Виноградівський районний суд Закарпатської області
Справа № 299/4370/20
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12.08.2021 м.Виноградів
Виноградівський районний суд Закарпатської області в особі головуючого - судді Надопта А.А., секретар судового засідання Кобрин Р.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Виноградові заяву ОСОБА_1 від 09.08.2021 року про виправлення описки у Рішенні Виноградівського районного суду від 06.05.2021 року по справі за №299/4370/20 по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про витребування майна із чужого незаконного володіння та визнання права власності на майно,
В С Т А Н О В И В:
06.05.2021 року Виноградівським районним судом, було прийнято рішення у цивільній справі за №299/4370/20 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про витребування майна із чужого незаконного володіння та визнання права власності на майно, яким заявлені вимоги було задоволено.
Від позивача ОСОБА_1 , надійшла заява про виправлення описки у тексті судового рішення, оскільки в резолютивній частині рішення суду, а саме другому абзаці не правильно зазначено текст (реєстраційний номер майна 17071784) , замість правильного- (номер запису про право власності 1234214) , що є опискою, крім того є необхідність виключити із четвертого абзацу резолютивної частини рішення суду текст- (реєстраційний номер майна 17071784) .
Особи, які беруть участь у справі, повідомлені про час та місце засідання, в судове засідання не з`явились, їх неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Згідно з ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Описка - це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань речей, предметів, майна, зазначення дат та строків. Особливо це стосується резолютивної частини рішення. В резолютивній частині будь-яка описка має істотне значення, оскільки вона може ускладнити виконання в цілому судового рішення.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає допущена описка підлягає виправленню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Виправити описку у тексті Виноградівського районного суду від 06.05.2021 року по справі за №299/4370/20 по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про витребування майна із чужого незаконного володіння та визнання права власності на майно.
Виправити описку у другому абзаці резолютивної частини рішення суду, помилково зазначений текст- (реєстраційний номер майна 17071784) , на правильний текст- (номер запису про право власності 1234214) .
Виправити описку у четвертому абзаці резолютивної частини рішення суду, виключивши із даного абзацу текст- (реєстраційний номер майна 17071784) .
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Закарпатського апеляційного суду через Виноградівський районний суд Закарпатської області. Учасник справи, якому копію ухвали не було вручено у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому копії ухвали суду.
Строк апеляційного оскарження ухвали продовжується на строк дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).
Головуючий А. А. Надопта
Суд | Виноградівський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 12.08.2021 |
Оприлюднено | 18.08.2021 |
Номер документу | 99047129 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Виноградівський районний суд Закарпатської області
Надопта А. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні