Ухвала
від 27.01.2021 по справі 696/1268/20
КАМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27.01.2021 Справа № 696/1268/20

2/696/59/21

УХВАЛА

про закриття підготовчого судового засідання та

призначення справи до судового розгляду по суті

27 січня 2021 року Кам`янський районний суд Черкаської області в складі:

головуючого- судді - Шкреби В.В.,

за участі секретаря - Луцаєвської Н.В .,

позивача - ОСОБА_1

представника позивача- ОСОБА_2

представника відповідача Погорілого Ю.А.

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Кам`янка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 (прож. по АДРЕСА_1 ) до Комунального закладу Кам`янський ліцей № 1 Кам`янської міської ради Черкаської області (знах. по вул. Героїв Майдану, б. 18а в м. Кам`янка Черкаської області, код ЄДРПОУ 33271810) про поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу,

встановив:

В провадженні суду перебуває вказана справа.

Суд, ознайомившись з матеріалами позову, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті, оскільки до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті процесуальних дій вчиняти не потрібно, справа може бути призначена до судового розгляду по суті.

В судовому засіданні сторони не заперечували, щодо призначення справи до судового розгляду.

Відповідно до ч. 3 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд: призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду .

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 91, 189, 196-198, 200 ЦПК України, суд,-

постановив:

Підготовче провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 (прож. по АДРЕСА_1 ) до Комунального закладу Кам`янський ліцей № 1 Кам`янської міської ради Черкаської області (знах. по вул. Героїв Майдану, б. 18а в м. Кам`янка Черкаської області, код ЄДРПОУ 33271810) про поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу закрити та призначити до судового розгляду по суті на 17 лютого 2021 року на 10 годину 00 хвилин.

В судове засідання викликати сторони.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: В.В.Шкреба

СудКам'янський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення27.01.2021
Оприлюднено01.02.2021
Номер документу94501848
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —696/1268/20

Постанова від 25.05.2021

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Бородійчук В. Г.

Ухвала від 14.05.2021

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Бородійчук В. Г.

Ухвала від 12.05.2021

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Бородійчук В. Г.

Рішення від 31.03.2021

Цивільне

Кам'янський районний суд Черкаської області

Шкреба В. В.

Рішення від 30.03.2021

Цивільне

Кам'янський районний суд Черкаської області

Шкреба В. В.

Ухвала від 27.01.2021

Цивільне

Кам'янський районний суд Черкаської області

Шкреба В. В.

Ухвала від 15.12.2020

Цивільне

Кам'янський районний суд Черкаської області

Шкреба В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні