РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

20 липня 2021 року м. Рівне №460/9966/21 Рівненський окружний адміністративний суд у складі головуючої судді К.М.Недашківської, розглядаючи матеріали адміністративного позову Служби автомобільних доріг у Рівненській області до Північно-східного офісу Держаудитслужби про визнання протиправним та скасування висновку, та перевіривши на предмет відповідності позовної заяви вимогам статей 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України,

ВСТАНОВИВ:

До Рівненського окружного адміністративного суду надійшов позов Служби автомобільних доріг у Рівненській області (далі - позивач) до Північно-східного офісу Держаудитслужби (далі - відповідач), в якому позивач просить суд визнати протиправним та скасувати Висновок про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2021-02-16-001785-b, оприлюднений в системі Prozorro 30.06.2021 по закупівлі робіт з капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів на ділянці км12+000 - км 17+000.

Підстави позову: висновок не відповідає вимогам законодавства.

За результатами перевірки матеріалів адміністративного позову у порядку статті 171 КАС України, суд встановив відповідність позовної заяви вимогам статей 160, 161, 172 КАС України.

Підстави для залишення позовної заяви без руху (частина перша статті 169 КАС України), повернення позовної заяви (частина четверта статті 169 КАС України) або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом (стаття 170 КАС України) відсутні.

Справа розглядатиметься за правилами загального позовного провадження (частини перша, третя, четверта статті 12 КАС України).

Позивач подав клопотання про залучення третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача.

Відповідно до частини другої статті 49 КАС України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов`язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи. Якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов`язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.

Розглянувши матеріали позовної заяви, суд дійшов висновку про необхідність залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача - ПАТ Рівнеавтошляхбуд , оскільки зважаючи на предмет та підстави позову судове рішення може вплинути на його права та обов`язки.

Позивач одночасно з позовною заявою подав клопотання про витребування доказів.

Відповідно до частини першої статті 80 КАС України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений в частинах другій та третій статті 79 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.

Згідно з частиною третьою статті 80 КАС України про витребування доказів за власною ініціативою або за клопотанням учасника справи, або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу.

Таким чином, розглянувши подане позивачем клопотання, суд дійшов висновку про необхідність витребування доказів.

Враховуючи наведене та керуючись статтями 171, 173, 180, 241, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Служби автомобільних доріг у Рівненській області (вулиця Пушкіна, 19, місто Рівне, 33028; код ЄДРПОУ 25894919) до Північно-східного офісу Держаудитслужби (майдан Свободи, 5, Держпром, під`їзд 4, поверх 10, місто Харків, 61022; код ЄДРПОУ 40478572) про визнання протиправним та скасування висновку - прийняти до розгляду.

Відкрити провадження в адміністративній справі №460/9966/21.

Розгляд справи провадити за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче засідання у справі, яке відбудеться "17" серпня 2021 р. о 10:00 год, у приміщенні Рівненського окружного адміністративного суду за адресою: місто Рівне, вулиця 16 Липня, будинок №87; зала судових засідань №33.

Справа розглядатиметься одноособово суддею К.М. Недашківською.

Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача - ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "РІВНЕАВТОШЛЯХБУД" (вулиця Соборна, 446, місто Рівне, 33024; код ЄДРПОУ 31435931).

Клопотання Служби автомобільних доріг у Рівненській області про витребування доказів - задовольнити.

Витребувати у Північно-східного офісу Держаудитслужби наступні докази: доручення Голови Держаудитслужби на здійснення Північно-східним офісом Держаудитслужби фінансового контролю на території Рівненської області.

Зобов`язати Північно-східний офіс Держаудитслужби подати витребувані докази у строк подання відзиву.

Встановити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення (отримання) копії даної ухвали для подання до суду відзиву на позовну заяву в порядку статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України.

Встановити третій особі, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача, п`ятиденний строк з дня вручення (отримання) копії даної ухвали для подання до суду письмових пояснень в порядку статті 165 Кодексу адміністративного судочинства України.

Копію даної ухвали надіслати учасникам справи.

У підготовче засідання викликати учасників справи.

Вебадреса сторінки на офіційному вебпорталі Судова влада України , за якою учасники справи можуть отримати інформацію: http://adm.rv.court.gov.ua/sud1770/.

Суддя К.М. Недашківська

Дата ухвалення рішення 20.07.2021
Зареєстровано 21.07.2021
Оприлюднено 22.07.2021

Судовий реєстр по справі 460/9966/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 14.09.2021 Рівненський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 07.09.2021 Рівненський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 17.08.2021 Рівненський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.08.2021 Рівненський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 20.07.2021 Рівненський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону