КОМСОМОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 537/729/20
Провадження № 2/534/70/21
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 січня 2021 року місто Горішні Плавні
Комсомольський міський суд Полтавської області в складі головуючого судді Куц Т.О., з участю: секретаря судового засідання Телевної М.А., представника позивача Болгар О.І., представника відповідача Шевченка С.М., представника відповідача Джурджа В.Д.,
розглянувши за правилами загального позовного провадження у відкритому судовому засіданні в залі суду справу за цивільним позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства ДВД-Транс , приватного акціонерного товариства Акціонерна страхова компанія ОМЕГА про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки,
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 звернувся до суду із зазначеним позовом до відповідача, в якому прохає стягнути з ПП ДВД-Транс на його користь 107997,65 грн., як матеріальну шкоду, завдану громадянином ОСОБА_2 , який перебуває в трудових відносинах з ПП ДВД -Транс .
Ухвалою суду від 29.04.2020 позовна заява прийнята до розгляду із відкриттям провадження у справі та призначенням до розгляду за правилами загального позовного провадження з викликом сторін у підготовче судове засідання.
Уточнивши позовні вимоги прохав стягнути з ПП ДВД -Транс на його користь 57997,00 грн, як матеріальну шкоду, завдану громадянином ОСОБА_2 , який перебуває в трудових відносинах з ПП ДВД-Транс , та стягнути з ПАТ АСК Омега на його користь виплату страхового відшкодування в розмірі 50000, 00 грн, як матеріальну шкоду, завдану громадянином ОСОБА_2 , який перебуває в трудових відносинах з ПП ДВД -Транс .
Ухвалою суду від 07.07.2020 до участі у справі в якості співвідповідача залучено ПАТ АСК Омега .
Ухвалою суду від 21.08.2020 підготовче провадження закрито, справу призначено до судового розгляду.
Відповідачем ПАТ АСК Омега надано відзив на позовну заяву, в якому позовні вимоги ОСОБА_1 в частині вимог до ПАТ АСК Омега визнають частково, а саме в розмірі 42038,80 грн. Розгляд справи прохають проводити без участі їх представника.
В судовому засіданні представник позивача ОСОБА_3 позовні вимоги підтримала та наполягала на їх задоволенні.
Представник відповідача ОСОБА_4 зазначив, що не визнає позовні вимоги ОСОБА_5 в частині їх пред`явлення до ДВД-Транс , та для з`ясування всіх обставин справи вважає за необхідне заслухати пояснення позивача.
Згідно з п. 5 ч. 2 ст.223 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом, якщо визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутності, дала особисті пояснення. Викликати позивача або відповідача для особистих пояснень можна і тоді, коли в справі беруть участь їх представники.
Відповідно до п.3 ч.2 ст. 43 ЦПК України, учасники справи зобов`язані з`являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов`язковою.
Згідно з ч.3 ст. 43 ЦПК України, у випадку невиконання учасником справи його обов`язків, суд застосовує до такого учасника справи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
За таких підстав, для з`ясування усіх обставин справи, повного та об`єктивного її розгляду, необхідна особиста участь позивача ОСОБА_1 у судовому засіданні, оскільки необхідно встановити факти і обставини, які можуть бути відомі лише йому, тому суд вважає за необхідне визнати обов`язковою явку позивача ОСОБА_1 .
На підставі викладеного та керуючись ст. 223 ЦПК України, суд, -
п о с т а н о в и в :
Судовий розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства ДВД-Транс , приватного акціонерного товариства Акціонерна страхова компанія ОМЕГА про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки відкласти на 13-30 год. 03 березня 2021 року.
Визнати явку позивача ОСОБА_1 в судове засідання, яке відбудеться о 13-30 год. 03 березня 2021 року в приміщенні Комсомольського міського суду Полтавської області обов`язковою.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.
Суддя Т.О.Куц
Суд | Комсомольський міський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 27.01.2021 |
Оприлюднено | 01.02.2021 |
Номер документу | 94488420 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Комсомольський міський суд Полтавської області
Куц Т. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні