Герб України

Ухвала від 04.02.2021 по справі 2-1175/07

Бродівський районний суд львівської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 2-1175/07

Провадження №6/439/8/21

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

про оголошення розшуку боржника

04 лютого 2021 року м. Броди

Бродівський районний суд Львівської області в складі головуючого судді Бородійчук О.І., з участю секретаря судового засідання Скорик І.Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Броди подання в.о. начальника Бродівського районного відділу державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Мазурик Н.М. про оголошення розшуку боржника ОСОБА_1 ,-

в с т а н о в и в:

В.о. начальника Бродівського районного відділу державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Мазурик Н.М. звернулася до суду з поданням, в якому просить оголосити в розшук ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що зареєстрована за адресою: с. Смільне, Бродівського району, Львівської області.

В судове засідання державний виконавець не з`явилася, але подала суду письмову заяву про розгляд справи у її відсутності.

Суд розглянув справу без фіксування судового засідання звукозаписувальними технічними засобами, що відповідає положенням ч. 2 ст. 247 ЦПК України.

Дослідивши письмові докази по справі, суд прийшов до висновку, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що на виконанні у державного виконавця перебуває виконавче провадження ВП № 56952012 згідно виконавчого листа № 1-1175/2007 від 20 квітня 2015 року, виданого Бродівським районним судом Львівської області про стягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь ОСОБА_2 у розмірі 1/3 частки заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 2007 року та продовжувати до повноліття дитини (а.с. 64).

09 серпня 2018 року державним виконавцем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження (а.с. 65).

З пояснень державного виконавця, зазначених в поданні, вбачається, що боржниця ОСОБА_1 на виклики до державного виконавця не являється з приводу сплати аліментів на утримання дитини. В ході виконання виконавчого документа встановлено, що боржниця в с. Смільно Бродівського району тривалий час не проживає, вихованням дитини не займається і фактичне місце перебування її невідомо. Фактичне місце праці чи роботи невідомо. На даний час боржниця жодних коштів на сплату аліментів не перерахувала, за весь період перебування виконавчого листа на виконанні жодного разу не явилась до державного виконавця. В ході виконання виконавчого провадження встановлено, що боржниця була зареєстрована в с. Смільне Бродівського району Львівської області, але фактично не проживає, місце проживання чи праці невідомо. Із зроблених запитів в Державну фіскальну службу та до Пенсійного Фонду України встановлено, що ОСОБА_1 не має відкритих рахунків в установі банку, ніде не працює офіційно. Самостійно державному виконавцю під час проведення виконавчих дій не вдалося розшукати боржника та встановити його місце знаходження. Враховуючи те, що боржниця ОСОБА_1 не тільки не сплачує аліменти, але й не повідомляє свого місця перебування, а тому виконати рішення суду в частині стягнення аліментів державному виконавцю не можливо.

Заборгованість по виконавчому листі № 2-1175/2007 від 20 квітня 2015 року станом на 01 лютого 2021 року становить 97 025,71 грн. (а.с. 66).

У відповідності до ст. 18 Закону України Про виконавче провадження державний виконавець зобов`язаний вживати передбачених Законом України Про виконавче провадження заходів примусового виконання рішень, неупереджено, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії з метою виконання виконавчого документу.

У відповідності до ст. 36 Закону України Про виконавче провадження у разі відсутності відомостей про місце проживання, перебування боржника - фізичної особи, виконавець звертається до суду з поданням про винесення ухвали про розшук боржника.

Згідно з ст. 438 ЦПК України розшук боржника оголошується за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) боржника чи місцезнаходженням його майна.

Керуючись ст. 438 ЦПК України, ст. 36 Закону України Про виконавче провадження , суд -

у х в а л и в :

Подання задовольнити.

Оголосити у розшук ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що зареєстрована за адресою: с. Смільне, Бродівського району, Львівської області.

Виконання даної ухвали покласти на Бродівське відділення № 1 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного суду через Бродівський районний суд Львівської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її винесення.

Суддя О. Бородійчук

СудБродівський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення04.02.2021
Оприлюднено05.02.2021
Номер документу94651349
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-1175/07

Ухвала від 16.11.2021

Цивільне

Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області

Берднікова Г. В.

Ухвала від 04.02.2021

Цивільне

Бродівський районний суд Львівської області

Бородійчук О. І.

Рішення від 24.12.2007

Цивільне

Голопристанський районний суд Херсонської області

Сорочан Ю.О.

Ухвала від 18.12.2007

Цивільне

Великоновосілківський районний суд Донецької області

Єфименко В.І.

Рішення від 10.04.2007

Цивільне

Харківський районний суд Харківської області

Назаренко О.В.

Рішення від 05.10.2007

Цивільне

Скадовський районний суд Херсонської області

Овчаренко А.А.

Рішення від 10.09.2007

Цивільне

Оріхівський районний суд Запорізької області

Шудрик А.А.

Ухвала від 26.09.2007

Цивільне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Розман М.М.

Рішення від 29.08.2007

Цивільне

Вільнянський районний суд Запорізької області

Піскунова Н.А.

Рішення від 22.05.2007

Цивільне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Таранцов С.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні