УХВАЛА
09 березня 2021 року м. Кропивницький
справа № 388/1867/18
провадження № 22-ц/4809/387/21
Кропивницький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах:
головуючого (доповідач) судді Черненка В. В.
суддів Єгорової С.М., Чельник О.І.
розглянув клопотання ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, за апеляційною скаргою ОСОБА_2 , ОСОБА_1 на рішення Долинського районного суду Кіровоградської області від 19.11.2020 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_1 до Товариства з додатковою відповідальністю НЕОАЛЬЯНС , ОСОБА_3 про визнання недійсним договору оренди землі та повернення безпідставно отриманої орендної плати
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Долинського районного суду Кіровоградської області від 19.11.2020 року позов ОСОБА_2 , ОСОБА_1 до Товариства з додатковою відповідальністю НЕОАЛЬЯНС , ОСОБА_3 про визнання недійсним договору оренди землі та повернення безпідставно отриманої орендної плати, задоволено частково .
Не погоджуючись з рішенням суду, ОСОБА_2 та ОСОБА_1 подали апеляційну скаргу в якій зазначалося клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції з Долинським районним судом Кіровоградської області.
Ухвалою Кропивницького апеляційного суду від 28.12.2020 відкрито апеляційне провадження у даній справі.
Ухвалою Кропивницького апеляційного суду від 18.01.2021 призначено справу до розгляду в режимі відеоконференції з Долинським районним судом Кіровоградської області на 25 лютого 2021 10 год.00 хв.
25.02.2021 по справі оголошено перерву до 18.03.2021 11 год. 00 хв.
02.03.2021 від ОСОБА_1 на електронну адресу суду надійшла заява про проведення судового засідання в режимі відеоконференції з Долинським районним судом Кіровоградської області.
Відповідно до ч. 5 ст. 4 ЦПК України, жодна особа не може бути позбавлена права на участь у розгляді своєї справи у визначеному цим Кодексом порядку.
Згідно з ч.1 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Для забезпечення оперативності цивільного судочинства, дотримання розумних строків розгляду справи, суд дійшов висновку про можливість проведення судового засіданняв режимі відеоконференції за участю учасників справи 18.03.2021 року об 11 годині 00 хвилин.
Керуючись ст.212, 261, 365, 366, 368, 369 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Клопотання ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.
Призначити справу за апеляційною скаргою ОСОБА_2 , ОСОБА_1 на рішення Долинського районного суду Кіровоградської області від 19.11.2020 до розгляду в приміщенні Кропивницького апеляційного суду, за адресою вул. В. Пермська, 2 м. Кропивницький, на 18.03.2021 року, на 11 годину 00 хвилин в режимі відеоконференції.
Доручити Долинському районному суді Кіровоградської області забезпечити проведення судового засідання, 18 березня 2021 року, об 11 годині 00 хвилин в режимі відеоконференції.
Копію ухвали про участь осіб у судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідно до ч.8 ст.212 ЦПК України направити до Долинського районного суду Кіровоградської області та учасникам справи.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя:
Судді:
Суд | Кропивницький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 09.03.2021 |
Оприлюднено | 10.03.2021 |
Номер документу | 95385122 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кропивницький апеляційний суд
Черненко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні