ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
УХВАЛА
"22" лютого 2021 р. Справа №907/299/20
Західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого - судді Скрипчук О.С.
суддів Кордюк Г.Т.
Мирутенка О.Л.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Заступника керівника Закарпатської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України
на рішення Господарського суду Закарпатської області від 16.09.2020 (повний текст рішення складено 01.10.2020, м. Ужгород , суддя Ремецькі О.Ф.)
у справі № 907/299/20
за позовом: Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, м. Ужгород
до відповідача: Державного підприємства "Радгосп-завод "Виноградівський", м. Виноградів
про припинення права постійного користування землею.
ВСТАНОВИВ:
На адресу Західного апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга Заступника керівника Закарпатської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України на рішення Господарського суду Закарпатської області від 16.09.2020 у справі № 907/299/20.
В апеляційній скарзі скаржником заявлено клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення по справі № 907/299/20. Клопотання мотивоване тим, що органи прокуратури та Фонд державного майна України участі у розгляді даної справи у суді першої інстанції не приймали, про рішення суду прокурору стало відомо 29.01.2021 під час ознайомлення з матеріалами господарських справ № 907/298/20 та № 907/297/20, які перебувають в провадженні господарського суду Закарпатської області, що підтверджується листом Закарпатської обласної прокуратури № 15-55вих-21 від 19.01.2021.
Розглянувши клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення суду у даній справі, колегія суддів вважає за необхідне його задоволити.
Також, в апеляційній скарзі скаржником заявлено клопотання про залучення до участі у даній справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Фонд державного майна України.
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 258 Господарського процесуального кодексу України, відтак суд визнав матеріали апеляційної скарги достатніми для відкриття апеляційного провадження.
Керуючись ст. ст. 119, 234, 254, 255, 256, 262, 271 Господарського процесуального кодексу України, Західний апеляційний господарський суд, -
У Х В А Л И В :
1. Клопотання Заступника керівника Закарпатської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України про поновлення строку на апеляційне оскарження задоволити.
2. Поновити Заступнику керівника Закарпатської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України пропущений строк на апеляційне оскарження рішення Господарського суду Закарпатської області від 16.09.2020 у справі № 907/299/20.
3. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Заступника керівника Закарпатської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України на рішення Господарського суду Закарпатської області від 16.09.2020 у справі № 907/299/20.
4. Сторонам подати суду обґрунтовані відзиви на апеляційну скаргу та пояснення щодо клопотання про залучення до участі у даній справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Фонд державного майна України, протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. До відзивів та пояснень додати докази надсилання (надання) останніх та доданих до них документів апелянту.
5 . Фонду державного майна України протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі подати суду обґрунтовані пояснення на апеляційну скаргу та пояснення щодо клопотання про залучення його до участі у даній справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача. До пояснень додати докази надсилання (надання) останніх та доданих до них документів прокурору та сторонам.
6. Призначити справу № 907/299/20 до розгляду у судовому засіданні на 03.03.2021 року о 12 год. 20 хв. у приміщенні Західного апеляційного господарського суду за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 81 в залі судового засідання.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Скрипчук О.С.
Судді: Кордюк Г.Т.
Мирутенко О.Л.
Суд | Західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 22.02.2021 |
Оприлюднено | 24.02.2021 |
Номер документу | 95064254 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Скрипчук Оксана Степанівна
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Скрипчук Оксана Степанівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні