УХВАЛА
12 липня 2021 року
Київ
справа №620/1618/19
адміністративне провадження №К/9901/32652/19
Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Жука А.В., розглянувши клопотання Заїздської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області про зупинення виконання рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 08.08.2019 та постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 13.11.2019 у справі №620/1618/19
за позовом ОСОБА_1 до Заїздської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області про визнання протиправним та скасування рішення, провадження в якій відкрито
за касаційною скаргою Заїздської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 09.09.2019 та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 13.11.2019,
ВСТАНОВИВ:
Зазначена касаційна скарга надійшла до Верховного Суду як суду касаційної інстанції відповідно до статті 327 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвалою Верховного Суду від 05 грудня 2019 року відкрито касаційне провадження у вказаній справі.
У касаційній скарзі Заїздською сільською радою Прилуцького району Чернігівської області заявлене клопотання про зупинення виконання судових рішень, що оскаржуються.
Зазначене клопотання обґрунтоване тим, що відповідач не погоджується з судовими рішеннями у справі №620/1618/19 на підставі доводів викладених у касаційній скарзі.
Згідно зі статтею 375 КАС України суд касаційної інстанції за заявою учасника справи або за своєю ініціативою може зупинити виконання оскаржуваного судового рішення або зупинити його дію (якщо рішення не передбачає примусового виконання) до закінчення його перегляду в касаційному порядку.
Вирішуючи зазначене клопотання, Суд виходить з того, що відповідно до статті 129-1 Конституції України судове рішення є обов`язковим до виконання. Держава забезпечує виконання судового рішення у визначеному законом порядку. Для зупинення виконання судових рішень, яке допускається як виняток, повинні бути вагомі причини.
Сподівання і припущення скаржника на певні результати касаційного розгляду справи не можуть бути підставою для зупинення виконання судового рішення, яке набрало законної сили.
Аналіз матеріалів касаційної скарги та зазначені в клопотанні мотиви, не є такими, що в розумінні наведених законодавчих приписів можуть слугувати підставою для зупинення виконання оскаржуваного судового рішення, а тому клопотання задоволенню не підлягає.
Керуючись статею 340, 375 КАС України,
УХВАЛИВ:
1. Відмовити Заїздській сільській раді Прилуцького району Чернігівської області у задоволенні клопотання про зупинення виконання рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 09.09.2019 та постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 13.11.2019 у справі №620/1618/19
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не може бути оскаржена.
...........................
А.В. Жук ,
Суддя Верховного Суду
Суд | Касаційний адміністративний суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 12.07.2021 |
Оприлюднено | 13.07.2021 |
Номер документу | 98244940 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Жук А.В.
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Губська Людмила Вікторівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Губська Людмила Вікторівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Губська Людмила Вікторівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Губська Людмила Вікторівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Губська Людмила Вікторівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні