навантаження проставляє відбиток особистої номерної печатки.

Оформлене таким чином доручення є підставою для навантаження зазначених у ньому товарів на судно.

У випадку, якщо вищезазначені документи митна декларація та доручення на навантаження, не містять розбіжностей, органом доходів і зборів України надається дозвіл на навантаження.

Відповідно до п.3.2.7 Інструкції, після закінчення навантаження судна вантажовласник або уповноважена ним особа подає митному органу коносаменти й маніфест для пропуску товарів через митний кордон. Після звірення їх з дорученням на навантаження (списками вантажів) і вантажними митними деклараціями або іншими документами, які відповідно до законодавства України є підставою для переміщення товарів через митний кордон, посадова особа митного органу проставляє на коносаментах (морської товарно-транспортної накладній), маніфестах відбитки штампу «під митним контролем» та особистої номерної печатки. Транспортна організація, що здійснювала навантаження судна, надає митному органу документ, який підтверджує кількість та асортимент навантажених товарів.

Кількісні показники товару, що навантажувалися на судна, зазначалися на підставі затверджених підписом та засвідчених печаткою капітанів суден коносаментів. Допитані вході судовогорозгляду свідки капітанисуден повністю підтвердили зазначені обставини, вказавши, що працівники митних органів нічого не знали про скоєння ними яких-небудь злочинних дій.

Аналіз товарно - транспортних документів, що містяться в матеріалах кримінального провадження свідчить про відсутність витрат нафтопродуктів в ході транспортування.

Згідно із положеннями ч.3 ст.318 МК України, митний контроль передбачає виконання органами доходів і зборів мінімуму митних формальностей, необхідних для забезпечення додержання законодавства України з питань державної митної справи.

Відповідно до ч.4 цієї статті митний контроль товарів, транспортних засобів у пунктах пропуску через державний кордон України здійснюється відповідно до типових технологічних схем митного контролю, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Враховуючи норми ст.320 МК України та постанови КМУ № 451 від 21.05.2012 року «Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними», перевірка цілісності та відповідності накладених засобів забезпечення ідентифікації при надходженні товарів до митних органів призначення може здійснюватися посадовими особами митних органів документально або безпосередньо у випадках прийняття рішення про проведення митного огляду (переогляду) транспортних засобів і товарів. В розвиток цього керівникам митних органів, з метою неухильного додержання законодавства, Департаментом митної справи 10.04.2013 року за № 24/2-3/65 було направлено листа з метою дотримання законодавства України з питань митної справи.

Згідно із положеннями ст.338 МК України, огляд та переогляд товарів, транспортних засобів відбувається виключно при наявності підстав, зазначених в цій статті. Так, він може проводитися в можливо короткий термін після прийняття рішення про його проведення, за результатами застосування системи управління ризиками та за рішенням керівника органу доходів і зборів або особи, яка виконує його обов`язки і тільки за наявності відповідних підстав (п.п. 1-5 ч.3 ст.338 МК України).

Вичерпний перелік підстав визначається Кабінетом Міністрів України, та був встановлений постановою КМУ № 467 від 23.05.2012 (чинна), якою затверджено вичерпний перелік підстав, за наявності яких може проводитися огляд (переогляд) товарів, транспортних засобів комерційного призначення митними органами України. Даним нормативним актом було встановлено лише 14 таких підстав, причому 13 з них це порушення митних процедур, а п.14 даного переліку є специфічним, оскільки для його застосування необхідно доручення правоохоронного органу, з обов`язковим зазначенням підстав його застосування.

Стороною обвинувачення не надано суду жодного письмового доручення працівників правоохоронних органів держави, працівників служби боротьби з контрабандою, та ін.

Як виходитьз наданоїстороною захистувідповіді навідповідні адвокатськізапити ДФСта Одеськоїмитниці,були відсутнілисти орієнтування відправоохоронних органівщодо можливихпорушень законодавстваз питаньмитної справиза митнимидеклараціями,які вказанів обвинувальномуакті,та оформлювалисьобвинуваченими.

Наказом міністерства фінансів України № 1316 від 12.12.2012 (чинний) було затверджено «Порядок проведення огляду та переогляду товарів, транспортних засобів комерційного призначення», розділом 2 якого були передбачені підстави для прийняття рішення про проведення такого огляду. Такий огляд проводиться за результатами застосування системи управляння ризиками.

Зазначена система є спрощенням і гармонізацією митних процедур, що діють відповідно Закону України «Про приєднання України до Міжнародної конвенції про спрощення і гармонізацію митних процедур у зміненій редакції згідно з Додатком 1 до Протоколу про внесення змін до Міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур» від 5 жовтня 2006 року (дата набрання чинності цієї (Кіотської конвенції) для України 15.09.2011 року). Відповідно до розділу 6 Конвенції усі товари, транспортні засоби, які ввозяться на митну територію та вивозяться підлягають митному контролю.

У зв`язкуз цим,відповідно довимог ст.ст.361 363Митного КодексуУкраїни вмитній системіфункціонує Системауправління ризиками. Під ризиком розуміється ймовірність недотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи.

Органи доходіві зборівзастосовують системууправління ризикамидля визначеннятоварів,транспортних засобів,документів іосіб,які підлягаютьмитному контролю,форм митногоконтролю,що застосовуютьсядо такихтоварів,транспортних засобів,документів іосіб,а такожобсягу митногоконтролю зметою запобігання,прогнозування івиявлення порушеньзаконодавства Україниз питаньдержавної митноїсправи та забезпечення більш ефективного використання наявних у органів доходів і зборів ресурсів та зосередження їх уваги на окремих згрупованих об`єктах аналізу ризику, щодо яких є потреба у застосуванні окремих форм митного контролю або їх сукупності, у підвищення ефективності митного контролю (областях ризику) та прискорення митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України.

Ст.362МК Українивизначає аналіз ризику як систематичне використання органами доходів і зборів наявної у них інформації для визначення обставин та умов виникнення ризиків, їх ідентифікації і оцінки ймовірних наслідків недотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи. Об`єктами аналізу ризику є характеристики товарів, транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України; характер зовнішньоекономічної операції; характеристика суб`єктів, що беруть участь у зовнішньоекономічній операції.

Відповідно до вимог п.2 ст.363 МК України, наказом Міністерства фінансів України № 597 від 24.05.2012 року було затверджено Порядок здійснення аналізу та оцінки ризиків, розроблення і реалізації заходів з управління ризиками в митній службі України (втратив чинність 31.07.2015).

Відповідно до розділу 1, Порядок розроблено з метою підвищення ефективності роботи митних органів під час митного контролю та митного оформлення за рахунок впровадження методів управління ризиками, у тому числі аналізу ризиків із використанням інформаційних технологій. Крім того, Порядок встановлює єдиний підхід до здійснення аналізу та оцінки ризиків. Також введено поняття «виявлення ризику» та «індикатора ризиків» - щодо якого у митних органах наявна інформація про порушення законодавства України з питань митної справи за відповідними критеріями із заданими наперед параметрами.

Відповідно до п.1.5 Порядку ця система застосовується для здійснення митного контролю та виконання митних формальностей, запобігання та протидії контрабанді, боротьбі з порушеннями митних правил тощо.

Відповідно до п.7.1 Порядку, за результатами оцінки ризику у конкретному випадку переміщення товарів та транспортних засобів через митний кордон України, в тому числі за результатами контролю із застосуванням системи управління ризиками, митні органи обирають форми та обсяг митного контролю. Розділом 7 Порядку передбачені пошагові дії працівника митного органу за результатами застосування системи управляння ризиками.

Відповідно до ч.3 ст.320 МК України якщо за результатами застосування системи управління ризиками не визначено необхідності проведення митного огляду товарів, транспортних засобів комерційного призначення, митне оформлення та випуск цих товарів, транспортних засобів за рішенням митниці (митного посту) можуть бути здійснені без пред`явлення зазначених товарів, транспортних засобів митниці (митному посту) або з пред`явленням, але без проведення їх митного огляду.

Як виходить з наданого стороною захисту листа відповіді на відповідний адвокатський запит, Державною фіскальною службою України 22.09.2017року за№ 12486/Б/99-99-24-02-01-14,було повідомлено,що уперіод з07.12.2012по 31.12.2014р. фактів генерування автоматизованої системи аналізу та управління ризиками митних органів України за ВМД типу ЕК 11 РР №№: 500090000/2013/356, 500090000/2013/372, 500090000/2013/419, та інших, зазначених у повідомленні про підозру ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 від 30 травня 2017 року, як оформлені останніми не зафіксовано.

Крім того, у зв`язку з наявністю у 2012-2013 роках у митних органах України порушень чинного законодавства, невиконанням службовими особами територіальних митних органів законодавства при призначенні та проведенні спільних оглядів товарів суб`єктів ЗЕД, а також відсутність належного дієвого контролю керівників цих органів за виконання службових обов`язків підлеглими працівниками, незаконному ініціюванню митних оглядів, їх безпідставному проведенню -Генеральним прокуроромУкраїни 27.05.2013року за№ 07/1/3-29вих-13міністру доходіві зборівУкраїни булоспрямовано поданняпро усуненняпорушень вимогмитного законодавства(наявнев матеріалахкримінального провадження).

У розвиток документу прокурорського реагування керівництвом міністерства доходів і зборів 10.06.2013 року за № 99-24/1-03/1707 до митних органів України (у тому числі і Південної митниці) спрямовано листа з Поданням Генерального прокурора України для вжиття відповідних заходів, спрямованих на усунення порушень законодавства з питань митної справи.

Листом від 01.07.2013 за № 530/9/15/-32-22-07-10 керівництвом ГУ Міндоходів в Одеській області начальнику Південної митниці спрямовано вимогу щодо надання інформації про вжиті заходи стосовно зменшення кількості митних оглядів у пунктах пропуску через державний кордон України.

Також, 27.06.2013 року за № 153-р першим заступником міністра доходів і зборів України надано розпорядження про неухильне дотримання вимог ст.338 МК України і постанови КМУ від 23.05.2012 № 467 при проведенні митних оглядів товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Маніфест таконосаменти,як документи,що єпідставою дляпереміщення вантажівчерез митнийкордон)підписуються капітаномта скріпляютьсяпечаткою судна.Крім того,маніфести булизасвідчені печаткоюпорту тапідписом працівникапорту.Зазначені документиобов`язково надавалисядля митногооформлення.Без нихоформлення тапропуск черезмитний кордонУкраїни вантажівне можливо,а відповідно до частини 3 статті 334 Митного кодексу України відомості з офіційних документів, наданих для митного контролю та/або митного оформлення, не потребують додаткового підтвердження.

Згідно із обвинувальнимактом,обвинувачені проводилиоформлення тавипуск замежі митноїтериторії Українинафтопродуктів,поміщених вмитні режимитранзиту тареекспорту,тоді якобвинуваченим інкримінуютьсянезаконні діїза митнимидеклараціями формиЕК 11РР. Разом із тим, обвинуваченими проводилося оформлення товару за ВМД ЕК 11 РР (митний режим реекспорт), ніяких інших митних оформлень не проводилось.

Крім того, Наказом міністерства фінансів України № 651 від 30.05.2012 р. (чинний) було затверджено Порядок заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа.

Так, відповідно до п.3.3 Порядку, графи «A, C, D/J, E/J, F, G, I» митних декларацій паперового примірника та її електронної копії або електронної МД заповнюються посадовими особами митних органів. Інші графи МД заповнюються декларантом.

У графі «А» МД, (п.4 Порядку) першому її рядку графи заповнюються посадовою особою підрозділу митного оформлення, якому подана МД, проставляється реєстраційний номер МД за схемою:

1. Дев`ятизначний код згідно Класифікатору митних органів підрозділу митного оформлення митного органу, якому подана МД.

2.Чотири цифри поточного року.

3.Далі порядковий номер митної декларації в журналі обліку МД у порядку зростання протягом поточного року, починаючи з одиниці.

У єдиному адміністративному документі під реєстраційним номером посадовою особою також проставляються дата та час подання декларації, її прізвище та підпис.

Реєстраційний номер МД проставляється також у правому верхньому куті кожного аркуша доповнення та специфікації.

У графі D/J посадова особа митного органу проставляє штамп «Під митним контролем» та особисту номерну печатку після завершення оформлення декларації.

Крім того, наказом міністерства фінансів України № 1011 від 20.09.2012 «Про затвердження відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій» (чинний) затверджено відповідні Класифікатори.

Так,відповідно до«Класифікатору типівдекларацій»: ВМД типу ЕК 11 РР, що вказані у обвинувальному акті, а саме:

500090000/2013/356, 500090000/2013/372, 500090000/2013/419, 500090000/2013/441, 500090000/2013/444, 500090000/2013/460, 500090000/2013/476, 500090000/2013/479, 500090000/2013/552, 500090000/2013/596, 500090000/2013/619, 500090000/2013/655, 500090000/2013/656, 500090000/2013/682, 500090000/2013/745, 500090000/2013/750, 500090000/2013/751, 500090000/2013/800, 500090000/2013/885, 500090000/2013/936, 500090000/2013/964, 500090000/2013/1000, 500090000/2013/1071, 500090000/2013/1089, 500090000/2013/1120, 500090000/2013/1141, 500090000/2013/1146, 500090000/2013/1172, 500090000/2013/1178, 500090000/2013/1200, 500090000/2013/1225, 500090000/2013/1226, 500090000/2013/1242, 500090000/2013/1243, 500090000/2013/1265, 500090000/2013/1266, 500090000/2013/1294. 500090000/2013/1312, 500090000/2013/1313, 500090000/2013/1372, 500090000/2013/1374, 500090000/2013/1378, 500090000/2013/1390, 500090000/2013/1405, 500090000/2013/1460, 500090000/2013/1468, 500090000/2013/1494, 500090000/2013/1499, 500090000/2013/1532, 500090000/2013/1588, 500090000/2013/1589, 500090000/2013/1654, 500090000/2013/1663, 500090000/2013/1666, 500090000/2013/1670.

Декларації типу «ЕК РР» є періодичною митною декларацією з напрямком переміщення «вивезення».

Відповідно до «Класифікатору митних режимів» код «11» вказує на митний режим «реекспорт».

Відповідно до «Класифікатору митних органів, їх структурних підрозділів, митних організацій, спеціалізованих навчальних закладів та науково-дослідної установи митної служби України» код 500090000 (перші 9 цифр номеру ВМД) належить М/п «Роздільна». Це також вказує на те, що зазначені у обвинуувальному акті декларації оформлено саме цим підрозділом митного органу.

Таким чином, жодна з декларацій, що вказана у обвинувальному акті, обвинуваченими ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 - не оформлювалась.

В обвинувальному акті стороною обвинувачення обвинуваченим також інкриміновано порушення вимог ст.ст.94, 95, 102 МК України, якими врегульовано питання додержання митного режиму «транзит», тоді як у документах зазначаються декларації ( ВМД ЕК 11 РР) митного режиму «реекспорт».

Обвинуваченим такожінкримінується порушення вимог ст.200 МК України, яка взагалі не може стосуватись фактичних обставин справи, оскільки зазначена норма закону стосується зобов`язань власника товару, або уповноваженої ним особи «доставити товари та документи на них без будь-якої зміни їх стану у визначене митним органом місце і забезпечити їх перебування в цьому місці до прибуття посадових осіб митниці після надання дозволу на пропуск товарів через митний кордон України. Тобто зобов`язань при ввезенні товарів на митну територію України, що відповідно до наказу міністерства фінансів України № 1011 від 20.09.2012 року (чинний) «Про затвердження відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій» повинно зазначатися на ВМД з кодом ІМ (імпорт).

Відповідно до розділу Х Митного кодексу України, визначені способи забезпечення митних платежів, за допомогою яких у випадку настання гарантійного випадку, наприклад не доставки або не вивезення товарів, здійснюється сплата належних митних платежів. Одним з таких способів є відповідно до ст. 306 Митного кодексу України фінансові гарантії, які надаються у вигляді грошової застави або фінансової гарантії, що видається гарантом у формі документу (ст. 309 Митного кодексу України). Згідно зі ст. 314 Митного кодексу України взаємовідносини між центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, та гарантами регулюються на підставі укладених угод, у яких зазначається обов`язок гаранта безумовно сплатити суму митних платежів у разі невиконання відповідними особами зобов`язань перед органами доходів і зборів.

У разі невиконання зобов`язання, що забезпечене фінансовою гарантією, наданою у вигляді документу, сума митних платежів повинна бути перерахованою гарантом на рахунок митниці.

За митними деклараціями, що наведені в обвинувальному акті, декларантом надавались фінансові гарантії сплати митних платежів у вигляді документу-зобов`язання гаранта сплатити визначену суму митних платежів (графа 44 митних декларацій, код документу 9303). Таким чином, у випадку встановлення органом досудового розслідування фактів фіктивної (неіснуючої) перевалки, незаконного транзиту, не доставки товарів до митниці призначення, зазначений орган мав би проінформувати митницю про встановлені факти та ініціювати проведення перевірки органами доходів і зборів суб`єктів господарювання, на які покладено обов`язок зі сплати митних платежів.

Належною фіксацією факту не доставки товарів, що дозволяє донараховувати належні до сплати митні платежі, є проведення документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної справи, у тому числі своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати митних платежів (ст.ст.345-355 Митного кодексу України).

Згідно зі ст. 293 Митного кодексу України особою, на яку покладається обов`язок із сплати митних платежів, є декларант або особа, яка уповноважена декларантом, солідарно з декларантом.

Відповідно до митних декларацій, що вказані в обвинувальному акті, відправником товарів виступало ТОВ «Зовніштрансгаз» (код ЄДРПОУ 37860735), декларантом - ТОВ «Імпел Ко Лтд» (код ЄДРПОУ 24587263).

Крім того, згідно зі ст. 293 Митного кодексу України до осіб, на які покладається обов`язок із сплати митних платежів, віднесено також гаранта (у разі невиконання особою, відповідальною за сплату митних платежів, обов`язку із сплати митних платежів, якщо сплата митних платежів забезпечена гарантом).

Гарантом відповідно до графи В та 9 митних декларацій, вказаних в обвинувальному акті, виступало командитне підприємство «Донтрансгарант і компанія» (код ЄДРПОУ 34820485). Слід зазначити, що обов`язок гаранта КП «Донтрансгарант і компанія» сплатити митні платежі за митними деклараціями, зазначеними в обвинувальному акті, у випадку встановлення фіктивної перевалки товарів передбачений по-перше, угодою між центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, та гарантом (за інформацією з офіційного веб-сайту ДФС реквізити угоди: № 771 від 22.11.2012 р.), а по-друге - положеннями законодавства, зокрема ст.ст.293, 312 Митного Кодексу України.

Слід також зазначити, що для одержання статусу гаранту КП «Донтрансгарант і компанія» повинно відповідати критеріям, зазначеним у ст. 314 Митного кодексу України, зокрема мати відповідні укладені угоди з банками та/або страховими компаніями щодо фінансового забезпечення гарантій, що надаються цими юридичними особами. При цьому в якості фінансового забезпечення гарантії у митних документах, що наявні у провадженні, зазначено договір страхування фінансової відповідальності №00026211/70209/13/1608/1/111С від 16.08.2013 з Приватним акціонерним товариством «Страхова компанія «Брокбізнес» (код ЄДРПОУ 20344871). Таким чином, з урахуванням положень договорів страхування фінансової відповідальності або фінансового забезпечення гарантій наданих КП «Донтрансгарант і компанія» за митними деклараціями, зазначеними в обвинувальному акті, можна розглядати можливість солідарної відповідальності страхової компанії та/або банку з гарантом за митними платежами, несплаченими внаслідок «фіктивної перевалки» товарів, якщо такі факти встановлені за результатами проведення перевірок в порядку, визначеному ст. 345-354 Митного кодексу України.

Згідно зі ст. 31 Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік» мораторій на проведення перевірок підприємств у 2014 році не розповсюджувався на Державну фіскальну службу України. Крім того, протягом 2015-2016 років відповідно до частини третьої розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (від 28.12.2014 №71-VIII) у 2014-2016 роках територіальні органи Державної фіскальної служби України мали можливість проводити перевірки підприємств згідно з рішенням суду або вимогами Кримінального процесуального кодексу України. Таким чином, органи доходів і зборів мали змогу в період 2014-2016 рр. проводити документальні перевірки суб`єктів господарювання, але за увесь цей період і по нинішній час відповідні перевірки не було проведено, будь-яких протоколів про порушення митних правил при встановленні порушень закону складено не було.

Таким чином, у випадку встановлення факту фіктивної перевалки товарів, щодо яких надавались фінансові гарантії сплати митних платежів, фінансова гарантія, яка надається у вигляді документа, є безвідкличним зобов`язаннямгаранта,внесеного дореєстру гарантів,виплатити навимогу органудоходів ізборів коштив межахпевної сумиу разіневиконання забезпеченихцією гарантієюзобов`язань ізсплати митних платежів. У випадку встановлення органом доходів і зборів факту порушення вимог і умов митних режимів з умовним звільненням від оподаткування митними платежами, орган доходів і зборів направляє гарантові, що видав гарантію у вигляді документа, вимогу щодо сплати митних платежів згідно з частиною четвертою ст. 311 Митного кодексу України.

Відповідно до ст.293 Митного кодексу, до осіб, на які покладається обов`язок із сплати митних платежів, віднесено крім декларанта (Зовнітрансгаз) та уповноваженої ним особи (ТОВ «Імпел Ко Лтд»), також і гаранта (у разі невиконання особою, відповідальною за сплату митних платежів, обов`язку із сплати митних платежів, якщо сплата митних платежів забезпечена гарантом).

У разі, якщо відповідно до норм Митного кодексу України обов`язок із сплати митних платежів покладається на кількох осіб, такі особи виконують зазначений обов`язок солідарно.

Згідно відповіді ДМСУ від 27.12.2019 року за № 1/19-01-/6/1530, що надійшла на адресу суду, жодного звернення правоохоронців з зазначених питань не було. Відповідні перевірки з вказаних питань не проводилися.

Таким,чином.виходячи звищенаведеного,у діяхобвинувачених невбачається будь-якихпорушень вимогЗаконів Українита відомчихнормативних актів,що регламентуютьїх службовудіяльність, зазначені у обвинувальному акті декларації ними не оформлювались, настання негативних наслідків у виді ненадходження до державного бюджету України сум податків, зборів (обов`язкових платежів) по митних деклараціях внаслідок саме їх дій - не було.

Кваліфікація злочину - кримінально-правова оцінка поведінки (діяння) особи шляхом встановлення кримінально-правових (юридично значущих) ознак, визначення кримінально-правової норми, що підлягає застосуванню, і встановлення відповідності ознак вчиненого діяння конкретному складу злочину, передбаченому Кримінальним кодексом, за відсутності фактів, що виключають злочинність діяння.

За своєю суттю та змістом кваліфікація злочинів завжди пов`язана з необхідністю обов`язкового встановлення доказування кримінальними процесуальними і криміналістичними засобами двох надзвичайно важливих обставин: 1) факту вчинення особою (суб`єктом злочину) суспільно небезпечного діяння, тобто конкретного акту її поведінки (вчинку) у формі дії чи бездіяльності; 2) точної відповідності ознак цього діяння ознакам складу злочину, передбаченого відповідною статтею Особливої частини КК.

Склад злочину - це сукупність об`єктивних та суб`єктивних ознак, що дозволяють кваліфікувати суспільно небезпечне діяння як конкретний злочин. Кожний склад злочину обов`язково складається з таких елементів: об`єкт, об`єктивна сторона,суб`єкт,суб`єктивна сторона.

Відсутність хоча б одного з цих елементів свідчить про відсутність у діянні особи складу злочину, що виключає кримінальну відповідальність особи.

Що стосується обґрунтованості кваліфікації стороною обвинувачення дій обвинувачених ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 за ч.1 ст.255 КК України (в редакції Закону від 05.04.2001 року), то вона передбачає участь у злочинах (тяжких та особливо тяжких), вчинюваних злочинною організацією.

У даному випадку, з об`єктивної сторони злочин має виразитися у такій формі: участь у злочинній організації; участь у злочинах, вчинюваних такою організацією.

Участь у злочинній організації передбачає перебування в складі злочинної організації, особа стає учасником злочинної організації з моменту її утворення (якщо вона входить до кола осіб, з яких первісно виникає організація) або ж відтоді, коли інші учасники дали згоду на прийняття її до вже існуючої організації. Участь у злочинній організації означає виконання в інтересах такої організації різноманітних дій, здійснення частини функцій організації. Учасник виконує дії в інтересах організації разом з іншими її учасниками чи самостійно, на його потенційне сприяння розраховують вся організація та окремі її члени. Він може виступати як виконавець окремих злочинів, планувати їх, здійснювати допоміжні дії, виконувати окремі доручення керівників організації.

Суб`єктивна сторона злочину характеризується прямим умислом, винний усвідомлює, що організація, в якій чи у злочинах, вчинюваних якою, бере участь, є злочинною. Злочинна організація є чинною, його дії створюють загрозу громадській безпеці, і особа бажає настання таких наслідків.

Так,згідно п.4Постанови ПленумуВСУ №13від 23.12.2005року утворення(створення)організованої групичи злочинноїорганізації слідрозуміти яксукупність дійз організації(формування,заснування)стійкого злочинногооб`єднаннядля заняттязлочинною діяльністю.Зазначені діїза своїмзмістом близькідо дійз організаціїзлочину івключають підшуканняспівучасників,об`єднанняїхніх зусиль,детальний розподілміж нимиобов`язків,складення плану,визначення способівйого виконання.Проте основноюметою організаторатакої групи(організації)є утвореннястійкого об`єднанняосіб длязаняття злочинноюдіяльністю,забезпечення взаємозв`язкуміж діямивсіх учасниківостаннього,упорядкування взаємодіїйого структурнихчастин.Пункт 12,передбачає,що структуразлочинного об`єднання-це йоговнутрішня побудова,яка визначаєтьсявідповідною конфігурацієюі змістомстійких зв`язківучасників об`єднаннята забезпечуєпсихологічну єдністьі стабільністьостаннього. Ієрархічністьзлочинної організаціїполягає упідпорядкованості учасниківостанньої організаторуі забезпечуєпевний порядоккерування такимоб`єднанням,а такожсприяє збереженнюфункціональних зв`язківта принципіввзаємозалежності йогоучасників абоструктурних частинпри здійсненніспільної злочинноїдіяльності. Пункт 13 каже, що вступ особи до організованої групи чи злочинної організації (участь у ній) означає надання цією особою згоди на участь у такому об`єднанні за умови, що вона усвідомлювала факт його існування і підтвердила певними діями реальність своїх намірів.

Судова колегія вважає, що будь-які ознаки вчинення обвинуваченими вищевказаного злочину підтвердження в ході судового розгляду не знайшли. Навіть саме формулювання обвинувачення взагалі не містить будь-яких відомостей про те, коли саме, хто саме, за яких обставин нібито залучив, прийняв обвинувачених до злочинної організації, ознайомив їх із її структурою, задачами, встановив порядок та конкретне підпорядкування, окреслив їм їх цілі та задачі, обумовив їх матеріальну винагороду за злочинні дії та ін., не наведено та не надано суду жодного доказу того, що обвинуваченим було взагалі заздалегідь відомо про злочинну діяльність організації, фіктивну перевалку нафтопродуктів, що вони достеменно знали, що вказані нафтопродукти фактично за кордон не вивозились, що вони здійснювали митне оформлення на підставі документів, які завідомо для них були підробленими та ін. Як виходить з показань допитаних в ході судового розгляду свідків обвинувачення як працівників ТОВ «Лагуна Рені» ОСОБА_32 , ОСОБА_36 , ОСОБА_31 , ОСОБА_28 , ОСОБА_27 , ОСОБА_45 , так і свідків ОСОБА_47 , ОСОБА_88 , ОСОБА_50 , які були капітанами наливних суден, що здійснювали перевалку та відповідно проходили митний контроль, то деякі з них взагалі не були знайомі із обвинуваченими, деякі просто знали їх по роботі, але їм невідомо про вчинення взагалі будь-яких злочинів обвинуваченими ОСОБА_19 , ОСОБА_17 та ОСОБА_18 , а про існування будь-яких правопорушень чи їх злочинних дій, про фіктивність перевалки нафтопродуктів, вони працівникам митниці, тобто обвинуваченим нічого не повідомляли.

Крім того, виходячи з не зовсім зрозумілої суду логіки сторони обвинувачення, наприклад, свідок ОСОБА_45 , який згідно даного обвинувального акту, будучи довіреною особою організаторів злочинної організації, здійснював безпосереднє керівництво ТОВ «Лагуна РенІ», надавав вказівки задіяному персоналу, безпосередньо організовував та керував злочинною схемою фіктивної перевалки нафтопродуктів - виявляється не був членом злочинної організації, не входив до її складу, та не брав участі у вчиненні злочинів у складі злочинної організації, оскільки вироком Ренійського районного суду від 05.04.2017 р., яким було затверджено угоду про визнання винуватості між прокурорм та ОСОБА_45 , останнього було засуджено за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.2 ст.28, ч.1 ст.364-1, ч.5 ст.27, ч.2ст.28, ч.1 ст.366, ч.5ст.27, ч.3 ст.212 КК України, тобто, з точки зору сторони обвинувачення, за вищевказаних обставин, ОСОБА_45 не вчиняв злочину, передбаченого ч.1 ст.255 КК України, а от ОСОБА_19 , ОСОБА_17 та ОСОБА_18 вчинили.

Виходячи з вищенаведеного, жодного доказу вчинення обвинуваченими злочину, передбаченого ч.1 ст. 255 КК України, стороною обвинувачення суду не надано, жодна особа, встановлена досудовим розсідуванням та допитана в ході судового розгляду не підтвердила участі обвинувачених у злочинній організації, не знайшли жодного підтвердження іх обізнаність у існуванні такої організації, розподілі повноважень та систематичному вчиненні злочинів, таким чином у діях обвинувачених відсутні ознаки складу злочину, передбаченого ч.1 ст. 255 КК України.

Далі, що стосується кваліфікації дій обвинувачених за ч.5 ст.27, ч.4 ст.28, ч.3 ст.212 КК України (в редакції від 15.11.2011 року), а саме пособництво в умисному ухиленні від сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, що призвело до фактичного ненадходження до бюджетів коштів в особливо великих розмірах, вчинене за попередньою змовою групою осіб, у складі злочинної організації.

Відповідно до положень ч.5 ст.27 КК України пособником визнається особа, яка сприяла вчиненню злочину: 1) порадами чи вказівками; 2) наданням засобів чи знарядь; 3) усуненням перешкод, - а так само особа, яка заздалегідь обіцяла: 4) приховати злочинця, знаряддя чи засоби вчинення злочину, сліди злочину чи предмети, здобуті злочинним шляхом; 5) придбати чи збути такі предмети; 6) іншим чином сприяти приховуванню злочину.

Сприяння вчиненню злочину порадами чи вказівками полягає в наданні іншим співучасникам інформації щодо найбільш прийнятних місця, часу, способів вчинення злочину та інших обставин, яка є необхідною для реалізації спільних злочинних намірів.

Надання засобів чи знарядь злочину полягає у передаванні іншим співучасникам різних предметів матеріального характеру, за допомогою яких вони можуть здійснювати вплив на потерпілого, предмет злочину чи іншим чином полегшити досягнення злочинного результату (зброя, засоби зв`язку, транспорт, документи тощо).

Під усуненням перешкод розуміється ліквідація перепон, що заважають (ускладнюють, унеможливлюють) реалізації злочинного наміру співучасників.

Переховування злочинця, знарядь чи засобів злочину, слідів злочину чи предметів, здобутих злочинним шляхом, а також придбання та збут таких предметів, утворюють пособництво лише у випадку, коли вони були обіцяними до початку вчинення злочину чи під час його вчинення.

Заздалегідь дана обіцянка сприяти приховуванню злочину іншим чином передбачає обіцянку вчинити будь-які інші, крім перелічених у ч.5ст.27 КК України дії, спрямовані на приховування злочину.

Колегія суддів звертає увагу, що у обвинувальному акті взагалі не вказано, які конкретно з вищевказаних дій було скоєно обвинуваченими.

Суд зазначає, що в ході судового розгляду, жоден з допитаних у судовому засіданні свідків, серед яких були і посадові особи, працівники ТОВ «Лагуна Рені», які безпосередньо займались перевалкою вантажу і капітани наливних суден, і посадові особи Державної прикордонної служби, не пояснили суду, що їм взагалі було щось відомо про вчинення обвинуваченими ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , будь-яких правопорушень, або кримінальних злочинів. Деякі з цих свідків були притягнуті до кримінальної відповідальності та були засуджені на підставі угод із прокурором, але й вони не вчиняли будь-яких злочинів у співучасті із обвинуваченими, про що повідомили суду.

Розглядаючи справи про ухилення від сплати податків та кваліфікацію дій обвинувачених Верховний Суд завжди звертає увагу на те, чи набрали законної сили податкові повідомлення-рішення.

Згідно п. 54.3. ст. 54 ПК України, контролюючий орган зобов`язаний самостійно визначити суму грошових зобов`язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, якщо дані перевірок результатів діяльності платника податків, крім електронної перевірки, свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов`язань, суми бюджетного відшкодування та/або від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках.

Пунктом 86.1. ст. 86 ПК України результати перевірок (крім камеральних та електронних перевірок) оформлюються у формі акта або довідки, які підписуються посадовими особами контролюючого органу та платниками податків або їх законними представниками (у разі наявності). У разі встановлення під час перевірки порушень складається акт. Якщо такі порушення відсутні, складається довідка.

Тобто, якщо податковим органом встановлено ухилення від сплати податків, то він обов`язково повинен зафіксувати відповідні відомості актом перевірки та податковим повідомленням-рішенням.

Постановою Верховного Суду по справі№ 609/921/13-квід 27.11.2018 р., суд касаційної інстанції погодився з судами попередніх інстанцій, оскільки рішення місцевого суду про виправдання обвинуваченого ґрунтується, зокрема, і на висновках адміністративних судів у справах, що стосувалися правомірності застосування до платника податків спеціального режиму оподаткування. Усі судові спори з цього питання завершились рішеннями, що набрали законної сили, якими підтверджено право підприємства на застосування спеціального режиму оподаткування. Верховний Суд вказав, що факти, встановлені цими судами, стосуються предмета доказування у цій справі, зокрема встановлення обов`язкових елементів складу злочинів, інкримінованих засудженому. Ці рішення свідчать про те, що обвинувачений надавав державним органам правдиву інформацію щодо здійснюваної товариством діяльності, а спір між платником податків та державними органами стосувався лише тлумачення цієї інформації з погляду податкового законодавства.

В разі скасування податкових повідомлень-рішень або інших вимог податкового органу, буде відсутній склад злочину визначений ст.212 КК України.

Обвинувачення не може будуватися виключно на даних податкової перевірки в разі оскарження платником податків її результатів, тобто до набрання чинності остаточного судового рішення по адміністративній справі.

Залишаючи без змін опрацьовані вироки судів попередніх інстанцій, Верховний Суд вказав, що в ході судового розгляду стороною обвинувачення не було доведено нікчемності угод, укладених між платником податків із своїми контрагентами. Суд відзначив, що аналіз доказів у справі, в їх логічній сукупності, свідчить про те, що між зазначеними суб`єктами господарювання мали місце фінансово-господарські відносини на підставі укладених між ними угод та констатував, що за наявних в матеріалах справи доказів, стороною обвинуваченняне доведено, що такі договори є завідомо підробленими, містять неправдиві відомості про неіснуючі поставки товарів та послуг, мають уявний характер.

Обєктивна сторона складу злочину, передбаченого ст.212 КК України характеризується сукупністю трьох ознак: 1) діяння ухилення від сплати податків, зборів, інших платежів, що належить до системи оподаткування; 2) суспільно небезпечні наслідки у вигляді фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у особливо великих розмірах; 3) причинний зв`язок між діянням і наслідками.

Стороною обвинувачення в ході судового розгляду взагалі не надано будь-яких доказів того, що обвинувачені взагалі мали якесь відношення до якогось посібництва в ухиленні від сплати податків, зборів, інших платежів, та й ще за попередньою змовою групою осіб, позиція та обґрунтування суду стосовно даної кваліфікуючої ознаки, так же як стосовно вчинення у складі злочинної організації викладено вище.

Жодного податкового повідомлення-рішення, згідно яких були донараховані суми в особливо великих розмірах, від сплати яких ухилились суб`єкти господарювання при посібництві обвинувачених не міститься у матеріалах кримінального провадження та не надано суду в ході судового розгляду, також взагалі відсутні докази на підтвердження наявності будь-яких питань, претензій державних органів до підприємств-гарантів за вантажно-митними деклараціями.

Виходячи з вищевказаного, суд приходить до висновку також і про відсутність у діях обвинувачених ознак складу злочину, передбаченого ч.5ст.27,ч.4ст.28,ч.3ст.212КК України(вредакції від15.11.2011року),а такожне можесприйняти якналежний доказза данимепізодом обвинуваченнянаданий стороноюобвинувачення висновок економічної експертизи № 46е від 28.04.2017 року, оскільки при підготовці даного висновку, для визначення гіпотетично не сплачених податків, експертами було застосовано непрямий метод, який не тільки може дати лише орієнтовні показники, що не мають належного ступеню достовірності, але й не узгоджується з принципом презумпції невинуватості (ст.62 Конституції України та ст.17 КПК України), кваліфікація ж порушення податкового законодавства за ст.212 КК України потребує встановлення точної суму несплаченого конкретною особою податкового платежу.

Органами досудового розслідування ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 також пред`явлено обвинувачення за ч.5ст.27, ч.4ст.28, ч.1ст.364 КК України (в редакції Закону України № 746-VII від 21 лютого 2014 року) за кваліфікуючими ознаками: зловживання владою та службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої фізичної та юридичної особи, використанні службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, вчинене у складі злочинної організації.

Аналізуючи дане обвинувачення суд взагалі не може визначитись, які ж конкретно дії інкримінуються обвинуваченим через явну неконкретність, некоректність висунутого обвинувачення. Так, викладаючи в обвинувальному акті кваліфікацію дій обвинувачених за даним обвинуваченням, сторона обвинувачення взагалі пішла на спотворення автентичного тексту ст. 364 КК України.

Так, чинна редакція ч.1 ст.364 КК України (в редакції Закону України № 746-VII від 21 лютого 2014 року) передбачає кримінальну відповідальність за зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб. Якщо ж виходити з редакції обвинувального акту, то обвинуваченим інкримінується одночасне зловживання і владою і службовим становищем.

Зловживання владою або службовим становищем визнається злочином за наявності трьох спеціальних ознак в їх сукупності: 1) використання особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби; 2) вчинення такого діяння з метою одержання неправомірної вигоди для іншої фізичної або юридичної особи; 3) завдання істотної шкоди державним інтересам. Кваліфікуючою ознакою ч.2 ст.364 КК України є спричинення тяжких наслідків.

Під зловживаннямвладою слідрозуміти використанняслужбовою особою,яка маєвладні повноваження,всупереч інтересамслужби своїхправ щодопред`явлення вимог,а такожприйняття рішень,обов`язкових длявиконання іншимифізичними чиюридичними особами.Зловживати владоюможе якпредставник влади,так іслужбова особа,яка виконуєорганізаційно-розпорядчіобов`язки,оскільки останнятакож маєвладні повноваження,що розповсюджуєтьсяна підпорядкованихїй осіб

Зловживання жслужбовим становищем - це будь-якеумисне використання службовою особою всупереч інтересам служби своїх прав і можливостей, пов`язаних з її посадою.

Поняття «всуперечінтересам служби» передбачає, що службова особа не бажає рахуватися з покладеними на неї законом чи іншим нормативно-правовим актом обов`язки, діє всупереч їм, не звертає увагу на службові інтереси

Виходячи з наведеного, аналізуючи вищевказане обвинувачення, взагалі неможливо визначитись, в чому саме, з точки зору сторони обвинувачення, полягала об`єктивна сторона цього злочину по відношенню до обвинувачених саме в зловживанні владою або в зловживанні службовим становищем, оскільки одночасно одне і інше не є можливим.

Таким чином,оскільки обвинувачені ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 не маливідповідних владнихповноважень,які бстосувались підпорядкованихїм осіб,та йне малитаких осібвзагалі,то вонижодним чиномне моглизловживати владою,зловживання жними службовимстановищем всуперечінтересам службищо завдалоістотної шкодиохоронюваним закономдержавним інтересам,вчинене ускладі злочинноїорганізації,будь якогопідтвердження вході судовогорозгляду незнайшло.

Органами досудовогорозслідування ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 також пред`явленообвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4ст.28, ч.1ст.366 КК України (в редакції Закону України № 222-VII від 18 квітня 2013 року) за кваліфікуючими ознаками: складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, а також внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчинене у складі злочинної організації.

Основним безпосереднім об`єктом службового підроблення є визначений законом порядок діяльності державних органів в частині підготовки, складання, використання і видачі офіційних документів, а також посвідчення фактів, які мають юридичне значення.

З об`єктивної сторони злочин може полягати у таких формах: 1) складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що передбачає створення службовою особою завідомо неправдивих документів); 2) Внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що передбачає внесення у дійсний офіційний документ даних, що не відповідають дійсності повністю або частково.

Суд зазначає, що ані з обвинувального акту, а ні з обставин, встановлених судом в ході судового розгляду, неможливо встановити, які саме дії, з точки зору сторони обвинувачення, вчинялись обвинуваченими ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , які саме офіційні документи підробили обвинувачені, які саме неправдиві відомості і до яких саме офіційних документів вони вносили, оскільки вказані у обвинувальному акті вантажно-митні декларації оформлювались посадовими особами митного посту «Роздільна», інші товаро-супровідні документи (маніфести, коносаменти та ін.), оформлювались капітанами суден, агентами, посадовцями фірми, яка займалася перевалкою вантажів), будь-яких підстав вважати їх підробленими у обвинувачених не було, акти здійснення комісійного контролю на відхід суден з вантажем у пункті пропуску для морського, річкового та паромного сполучення оформлювались посадовими особами Державної прикордонної служби України, до яких органи досудового розслідування претензій не мають, жодна з них не притягнута до відповідальності.

Як на стадії досудового розслідування, так і в ході судового розгляду. обвинувачені послідовно вказували та наполягали на тому, що вони діяли виключно у межах своєї компетенції, та будь-яких порушень не скоювали, вважали що працювали тільки з дійсними документами, які не викликали в них жодного сумніву щодо іх достовірності. Кожен з допитаних в ході судового розгляду свідків підтвердив,

що не повідомляв обвинувачених, що надавав їм для митного оформлення підроблені документи, документи з неправдивими відомостями; доказів протилежного стороною обвинувачення суду не надано. Кваліфікацію ж за ознаками ч.5 ст.27, ч.4 ст.28 КК України також стороною обвинувачення не доведено з підстав, вказаних вище.

Кожен з допитаних в ході судового розгляду свідків підтвердив,

що не повідомляв обвинувачених, що надавав їм для митного оформлення підроблені документи, документи з неправдивими відомостями; доказів протилежного стороною обвинувачення суду не надано. Кваліфікацію ж за ознаками ч.5 ст.27, ч.4 ст.28 КК України також стороною обвинувачення не доведено з підстав, вказаних вище.

Таким чином, суд приходить до висновку, що вина обвинувачених ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_20 у вчиненні інкримінованих їм злочинів не знайшла підтвердження, не доведена в ході судового розгляду.

Фактично, усе обвинувачення будується на тому, що ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_20 свідомо, маючи таке бажання, стали членами злочинної організації, та виконуючи свої функції членів злочинної організації, свідомо, нехтуючи інтересами служби, здійснювали митне оформлення фіктивних вантажів за документами, які завідомо дляних містили неправдиві відомості.

Але взагалі будь-яких доказів на підтвердження цього сторона обвинувачення суду не надала, фактично пропонуючи повірити їй на слово. На доказ же існування злочинної організації, схеми незаконної, фіктивної перевалки неіснуючих вантажів нафтопродуктів, що призвело до значної шкоди за даним кримінальним провадженням, в якості доказів суду фактично надано лише показання свідків, кожен з яких, будучи притягненим до кримінальної відповідальності, або уклав угоду із прокурором, а бо ж погодився на закриття кримінального провадження з підстав ст. 49 КК України.

Суд зазначає, що взагалі усе обвинувачення викладено по-суті загальними фразами, не конкретизовано. Фактично, у обвинувальному акті стороною обвинувачення у значному обсязі викладено усю історію, етапи створення та функціонування злочинної організації, причому і в частині, що не має жодного відношення конкретно до обвинувачених, вказано про здійснення митного оформлення обвинуваченими вантажів, та кваліфікація їх дій органами досудового розслідування без будь-якої належної конкретизації, якими саме своїми діями обвинувачені, з точки зору органів досудового розслідування, вчинили той чи інший інкримінований їм злочин.

Європейський суд з прав людини у свої практиці вважає, що неконкретність, розмитість обвинувачення є порушенням прав обвинуваченого в світі ст. 6 Конвенції. Так, зокрема у рішенні за справою «Абрамян проти Росії» від 09.10.2008 р. зазначається наступне: Європейський суд з прав людини (далі Суд) зазначає, що у тексті підпункту «а» п. 3 ст. 6 Конвенції вказано на необхідність приділяти особливу увагу роз`ясненню «обвинувачення» особі, стосовно якої порушено кримінальну справу. Деталі вчинення злочину можуть відігравати вирішальну роль під час розгляду кримінальної справи, оскільки саме з моменту доведення їх до відома підозрюваного він вважається офіційно письмово повідомленим про фактичні та юридичні підстави пред`явленого йому обвинувачення (див. рішення від 19 грудня 1989 р. у справі «Камасінскі проти Австрії», № 9783/82, п. 79). Крім того, Суд нагадує, що положення підпункту «а» п. 3 ст. 6 Конвенції необхідно аналізувати у світлі більш загальної норми про право на справедливий судовий розгляд, гарантоване п. 1 цієї статті. У кримінальній справі надання повної, детальної інформації щодо пред`явленого особі обвинувачення та, відповідно, про правову кваліфікацію, яку суд може дати відповідним фактам, є важливою передумовою забезпечення справедливого судового розгляду (див.: рішення від 25 березня 1999 р. у справі «Пелісьє та Сассі проти Франції» [ВП], № 25444/94, п. 52; рішення від 25 липня 2000 р. у справі «Матточіа проти Італії», № 23969/94, п. 58; рішення від 20 квітня 2006 р. у справі «І.Н. та інші проти Австрії», № 42780/98, п. 34).

Справедливість під час провадження у справі необхідно оцінювати, беручи до уваги розгляд справи в цілому (див. рішення від 1 березня 2001 р. у справі «Даллос проти Угорщини», № 29082/95, п. 47). Крім того, право бути поінформованим про характер і причини обвинувачення потрібно розглядати у світлі права обвинуваченого мати можливість підготуватися до захисту, гарантованого підпунктом «b» п. 3 ст. 6 Конвенції (див. зазначені рішення у справі «Пелісьє та Сассі проти Франції», п. 54, а також «Даллос проти Угорщини», п. 47).

Аналогічною є й позиція Верховного суду, так зокрема, у постанові Верховного суду України від 24.11.2016 р вказано, що у міжнародних джерелах права, зокрема в Конвенції, йдеться про те, що однією із гарантій права на справедливий суд, відповідно допункту "а" частини третьої статті 6, є негайна і детальна поінформованість зрозумілою для обвинуваченого мовою про характер і причини обвинувачення, висунутого проти нього.

Практика Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) орієнтує, що обвинуваченням визнається офіційне доведення до відома особи компетентним органом твердження про наявність припущення про вчинення особою кримінально караного правопорушення й при цьому стосується змісту, а не формального поняття обвинувачення, оскільки в контекстістатті 6 КонвенціїЄвропейський суд покликаний убачати, що приховано за зовнішньою стороною справи, та досліджувати реалії розглядуваної справи ("Девеер проти Бельгії" від 27 лютого 1980 року).

Конкретності саме змісту обвинувачення стосується йрішення Європейського суду у справі «Маттоціа проти Італії» від 25 липня 2000 року, на яке міститься посилання у заяві прокурора до Верховного Суду України, що відображає послідовну рекомендацію цієї міжнародної установи про пріоритетність неформального розуміння поняття "обвинувачення" національними судами.

Крім того, суд звертає увагу на те, що матеріали кримінального провадження у цілому, які досліджувалсь в ході судового розгляду, та за наполяганням сторони обвинувачення досліджувались та долучались до матеріалів справи (хоча стороною захисту не оспорювалась ані наявність, ані дійсність цих документів), містять величезний обсяг письмових документів, які не тільки жодним чином не доводять винність обвинувачених, але й взагалі не мають жодного доказового значення та й взагалі відношення до пред`явленого ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_20 обвинувачення, що створило невиправдано значний обсяг матеріалів справи, технічно ускладнило її розгляд, а ретельне долучення кожного з цих документів у судових засіданнях прокурором призвело до значного затягування судового розгляду та порушення права обвинувачених на розгляд справи судом у розумні строки.

Також в ході судового розгляду було встановлено, що слідчим з ОВС другого слідчого управління прокуратури Одеської області ОСОБА_104 під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області проводилось досудове розслідування кримінального провадження № 42014160000000288 за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України за п.2 ч.1 ст.284 КПК України, а саме за фактом зловживання посадовими особами Південної митниці Міндоходів в Одеській області, при проведенні митного оформлення дизельного палива та бензину на протязі 2012-2014 років. Відповідно до обставин справи, спочатку нібито відвантаження дизельного пального та бензину відбувалося з ПАТ «Одеський нафтопереробний завод», а у подальшому, відповідно до документів, вказані нафтопродукти доставлялися в порт Рені на територію ТОВ «Лагуна-Рені» (Одеська область, м. Рені, вул.Дунайська, 188), де силами вказаного підприємства перевантажувались з автоцистерн на наливні суда.

Таким чином,вказаний злочинза фабулоюповністю збігаєтьсяз кримінальним провадженням,внесеним доЄдиного реєструдосудових розслідуваньза №12017160000000534від 22.05.2017р.,яке розглядалосьсудом,тобто єтотожним.

В процесі досудового розслідування слідчим було встановлено, що факти зловживання службовим становищем посадовими особами Південної митниці Міндоходів в Одеській області не знайшли об`єктивного підтвердження. Також не знайшли об`єктивного підтвердження факти, які б спростовували відсутність перевезення нафтопродуктів та перетинання державного кордону плавзасобами. Крім того, матеріалами провадження спростовуються твердження про спричинення будь якої матеріальної шкоди, шляхом несплати митних та інших передбачених законодавством України платежів, у зв`язку із чим, постановою слідчого від 31.08.2015 р. кримінальное провадження було закрито.

Тобто, як станом на 30.05.2017 р., коли обвинуваченим ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 було повідомлено про підозру, так і у період розгляду справи судом, існувала не скасована постанова слідчого про закриття кримінального провадження за тотожною справою, що у відповідності до положень п.9-1 ч.1 ст.284 КПК України було підставою для закриття кримінального провадження органом досудового розсідування, а згідно ч.7 ст.284 КПК України - для закриття провадження судом.

Однак,після наданнясуду стороноюзахисту данихматеріалів усудовому засіданні05.02.2020р.та долученняіх судомдо матеріалівсправи,у судовомузасіданні 24.06.2020р.прокуром булозаявлено клопотанняпро поновленнясудового розглядута долученнядо матеріалівсправи постановипершого заступникапрокурора Одеськоїобласті ОСОБА_105 від 10.02.2020р.,який скасуваввищевказану постановуслідчого зпідстав нібитопередчасності прийняттярішення тапроведення розслідуванняу порушеннявимог ст.ст.2,9КПК України,хоча,на тоймомент постановаслідчого проіснувалавже чотириз половиноюроки,ніяких питаньу процесуальногокерівництва прокуратурине викликалаі всіпередбачені діючимкримінальним процесуальнимзаконодавством Українистроки їїперевірки таскасування сплили.Більше того,долучена прокуроромпостанова прокурораОдеської області ОСОБА_106 від 12.02.2020року провизначення підслідностіта дорученняпроведення досудовогорозслідування також підтверджує тотожність вказаного злочинуза фабулоюз кримінальнимправопорушенням, внесеним до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12017160000000534 від 22.05.2017 р., яке розглядалось судом.

Виходячи з усього вищенаведеного, обвинувачені ОСОБА_19 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 підлягають виправданню судом з підстав п.3ч.1ст.373 КПК України у зв`язку із недоведеністю наявності в їх діях складу інкримінованих їм кримінальних правопорушень.

Цивільний позов не заявлявся.

Процесуальні витрати, повязані із проведенням судової економічної експертизи, підлягають виднесенню на рахунок держави.

Керуючись ст.ст. 368, 369,370, 371, п.3 ч.1 ст. 373, 374 КПК України, колегія

У Х В А Л И Л А:

Виправдати ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , у вчиненні злочинів, передбачених ч.5ст.27,ч.4ст.28,ч.3ст.212,ч.1ст.255,ч.4ст.28,ч.2ст.364,ч.4ст.28,ч.1ст.366КК України, на підставі п.3 ч.1 ст.373 КПК України, у зв`язку із недоведеністю наявності в їх діяннях складу кримінального правопорушення.

Заходів забезпечення кримінального провадження до набрання вироком законної сили не обирати.

Процесуальні витрати, повязані із проведенням судової економічної експертизи, віднести на рахунок держави.

Речові докази: суднові справи із доданими до них документами, акти здійснення комісійного контролю суден, документи щодо відвантаження нафтопродуктів та інші документи, долучені до матеріалів кримінального провадження залишити на зберіганні у матеріалах кримінального провадження.

Вирок може бути оскаржений до Одеського апеляційного суду через Ренійський районний суд Одеської області протягом 30 днів з дня його проголошення.

Головуючий суддя: ОСОБА_1

Судді: ОСОБА_2

ОСОБА_3

СудРенійський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення25.01.2021
Оприлюднено30.01.2023
Номер документу94375600
СудочинствоКримінальне