Справа №463/12438/20
Провадження №1-кс/463/1610/21
У Х В А Л А
04 березня 2021 року слідчий суддя Личаківського районного суду м. Львова ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові, ОСОБА_3 , що погоджене прокурором Волинської обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні, що внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №62020140000001517від 14грудня 2020року про надання тимчасового доступу до речей та документів,
в с т а н о в и в :
слідчий звернувся до слідчого судді з клопотанням у кримінальному провадженні №62020140000001517 від 14 грудня 2020 року про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 за адресою: АДРЕСА_1 .
Клопотання мотивує тим, що у ході розслідування кримінального провадженні №62020140000001517 слідством перевіряються дані щодо можливого вимагання та одержання завідувачем сектору власної безпеки ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_5 від суб`єкта підприємницької діяльності ОСОБА_6 2000 тисячі доларів США в якості неправомірної вигоди за невтручання та не створення штучних перешкод в господарській діяльності. Слідство вважає, що усвідомлюючи необхідність залучення до свого злочинного умислу, спрямованого на вимагання та одержання неправомірної вигоди службових осіб ІНФОРМАЦІЯ_3 , залучив до своєї протиправної діяльності керівниківта слідчих указаного структурного підрозділу, якими здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42020000000001063 від 11.06.2020. 12.11.2020 на підставі ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва за місцем знаходження складів суб`єктів господарювання, у тому числі і суб`єкта (представника) ПП « ОСОБА_7 » у рамках кримінального провадження №42020000000001063 від 11.06.2020 за адресою: АДРЕСА_2 проводився обшук, під час якого виявлено та вилучено предмети та документи, згідно опису, з метою штучного тиску на суб`єктів господарювання та у подальшому одержання неправомірної вигоди за не створення штучних перешкод у здійсненні законної підприємницької діяльності пов`язаної з реалізацією автозапчастин до транспортних засобів через мережу магазинів « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та інших на території Волинської області, шляхом ініціювання проведення слідчих дій у місцях зберігання товарно-матеріальних цінностей із подальшим їх вилученням. Враховуючи викладене, з метою встановлення усіх обставин кримінального правопорушення, виникла необхідність у проведенні тимчасового доступу до матеріалів кримінального провадження №42020000000001063 від 11.06.2020, які знаходяться у ІНФОРМАЦІЯ_1 за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю ознайомитися з ними, зробити їх фото копії та вилучити оригінали або копії документів указаних матеріалів.
З врахуванням клопотання слідчого, зважаючи на вимоги ч.2 ст.163 КПК України, вважаю можливим розглядати клопотання без виклику представників особи, у володінні якої можуть знаходитись речі та документи, тимчасовий дозвіл на доступ до яких просить слідчий.
З врахуванням поданої слідчим заяви про розгляд клопотання у його відсутності, вважаю за можливе здійснити розгляд клопотання без участі слідчим на підставі наявних доказів.
У відповідності до вимог ч.4 ст.107 КПК України, у зв`язку із неприбуттям в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, фіксування кримінального провадження за допомогою технічних засобів в суді не здійснюється.
Дослідивши матеріали клопотання та докази, додані до такого, приходжу до наступного висновку.
Як вбачається із матеріалів клопотання, органами досудового розслідування проводяться слідчі дії по кримінальному провадженні за №62020140000001517 від 14 грудня 2020 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України щодо можливого вимагання та одержання завідувачем сектору власної безпеки ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_5 від суб`єкта підприємницької діяльності ОСОБА_6 2000 тисячі доларів США в якості неправомірної вигоди за невтручання та не створення штучних перешкод в господарській діяльності.
З клопотання також вбачається, що в ході розслідування кримінального встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_5 здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні №42020000000001063 від 11.06.2020 за ч.3 ст.212 КК України, в ході якого 12.11.2020 на підставі ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва за місцем знаходження складів суб`єктів господарювання, у тому числі і суб`єкта (представника) ПП « ОСОБА_7 » у рамках кримінального провадження №42020000000001063 від 11.06.2020 за адресою: АДРЕСА_2 проводився обшук, під час якого виявлено та вилучено предмети та документи, згідно опису, з метою штучного тиску на суб`єктів господарювання та у подальшому одержання неправомірної вигоди за не створення штучних перешкод у здійсненні законної підприємницької діяльності пов`язаної з реалізацією автозапчастин до транспортних засобів через мережу магазинів « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та інших на території Волинської області, шляхом ініціювання проведення слідчих дій у місцях зберігання товарно-матеріальних цінностей із подальшим їх вилученням.
01.03.2021 під час проведення тимчасового доступу до речей та документів в ІНФОРМАЦІЯ_6 встановлено, що 28.12.2020 матеріали кримінального провадження №42020000000001063 від 11.06.2020 відправлено за підслідністю у ІНФОРМАЦІЯ_7 ( АДРЕСА_1 ).
Відповідно до положень ч.5 ст.163 КПК України, слідчий суддя приходить до переконання, що слідчий довів наявність достатніх підстав вважати, що слідчий довів наявність достатніх підстав вважати, що вказані матеріали кримінального провадження самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема підтвердження або спростування отриманих даних, встановлення причетності осіб до інкримінованих дій.
Таким чином, зважаючи на те, що в межах розслідування вказаного кримінального провадження слідством проводяться слідчі дії, для перевірки отриманої інформації, з метою встановлення чи спростування факту неправомірних дій завідувача сектору власної безпеки ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_5 , слідству необхідно отримати доступ до матеріали кримінального провадження №42020000000001063 від 11.06.2020, які передані до ІНФОРМАЦІЯ_1 , приходжу до висновку, що клопотання підставне та підлягає до задоволення.
Керуючись ст.ст. 131, 160, 163, 164 КПК України, -
у х в а л и в :
клопотання слідчого задоволити.
Зобов`язати ІНФОРМАЦІЯ_1 за адресою: АДРЕСА_1 , надати слідчому Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, ОСОБА_3 тимчасовий доступ до матеріалів кримінального провадження №42020000000001063 від 11.06.2020, які знаходяться у ІНФОРМАЦІЯ_1 за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю ознайомитися з ними, зробити їх фото копії та вилучити оригінали або копії документів указаних матеріалів (здійснити її виїмку).
Строк дії ухвали 1 (один) місяць з дня її постановлення.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, у відповідності до вимог ч.1 ст.166 КПК України, слідчий суддя за клопотанням слідчого має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених вище речей.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Суд | Личаківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 04.03.2021 |
Оприлюднено | 27.01.2023 |
Номер документу | 95327057 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою |
Кримінальне
Личаківський районний суд м.Львова
Гирич С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні