Справа № 291/187/20
У К Р А Ї Н А
Ружинський районний суд Житомирської області
У Х В А Л А
13 квітня 2021 року
Ружинський районний суд Житомирської області
у складі: головуючого судді Митюк О.В.,
за участю секретаря судового засідання Підгорної А.М.,
представника відповідача - Остапчука І.В.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в приміщенні залу суду в смт.Ружині в порядку позовного провадження цивільну справу за позовною заявою
ОСОБА_1
до Товариства з обмеженою відповідальністю Міжрегіональна машинно-технологічна станція «Агро»
про стягнення боргу за договором позики,
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ТОВ Міжрегіональна машинно-технологічна станція «Агро» про стягнення боргу за договором позики.
Ухвалою судді від 04.03.2020 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження в справі, призначено підготовче судове засідання.
03.04.2020 року відповідачем Товариством з обмеженою відповідальністю Міжрегіональна машинно-технологічна станція «Агро» було подано зустрічну позовну заяву до ОСОБА_1 про стягнення боргу за договором позики, яку відповідач просить об`єднати з первісним позовом в одне провадження.
Позивач та його представник в підготовче судове засідання не з`явилися, представником позивача до суду подано заяву про відмову від позову.
Представник відповідача ОСОБА_2 щодо прийняття зустрічної позовної заяви та об`єднання в оден провадження із первісним позовом покладався на розсуд суду.
Суд заслухавши пояснення представника відповідача, дослідивши зустрічну позовну заяву встановив наступне.
Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України, відповідач має право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.
Відповідно до ч.2 та ч.3 ст.193 ЦПК України, зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову. Вимоги за зустрічним позовом ухвалою суду об`єднуються в одне провадження з первісним позовом.
Предявлені первісний та зустрічний позови виникають з одних правовідносин, регульованих нормами Цивільного кодексу України і стосуються одного предмету спору, а оскільки обидва позови взаємопов`язані, суд вважає, що їх спільний розгляд є доцільним.
Форма і зміст зустрічної позовної заяви відповідає вимогам ст.ст.175, 177 ЦПК України. Підстави для залишення зустрічної позовної заяви без руху, повернення зустрічної позовної заяви чи відмови у відкритті провадження, передбачені ст.ст.185, 186 ЦПК України, відсутні.
На підставі наведеного, суд вважає за можливе прийняти зустрічну позовну заяву до спільного розгляду з первісним позовом та об`єднати її з первісною позовною заявою в одне провадження.
Керуючись ст.ст.178, 191, 193, 258-260, 277 ЦПК України, суд,
постановив:
Прийняти зустрічну позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Міжрегіональна машинно-технологічна станція «Агро» до ОСОБА_1 про стягнення боргу за договором позики та об`єднати в одне провадження з первісною позовною заявою за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Міжрегіональна машинно-технологічна станція «Агро» про стягнення боргу за договором позики Об`єднаній цивільінй справі присвоїти номер 291/187/20 (2/291/37/21).
Призначити підготовче судове засідання на 29 червня 2021 року на 10 год. 00 хв.
Встановити відповідачу за зустрічним позовом ОСОБА_1 право подати відзив на позов з доказами на підтвердження обставин на яких він ґрунтується, в строк не пізніше 15 днів з дня отримання даної ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. В. Митюк.
Суд | Ружинський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 13.04.2021 |
Оприлюднено | 14.04.2021 |
Номер документу | 96217621 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ружинський районний суд Житомирської області
Митюк О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні