Справа №766/14704/20
н/п 1-кс/766/1561/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16.02.2021 року м. Херсон
Слідчий суддя Херсонського міського суду Херсонської області ОСОБА_1 , за участю секретаря: ОСОБА_2 , слідчого ОСОБА_3 , розглянувши у закритому судовому засіданні клопотання слідчого СВ Херсонського РУП ГУНП в Херсонській області ОСОБА_3 , погоджене з прокурором Херсонської місцевої прокуратури ОСОБА_4 , про надання дозволу на проведення обшуку,
в с т а н о в и в :
Слідчий звернувся до слідчого судді з клопотанням в якому просив: винести ухвалу про надання дозволу заступнику начальника СВ Херсонського РУП ГУНП в Херсонській області ОСОБА_5 , та/або слідчому СВ Херсонського РУП ГУНП в Херсонській області ОСОБА_6 , та/або слідчому СВ Херсонського РУП ГУНП в Херсонській області ОСОБА_3 , та/або слідчому СВ Херсонського РУП ГУНП в Херсонській області ОСОБА_7 , та/або слідчому СВ Херсонського РУП ГУНП в Херсонській області ОСОБА_8 , та/або старшому слідчому СВ Херсонського РУП ГУНП в Херсонській області ОСОБА_9 , та/або слідчому СВ Херсонського РУП ГУНП в Херсонській області ОСОБА_10 , та/або слідчому СВ Херсонського РУП ГУНП в Херсонській області ОСОБА_11 , та/або слідчому СВ Херсонського РУП ГУНП в Херсонській області ОСОБА_12 , проведення обшуку житла чи іншого володіння особи, а саме: будинку, житлового з надвірними будівлями та спорудами АДРЕСА_1 , та на праві приватної спільної часткової власності, належить ОСОБА_13 частка та ОСОБА_14 частка відповідно, за місцем фактичного проживання ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з метою встановлення місцезнаходження розшукуваної особи.
Вказане клопотання вмотивоване тим, що є достатні підстави для проведення обшуку у вказаному володінні особи, що підтверджується матеріалами клопотання.
В судовому засіданні слідчий клопотання підтримав, просив його задовольнити.
Вивчивши матеріали клопотання, заслухавши пояснення слідчого, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню з огляду на таке.
Відповідно до ч. 1 ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.
Слідчим суддею встановлено, що СВ ХРУП ГУНП в Херсонській області розслідується кримінальне провадження № 12020230040002459 від 23.09.2020 за ч.2 ст.185 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюється утому, що він будучи раніше судимим, на шлях виправлення не став та вчинив інший корисливий злочин проти власності. Так, ОСОБА_15 , 23.09.2020 близько 15 год. 25 хв., перебуваючи біля сходів в аптеку яка розташована за адресою: м. Херсон, вул. Горького, буд.19., переслідуючи прямий умисел та корисливий мотив, спрямований на порушення права власності особи, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, з метою незаконного збагачення, скориставшись тим, що його злочинні дії залишаються не поміченими для оточуючих, умисно, таємно, повторно, шляхом вільного доступу здійснив крадіжку велосипеда (кустарної зборки), вартість якого згідно висновку судової-товарознавчої експертизи № 2021-МТ від 12.10.2020 становить 20439 гривень 64 копійки, який належить потерпілому гр. ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , після чого зник з місця вчинення злочину, чим спричинив останньому матеріальну шкоду.
Таким чином, в діях гр. ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, а саме: таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно.
У вчинені вказаного злочину підозрюються: ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець м. Херсон, українець, громадянин України, проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,раніше неодноразово судимий:
12.12.2020 року слідчим СВ Херсонського ВП ГУ НП в Херсонській області ОСОБА_3 оголошено ОСОБА_15 в розшук.
28.01.2021 слідчим суддею надано дозвіл на затримання ОСОБА_15 з метою приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
20.01.2021 року слідчим СВ ХРУП ГУНП в Херсонській області ОСОБА_3 , було надано доручення співробітнику СКП, у порядку ст.40 КПК України, виїхати за місцем мешкання підозрюваного ОСОБА_15 , та допитати сусідів, які мешкають по АДРЕСА_1 з приводу, коли вони в останній раз бачили ОСОБА_15 , за вищевказаною адресою, та чи залишається він на ніч.
На виконання доручення 21.01.2021 в якості свідків допитані ОСОБА_17 , та ОСОБА_18 , які пояснили, що по сусідству з ними в будинку АДРЕСА_1 , мешкає ОСОБА_19 разом зі своїм сином ОСОБА_20 . Крім того вони пояснили, що останній на теперішній час мешкає за вищевказаною адресою, та вони його періодично бачать у дворі будинку.
Отже, є достатньо підстав вважати, що ОСОБА_15 може переховуватися за адресою: АДРЕСА_1 .
Згідно з інформаційної довідки Державного реєстру речових прав на нерухоме майно №243891823 від 10.02.2021 року будинок, житловий з надвірними будівлями та спорудами АДРЕСА_1 , на праві приватної спільної часткової власності, належить гр. ОСОБА_13 частка та гр. ОСОБА_14 частка відповідно.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 131, 132, 234, 235, 369372, 395 КПК України, слідчий суддя
у х в а л и в :
Клопотання задовольнити.
Надати дозвіл на проведення обшуку житла, а саме: житлового будинку, з надвірними будівлями та спорудами АДРЕСА_1 , та на праві приватної спільної часткової власності, належить ОСОБА_13 частка та ОСОБА_14 частка відповідно, з метою встановлення місцезнаходження розшукуваної особи, а саме ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Встановити строк дії ухвали до 16.03.2021 року (включно).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали виготовлено та проголошено 16.02.2021 року о 15.30 год.
Слідчий суддяОСОБА_1
Суд | Херсонський міський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 16.02.2021 |
Оприлюднено | 12.06.2023 |
Номер документу | 94922121 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення обшуку житла чи іншого володіння особи |
Кримінальне
Херсонський міський суд Херсонської області
Радченко Г. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні