Ухвала
від 01.09.2021 по справі 553/1749/21
ПОЛТАВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 553/1749/21

Провадження № 2/545/1235/21

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"01" вересня 2021 р. суддя Полтавського районного суду Полтавської області Путря О.Г., розглянувши матеріали цивільного позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду із позовом до відповідача про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.

Поданий позов не відповідає вимогам ст. ст. 175,177 ЦПК України , зокрема, не зазначені обставини по справі та докази на їх підтвердження, а саме:

- не зазначена адреса реєстрації позивача, згідно вимог ч. 3 ст. 175 ЦПК України,

- щодо існування спору між сторонами, тобто коли позивач звертався до відповідача з приводу добровільного відшкодування матеріальної та моральної шкоди, результати таких звернень, зазначити докази,

- не зазначені істотні умови цивільно-правового договору ( полісу ), за яким була застрахована цивільно-правова відповідальність відповідача, зазначити докази в підтвердження,

- не зазначені підстави пред`явлення позовних вимог про відшкодування матеріальної шкоди до ОСОБА_2 ,а не до страхової компанії, в якій була застрахована його цивільно-правова відповідальність, з огляду на наявність на день подачі позову правової позиції Великої палати Верховного суду по справі № 755/18006/15-ц від 04.07.2018 року ,

Відповідно до ч. 5 ст. 177 ЦПК України, позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги.

Без усунення зазначених недоліків позовна заява не може бути прийнята до провадження суду та підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Керуючись ст.185 ЦПК України ,-

УХВАЛИВ :

Цивільний позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням - залишити без руху, надавши строк для усунення недоліків протягом семи календарних днів з дня отримання позивачем ухвали.

Роз`яснити позивачу, що в разі невиконання ухвали суду у встановлені строки позов буде вважатись неподаним та підлягає поверненню позивачеві, що не перешкоджає повторному зверненню із позовом до суду, якщо перестануть існувати обставини,що стали підставою для його повернення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: О. Г. Путря

СудПолтавський районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення01.09.2021
Оприлюднено03.09.2021
Номер документу99334693
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —553/1749/21

Ухвала від 05.12.2022

Цивільне

Полтавський районний суд Полтавської області

Путря О. Г.

Ухвала від 19.01.2022

Цивільне

Полтавський районний суд Полтавської області

Путря О. Г.

Ухвала від 20.09.2021

Цивільне

Полтавський районний суд Полтавської області

Путря О. Г.

Ухвала від 01.09.2021

Цивільне

Полтавський районний суд Полтавської області

Путря О. Г.

Ухвала від 03.08.2021

Цивільне

Ленінський районний суд м.Полтави

Парахіна Є. В.

Ухвала від 08.07.2021

Цивільне

Ленінський районний суд м.Полтави

Високих М. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні