ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 320/11877/20

УХВАЛА

14 червня 2021 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача: Беспалова О.О. та суддів: Грибан І.О., Ключковича В.Ю., перевіривши апеляційну скаргу Державного підприємства "Клавдієвське лісове господарство" на рішення Київського окружного адміністративного суду від 15 квітня 2021 р. у справі за адміністративним позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області до Державного підприємства "Клавдієвське лісове господарство", треті особи: Державне агентство лісових ресурсів України та Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства про застосування заходів реагування, -

В С Т А Н О В И В :

Апеляційна скарга подана у строк, встановлений ст. 295 КАС України, за своєю формою та змістом відповідає вимогам, що визначені ст. 296 КАС України.

Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 295, 296, 306 КАС України, суд -

У Х В А Л И В :

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державного підприємства "Клавдієвське лісове господарство" на рішення Київського окружного адміністративного суду від 15 квітня 2021 р. у справі за адміністративним позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області до Державного підприємства "Клавдієвське лісове господарство", треті особи: Державне агентство лісових ресурсів України та Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства про застосування заходів реагування.

Встановити учасникам справи триденний строк з моменту отримання копії ухвали, але не пізніше п`ятнадцяти днів з дати її винесення, на подання відзиву на апеляційну скаргу та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач О.О. Беспалов Судді І.О. Грибан В.Ю. Ключкович

Дата ухвалення рішення 14.06.2021
Зареєстровано 16.06.2021
Оприлюднено 17.06.2021

Судовий реєстр по справі 320/11877/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 11.08.2021 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 14.06.2021 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 14.06.2021 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 15.04.2021 Київський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 14.12.2020 Київський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 23.11.2020 Київський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону