ЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. МИКОЛАЄВА

УХВАЛА

Справа № 487/5503/18

Провадження № 1-кс/487/2081/21

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15.04.2021 м. Миколаїв

Слідчий суддя Заводського районного суду м. Миколаєва Карташева Т.А., за участю секретаря Щербатюк М.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду Заводського району м. Миколаєва клопотання слідчого слідчого відділу Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Варламова В.В. про продовження строку досудового розслідування кримінального провадження №12018150000000104 від 19.04.2018 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ СУ ГУНП Варламов В.В. за погодженням з прокурором відділу Миколаївської обласної прокуратури Поліщуком В.С. звернувся з клопотанням, в якому просив продовжити строк досудового розслідування кримінального провадження №12018150000000104 від 19.04.2018 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України на 6 місяців, тобто до 19.10.2021 р.

В обгрунтування клопотання слідчий зазначив, що строк досудового розслідування у криміальному провадженні закінчується 19.04.2021, проте закінчити досудове розслідування або обгрунтовано повідомити особі про підозру неможливо у зв`язку з тим, що необхідно провести ряд заходів та додаткових слідчих дій, направлених на встановлення повного кола причетних осіб та здобуття доказів причетності відповідних осіб до вчинення кримінального правопорушення, в тому числі, здійснюється розсекречення матеріалів, отриманих за результатами проведених негласних (розшукових) дій.

Крім того, на теперішній час необхідно вирішити питання про проведення тимчасового доступу до рахунків підприємств з метою підтвердження або спростування факту заволодіння ОСОБА_1 грошовими коштами потерпілої ОСОБА_2 .

Посилаючись на те, що провести вказані слідчі дії у строк до 19.04.2021 неможливо, слідчий звернувся до слідчого судді з клопотанням про продовження строку досудового розслідування.

Слідчий в судовому засіданні не був присутнім, надав до суду заяву про розгляд клопотання за його відсутності.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 219 КПК України строк досудового розслідування обчислюється з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності або до дня ухвалення рішення про закриття кримінального провадження.

Згідно з ч. 2 ст. 219 КПК України строк досудового розслідування з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня повідомлення особі про підозру становить:

1) дванадцять місяців - у кримінальному провадженні щодо нетяжкого злочину;

2) вісімнадцять місяців - у кримінальному провадженні щодо тяжкого або особливо тяжкого злочину.

Частиною 4 ст. 219 КПК України визначено, що строк досудового розслідування може бути продовжений у порядку, передбаченому параграфом 4 глави 24 цього Кодексу. При цьому загальний строк досудового розслідування не може перевищувати:

1) одного місяця з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку у випадках, передбачених пунктами 1 і 2 частини третьої цієї статті;

2) шести місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні нетяжкого злочину;

3) дванадцяти місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину.

Якщо досудове розслідування злочину до моменту повідомлення особі про підозру неможливо закінчити у строк, зазначений у частині другій статті 219 цього Кодексу, вказаний строк може бути продовжений неодноразово слідчим суддею за клопотанням прокурора або слідчого, погодженого з прокурором, на строк, встановлений пунктами 2 і 3 частини четвертої статті 219 цього Кодексу (ч. 1 ст. 294 КПК України).

Відповідно до ч.ч. 1. 2 ст. 295-1 КПК України у випадках, передбачених статтею 294 цього Кодексу, продовження строку досудового розслідування здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, постановленої за відповідним клопотанням прокурора або слідчого.

У клопотанні про продовження строку досудового розслідування до повідомлення особі про підозру зазначаються:

1) найменування (номер) кримінального провадження;

2) всі слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії, проведені під час кримінального провадження;

3) обставини, що перешкоджали здійснити інші необхідні процесуальні дії раніше;

4) строк, необхідний для проведення або завершення процесуальних дій;

5) інші відомості, що обґрунтовують необхідність продовження строку досудового розслідування.

Слідчий суддя зобов`язаний розглянути клопотання про продовження строку досудового розслідування протягом трьох днів з дня його одержання, але в будь-якому разі до спливу строку досудового розслідування, за участю слідчого або прокурора, а також підозрюваного та його захисника, у разі розгляду клопотання про продовження строку досудового розслідування після повідомлення особі про підозру. Слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про продовження строку досудового розслідування до повідомлення особі про підозру у разі його протиправності та необґрунтованості (ч.ч. 3, 4 ст. 295-1 КПК України).

Судом встановлено, що СУ ГУНП в Миколаївській області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження №12018150000000104 від 19.04.2018 року за ч. 4 ст. 190 КК України за фактом заволодіння шляхом обману у період з жовтня 2017 року по теперішній час невстановленими особами з використанням реквізитів підприємств з ознаками фіктивності ТОВ АГРО-ТОПТРЕЙД код 41876594, ТОВ САНШАЙН ГРУП код 41489040, ТОВ СОКАГРО код 41758421, ТОВ ПЕККА код 41512069, ТОВ Миколаївська кріпильна компанія код 33853771, ТОВ АО ТРЕЙД код 41511751, ТОВ АГРО МРІЯ МСС код 41209789, ТОВ ЛІЛІАНА-ТРЕЙД код 39892973, ТОВ ТРАНЗПОСТАЧ код 41695985, ТОВ ВТА код 37758221, ТОВ КОРОНА-АГРО код 42151562, ТОВ РСК-СИСТЕМ код 41727765, ТОВ САН ЛАЙН ПЛЮС код 41442589, ТОВ ДЕМЕТРА-АГРО ЛТД код 37867416, ТОВ САУНДАГРО код 41367381, сільськогосподарською продукцією, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у період з жовтня 2017 року по серпень 2018 року невстановлені особи, діючи умисно, з корисливих спонукань, здійснювали систематичні дії, направлені на заволодіння шахрайським шляхом сільськогосподарською продукцією в особливо великих розмірах за наступних обставин.

Так, у жовтні 2017 року невстановлені особи, керуючись корисливим мотивом та переслідуючи мету незаконного збагачення, обрали у якості джерела накопичення засобів до існування діяльність по заволодінню шляхом обману чужим майном, в особливо великих розмірах, з використанням спеціально створених для даної мети суб`єктів підприємницької діяльності, які мають ознаки фіктивності.

При цьому, вказаними особами визначені предметом злочинних посягань зернові, олійні культури, а також олію соняшникову нерафіновану, а у якості способу заволодіння - обман власників зазначеної продукції відносно наміру її придбання та оплати її вартості, шляхом постачання та оформлення операцій з продажу зазначеної продукції на адресу підприємств-експортерів від імені спеціально створених та підконтрольних підприємств, уникаючи при цьому відображення у даних бухгалтерського та податкового обліків реальних власників і постачальників даної продукції.

Для досягнення злочинного результату вказаними особами був розроблений план скоєння та безпосередній механізм шахрайства, який передбачав: створення юридичних осіб для прикриття незаконної діяльності, спрямованої на заволодіння сільськогосподарською продукцією; пошук запланованих до заволодіння обсягів продукції в особливо великих розмірах; обман власників зазначеної продукції відносно наміру її придбання та оплати її вартості; оформлення первинними бухгалтерськими документами операцій з постачання зазначеної продукції замість реальних власників від імені підконтрольних підприємств; транспортування вантажним автотранспортом зазначеної продукції до перевантажувального комплексу, її збут на адресу підприємств-експортерів, переведення в готівку коштів, здобутих злочинним шляхом та їх розподіл між учасниками злочинної групи.

Так, невстановлені особи, об`єднані єдиним умислом, корисливим мотивом та переслідуючи мету незаконного збагачення, сформували стійке об`єднання з метою вчинення шахрайських дій, спрямованих на заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах.

Для досягнення зазначеної мети вказані особи створили ряд підприємств, маскуючи свої злочинні дії під законну підприємницьку діяльність господарських товариств.

В подальшому у жовтні 2017 року невстановлені особи, діючи умисно, з корисливих мотивів, звернулись до ОСОБА_2 з пропозицією придбання у неї за готівкові кошти значних обсягів продукції олії соняшникової нерафінованої по ціні 744 дол. США за 1 тону, заздалегідь не бажаючи здійснювати оплату за неї, довівши до її відома інформацію про необхідність оформлення операцій з продажу зазначеної продукції на адресу підприємств-експортерів від імені підконтрольних їм підприємств, замість відображення у даних бухгалтерського та податкового обліків реальних власників і постачальників даної продукції. ОСОБА_2 , будучи необізнана про справжні злочинні наміри зазначених осіб, у період з жовтня 2017 року по березень 2018 року здійснила постачання вантажним автотранспортом на територію перевантажувального комплексу з переробки харчових олій ТОВ Евері за адресою: м. Миколаїв, вул. Громадянська, 117 належної їй соняшникової олії в кількості 637,221 тон по ціні 744 дол. США за 1 тону на суму 474092,42 дол. США та 137,02 тон по ціні 728 дол. США за 1 тону на суму 91480,60 дол. США, всього у загальній кількості 774,241 тон на загальну суму 565573,02 дол. США, що еквівалентно 15 228 379 гривень. Під час вивантаження зазначеної продукції на перевантажувальному комплексі вищевказаними невстановленими особами водіям видані нові товарно-транспортні накладні із зазначенням у них, крім інших відомостей, неправдивих відомостей про вантажовідправників даної продукції, з метою приховання відомостей про її фактичного власника, після чого, заволодівши зазначеною продукцією і заздалегідь не маючи наміру здійснювати розрахунки з ОСОБА_2 , розпорядились належною їй продукцією соняшникової олії на власний розсуд шляхом подальшого її продажу на перевантажувальному комплексі від імені підконтрольних підприємств ТОВ САУНДАГРО , що здійснює свою фіктивну діяльність через ТОВ СОНЯШНИКОВИЙ СВІТАНОК , код ЄДРПОУ 38556284, на адресу підприємств-експортерів, спричинивши ОСОБА_2 матеріальні збитки в особливо великому розмірі на суму 15 228 379 гривень.

Будучи допитаною в якості потерпілої, ОСОБА_2 пояснила, що у жовтні 2017 року до неї з приводу продажу належної їй соняшникової олії звернувся ОСОБА_3 , від якого їй стало відомо, що він здійснює посередницьку діяльність з купівлі-продажу зернових, олійних культур та соняшникової олії у значних обсягах від імені належних та підконтрольних йому підприємств. ОСОБА_3 запропонував поставити на адресу його підприємств соняшникову олію по ціні 744 дол. США за 1 тону, за яку він здійснить розрахунок готівковими коштами одразу після продажу на адресу підприємств-експортерів, для чого документальне оформлення первинними бухгалтерськими документами покупця та продавця поставленої продукції буде здійснене від імені підконтрольних йому підприємств. Погодившись на пропозицію ОСОБА_3 , за попередньою домовленістю з останнім, у період з 14.11.2017 по 16.11.2017 здійснено постачання вантажним автотранспортом належної їй соняшникової олії в кількості 637,221 тон на суму 474092,42 дол. США на перевантажувальний комплекс з переробки харчових олій ТОВ Евері за адресою: м. Миколаїв, вул. Громадянська, 117. Під час постачання вказаної продукції вона навідувалась до офісного приміщення ОСОБА_3 за адресою: АДРЕСА_1 , де бачила, що постачання зазначеної продукції у бухгалтерському обліку підприємств, належних ОСОБА_3 , відображено залученими ним бухгалтерами - ОСОБА_4 та ОСОБА_5 , на робочих столах яких, перебувала комп`ютерна техніка, бухгалтерська документація та печатки ряду підприємств, реквізити яких задіяні у здійснених поставках соняшникової олії ТОВ Пекка , ТОВ Миколаївська кріпильна компанія , ТОВ АО Трейд , ТОВ Імпекс УА , ТОВ Агро Мрія МСС , ТОВ Ексімо Плюс , ТОВ Ліліана-Трейд . Крім того, наприкінці листопада 2017 року до неї з приводу продажу належної їй соняшникової олії звернувся ОСОБА_1 , від якого їй стало відомо, що він також здійснює посередницьку діяльність з купівлі-продажу зернових, олійних культур та олії у значних обсягах від імені належних та підконтрольних йому підприємств - ТОВ Агро-Топтрейд , ТОВ Саншайн-Груп , ТОВ Сокагро . ОСОБА_1 запропонував постачати на адресу його підприємств соняшникову олію по ціні 728 дол. США, за яку він здійснить розрахунок готівковими коштами одразу після продажу на адресу підприємств-експортерів, для чого документальне оформлення первинними бухгалтерськими документами покупця та продавця поставленої продукції буде здійснене від імені підконтрольних йому підприємств. Погодившись на пропозицію ОСОБА_1 , за попередньою домовленістю з останнім, у період з 19.03.2018 по 20.03.2018 здійснено постачання вантажним автотранспортом належної їй соняшникової олії в кількості 137,02 тон на суму 91480,60 дол. США від імені підконтрольних ОСОБА_1 підприємств в квоту компаній-нерезидентів Notley Business Limited для Cereales Y Harinas Garsan S.L. на перевантажувальний комплекс з переробки харчових олій ТОВ Евері за адресою: м. Миколаїв, вул. Громадянська, 117. За поставлену продукцію ОСОБА_3 та ОСОБА_1 з нею не розрахувались та сплачувати їй кошти відмовились. Під час намагання повернути кошти від поставленої продукції їй стало відомо, що ОСОБА_3 та ОСОБА_1 підтримують дружні відносини та, за вказаною схемою, спільно заволоділи належною їй соняшниковою олією, а також сільськогосподарською продукцією інших осіб. Розуміючи, що вказані особи шахрайським шляхом заволоділи належним їй майном, вона звернулась із заявою про скоєне відносно неї кримінальне правопорушення до правоохоронних органів.

Допитаний в якості свідка ОСОБА_6 пояснив, що є фізичною особою-підприємцем та здійснює діяльність з переробки насіння соняшника і виробництва соняшникової олії. За домовленістю з ОСОБА_2 неодноразово продавав їй продукцію соняшникової олії, яка була доставлена вантажним автотранспортом до перевантажувального комплексу з переробки харчових олій ТОВ Евері у м. Миколаїв. Від ОСОБА_2 йому стало відомо, що з приводу купівлі у неї зазначеної соняшникової олії до неї звертались громадяни ОСОБА_3 та ОСОБА_1 , які умисно створили ситуації, що унеможливлює ідентифікувати походження поставленої продукції і її власника, заволодівши нею шахрайським шляхом та не розрахувавшись із фактичним її постачальником ОСОБА_2 .

В ході досудового розслідування в якості свідків були допитані також ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 , які пояснили, що вони разом з іншими водіями на вантажних автомобілях з маслобойні ФОП ОСОБА_6 та ПП Люкс-Ойл , власником якого є також ОСОБА_6 , здійснювали перевезення соняшникової олії до ТОВ Евері у м. Миколаїв. При відвантажені продукції на терміналі невідомими їм особами видавались нові товарно-транспортні накладні із зазначеними в них інших відмінних даних про вантажовідправників та вантажоодержувачів доставленої продукції.

Крім того встановлено, що ОСОБА_3 , перебуваючи у дружніх відносинах з ОСОБА_1 та ОСОБА_11 , сформували стійке об`єднання, з метою вчинення шахрайських дій, спрямованих на заволодіння майном громадян в особливо великих розмірах.

Для досягнення зазначеної мети ОСОБА_3 , ОСОБА_1 та ОСОБА_11 створили ряд фіктивних підприємств, маскуючи свої злочинні дії під законну підприємницьку діяльність господарських товариств.

Встановлено, що ОСОБА_1 є фактичним засновником та власником наступних підприємств, зареєстрованих на підконтрольних йому осіб:

1)ТОВ АГРО-ТОПТРЕЙД , ідентифікаційний код юридичної особи: 41876594, місцезнаходження: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 52, засновником, керівником та головним бухгалтером є ОСОБА_12 ;

2)ТОВ САНШАЙН ГРУП , ідентифікаційний код юридичної особи: 41489040, місцезнаходження: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 52, засновником та керівником є ОСОБА_13 ;

3)ТОВ СОКАГРО ідентифікаційний код юридичної особи: 41758421, місцезнаходження: м. Миколаїв, вул. Рядова, 1/3, засновником, керівником та головним бухгалтером є ОСОБА_1 ;

Встановлено, що ОСОБА_3 є фактичним засновником та власником наступних підприємств, зареєстрованих на підконтрольних йому осіб:

1)ТОВ ПЕККА , ідентифікаційний код юридичної особи: 41512069, місцезнаходження: м. Миколаїв, вул. Набережна, 3 кв. 25, засновником та керівником є ОСОБА_14 ;

2)ТОВ Миколаївська кріпильна компанія , ідентифікаційний код юридичної особи: 33853771, місцезнаходження: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 143, засновником та керівником є ОСОБА_15 ;

3)ТОВ АО ТРЕЙД , ідентифікаційний код юридичної особи: 41511751, місцезнаходження: м. Миколаїв, вул. Набережна, 3 кв. 25, засновником та керівником є ОСОБА_16 ;

4)ТОВ ІМПЕКС УА , ідентифікаційний код юридичної особи: 40541119, місцезнаходження: м. Вінниця, вул. Мечнікова, 1, засновником, керівником та головним бухгалтером є ОСОБА_17 ;

5)ТОВ АГРО МРІЯ МСС , ідентифікаційний код юридичної особи: 41209789, місцезнаходження: Житомирська область, Малиновський район, с. Вишів, вул. Дружби, 6, засновниками є ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , керівником є ОСОБА_21 ;

6)ТОВ ЕКСІМО ПЛЮС , ідентифікаційний код юридичної особи: 40238426, місцезнаходження: м. Вінниця, вул. Мечнікова, 4, засновником, керівником та головним бухгалтером є ОСОБА_17 ;

7)ТОВ ЛІЛІАНА-ТРЕЙД , ідентифікаційний код юридичної особи: 39892973, місцезнаходження: м. Одеса, вул. Маршала Жукова, 47/3, засновником є ОСОБА_22 , керівником є ОСОБА_23 ;

8)ТОВ ТРАНЗПОСТАЧ , ідентифікаційний код юридичної особи: 41695985, місцезнаходження: Кіровоградська область, м. Світловодськ, смт. Власівка, вул. Молодіжна, 63-в, засновником та керівником є ОСОБА_24 ;

9)ТОВ ВТА , ідентифікаційний код юридичної особи: 37758221, місцезнаходження: м. Миколаїв, вул. Інженерна, 13/2, засновником та керівником є ОСОБА_25 ;

10)ТОВ КОРОНА-АГРО , ідентифікаційний код юридичної особи: 42151562, місцезнаходження: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 81/21, засновником та керівником є ОСОБА_26 ;

11)ТОВ РСК-СИСТЕМ , ідентифікаційний код юридичної особи: 41727765, місцезнаходження: м. Миколаїв, вул. Набережна, 3 кв. 25, засновником та керівником є ОСОБА_27 ;

12)ТОВ САН ЛАЙН ПЛЮС , ідентифікаційний код юридичної особи: 41442589, місцезнаходження: Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Ельворті, 5, офіс 419, засновником та керівником є ОСОБА_28 ;

13)ТОВ ДЕМЕТРА-АГРО ЛТД , ідентифікаційний код юридичної особи: 37867416, місцезнаходження: Кіровоградська область, м. Кіровоград, вул. Тургенєва, 65-г, засновником та керівником є ОСОБА_29 .

Створенням та забезпеченням діяльності фіктивних підприємств за вказівкою ОСОБА_3 займаються ОСОБА_4 і ОСОБА_5 , які в орендованих офісах, а також за місцем свого мешкання, вчиняють різні дії, спрямовані на реєстрацію таких підприємств, здійснення документального відображення їх господарських операцій, ведення бухгалтерського та податкового обліків. Вказані особи, окрім викладеного, взаємодіють з потерпілими та представниками інших підприємств, вчиняючи дії, спрямовані на введення їх в оману, маскування фактів шахрайства, а також формування уявлення щодо дотримання законності у діяльності фіктивних підприємств.

В ході досудового розслідування проведено такі слідчі (розшукові) дії: неодноразово допитано потерпілу ОСОБА_2 по обставинам кримінального правопорушення, оглянуто мобільний телефон потерпілої, в ході якого зафіксовано розмови та переписки останньої з іншими учасниками події, що стосується предмету розслідування, долучені належним чином копії документів потерпілої, що підтверджують операції з сільськогосподарською продукцією, встановлені транспортні засоби, якими перевозилась сільськогосподарська продукція, допитані в якості свідків водії, які здійснювали перевезення сільськогосподарської продукції, а також осіб, у яких така продукція була придбана, серед яких ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , встановлено повне коло осіб, задіяних у шахрайській схемі заволодіння сільськогосподарською продукцією, серед яких ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , бухгалтери ОСОБА_5 та ОСОБА_4 , проведено ряд санкціонованих обшуків за місцями діяльності та проживання осіб, задіяних у шахрайській схемі заволодіння сільськогосподарською продукцією, в ході яких виявлено/вилучено та арештовано документи, що стосуються діяльності таких осіб та підконтрольних їм підприємств, встановлено місце збуту сільськогосподарської продукції, відпрацьовано механізм та шлях реалізації сільськогосподарської продукції та інше.

Відомості про кримінальне правопорушення за ч. 4 ст. 190 КК України внесені до ЄРДР 19.04.2018р.

Відповідно до ст. 12 КК України злочин, передбачений ч. 4 ст. 190 КК України, є тяжким злочином.

15.10.2020 року слідчим суддею Заводського районного суду м. Миколаєва постановлено ухвалу, відповідно до якої строк досудового розслідування кримінального провадження продовжено до шести місяців до 19.04.2021 р.

Таким чином, строк досудового розслідування спливає 19.04.2021 р., проте на теперішній час неможливо закінчити досудове розслідування або обґрунтовано повідомити особі про підозру у вказаному кримінальному провадженні у зв`язку з тим, що необхідно провести ряд заходів та додаткових слідчих (розшукових) дій, направлених на встановлення повного кола причетних осіб та здобуття доказів причетності відповідних осіб до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

Зокрема, в ході досудового розслідування необхідно здійснити тимчасові доступи по рахункам вказаних підприємств з метою підтвердження або спростування факту заволодіння ОСОБА_1 грошовим коштами потерпілої ОСОБА_2 .

Враховуючи вищевикладене, слідчий суддя приходить до висновку, що провести вищевказані слідчі та процесуальні дії у строк, який залишився, неможливо з об`єктивних причин, беручи до уваги обсяг цих дій та їх тривалість, виняткову складністю кримінального провадження, особливості розслідуваного злочину, а за такого, клопотання слідчого підлягає задоволенню.

Продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні сприятиме досягненню виконання завдань кримінального провадження, визначених ст. 2 КПК України та виконанню вимог ст. 9 КПК.

Керуючись ст.ст. 219, 294, 295, 295-1 КПК України,-

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого задовольнити.

Продовжити строк досудового розслідування кримінального провадження №12018150000000104 від 19.04.2018 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, на 6 (шість) місяців, до 19.10.2021.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Т.А. Карташева

Дата ухвалення рішення 15.04.2021
Зареєстровано 16.04.2021
Оприлюднено 16.04.2021

Судовий реєстр по справі 487/5503/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 19.10.2021 Заводський районний суд м. Миколаєва Кримінальне
Ухвала від 15.04.2021 Заводський районний суд м. Миколаєва Кримінальне
Ухвала від 15.10.2020 Заводський районний суд м. Миколаєва Кримінальне
Ухвала від 06.04.2020 Заводський районний суд м. Миколаєва Кримінальне
Ухвала від 15.11.2019 Заводський районний суд м. Миколаєва Кримінальне
Ухвала від 15.11.2019 Заводський районний суд м. Миколаєва Кримінальне
Ухвала від 17.10.2019 Заводський районний суд м. Миколаєва Кримінальне
Ухвала від 17.10.2019 Заводський районний суд м. Миколаєва Кримінальне
Постанова від 05.07.2019 Заводський районний суд м. Миколаєва Кримінальне
Постанова від 05.07.2019 Заводський районний суд м. Миколаєва Кримінальне
Постанова від 05.07.2019 Заводський районний суд м. Миколаєва Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 487/5503/18

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону