Ухвала
від 07.04.2021 по справі 754/4019/17
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

справа №754/4019/2017 Головуючий у І інстанції - Клочко І.В.

апеляційне провадження №22-ц/824/3971/2021 Доповідач у ІІ інстанції - Приходько К.П.

УХВАЛА

07 квітня 2021 року Київський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

судді-доповідача Приходька К.П.,

суддів Писаної Т.О., Журби С.О.,

розглянувши заяву виконуючого обов`язки директора Товариства з обмеженою відповідальністю Автомобільний центр ОСОБА_5 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Автомобільний центр , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Товариства з обмеженою відповідальністю АЗОВ РЕМ-СЕРВІС , ОСОБА_4 , Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Набоки Олени Володимирівни, Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Швеця Руслана Олеговича про визнання правочинів недійсними,

за апеляційними скаргами Товариства з обмеженою відповідальністю АЗОВ РЕМ-СЕРВІС та ОСОБА_4 на рішення Деснянського районного суду м. Києва від 23 листопада 2020 року

встановив:

у провадженні Київського апеляційного суду перебуває дана цивільна справа, яка ухвалою від 17 березня 2021 року призначена до розгляду на 13 квітня 2021 року о 11 год. 00 хв.

06 квітня 2021 року на електронну адресу Київського апеляційного суду надійшла заява в.о. директора ТОВ Автомобільний центр ОСОБА_5, в якій він на підставі ч. 3, 4 ст. 212 ЦПК України просить провести судове засідання в режимі відеоконференції на платформі програмного забезпечення EasyCon з урахуванням дії на території України карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVІD-19).

Колегія суддів вважає, що заява в.о. директора ТОВ Автомобільний центр ОСОБА_5 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення EasyCon підлягає задоволенню виходячи з наступного.

Згідно з ч.ч. 1-5 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус або Державною судовою адміністрацією України.

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Наказом Державної судової адміністрації №196 від 23 квітня 2020 року Про внесення змін до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, відповідно до п. 2 Розділу І якого учасники судового процесу беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі, у порядку встановленому процесуальним законодавством.

Відповідно до п. 2 розділу ІІ Порядку проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку здійснюється за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення EasyCon .

Пунктами 1, 2 розділу ІІІ Порядку передбачено, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, наведеним в додатку 1 до цього Порядку.

В.о. директора ТОВ Автомобільний центр ОСОБА_5.зазначив, що він є користувачем програмного забезпечення EasyCon .

У Київського апеляційного суду наявна технічна можливість провести судове засідання в режимі відеоконференції за допомогою програмного забезпечення EasyCon .

Враховуючи викладене, колегія суддів вважає за можливе задовольнити заяву в.о. директора ТОВ Автомобільний центр ОСОБА_5.про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення EasyCon .

Керуючись ст.212 ЦПК України, суд, -

ухвалив:

заяву виконуючого обов`язки директора Товариства з обмеженою відповідальністю Автомобільний центр ОСОБА_5 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.

Надати можливість виконуючому обов`язки директора Товариства з обмеженою відповідальністю Автомобільний центр ОСОБА_5 брати участь у судовому засіданні призначеному на 13 квітня 2021 року о 11 год. 00 хв. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення EasyCon .

Попередити виконуючого обов`язки директора Товариства з обмеженою відповідальністю Автомобільний центр ОСОБА_5, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Попередити виконуючого обов`язки директора Товариства з обмеженою відповідальністю Автомобільний центр ОСОБА_5, що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач К.П. Приходько

Судді Т.О. Писана

С.О. Журба

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення07.04.2021
Оприлюднено08.04.2021
Номер документу96092158
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —754/4019/17

Ухвала від 20.10.2021

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Краснощоков Євгеній Віталійович

Ухвала від 14.09.2021

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Краснощоков Євгеній Віталійович

Ухвала від 16.08.2021

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Краснощоков Євгеній Віталійович

Постанова від 09.07.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 01.07.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 01.06.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 15.04.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 15.04.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 07.04.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 17.03.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні