ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

Справа № 758/8785/21

У Х В А Л А

30 червня 2021 року м. Київ

Суддя Подільського районного суду м. Києва Якимець О.І., розглянувши заяву Комунального некомерційного підприємства Клінічна лікарня Психіатрія виконавчого органу Київської міської ради, зацікавлена особа - мати ОСОБА_1 , про госпіталізацію ОСОБА_2 у КНП Клінічна лікарня Психіатрія у примусовому порядку для лікування,

В С Т А Н О В И В:

29 червня 2021 року до Подільського районного суду м. Києва надійшла заява Комунального некомерційного підприємства Клінічна лікарня Психіатрія виконавчого органу Київської міської ради про госпіталізацію ОСОБА_2 у КНП Клінічна лікарня Психіатрія у примусовому порядку для лікування, зацікавлена особа - мати ОСОБА_1 , за підписом заступника директора КНП Клінічна лікарня Психіатрія .

Заява подана і оформлена в порядку, встановленому ст. 340 ЦПК України. Підстав для відмови у відкритті провадження у справі не вбачається.

Відповідно до ст. 341 ЦПК України, заява про надання психіатричної допомоги у примусовому порядку розглядається судом у такі строки з дня її надходження до суду: про госпіталізацію особи до психіатричного закладу - протягом 24 годин.

Також частиною 2 статті 341 ЦПК України передбачено, що справа за заявою про надання психіатричної допомоги у примусовому порядку чи про припинення надання амбулаторної психіатричної допомоги, госпіталізацію у примусовому порядку розглядається за присутності особи, стосовно якої вирішується питання про надання їй психіатричної допомоги у примусовому порядку, з обов`язковою участю прокурора, лікаря-психіатра, представника закладу з надання психіатричної допомоги, що подав заяву, та законного представника особи, стосовно якої розглядаються питання, пов`язані з наданням психіатричної допомоги.

Згідно зі ст. 293 ЦПК України розгляд вищезазначеної заяви проводиться судом у складі одного судді і двох присяжних.

Від заявника Комунального некомерційного підприємства Клінічна лікарня Психіатрія надійшла заява про розгляд справи в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Суд дійшов висновку про задоволення вказаного клопотання про розгляд справи в режимі відеоконференції.

Керуючись ст. ст. 212, 293, 340, 341 ЦПК України,

П О С Т А Н О В И В:

прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за заявою Комунального некомерційного підприємства Клінічна лікарня Психіатрія виконавчого органу Київської міської ради, зацікавлена особа - мати ОСОБА_1 , про госпіталізацію ОСОБА_2 у КНП Клінічна лікарня Психіатрія у примусовому порядку для лікування.

Призначити справу до судового розгляду в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду на 30 червня 2021 року об 11 годині 30 хвилин у приміщенні Подільського районного суду м. Києва (м. Київ, вулиця Хорива, 21, каб. 201, зала судових засідань №5) з викликом представника заявника, лікаря-психіатра, прокурора, особи, щодо якої розглядається питання, пов`язане з наданням психіатричної допомоги, та його законного представника.

Про час і місце судового засідання повідомити: особу, стосовно якої вирішується питання про надання їй психіатричної допомоги у примусовому порядку, прокурора, лікаря - психіатра, представника закладу з надання психіатричної допомоги, що подав заяву, та законного представника особи, стосовно якої розглядаються питання, пов`язані з наданням психіатричної допомоги.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя О. І. Якимець

Дата ухвалення рішення 30.06.2021
Зареєстровано 01.07.2021
Оприлюднено 01.07.2021

Судовий реєстр по справі 758/8785/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 30.06.2021 Подільський районний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 30.06.2021 Подільський районний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 30.06.2021 Подільський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону