Справа № 2-3111/11
н/п 6/766/751/21
У Х В А Л А
01 липня 2021 року Херсонський міський суд Херсонської області у складі:
головуючого-судді Прохоренко В.В.,
секретар Бакшина К.В.,
розглянувши в судовому засіданні заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Форінт , заінтересовані особи: Акціонерне товариство Райффайзен Банк Аваль , ОСОБА_1 про заміну стягувана у виконавчому листі,-
встановив:
До Херсонського міського суду Херсонської області надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Форінт , заінтересовані особи: Акціонерне товариство Райффайзен Банк Аваль , ОСОБА_1 про заміну стягувана у виконавчому листі.
Статтею 442 ЦПК України не врегульовані вимоги щодо форми та змісту заяви про заміну сторони виконавчого провадження. Відтак, виходячи із приписів частини 9 статті 10 цього ж Кодексу щодо застосування судом закону за аналогією, вимоги до вказаної заяви визначаються загальними нормами, зокрема, статями 175,177 ЦПК України.
Заява Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Форінт не відповідає вимогам ст.ст.175, 177 ЦПК України, а тому підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Відповідно до п.5 ч.3 ст.175, ч.5 ст.177 ЦПК України, позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини. Позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні у нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги.
Відповідно до ч.6 ст.175 ЦПК України, у позовній заяві можуть бути вказані й інші відомості, необхідні для правильного вирішення спору.
Однак, в порушення зазначених вимог, до заяви не долучено доказів, якими заявник обґрунтовує заявлені вимоги, а саме не надано реєстрів кредитних операцій до відступлення за договором факторингу від 08.12.2016 року укладеним між Публічним акціонерним товариством Райффайзен Банк Аваль та Публічним акціонерним товариством Вектор Банк та договором факторингу від 08.12.2016 року укладеним між Публічним акціонерним товариством Вектор Банк та Товариством з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Форінт .
З урахуванням зазначеного, заяву слід залишити без руху.
Згідно ч. 11 ст. 187 ЦПК України суддя, встановивши, після відкриття провадження у справі, що заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175, 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу не пізніше наступного дня, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п`яти днів з дня вручення позивачу ухвали.
Керуючись, ст. ст. 175, 177, 185, 258, 260, 261, 442 ЦПК України,-
постановив:
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Форінт , заінтересовані особи: Акціонерне товариство Райффайзен Банк Аваль , ОСОБА_1 про заміну стягувана у виконавчому листі - залишити без руху.
Надати заявнику строк 10 днів з дня вручення цієї ухвали для усунення зазначених недоліків.
У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк, заява вважатиметься неподаною та буде повернути заявнику зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Прохоренко
Суд | Херсонський міський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 01.07.2021 |
Оприлюднено | 09.07.2021 |
Номер документу | 98155042 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Херсонський міський суд Херсонської області
Прохоренко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні