Справа № 2-279-2010
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
,,25” березня 2010 року м. Слов'янськ
Слов'янський міськрайон ний суд Донецької області в с кладі:
головуючий суддя - Лапт єв М.В.
п ри секретарі - Хміль О.М.
розглянувши у відкритом у судовому засіданні в залі с уду м. Слов'янська справу за по зовом Виконавчого комітету Ч еркаської селищної Ради Слов ' янського району Донецької області до ОСОБА_1, ОСОБ А_2, ОСОБА_3 про визнання осіб такими, що втратили пра во користування житловим при міщенням у зв' язку з відсут ністю в ньому понад шість міс яців без поважних причин, -
ВСТАНОВИВ:
У листопаді 2009 року позивач звернувся у с уд з дійсним позовом і в обґр унтування заявлених вимог по яснив, що 26 липня 2000 року рішенн ям Черкаської селищної Ради Слов' янського району Донец ької області було прийнято р ішення про прийом у комуналь ну власність селищної ради т а передачу на обслуговування об' єктів житлово-комунальн ого господарства, згідно пер еліка, у зв' язку з реформува нням КСП птахорадгоспа ,,Прав динський”, який знаходився в селищі Новомиколаївка Слов' янського району, на землях Че ркаської селищної Ради Слов' янського району.
Згідно з перелі ком також був прийнятий 16-ти к вартирний житловий будинок з а адресою: АДРЕСА_1. На моме нт передачі будинку в ньому м ешкали громадяни у всіх квар тирах, в тому числі і відповід ачі, які мешкали у квартирі № 9 .
З 01 серпня 2001 року ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 по т еперішній час в квартирі А ДРЕСА_1 не проживають, місце проживання їх не відоме, за це й період вони жодного разу в к вартирі не з' являлись, обов ' язки по сплаті комунальних платежів та догляду за кварт ирою не виконують, квартира з находиться в антисанітарном у положенні. Оскільки відпов ідачі з 01 серпня 2001 року у вище вказаному житловому будинку не проживають без поважних п ричин, позивач вимушений зве рнутися до суду та просив виз нати ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 такими, що втратили право користування житловим приміщенням - квартирою А ДРЕСА_1
У судовому засіданні пр едставник позивача ОСОБА_4 , яка діє на підставі довіре ності від 22.03.2010 року, позовні ви моги підтримала у повному об сязі та просила суд їх задово льнити.
У судовому засіданні св ідок ОСОБА_5 суду пояснила , що станом на 24 березня 2010 року у квартирі АДРЕСА_1 відпов ідачі ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 не проживають з 01 сер пня 2001 року, проживають в іншом у місті.
У судовому засіданні св ідок ОСОБА_6 суду пояснил а, що станом на 24 березня 2010 року у квартирі АДРЕСА_1 відпо відачі ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 не проживають бли зько десяти років, мешкають в іншому місті.
Суд, вислухавши предст авника позивача, пояснення с відків, дослідивши матеріали справи та надані докази, прих одить до переконання, що позо в Виконавчого комітету Черк аської селищної Ради Слов' я нського району Донецької обл асті до ОСОБА_1, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання осі б такими, що втратили право к ористування житловим приміщ енням у зв' язку з відсутніс тю в ньому понад шість місяці в без поважних причин підляг ає задоволенню за наступних підстав.
Так у ході судового за сідання достовірно було вста новлено, що: відповідно до коп ії Рішення Черкаської селищн ої Ради Слов' янського район у Донецької області № 219-ХІХ-ХХ ІІІ було прийнято рішення пр о прийом в комунальну власні сть селищної ради та передач у на обслуговування об' єкт ів
житлово-комунального го сподарства, згідно переліка, у зв' язку з реформуванням К СП птахорадгоспа ,,Правдинсь кий”, який знаходився в селищ і Новомиколаївка Слов' янсь кого району, на землях Черкас ької селищної Ради Слов' янського району. Згідно з п ереліком також був прийняти й 16-ти
квартирний житловий будин ок АДРЕСА_1
Згідно довідки за вих. № 0 2-19/237 від 02.02.2009 р., виданої Черкаськ ою селищною радою Слов' янсь кого району Донецької област і, за адресою: АДРЕСА_1 заре єстровані громадяни: ОСОБА _1, ІНФОРМАЦІЯ_4, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_6 (а.с. 2).
Відповідно до Актів від 01.08.2008 р., наданих Голові Черк аської селищної Ради Слов' я нського району Донецької обл асті ОСОБА_7, у квартирі АДРЕСА_1 дійсно зареєстрова ні громадяни: ОСОБА_1, ІН ФОРМАЦІЯ_4, ОСОБА_2, ІНФ ОРМАЦІЯ_5, ОСОБА_3, ІНФО РМАЦІЯ_6 , які фактично у вище вказаній квартирі не прожива ють. Квартира знаходиться в а нтісанітарному стані ( а.с. 3,4).
Згідно повідомлення за вих. № 1240 від 17.11.2009 р., наданого К П ,,БТІ м. Слов' янськ”, право в ласності на квартиру АДРЕС А_1 до теперішнього часу в БТ І м. Слов' янськ не зареєстро вано ( а.с. 5).
Згідно ст ст. 71, 72 ЖК Украї ни при тимчасовій відсутност і наймача або членів його сім 'ї за ним зберігається житлов е приміщення протягом шести місяців. Визнання особи тако ю, що втратила право користув ання житловим приміщенням вн аслідок відсутності цієї осо би понад встановлені строки проводиться в судовому поряд ку.
З Акту від 24.03.2010 р., підп исаного депутатом Черкасько ї селищної Ради ОСОБА_8 та мешканцями с. Новомиколаївк а, при опитуванні сусідів, вст ановлено, що у квартирі АДР ЕСА_1 ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 станом на 24 березня 2 010 року у даній квартирі не про живають більше 7-9 років. Ремон т у даній квартирі не робився (а.с. 5).
Приймаючи до уваги, те, щ о відповідачі не мешкають у к вартирі АДРЕСА_1 не прожи вають з 01 серпня 2001 року, тобто понад шість місяців, обов'язк ів, передбачених ст. 64 ЖК Украї ни не несуть, то є всі підстави визнати відповідачів такими , що втратили право користува ння житловим приміщенням у ж итловому будинку.
Згідно викладеного, к еруючись ст.ст. 71, 72 ЖК України, п остановою Пленуму ВС України "Про деякі питання, що виникаю ть в практиці застосування с удами Житлового Кодексу Укра їни" від 12.04.1985р., № 2, з послідуючим и доповненнями, ст.ст. 3, 10, 58, 60, 212, 213, 2 14, 215, 218 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги В иконавчого комітету Черкась кої селищної Ради Слов' янсь кого району Донецької област і до ОСОБА_1, ОСОБА_2, О СОБА_3 про визнання осіб та кими, що втратили право кори стування житловим приміщенн ям у зв' язку з відсутністю в ньому понад шість місяців бе з поважних причин, - задовольн ити.
Визнати ОСОБА_1, ІН ФОРМАЦІЯ_4, ОСОБА_2, ІНФ ОРМАЦІЯ_5, ОСОБА_3, ІНФО РМАЦІЯ_6 такими, що втратили право користування житловим приміщенням - квартирою А ДРЕСА_1
Рішення може бути оска ржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донець кої області через суд пе ршої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголо шення рішення заяви про апел яційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів а пеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інст анції, або у порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Рішення постановлено та підписано у нарядчій кімн аті у єдиному екземплярі.
Суддя Слов'янського міськрайонного суду М.В. Лаптєв
Суд | Слов'янський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 25.03.2010 |
Оприлюднено | 21.03.2011 |
Номер документу | 9734694 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Лаптєв Михайло Вікторович
Цивільне
Першотравневий районний суд Донецької області
Топузова Наталія Михайлівна
Цивільне
Дебальцевський міський суд Донецької області
Кардашенко Олексій Анатолійович
Цивільне
Покровський районний суд Дніпропетровської області
Лукінова Катерина Сергіївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні