Ухвала
від 23.02.2021 по справі 448/764/17
МОСТИСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Єдиний унікальний номер: 448/764/17

Провадження № 2/448/29/21

У Х В А Л А

23.02.2021 року Мостиський районний суд Львівської області в складі:

головуючого судді Кічака Ю.В.,

при секретарі судового засідання Керницькій Л.М.

за участю прокурора Білозір О.М.,

представника відповідачів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 - адвоката Ганущин М.В.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м.Мостиська цивільну справу за позовом Городоцької місцевої прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та Мостиської районної державної адміністрації Львівської області про визнання недійсним договору оренди землі та зобов`язання повернути земельну ділянку -,

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Мостиського районного суду Львівської області перебуває цивільна справа за позовом Городоцької місцевої прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та Мостиської районної державної адміністрації Львівської області про визнання недійсним договору оренди землі та зобов`язання повернути земельну ділянку.

Прокурор у пред`явленому позові просить суд:

- визнати недійсним договір оренди земельної ділянки площею 45,57 га, що знаходиться на території Мостиської міської ради, укладений 12.02.2004р. між Мостиською районною державною адміністрацією та ОСОБА_3 , посвідчений приватним нотаріусом Пилюх Г.Р., реєстраційний №217;

- скасувати державну реєстрацію договору оренди земельної ділянки, який зареєстрований у Мостиському районному відділі Львівської регіональної філії державного підприємства Центр Державного земельного кадастру при Держкомземі України , про що у книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі вчинено запис від 05.04.2004 за №04:04:454:00003;

- зобов`язати повернути земельну ділянку площею 45,57 га, в тому числі: рілля - 45,57 га, що знаходиться на території Мостиської міської ради в розпорядження держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

В судовому засіданні прокурором заявлено клопотання про залучення Мостиської міської ради Львівської області до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача.

Представник відповідачів - адвокат Ганущин М.В. в судовому засіданні не заперечила щодо залучення Мостиської міської ради Львівської області до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору.

Заслухавши думку учасників справи та проаналізувавши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.

Згідно ст.53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї із сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи. Якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов`язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору.

З огляду на наведене та враховуючи думку сторін, суд приходить до переконання, що рішення у даній справі може вплинути на права та обов`язки Мостиської міської ради Львівської області, а тому відповідно до ч.1, ч.3 ст.53 ЦПК України таку слід залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору.

З метою дотримання завдань підготовчого провадження, повного та об`єктивного розгляду справи, для недопущення порушення прав третьої особи у справі, суд вважає за необхідне підготовче засідання на підставі п.2 ч.2 ст.198 ЦПК України - відкласти.

Керуючись ст.ст. 53, 182, 189, 198, 260 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В:

Залучити Мостиську міську раду Львівської області до участі у даній цивільній справів якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача.

Підготовче судове засідання відкласти на 11.30 год. 26 березня 2021 року.

Повідомити сторони та третю особу про час та місце судового засідання в порядку, передбаченому ст.128 ЦПК України.

Копію ухвали скерувати третій особі - Мостиській міській раді Львівської області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Ю.В. Кічак

СудМостиський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення23.02.2021
Оприлюднено26.02.2021
Номер документу95123646
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —448/764/17

Ухвала від 13.04.2021

Цивільне

Мостиський районний суд Львівської області

Кічак Ю. В.

Ухвала від 13.04.2021

Цивільне

Мостиський районний суд Львівської області

Кічак Ю. В.

Ухвала від 26.03.2021

Цивільне

Мостиський районний суд Львівської області

Кічак Ю. В.

Ухвала від 26.03.2021

Цивільне

Мостиський районний суд Львівської області

Кічак Ю. В.

Ухвала від 26.03.2021

Цивільне

Мостиський районний суд Львівської області

Кічак Ю. В.

Ухвала від 26.03.2021

Цивільне

Мостиський районний суд Львівської області

Кічак Ю. В.

Ухвала від 23.02.2021

Цивільне

Мостиський районний суд Львівської області

Кічак Ю. В.

Ухвала від 28.01.2021

Цивільне

Мостиський районний суд Львівської області

Кічак Ю. В.

Ухвала від 21.01.2020

Цивільне

Мостиський районний суд Львівської області

Кічак Ю. В.

Ухвала від 11.06.2019

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Ніткевич А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні