ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04.02.2021 Справа № 917/1595/20
м. Полтава
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Темп-88", 61145, Харківська область, м. Харків, вул. Космічна, б.21, оф. 802
до Фізичної особи-підприємця Раджабова Олександра Петровича, АДРЕСА_1
про стягнення 4 343 612,11 грн. заборгованості
Суддя Паламарчук В.В.
Секретар судового засідання Рожко О.П.
Явка представників сторін визнавалась необов`язковою.
Представники сторін в судове засідання не з`явились.
Обставини справи: Товариство з обмеженою відповідальністю "Темп-88" звернулося до господарського суду Полтавської області з позовною заявою про стягнення з Фізичної особи - підприємця Раджабова Олександра Петровича, заборгованості за Договором поставки №0000005 від 03.01.2019р. в розмірі 4 343 612,11 грн., з яких: 3 533 351,18 грн. - основного боргу, 710 763,97 грн. - пені, 99 496,96 грн. - 3% річних.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 01.10.2020р. даний позов був переданий на розгляд судді Паламарчуку В.В.
Ухвалою Господарського суду Полтавської області від 06.10.2020р. суд прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження у справі в порядку загального позовного провадження.
Ухвалою суду від 10.12.2020 року суд закрив підготовче провадження та призначив розгляд справи по суті.
Відповідач відзив на позов не надав.
Ухвали суду, що були направлені на адресу відповідача за адресою, зазначеною у позовній заяві - АДРЕСА_1 , повернулися до господарського суду з відміткою поштового відділення "за закінченням терміну зберігання".
За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідач - Фізична особа-підприємець Раджабов Олександр Петрович зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , що співпадає з його місцезнаходженням, зазначеним у позовній заяві.
На дату цього судового засідання ці дані не змінилися. За цією адресою судом надсилалися ухвали по цій справі.
Відповідно до ч.ч. 2, 3 ст. 120 Господарського процесуального кодексу України, суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка є не обов`язковою. Виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень.
Учасники судового процесу зобов`язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи.
У разі відсутності заяви про зміну місця проживання ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв`язку, які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає (ч. 7 ст. 120 Господарського процесуального кодексу України).
Заява (письмове повідомлення ) відповідача про зміну місця проживання в матеріалах справи відсутня.
Відповідно до ч. 9 ст. 165 ГПК України, ч.2 ст.178 ГПК України визначено, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
В зв`язку з тим, що необхідних для вирішення спору доказів, наявних у матеріалах справи, достатньо, суд вважає за можливе розглянути справу за наявними в ній матеріалами.
Відповідно до вимог ст. 233 ГПК України рішення прийнято в нарадчій кімнаті.
Під час розгляду справи судом досліджені письмові докази, що містяться в матеріалах справи.
Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об`єктивно оцінивши надані суду докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне:
03 січня 2019 року між Товариством з обмеженою відповідальністю "Темп-88" (Позивач, Постачальник) та Фізичною особою-підприємцем Раджабовим Олександром Петровичем (Відповідач, Покупець) укладено Договір поставки №ДГ-0000005 (далі -Договір).
Умовами зазначеного договору сторони узгодили, зокрема, наступне:
- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, Постачальник зобов`язується передати у власність Покупцю товар, а Покупець зобов`язується прийняти та оплатити даний товар (п. 1.1. Договору);
- найменування товару: продукція птахівництва - тушка куряча, курячі субпродукти, птиця на забій. Кількість кожної партії товару: відповідно до кожної окремої видаткової накладної, які є невід`ємною частиною цього Договору. Сторони домовились, що всі накладні, за якими Постачальник поставив Покупцю товар протягом строку дії цього Договору, поширюються всі норми цього Договору, в тому числі відносно умов поставки та оплати продукції, яка поставляється. Якість товару повинна відповідати ДСТУ 3143-95 (п.п. 2.1.-2.3. Договору);
- ціна за одиницю та загальна вартість товару визначаються сторонами у відповідності з видатковими накладними на даний товар. Всі видаткові накладні, за якими Постачальником був поставлений товар Покупцю протягом строку дії цього Договору, є невід`ємною частиною цього Договору (п. 3.1. Договору);
- розрахунки за товар, який поставляється у відповідності до умов цього договору, здійснюються шляхом оплати на банківський рахунок Постачальника, але в будь-якому разі не пізніше 10-ти (десяти) календарних днів фактичного відвантаження товару Постачальником. Попередня оплата вважається здійсненою на дату надходження грошових коштів на банківський рахунок Постачальника. У випадку прострочення оплати за товар, що поставляється, застосовуються положення про санкції, передбачені розділом 6 цього Договору (п.3.4);
- поставка товару здійснюється партіями протягом строку дії цього Договору. Поставка кожної партії товару здійснюється при умові, що Покупець здійснив попереднє замовлення товару (п. 4.1);
- термін поставки - протягом 3 робочих днів (п. 4.3. Договору);
- відпуск товару здійснюється на підставі видаткових накладних. Датою поставки партії товару та датою прийняття партії товару вважається дата видаткової накладної на відпуск товарів Покупцю (п.4.5);
- поставка товару здійснюється на умовах СРТ (Полтавська область, м.Кременчук) відповідно до умов ІНКОТЕРМС в редакції 2000 року (п. 4.6. Договору);
- у випадку прострочення поставки товару з вини Постачальника в строки визначені в п. 4.3, п. 4.4. цього Договору, Постачальник сплачує Покупцю штраф у розмірі 0,1% від вартості несвоєчасно поставленого товару ( п. 6.2. Договору);
- у випадку прострочення здійснення оплати за товар у строки, зазначені в п. 3.4. цього Договору покупець сплачує постачальнику пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми несвоєчасно перерахованих грошових коштів за кожен день прострочення ( п. 6.3);
- штрафні санкції за цим Договором нараховуються за весь період прострочення виконання зобов`язання. Позовна давність за всіма вимогами, пов`язаними з проведенням розрахунків за товар за даним договором, включаючи вимоги про сплату пені, штрафу і т. д., складає п`ять років (п.6.12).
11 січня 2019 року між Фізичною особою-підприємцем Раджабовим Олександром Петровичем (Постачальник) та Товариством з обмеженою відповідальністю Темп-88 (Покупець) було укладено Договір поставки № 11/01-2019. Відповідно до п. 1.1. цього Договору ФОП Раджабов О.П. зобов`язується передати у власність ТОВ Темп-88 , а ТОВ Темп-88 зобов`язується прийняти товар та оплатити його на умовах даного договору. Найменування товару: м`ясо курей та субпродукти.
03 січня 2019 року між Фізичною особою-підприємцем Раджабовим Олександром Петровичем (Виконавцем) та Товариством з обмеженою відповідальністю Темп-88 (Замовником) було укладено Договір № 03/01-2019 про виконання робіт із забою птиці. Відповідно до п. 1.1. цього Договору, Замовник доручає, а Виконавець зобов`язується на власний ризик у відповідності до умов Договору виконати наступну роботу - забити сільськогосподарську птицю, запакувати, заморозити або охолодити (за згодою Сторін та за наявності виробничих потужностей) та зберігати м`ясну продукцію, отриману внаслідок забою, протягом терміну, погодженого з Замовником, а Замовник зобов`язується прийняти цю роботу і оплатити її.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що на виконання умов Договору поставки №ДГ-0000005 від 03.01.2019р. ТОВ Темп-88 було поставлено, а ФОП Раджабовим О.П. прийнято без зауважень товар на загальну суму 5 846 202,97 грн., що підтверджується наданими позивачем видатковими накладними.
Сторонами були проведені заліки зустрічних вимог згідно Договору поставки № ДГ-0000005 від 03 січня 2019 року та Договору поставки № 11/01-2019 від 11 січня 2019 року, Договору про виконання робіт із забою птиці № 03/01-19 від 03 січня 2019 року, що підтверджується підписаними та скріпленими печатками обох Сторін
Позивач вказує, що відповідно до умов Договору відповідачем в повному обсязі не виконано свої зобов`язання зі сплати грошових коштів за здійснені поставки, заборгованість відповідача перед позивачем за Договором поставки № ДГ-0000005 від 03.01.2019 року складає 3 533 351,18 грн.
Вважаючи свої права порушеними позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача 3 533 351,18 грн. - основної заборгованості, 710 763,97 грн. - пені, 99 496,96 грн. - 3% річних.
При винесенні рішення суд виходив з наступного.
Згідно ст.11 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки. Підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, є договори та інші правочини.
Відповідно до ст.626 ЦК України, договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків. Договір є обов`язковим для виконання сторонами (ст.629 ЦК України). Відповідно до ст.631 ЦК України, строком договору є час, протягом якого сторони можуть здійснити свої права та виконати обов`язки відповідно до договору.
У відповідності до ст. 509 ЦК України, ст. 173 Господарського кодексу України (далі - ГК України), в силу господарського зобов`язання, яке виникає між суб`єктом господарювання та іншим учасником (учасниками) відносин у сфері господарювання, один суб`єкт (зобов`язана сторона, у тому числі боржник) зобов`язаний вчинити певну дію господарського чи управлінсько-господарського характеру на користь іншого суб`єкта (виконати роботу, передати майно, сплатити гроші, надати інформацію тощо), або утриматися від певних дій а інший суб`єкт (управнена сторона, у тому числі кредитор) має право вимагати від зобов`язаної сторони виконання її обов`язку.
Згідно ст.526 ЦК України зобов`язання повинно виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог , що звичайно ставляться.
За приписами ч. 1 ст. 193 ГК України суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах ставляться. До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Частиною 1 ст. 530 ЦК України передбачено, що якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Враховуючи правову природу укладеного між сторонами договору, кореспондуючи права та обов`язки його сторін, суд дійшов висновку, що оцінка правомірності заявлених вимог має здійснюватись з урахуванням приписів законодавства, які регламентують правовідносини поставки.
Статтею 712 ЦК України визначено, що за договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов`язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов`язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов`язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму.
Згідно ст. 265 ГК України за договором поставки одна сторона - постачальник зобов`язується передати (поставити) у зумовлені строки (строк) другій стороні - покупцеві товар (товари), а покупець зобов`язується прийняти вказаний товар (товари) і сплатити за нього певну грошову суму.
Частиною 6 ст. 265 ГК України визначено, що до відносин поставки, не врегульованих цим кодексом, застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України про договори купівлі-продажу.
Відповідно до ст. 655 ЦК України за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов`язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов`язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.
За приписами ст. 692, ст. 693 ЦК України покупець зобов`язаний оплатити товар після його прийняття або прийняття товаророзпорядчих документів на нього, якщо договором або актами цивільного законодавства не встановлений інший строк оплати товару. Якщо договором встановлений обов`язок покупця частково або повністю оплатити товар до його передання продавцем (попередня оплата), покупець повинен здійснити оплату в строк, встановлений договором купівлі-продажу, а якщо такий строк не встановлений договором, - у строк, визначений відповідно до статті 530 цього Кодексу.
Статтею 629 ЦК України встановлена обов`язковість договору для виконання сторонами.
Матеріалами справи підтверджується, що позивач належним чином виконував зобов`язання щодо здійснення ним поставки товару за Договором №ДГ-0000005 від 03.01.2019р. Так, позивач поставив відповідачу товар на загальну суму 5 846 202,97 грн., що підтверджується наданими позивачем видатковими накладними, товарно-транспортними накладними, рахунками фактурами. Вказані документи підписані та скріплені печатками обох сторін.
За приписами п. 3.4. Договору, розрахунки за товар, який поставляється у відповідності до умов цього Договору, здійснюються шляхом оплати на банківський рахунок Постачальника, але в будь-якому разі не пізніше 10-ти (десяти) календарних днів фактичного відвантаження товару Постачальником. Попередня оплата вважається здійсненою на дату надходження грошових коштів на банківський рахунок Постачальника. У випадку прострочення оплати за товар, що поставляється, застосовуються положення про санкції, передбачені розділом 6 цього Договору.
Згідно п. 4.5. відпуск товару здійснюється на підставі видаткових накладних. Датою поставки партії товару та датою прийняття товару вважається дата видаткової накладної на відпуск товарів Покупцю.
Внаслідок проведення заліку зустрічних вимог згідно Договору поставки № ДГ-0000005 від 03 січня 2019 року та Договору поставки № 11/01-2019 від 11 січня 2019 року, Договору про виконання робіт із забою птиці № 03/01-19 від 03 січня 2019 року заборгованість Відповідача перед Позивачем за Договором поставки № ДГ-0000005 від 03 січня 2019 року складає 3 533 351,18 грн.
Вказана обставина підтверджується Актами зарахування зустрічних однорідних вимог від 30 червня 2019 року на суму 1 783 546, 64 грн., від 31 січня 2020 року на суму 190 024,62 грн., від 31 серпня 2020 року на суму 339 280,33 грн. Зазначені акти підписані та скріплені печатками обох сторін. Відповідно до Акту зарахування зустрічних однорідних вимог від 31.08.2020р. залишок заборгованості становить 3 533 351,18 грн.
Часткова оплата за поставлений товар, також підтверджується оборотно-сальдовою відомістю по рахунку 361 за період з 01.01.2019р. по 30.09.2020р.
Зазначена обставина відповідачем не спростована.
Докази того, що відповідач здійснив оплату товару у визначені Договорами строки в повному обсязі в матеріалах справи відсутні.
Таким чином, суд приходить до висновку про задоволення позовних вимог в частині стягнення з відповідача суми основного боргу в розмірі 3 533 351,18 грн.
Відповідно до статті 193 Господарського кодексу України суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.
Згідно із статтями 525, 526 Цивільного кодексу України зобов`язання має виконуватись належним чином, відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту та інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від виконання зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.
Частиною 1 ст. 625 Цивільного кодексу України визначено, що боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання.
Згідно зі статтею 611 Цивільного кодексу України в разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема сплата неустойки.
Частиною 1 статті 216 Господарського кодексу України встановлено, що учасники господарських відносин несуть господарсько-правову відповідальність за правопорушення у сфері господарювання шляхом застосування до правопорушників господарських санкцій на підставах і в порядку, передбачених цим Кодексом, іншими законами та договором.
Відповідно до частини 1 статті 230 Господарського кодексу України штрафними санкціями у цьому Кодексі визнаються господарські санкції у вигляді грошової суми (неустойка, штраф, пеня), яку учасник господарських відносин зобов`язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов`язання.
Відповідно до ст.546 ЦК України, виконання зобов`язання може забезпечуватися неустойкою, порукою, гарантією, заставою, притриманням, завдатком. Правочин щодо забезпечення виконання зобов`язання вчиняється у письмовій формі (ст.547 ЦК України).
Неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов`язання. Штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов`язання. Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов`язання за кожен день прострочення виконання (ст.549 ЦК України). Предметом неустойки може бути грошова сума, рухоме і нерухоме майно. Якщо предметом неустойки є грошова сума, її розмір встановлюється договором або актом цивільного законодавства (ст.551 ЦК України).
Згідно ст.1 Закону України "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов`язань", платники грошових коштів сплачують на користь одержувачів цих коштів за прострочку платежу пеню в розмірі, що встановлюється за згодою сторін. Відповідно до ст.2 цього закону, розмір пені обчислюється від суми простроченого платежу та не може перевищувати подвійної облікової ставки НБУ, що діяла у період, за який сплачується пеня.
З огляду на ч.6 ст.232 Господарського кодексу України, нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов`язання, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов`язання мало бути виконано.
Згідно п. 6.3 Договору, у випадку прострочення здійснення оплати за товар у строки, зазначені в п. 3.4. цього Договору покупець сплачує постачальнику пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми несвоєчасно перерахованих грошових коштів за кожен день прострочення.
Пунктом 6.12. Договору встановлено, що штрафні санкції за цим Договором нараховуються за весь період прострочення виконання зобов`язання. Позовна давність за всіма вимогами, пов`язаними з проведенням розрахунків за товар за даним договором, включаючи вимоги про сплату пені, штрафу і т. д., складає п`ять років.
Судом перевірено методику розрахунку пені та встановлено, що він є правильним, тому позов в частині стягнення 710 763,97 грн. пені підлягає задоволенню.
Відповідно до ч.2 ст. 625 ЦК України, боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
На підставі вищевикладеного позивачем нараховані відповідачу 3% річних в розмірі 99 496,96 грн. інфляційних втрат.
Здійснивши перевірку наданого позивачем розрахунку позовних вимог щодо стягнення з відповідача 3 % річних, суд дійшов висновку, що вимоги позивача в цій частині є правомірними, відповідачем не спростовані, а тому підлягають задоволенню.
Як вбачається з матеріалів справи, позивач належним чином виконав зобов`язання за Договором. Відповідач в порушення прийнятих на себе зобов`язань за вищезазначеним Договором не повністю оплатив за отриманий товар.
Дана обставина відповідачем не спростована.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що вимоги позивача про стягнення з відповідача 3 533 351,18 грн. - основного боргу, 710 763,97 грн. - пені та 99 496,96 грн. - 3% річних підтверджені документально та нормами матеріального права, відповідачем не спростовані та не заперечуються, а тому підлягають задоволенню.
Згідно із ч.2-3 ст.13 ГПК України учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених цим Кодексом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.
Судом досліджено всі докази, наявні у матеріалах справи.
Відповідно до ч.1 ст.73 ГПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
За приписами ч.1 ст.74 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.
Статтею 76 ГПК України визначено, що належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Відповідно до ч. 1 ст.77 ГПК України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.
За приписами ч.1 ст. 86 ГПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Допустимих доказів в спростування вищевикладеного чи будь-яких обґрунтованих заперечень по суті спору відповідач суду не надав.
Отже, з аналізу наведених норм права та поданих доказів, суд дійшов висновку про те, що позовні вимоги щодо стягнення з відповідача 4 343 612,11 грн. заборгованості, підтверджені документально та нормами матеріального права, відповідачем не спростовані, а тому підлягають задоволенню у повному обсязі.
У відповідності до ст. 129 Господарського процесуального кодексу України судовий збір у розмірі 65 154,18 грн. покладається на відповідача.
Враховуючи викладене, керуючись статтями 129, 232-233, 237-238, 240 ГПК України, суд,-
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити повністю.
2. Стягнути з Фізичної особи - підприємця Раджабова Олександра Петровича ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Темп-88" (61145, Харківська область, м. Харків, вул. Космічна, б.21, оф. 802, код ЄДРПОУ 38157186) заборгованість за Договором поставки №ДГ-0000005 від 03.01.2019р. в розмірі 4 343 612,11 грн., з яких: 3 533 351,18 грн. - основна заборгованість, 710 763,97 грн. - пені, 99 496,96 грн. - 3% річних, а також 65 154,18 грн. - витрат по сплаті судового збору.
Видати наказ після набрання рішенням законної сили.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Апеляційна скарга на рішення суду подається до Східного апеляційного господарського суду через господарський суд Полтавської області протягом двадцяти днів з дня складання повного судового рішення.
Повне рішення складено та підписано 15.02.2021р.
Суддя Паламарчук В.В.
Суд | Господарський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 04.02.2021 |
Оприлюднено | 17.02.2021 |
Номер документу | 94931540 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Полтавської області
Паламарчук В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні